30+ En İyi Hibiscus Çiçek Dövme Tasarım Fikirleri (2023 Güncellendi)

Bir çiçek kadar narin misin? Aranızda gerçek çiçek severler var mı? Her yaştan kızlar ve kadınlar genellikle bu tasarımı ve çiçek dövmelerini tam bir özgüvenle ve kadınsı taraflarını canlandırıcı ve dünyaya yetiştiren bir şekilde sallıyorlar!

Siz de muhteşem bir tasarımla ilgileniyorsanız ve özellikle ebegümeci aşığıysanız, bu makaleye bayılacaksınız! Burada anlamlarından, farklı renk desenlerinden ve ön plana çıkmak isteyen herkese uygun fikirlerden bahsedeceğiz.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Hibiscus Çiçeği Neyi Simgeler?

Hibiscus çiçekleri kadınsı, güçlü ve ünlü havanızı ve enerjinizi temsil eder. Bir ebegümeci çiçeği veya buketi aldığınızda, içsel başarınızın yanı sıra hayranlığınızı ve ihtişamınızı dünyanın görmesine izin vereceksiniz.

En İyi 30 Hibiscus Çiçek Dövme Tasarım Fikirleri

1. Hibiscus Çiçek Dövme Tasarımı Siyah Beyaz

Hibiscus Çiçek Dövme Tasarımı Siyah & BeyazPin

Görüntü Kaynağı: @robbrambilatattoo

Bunun gibi daha basit dövmeler size çok yakışacak. Sevimli ve minimalist. Bunu başarmak için boş zamanınızın üç saatine ihtiyacınız olacak.

Bu siyah çiçek kişiliğinizi ve ivmenizi gösterir. Aşırı güçlü olmasa da sevimli ve kız gibi.

2. Hibiscus Çiçek Dövmesi Küçük

Hibiscus Çiçek Dövme Küçük Pin

Görüntü Kaynağı: @ink.by.kiki

Bu önkol dövmesi, ayrıntılı ve muhteşem fikirlerden hoşlanan herkes içindir. Eğer siyah beyaz mürekkebi tercih eden biriyseniz bu fikir tam size göre olacaktır.

Bu fikir katmanlıdır ve kişiliğinizi temsil edecektir. Her durumda gerçek ve dürüst bir insan gibi görünmenizi sağlayacaktır.

3. Hibiscus Çiçek Dövme Fikirleri Omuz Fikri

Hibiscus Çiçek Dövme Fikirleri Omuz FikriPin

Görüntü Kaynağı: @toksikdose

Kırmızı en sevdiğiniz renk ise bu tasarımın keyfine varacaksınız. Yetenekli bir dövme sanatçısıyla birlikte başarıya ulaşmak biraz zaman alacaktır. Omuz yerleşimi çoğu erkek ve kız için güvenli bir seçimdir.

Kırmızı tutkunun ve aşkın rengidir. Aynı zamanda pozitif enerjinin ve sıcaklığın yanı sıra iç ateşinizin de sembolüdür.

4. Geleneksel Hibiscus Çiçek Dövmesi

Geleneksel Hibiscus Çiçek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @jonathanmckenzietattoo

Bu önkol dövmesi, çiçek veya ebegümeci dövmeleri söz konusu olduğunda pek yaygın olmayan şık ve sevimli bir ok sembolüne sahiptir. Sıra dışı baskılardan hoşlanıyorsanız, bunu bir deneyin.

Bu ikili iç enerjinizi ve yolunuzu temsil edecek. Hayatınızdaki stresli bir şeyin üstesinden gelmeye çalışıyorsanız, bunu bu özel fikirle deneyin.

5. Bacak Hibiscus Çiçek Dövme Siyah Beyaz

Bacak Hibiscus Çiçek Dövme Siyah BeyazPin

Görüntü Kaynağı: @inked.by_kloey

Herkes ayak dövmelerinin hayranı değil. Senden ne haber? Ayak dövme fikirleri söz konusu olduğunda nerede duruyorsunuz? Bu kesinlikle eğlenceli ve cilveli.

Zarif ve görkemli yanınızı, aynı zamanda cilveli varlığınızı da sembolize edebilir. Eğer bu kişiliğinize uygunsa bu fikre bayılacaksınız.

6. Önkol Hibiscus Çiçek Dövme Fikirleri

Önkol Hibiscus Çiçek Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı: @lindagarciatattoo

Ebegümeci dövmenize biraz renk katın. Yaratıcı ve diğerlerinden farklı olan zarif ve cilveli görünmesini sağlayacaktır.

Bu tasarım cinsel çekiciliğinizi ve karizmanızı simgeliyor. Her yerde ve her zaman kadınsı bir kız ve gösterinin yıldızı gibi görüneceksiniz!

7. Hibiscus Çiçek Omuz Dövme Fikri

Hibiscus Çiçek Omuz Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı: @pawcaso

Omuz dövmeleri kendi yollarıyla dikkat çekici ve benzersiz görünebilir. Bu tasarım erkekler ve kadınlar için uygundur ve çoğu kişi, eğer doğal olarak dikkat çekici fikirlere meraklıysa, daha büyük tasarımlara yönelecektir.

Hibiscus çiçeği romantizm ve sevgi çiçeğidir. Bu fikir, iğneden ya da dövme işleminden korkmayanlarda çok hoş duracaktır.

8. Hibiscus Çiçek Dövme Anahattı

Ebegümeci çiçeği dövme taslağı Pin

Görüntü Kaynağı: @jasminecrossi

Ayrıntılı çizgiler ve muhteşem siyah mürekkep, doğru şekilde yapıldığında dövmenizin yaratıcı ve lekesiz görünmesini sağlayabilir. Siyah baskı ve çiçek kombinasyonlarına yönelen biriyseniz buna bir şans verin.

Ne kadar hassas olduğunuzu ve ayrıntılara nasıl dikkat edebileceğinizi gösterin. Her yaştan kadın bu tasarımı kollarının veya ön kollarının üzerinden kolayca sallayabilir ve sallayacaktır.

9. Kırmızı Hibiscus Çiçek Dövmesi

Kırmızı Hibiscus Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @jonjtattoos

Dövmelerinizde çok fazla renk sever misiniz? Eğer kırmızı en sevdiğiniz renk ise bu tasarıma yöneleceksiniz. Şakacı olurken olağanüstü ve romantik.

Kırmızı enerjinin ve canlılığın rengidir. Eğer bu sizin havanıza ve enerjinize uyuyorsa, bu ebegümeci sizin için bir zorunluluktur.

10. Sırt Üzerine Hibiscus Çiçek Dövmesi

Hibiscus Çiçek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @shaadhuron

Kadınlar sırt dövmeleri yaptırmayı ve takmayı severler. Seksi ve sevimli yerleştirmelerin hayranı mısınız? Çoğu zaman bel dövmeleri cinsel çekiciliğinizi temsil eder ve bunu kim istemez?

Bu arka resim, dünyaya her türlü yeni mücadeleyi üstlenmeye hazır olduğunuzu gösterecek. Ayrıca işleri kendi istediği gibi halletmeyi bilen mistik bir genç kız gibi görüneceksiniz.

11. Kelebek ile Hibiscus Çiçek Dövme Çizimi

Hibiscus Çiçek Dövmesi Kelebek ile Çizim Pin

Görüntü Kaynağı: @bery_forestink

Bunun gibi mini dövmeler ve sevimli sanatsal fikirler, oyuncu kızlara ve seçtikleri baskıyla aşırı güçlü veya çok gürültülü görünmek istemeyenlere yöneliktir.

Bu çiçek ihtişamın sembolüdür ve bazı kelebek baskılarıyla seyahat etme ve dünyayı kendi benzersiz bakış açınızdan görme isteğinizi temsil edecektir.

12. Omuzda Funky Ananas Esintili Hibiscus Çiçek Dövmesi

Omuzda Funky Ananas Esintili Hibiscus Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @incognitotattoostudio

Ayrıca büyük ve korkak bir omuz dövmesini de sallayabilirsiniz. Bu, kendine has bir şekilde farklı ve benzersiz olan bir ananas şeklindedir. Funky sanatı seven biriyseniz ve renklerden hoşlanıyorsanız bu size çok yakışacaktır.

Bu yüksek renkler her zaman eğlenceye ve iyi vakit geçirmeye hazır olduğunuzu söyleyecektir. Aynı zamanda zafer, şöhret, pozitiflik ve gerçek iç dengeyi de arıyorsunuz.

13. Hibiscus Çiçek Dövme Tasarımı Kırmızı Fikir

Hibiscus Çiçek Dövme Tasarımı Kırmızı FikirPin

Görüntü Kaynağı: @amber.elise.tattoos

Güçlü ve olağanüstü fikirlere hazırsanız keyif alacağınız bir başka parlak ve ateşli mürekkep fikri. Bu çok sevimli ve detaylı, saf ve gerçek ruhlar için ideal.

Kırmızı şöhretin, gücün ve şiddetli hislerin rengidir. Aynı zamanda hakimiyetten hoşlanan herkes için harika bir seçimdir.

14. Denizkızı ile Hibiscus Çiçek Dövmesi

Hibiscus Çiçek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @dinosaurstudiotattoo

Bu bacak dövmesi korkak ve retro bir çözümdür. Kendi tarzında oldukça sanatsal ve eğlenceli. Çoğu insan bundan keyif alacaktır, özellikle de baldırlarının üzerinden.

Ebegümecinin üzerinde oturan bir deniz kızı, zenginliğin, şöhretin ve yaklaşan bazı olumlu düşüncelerin işareti olabilir. Denizin yaratığı deniz kızı, kaşifler ve yeni bir yolculuğun tadını çıkarmayı bilenler için idealdir.

15. Turuncu Hibiscus Dövme Baskı

Turuncu Hibiscus Dövme BaskıPin

Görüntü Kaynağı: @anthonygtattoos

Turuncu, ebegümeci dövmeniz için yaygın bir renk kombinasyonudur. Aynı zamanda muhteşem ve pratik bir çözümdür. Çoğu kadın bu tasarımı kollarına alma eğilimindedir.

Turuncu, iyimser insanların ve hayatlarının her yönünü keşfetmeyi ve denemeyi sevenlerin rengidir. Bu, hırslı kızlar için de idealdir.

16. Sırt Üzerinde Hibiscus Çiçek Dövme Fikri

Hibiscus Çiçek Dövmesi FikriPin

Görüntü Kaynağı: @vulpes.orange.coat

Bu korkak sırt dövmesine ne dersiniz? Kusursuz yerleşimleri tercih eden biriyseniz bu size uyacaktır. Bu fikri hayata geçirmek yaklaşık üç saatinizi alacaktır.

Bunun gibi korkak renkler hırslı kadınlara çok yakışacak. Auranızı ve cesur karakterinizi temsil eder.

17. Göğüs Üzerinde Siyah Beyaz Hibiscus Çiçeği

Göğüs Üzerinde Siyah Beyaz Hibiscus Çiçeği Pin

Görüntü Kaynağı: @stellalunaink

Seksi bir göğüs veya göğüs dövmesi mi istiyorsunuz? Özelliklerinizi ve vücudunuzu göstermeyi seven biriyseniz bu dövmeden keyif alacaksınız.

Bu fikir sevimli ve kaliteli niteliklerinizi gösterir. Hafif ve iyimser bir havası olan pozitif bir insansanız bu siyah beyaz dövme size yakışacaktır.

18. Kuş Fikirli Pembe Hibiscus Çiçek Dövmesi

Kuş Fikirli Pembe Hibiscus Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @moonblood_tattoo

Ebegümeci tasarımınızın yanına kuş baskısı da ekleyebilirsiniz. Bu özellikle her zaman göstermeyi seveceğiniz ışıltılı, akıcı ve kadınsı özelliklerinizi gösterir.

Bu ikili sizi ve hayat size ulaştığında bir yol bulma isteğinizi temsil ediyor. Pozitif kalmaya çalışıyorsanız ve her zaman bir vasiyet arıyorsanız (çünkü vasiyetin olduğu yerde bir yol vardır), bu amber çiçeği ve kuş kombinasyonu size çok yakışacaktır.

19. Sarı Ebegümeci Çiçeği Dövmesi Oluşturma

Sarı Hibiscus Çiçeği Dövmesi YapımıPin

Görüntü Kaynağı: @largedrpeppa

Bu turuncu ebegümeci ile bolca renk alın ve kişiliğinizi sergileyin. Daha büyük dövme tasarımlarından korkmayan ve türünün tek örneği olan parçaları seven kız ve erkek çocukların vazgeçilmezidir.

Turuncu hem kişisel hem de ruhsal anlamda büyümenin rengidir. Herkese zarif bir hanımefendi olduğunuzu gösterin ve onların bu dövmeye bakmasına izin verin.

20. Hibiscus Çiçek Dövmesi ve Kuş İkilisi

Hibiscus Çiçek Dövmesi Ve Kuş İkilisiPin

Görüntü Kaynağı: @gailcheri

Bu milyonda bir görülen sanatsal bir dövme! Bu dövmeyi yaparken herkes o kadar yetenekli değildir ve diğer sanatçılar size benzer bir dövme yapmakta zorlanabilirler. En iyisine ve tamamen güvendiğinize gidin.

Yeşil zenginliğin rengidir. Büyük kazanmaya hazırsanız ve özünüze sadık kalarak hayatta saf mutluluğun tadını çıkarmak istiyorsanız bu fikri isteyeceksiniz.

21. Hibiscus Çiçek Dövme Tasarımı Küçük Önkol Yaratımı

Hibiscus Çiçek Dövme Tasarımı Küçük Ön Kol Yapımı Pin

Görüntü Kaynağı: @sershtwo

Siyah beyaza sadık kalın ve bu çiçek dövmesinin gerçek güzelliğini bu tasarımla gösterin. Renklerden ve dövme işleminden korkanlar için mükemmel.

Hayattan keyif alma ve her türlü engeli aşma yeteneğiniz anlamına gelir. Basit parçaların ve siyah mürekkebin tadını çıkarmayı bilenler için ideal.

22. Renk Pop ile Hibiscus Çiçek Dövme Çizimi

Hibiscus Çiçek Dövmesi ÇizimiPin

Görüntü Kaynağı: @tattoo.sal

Pembe herkesin çekici bulduğu kadınsı bir renktir. Şehvetli görünmeyi seven kadınların en sık başvurduğu ikinci renk seçimidir.

Pembe çiçekler kadınsı saf enerjiyi temsil eder. Yaratıcı dövmelere meraklıysanız ve sempatik biriyseniz bu fikir size çok yakışacak.

23. Kadınlar İçin Omuzda Hibiscus Çiçek Dövmesi

Omuza Hibiscus Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @clairidescent

Omuz fikirleri, paylaşacak biraz daha fazla alana sahip olanlar içindir. Daha büyük bir dövme denemek istiyorsanız ve pembe, kırmızı ve yeşil renklerden hoşlanıyorsanız, bu fikir bir sonraki dövmeniz için harikadır.

Kadınlar için bu ebegümeci dövmesi onların gerçek düşüncelerini ve doğurganlığını temsil edebilir. Bu şu anki yolculuğunuz mu?

24. Sırtta Renkli Hibiscus Çiçek Dövmesi

Sırtta Renkli Hibiscus Çiçek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @crimsonredtattoos

Sırtınızın veya omzunuzun üzerinden bir renk tonu seçin. Bu dövmeyi yaptırmadan önce 4-6 saatinizin ve önemli miktarda paranızın olduğundan emin olun.

Bu ebegümeci güzelliği ve görkemli anları temsil eder. Aynı zamanda sonsuz mutluluk ve dengenin de işaretidir.

25. Omuza Siyah Hibiscus Çiçek Dövmesi

Omuza Siyah Hibiscus Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @ritualtattoo.studio

Bu, erkeklerin de omuz dövmesinden keyif alabileceğini gösteren muhteşem bir tasarım. Ebegümeci yemeye hazırsanız, bu bir sonraki sahip olmanız gereken şeydir.

Farklı çiçekler ve ne kadar çok olursa karakteriniz ve gelişiminizle empati kuracaksınız. Yeni değişimi ve hayatındaki belirli bir aşamayı kucaklamaya çalışan herkes için idealdir.

26. Küçük ve Sevimli Hibiscus Çiçek Ayak Dövmesi

Küçük & Sevimli Hibiscus Çiçek Ayak DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @badasstattookorea

Daha küçük bir dövme istiyorsanız bu tasarım kusursuzdur. Aynı zamanda sevimli ve kadınsı bir şey isteyenler için harika. Bu dövmeyi tamamen yaptırmak ve keyfini çıkarmak için 3-4 saat zaman ayırmanız gerekecek.

Bu üç ebegümeci çiçeği karakterinizi ve enerjinizi temsil edecek. Aynı zamanda geçmiş ve gelecekteki eylemlerinizi de temsil edecektir.

27. Turuncu ve Kırmızı Hibiscus Çiçek Dövmesi

Turuncu & Kırmızı Hibiscus Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @dövmeodiaz13

Üç renkli dövme yaptırabilir ve tüm muhteşem amber çiçeği fikirlerini ortaya çıkarabilirsiniz. Bu arka parça muhteşem ve kadınsı olmasının yanı sıra gerçek renklerinizi de temsil ediyor.

Yeni ve gelişmiş dövme yöntemlerine yöneliyorsanız bu tasarım ilginizi çekebilir. Güçlü dişil enerjisini nasıl kucaklayacağını ve sallayacağını bilen herkes içindir.

28. Kol Üzerine Sarı Hibiscus Çiçek Dövmesi

Kol Üzerine Sarı Hibiscus Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @allsaintstattoonorth

Sarı ebegümeci çiçekleri oldukça nadir ve farklıdır. Bu, iddialı ve bir renk tonu ve dikkat çekici fikirlerden memnun olan herkes için uygun.

Sarı, altının ve zenginliğin rengidir. Olumlu enerjileri çekmek istiyorsanız ve güçlü tedavi fikirlerine hazırsanız bu tam size göre.

29. Gösterişli Hibiscus Çiçeği Resmi

Sanatsal Hibiscus Çiçeği ResmiPin

Görüntü Kaynağı: @petergranite

Her zaman trend olan mistik ve ilgi çekici dövmelere yönelebilirsiniz. Bu, yalnızca bazı dövme sanatçılarının nasıl yeniden yaratılacağını bileceği renk sıçraması nedeniyle farklıdır.

Tasarım kadının saf gücünü ve kusursuzluğunu kucaklıyor ve gösteriyor. Herhangi bir şekilde özel olduğunuzu biliyorsanız bu tasarım size çok yakışacak.

30. Hibiscus Çiçek Dövme Fikri Pembe ve Siyah Tasarım

Hibiscus Çiçek Dövme Fikri Pembe ve Siyah TasarımPin

Görüntü Kaynağı: @maria.wheat.tattoos

Ön kol dövmeleri ve pembe tonlar herkeste iddialı görünecek. İdealist dövmeleri nasıl temsil edeceğinizi biliyorsanız ve onlara o kadınsı baskıyı seviyorsanız bu ebegümeci tam size göre.

İçinizdeki olumlu ve şehvetli tarafınızı gösterecektir. Başkalarına gerçekçi gözükeceksin, bunu ister misin?

Hibiscus Çiçek Dövmesi: Daha Fazla SSS

1. Hibiscus Çiçek Dövmelerini Kimler Yaptırabilir?

Kelimenin tam anlamıyla herkes! Hibiscus çiçekleri her yaştan kızlar ve kadınlar içindir. Bir çiçek aşığı olduğunuz sürece onun temsilini beğeneceksiniz.

Ayrıca Okuyun: Kadınlar için 100 Seksi Dövme Tasarım Fikirleri (2023 Güncellendi!)

2. Hibiscus Çiçek Dövmeniz İçin Hangi Rengi Seçmelisiniz?

Farklı renkler, farklı titreşimleri, anlamları ve aynı zamanda manevi bağlantıları temsil eder ve temsil eder. İşte en yaygın seçenekler:

Pembe – İçinizdeki kadınlığı ve çevrenizle birlikte çiçek açma arzunuzu temsil edecek ortak ve şehvetli bir renktir.

Kırmızı – şiddetli iradenizi ve güçlü savaşçı içgüdülerinizi sembolize eder. Evli veya bu dövmeyi adamak için özel birini düşünen kadınlar için idealdir.

Mor – Gizemliliğin ve nezaketin sembolüdür. Bu ebegümeci çiçeği, eşleşen bir dövmeye ihtiyaç duyan annelere veya aile üyelerine yakışacaktır.

Sarı – zenginliğin, altının ve sağlığın rengi. Dövmesinde biraz şansa ve pozitifliğe ihtiyaç duyan herkes için idealdir.

3. Hibiscus Çiçek Dövmeleri Pahalı Mıdır?

Hibiscus çiçek tasarımları tıpkı herhangi bir çiçek dövmesi fikri gibidir. Bu yaratım için 150-250 dolar ödemeyi bekleyebilirsiniz.

4. Hibiscus Çiçek Dövmeniz İçin En İyi Yerleştirme Nedir?

Çoğu dövme sanatçısı ve uzman, kolunuza, önkolunuza veya göğsünüze bağlı kalmanızı önerecektir. Bu şekilde ebegümeci çiçeği dövmesinin sembolik ve derin bir anlamı olabilir.

5. Erkekler de Hibiscus Çiçek Dövmesi Yaptırabilir mi?

Erkekler için çok yaygın olmasa da, ebegümeci dövmeleri onlar tarafından da giyilebilir. Çiçek aşığıysanız veya annenize, kız kardeşinize veya eşinize/kız arkadaşınıza bir resim ithaf etmek istiyorsanız, bu yaratımı deneyebilirsiniz.

Ayrıca Okuyun: Erkekler İçin Çiçek Dövmeleri: Tutkulular İçin Çiçek Açan Vücut Sanatı

Yeni Hibiscus Çiçek Dövmenize Hazır Mısınız?

Sonunda yeni çiçek dövmenizi temsil etmeye hazır mısınız? Sizce hangi tasarımın öne çıktığını ve hangisine dövme yaptırmak için sabırsızlandığınızı bize bildirin!

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın