30+ Komik Parmak Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Ayak dövmelerinin hayranı mısınız? Dürüst olalım, pek çok insan bu tasarımı giymeye veya almaya cesaret edemez. Bunun nedeni, yerleştirmenin kendisinin acı verici olması ve tespit edilmesi oldukça zor olmasıdır, bu nedenle yalnızca bazı duygusal insanlar bunu tercih etme eğilimindedir.

Ancak, öne çıkmak ve diğerlerinden farklı olmak istiyorsanız, parmak dövmesi yerleştirmenin tadını çıkaracaksınız. Dövme fikirlerine yönelik benzersiz yaklaşımınız için aşağıda göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı seçeneğimiz olduğu için okumaya devam edin.

Ayak Dövmesi: SSS

Toe Tattoo SSSPin

Kredi: instagram

1. Ayak Dövmelerinin Arkasındaki Anlam Nedir?

Ayak dövmelerinin onlar için önemli bir anlamı veya sembolizmi yoktur. Sadece retro insanlar veya farklı ve ilginç bir şeye bağlı kalmayı sevenler tarafından yapılan biraz korkak ve komik görünüyorlar. Sonunda yaptırdığınız veya yaptırdığınız dövmenin, sonunda seçtiğiniz işaretlere veya öğelere dayalı olarak sembolik bir anlamı olacaktır.

2. Ayak Dövmelerini Kimler Yapabilir?

Bu dövme sadece gerçek cesur ruhlar ve acı toleransı yüksek olanlar tarafından yapılır. Ağrı toleransınız etkileyici değilse, yerleştirme kemiğinizin hemen yanında olduğundan, bu da çıplak kalmayı imkansız hale getirdiğinden, bunu alamazsınız. Farklı bir şey ilginizi çekiyorsa, bunun o olduğunu bilin.

3. Parmak Dövmelerinin Fiyatı Nedir?

Parmaklarınızın veya ayak parmaklarınızın üstünde istediğiniz hemen hemen her şeyi ve her şeyi alabilirsiniz. Bununla birlikte, alan sınırlıdır, bu yüzden seçiminiz ve dövme sonucunuz konusunda akıllı olmalısınız. Sonunda, tasarımınız için yaklaşık 60-100 $ ödemeyi bekleyin. Alan sınırlı olduğu için fiyat da çok yüksek olamaz.

Top 30 Komik Ayak Dövme Tasarım Fikirleri

1. Ayak Dövmesi Siyah Beyaz Mürekkep

Toe Tattoo Siyah & Beyaz Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@laurmonftattoos

Bu siyah mürekkep ayak dövmesi, zarif fikirlerden hoşlanan kadınlar için mükemmeldir. Kına sanatının hayranıysanız, bu dövmeyi beğenecek ve keyif alacaksınız. Zarif ve hanımefendi tarafınızı ve detaylara verdiğiniz önemi ifade edecek feminen çiçeklerin tüm küçük detaylarına sahip.

2. Toes Dövme Kadınsı Fikri

ayak dövmesi kadınsı fikirPin

Görüntü Kaynağı:@lukewintriptattooartist

Bu küçük ayak dövmesi ve detaylara olan dikkatiniz tamamen bu dövme ile oynayacak! Baskınızın parlamasını ve dişil enerjinizden bahsetmesini istiyorsanız, yine de kendi ince tarzınızda minimalist ve özenli çıkmayı diliyorsanız, bunu son parmak dövmeniz olarak seveceksiniz.

3. Parmak Dövme Detaylı Baskılar

Ayak Dövme Detaylı BaskılarPin

Görüntü Kaynağı:@cahil_dövmeler

Herkes, hepsi bir arada birkaç farklı dövme yaptırmaya veya giymeye cesaret edemez. Farklı, cesur görünmek ve öne çıkmak mı istiyorsunuz? Bu ayak dövmeleri, konuşmalarını istediğiniz eğlenceli bir hikayeyi kolayca anlatacak. Bu sonuç, her zaman üreten, eğlenen ve aynı zamanda çocuksu benliğine sadık kalan bir insandan bahsediyor. Hala bir çizgi film aşığıysanız, bu ayak ve parmak tasarımlarının sonucunu beğeneceksiniz!

4. Büyük Ayak Dövmesi

Büyük Ayak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@sabyminaart

Tuhaf biriyseniz ve komik dövmeleri seven biriyseniz, ayak başparmağınızın üstüne bir gülen yüz dövmesi yaptırın. Kendiniz de ilginç bir insansanız, bu ilginç tasarımı gösterin! Nihai sonuç, hayatında her zaman eğlenmeye ve yeni heyecan verici şeyler denemeye hazır birini gösterir.

5. Gülen Yüz Ayak Dövmesi

Gülen Yüz Ayak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@au.tattoo.hk

Baskınızı başkalarından gizlemek istiyorsanız, bunun gibi gülen dövmeler size uyacaktır. Bu, kendilerine ilginç bir tarafı olan erkek ve kızlarda en iyi görünecek. Ebeveynleriniz katıysa veya gösterişli veya gösterişli bir dövme yapamıyorsanız, bununla bir deneyin. Farklı yaş grupları için hassas, küçük bir tasarım olmaya devam ederken, diğerlerinden gizlendiğinde iyi görünecek.

6. Ayak Tırnağı Dövme Fikirleri

Ayak Tırnağı Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@tms.dövmeler

Ayak ve ayak tırnağı dövmeleri tamamen farklı şeylerdir. Alışılmadık bir şey giymeye cesaretin var mı? Bu dövme, seçtikleri tasarımla aptal ve retro görünmeyi sevenlere uyacaktır. Mizah yaklaşımınızı gösteren ölümden ilham alan semboller ve komik fikirlerden hoşlanıyorsanız, bu mükemmel!

7. Küçük Kalp Ayak Dövmesi

Küçük Kalp Ayak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@u_oooops

Bu küçük ve parlak küçük mavi dövme, kadınsı fikirleri seven kızlara çok yakışacak. Sevimli fikirlerden hoşlanıyorsanız ve kadın enerjinizi ve kişiliğinizi daha da vurgulayabilecek zarif dövmelerden hoşlanıyorsanız, bu size çok yakışacaktır. Mavi, zarafetin ve asaletin rengidir, siz kendinizi böyle mi hissediyorsunuz?

8. Ayak Etiketi Dövmesi

ayak etiketi dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@lighthouse_professional_tattoo.

Bu ayak başparmağı siyah dövmesi, hassasiyet ve zarafetten hoşlananlara uyacaktır. En sevdiğiniz renk siyahsa, bu kombinasyonu da seveceksiniz. Bu sıra dışı baskı, yaratma ve diğerlerinden sıyrılma isteğinizi simgeliyor. Sizin için anlamlı bir baskıya sahip mistik dramatik dövmelerin hayranıysanız – bu dövmeyi düşünün.

9. Çizgi Film Ayak Dövmesi

karikatür ayak dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@stella.luna.dövme

Siyah beyaz mürekkebin içinde misiniz? Öyleyse, karakterlere ve farklı kişilere ne dersiniz? Bu komik dövme, komik dövmeleri tercih eden erkeklerde en iyi şekilde görünecek. Danny DeVito favori aktörünüz mü? Bu ayak dövmesi ile ona olan sevginizi ve takdirinizi gösterin!

10. Yeşil Ayak Dövme Fikirleri

Yeşil Parmak Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@tatpandaink

Bu komik küçük parlak yeşil dövme, Rick ve Morty’nin gerçek hayranlarına uyacaktır. Bu komik TV dizisinin gerçek bir fanatik hayranıysanız, bu tasarıma bayılacaksınız. Yeşil rengi de seven kadın ve erkekler bu komik ve küçük retro baskıyı çok sevecek.

11. Çiçek Baskı Ayak Dövmesi

Çiçek Baskılı Burun Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@haybrittany

Bitki hanımı mısın? Eğer öyleyse, bu dövme sana çok yakışacak! Ekmeyi ve hayatlarını planlamayı seven yaratıcılara ve kadınlara uygun küçük ve sevimli bir çiçek baskısı! Bu kaktüs fikri, iniş ve çıkışlarınızı ve daha önce yaşamış olabileceğiniz “dikenli” anları sembolize edecek.

12. Uzaylı Dövme Ayak Fikirleri

Uzaylı Dövme Ayak FikirleriPin

Görüntü Kaynağı:@naty_ink

Dışarıda uzaylıların olduğuna inanıyor musun? Eğer yaparsanız, bu uzaylı baskısını beğeneceksiniz! Hem erkeklerde hem de kadınlarda korkutucu ve canlı görüneceği için ayak başparmağınızın üzerine yerleştirin. Orada farklı yaşam formları varsa, baskıyı onlara ithaf edin ve inanan olduğunuzu gösterin.

13. Toe Dövme Solma Çizgileri

Toe Tattoo Solma ÇizgileriPin

Görüntü Kaynağı:@bora_tattooer

Basit dövmeleri ve sevimli mürekkebi seven kadınlar bu konsepte bayılacak. Kesinliği tercih ettiğinizi ve iç huzurunuzla hareket ettiğinizi gösterin. Bu ince çizgiler, yaratıcı yönünüzü ve içinizdeki barış dürtüsünü gösterecek.

14. Şarap Toe Dövme Baskısı

Şarap Toe Dövme Baskı Pin

Görüntü Kaynağı:@southgatetattoo

Pek çok insanın üzerinizde fark etmeyeceği sevimli bir dövme istiyorsanız, buna bir şans verin! Etrafınızdakilere gösterdiğinizde korkak görünecek sıra dışı bir tasarımdır. Özellikle alkol veya şarap içmeyi seven biriyseniz, bu baskı bunu gösterecektir. Arada sırada bir veya iki bardak içmeyi kim sevmez?

15. Simpsons Parmak Dövmesi

simpsons parmak dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@yooni.dövme

Tanınmış dizi “Simpsonlar”ın gerçek hayranları ve sevenleri bu baskıyı beğenecek ve tercih edecek. Bart en sevdiğiniz karakterse, neden bu ilginç parmak dövmesiyle ona olan sevginizi gösterecek bir dövme yaptırmıyorsunuz? En iyi kısım? Bu dövmeyi parmağınızın üzerine yerleştirmeniz bir saatten az sürecek!

16. Renkli Ayak Dövme Tasarımları

Renkli Ayak Dövme Tasarımları Pin

Görüntü Kaynağı:@cwmbrancreature

Yüksek sesli renkli dövmeler ve bu konsept gösterişli fikirleri sevenlere çok yakışacak. Yaratıcıysanız ve konseptinizle öne çıkmayı seven biriyseniz, bu tam size göre. Ancak, bu dövme oldukça zaman alıcı ve pahalı olduğu için dikkat edin. Çiçekleri ve sıra dışı sembolleri seven kadınlar ve erkekler, bu uyumlu ayak ve parmak dövmelerinin tadını çıkaracaklar.

17. Bira Ayak Dövmesi

Bira Ayak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoo_arts_by_jk

Bira sevenler burada mı? Eğer öyleyse, bu baskı gerçek içici olan erkeklere çok yakışacak! Bu fikirle dünyanın içecek tercihinizi görmesine izin verin. Elde etmesi çok zamanınızı almayacak hızlı ve kolay bir dövmedir. İçkisine gerçekten değer veren biriyseniz ve kendi şartlarınızda rahatlamayı seviyorsanız, bunu bu fikirle gösterin.

18. Siyah Mürekkep Toe Dövme

Siyah Mürekkep Toe Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@shades_of_faye

Kınadan ilham alan dövmeleri seven biriyseniz ve benzersiz sembollerin hayranıysanız, bu ayak kreasyonlarına bir şans verin. Gerçek bir mükemmeliyetçi olduğunuzu ve siyah mürekkeple yapılan hassasiyet ve zarafeti seven biri olduğunuzu gösterecekler. Feminen fikirlerden hoşlanan kadınlar, son olarak bu baskıyı da beğenecekler.

19. Mantar Ayak Dövme Baskısı

Mantar Burun Dövme Baskısı Pin

Görüntü Kaynağı:@enriquedraws_someshit_96

Bu ayak parmağı dövmesi, bugün hala Mario Brothers hayranı olan kadın ve erkeklere yakışacak! Bu fikir, çocukluğunuza bir şekilde hala değer verdiğinizi gösterecektir. Renkli mürekkebi seviyorsanız ve gösterişli fikirlerin ve ilginç sembollerin hayranıysanız, bu küçük parmak dövmesini deneyin.

20. Büyük Ayak Dövme Mürekkebi

Büyük Ayak Dövme Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@trentsuing

Bir hayvansever ve doğayla veya çevrenizle uyum içinde biriyseniz, bu komik ve korkak deveyi deneyin. Bu siyah anahat dövmesini elde etmeniz sadece bir saatinizi alacaktır. Bunun en iyi yanı mı? Size çok fazla paraya mal olmaz, bütçesi kısıtlı olanlar için idealdir.

21. İddialı Siyah Mürekkep Toe Dövme

İddialı Siyah Mürekkep Toe Tattoo Pin

Görüntü Kaynağı:@thelexfiles_tattoos

Dövmenizi tamamen özelleştirebilirsiniz. Zarif sembollerin hayranıysanız ve hassas ve basit siyah mürekkep çizgilerini tercih ediyorsanız, bir sonraki parmak dövmeniz olarak bunu deneyin. Sadece kendinize göre doğru olan ciddi ve anlamlı hamlelere hazır olduğunuzu esere gösterecektir.

22. Domates Ayak Dövmesi

domates ayak dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@jessicanicolltattoo

Gerçek yemek severler ve gurmeler için – işte bu! Dünyanın aç kimliğinizi ve yemek tercihinizi görmesine izin verin. Reçel ve domatesi gerçekten seviyorsanız, bu kreasyon size çok yakışacak. Bu ikiliyi elde etmeniz fazla zamanınızı almayacak, ancak ayak parmaklarınız için mükemmel uyumlu baskı olabilir.

23. Küçük Hassas Ayak Dövmesi

Küçük Narin Ayak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@desertdawn.ink

Kadınlar yılan dövmeleri ve yılan sembolleri giymeyi severler. Onlar, kurnaz ve akıllı ruhunuzun yanı sıra bilgeliğinizin bir sembolüdür. Şık olduğunuza ve bir yılan gibi şık ve güçlü olduğunuz için herhangi bir durumdan öyle ya da böyle kurtulabileceğinize inanıyorsanız, bunu bu burun tasarımıyla gösterin.

24. Ayak Tasarımlarını Anlatan Eşleştirme Hikayesi

Eşleşen Hikaye Anlatan Parmak Tasarımları Pin

Görüntü Kaynağı:@rato.world

Neden dışarı çıkıp farklı ayak parmak dövmeleri denemiyorsunuz? Bu tasarımın anlatacak benzersiz bir hikayesi var ve özünde korkak ve sıra dışı olan gerçek yaratıcılara uygun olacak. Bu parmak dövmeleri, her zaman büyüdüğünü ve her durumdan öğrendiğini gösterecek. Bu dövmeyi yalnızca ağrı toleransınız yüksekse alın, çünkü yerleştirme çoğu için oldukça zor ve acı vericidir.

25. Mandala ve Sihirli Parmak Dövmeleri

Mandala ve Sihirli Ayak Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@iii.cicada

Mandalaları sever misin? Öte yandan, gerçek büyüye inanır mısınız? Evrenin gücüne inanan biriysen ya da ölümden sonra bir hayat olduğunu düşünüyorsan bu dövmeyi çok beğeneceksin. Tüm bu renkler, katmanlarınızı ve genellikle kendi başınıza ve boş zamanlarınızda sahip olduğunuz derin düşünceleri sembolize edecek.

26. Uzaylı Parmak Dövmesi

uzaylı ayak dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@marleedonati

Uzaylılar gerçek mi? Değilse, Star Wars’tan hoşlanıyor musunuz? Bu destanın gerçek hayranları bu dövmeyi beğenecek. Sonuç komik ve farklı, çizgi roman severler, aksiyon filmi sevenler ve dünya dışı formda hayatta daha fazla bir şey olduğunu düşünmek isteyenler için ideal.

27. Komik Küçük Ayak Dövmesi

Komik Küçük Ayak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@ericjohntattoos

Bu siyah çizgi filmden ilham alan dövme, ilginç ve komik fikirlerden hoşlanan erkeklere veya kızlara uyacaktır. Bu dövmeyi gerçekleştirmeniz bir saatinizi alacaktır. Bu pazarda hâlâ güçlü olan yeni tasarımların hayranıysanız, basit siyah mürekkebi tercih edin.

28. Eşleşen Ayak Dövmeleri Fikirleri

Eşleşen Ayak Dövmeleri Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@thisguy7odd

Günlük olarak hangi duyguları hissediyorsunuz? Bir ayak ve ayak parmağı dövmesi ile eğlenceli ve komik tarafını, diğer ayak parmağı dövmesi ile diğer üzgün tarafını göstermeye ne dersin? Bu uyumlu tasarım, içsel düşüncelerini ve duygularını ayak parmaklarıyla ifade etmek isteyen herkese uyacaktır. Eşsiz bir konsept, orası kesin.

29. Avokado Parmak Dövmesi

Avokado Ayak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@cabralttattoos

Avokado yemeyi sever misin? Eğer öyleyse, bu komik dövmeyi seveceksin. Mutfakta ne kadar yaratıcı olabileceğinizi gösterin ve yemek seçimlerinizle neyi beğendiğinizi herkese gösterin. Son baskı süper sevimli ve tatlı, her iki cinsiyet için de ideal.

30. Ayak Dövmeleri Detayları

ayak dövme detayları Pin

Görüntü Kaynağı:@mfkdoom

Son olarak, dövmenizle neden biraz kaba ve oldukça açık sözlü olmuyorsunuz? Bu tasarım, en yakınlarına karşı dürüst ve ilginç olanlara en çok yakışacak. Dövmenize biraz mizah katmakta yanlış bir şey yok, aynı fikirde değil misiniz?

Bir Ayak Dövmesi Giymeye Cesaretiniz Var mı?

Parmak dövmelerinin sana göre olup olmadığından emin değil misin? Umarız bu makale fikrinizi değiştirmenize yardımcı olmuştur. Listemizden en sevdiğiniz dövmeyi ve er ya da geç ayak parmaklarınızdan birine takmak için sabırsızlandığınız tasarımı bize bildirin.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın