36 Anlamlı Kaplan Gözü Dövme Tasarım Fikri (Şehvet ve Güce Aç)

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?
Popüler Kaplan Gözü Dövme Tasarım Fikirleri

Kaplan Gözü Dövme Anlamı

Kaplanlar, ormanın efendileri olarak bilinirler; güçlü ve kudretli ama aynı zamanda görkemli ve zariftirler. Karakterleri, tüm hayvanların ve dolayısıyla insanların sahip olduğu temel, ilkel hayvan içgüdülerini temsil eder. Vahşi doğada, engelleme olmadan, evcilleştirilemez ve vahşi yaşarlar. Kaplanların temsil ettiği temel özelliklerden bazıları hakimiyet, koruma, kraliyet ve tutkudur.

Kaplanın farklı geometrik şekilleri bir araya getirerek mürekkeplendiği kabile dövmeleri gibi birçok kaplan dövmesi türü vardır. Bebek kaplan dövmeleri, masumiyet ve kırılganlık temsilleriyle ünlüdür. Aynı zamanda kelebek kaplan dövmeleri, hem bir kelebeğin kırılganlığının, hem de bir kaplanın gücünün birleşimini temsil eder. Zıtlığın özü ve tek vücutta 2 karakterin temsilidirler.

Mitoloji ve Kültürel İnançlar

Kaplanın Çin kökenli olduğuna inanılıyor; bu nedenle Çin kültüründe kaplanlara birçok atıf vardır. Hepsinin ortak noktası, gücün yanan sembolüdür. Çin kültüründe kaplanların ölü ruhların koruyucusu olduğu bilinmektedir. Onları kötü ruhlardan korur ve huzur içinde uyumalarına izin verir.

Mitolojiye gelince, kaplanlar Çin’in Zenginlik Tanrısı Tsai Shen Yeh ile bağlantılıdır. Hindistan’dayken kaplanlar savaş tanrıçası Durga ile bağlantılıdır. Çin kaplanı dövmeleri, baharın totemini ve bir element olarak Dünya’yı temsil ettiğine inanıldığı için genellikle mavi renktedir.

Kore kültüründe kaplan, kötü ruhlarla savaşan, iyi şans ve cesaret getiren bir koruyucudur.

Geçmişte kaplanların insanları yediğine dair kanıtlarımız olduğu için Hindistan’da kaplanlar genellikle yıkımı sembolize eder. Tam olarak geçmişte kalmamasına ve nadiren meydana gelebilmesine rağmen, neredeyse her zaman bir insanın hayvanın bölgesini tehdit etmesiyle kışkırtılır.

Kaplan Gözü Dövmelerinin Anlamı

Survivor’ın çok iyi bilinen bir şarkısı sayesinde kaplan gözü dövmesi seksenlerde çok popüler oldu. Avın ölmeden önce göreceği son şeyi, kaplanın gözlerini temsil eder.

Gözler ruhun aynası olarak bilinir. Kaplanların gözleri, herkesin takdir ettiği harika nitelikleri temsil eder. Bir duayı izlerken sabrı, ona göz kulak olurken odaklanmayı ve onu öldürme kararlılığını sembolize ederler.

Kaplan gözü dövmesi ilkel arzuları temsil eder. Gözler, kaplanın doğal, aç, öldürmeye hazır ve ölümcül halini temsil eden gözlerdir.

Gözleri, zihinsel gücünün en iyi yansımasıdır.

Kaplan gözü dövmesi yapabileceğiniz pek çok yer var ama en yaygın olanı ön kol. Kaplan gözü dövmesi, belirli bir renk olmaksızın genellikle siyah beyazdır. Ayrıca çok sayıda mavi gözlü, turuncu gözlü veya heterokromi gözlü kaplan dövmeleri görüyoruz. Hepsinin kendine göre ayrı bir önemi var.

Bu dövme tasarımı için bir başka popüler tip, yarı insan, yarı kaplan gözleridir. Hepimizin içindeki canavarı, tipik ilkel arzularımızı ve içgüdülerimizi temsil eder. Aynı zamanda erkeklik ve kadınlık arasında bir karşıtlık anlamına gelir.

Popüler Kaplan Gözü Dövme Tasarım Fikirleri

1. Klasik Önkol Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Klasik Önkol Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @ohnojoe

Bu, ön koldaki klasik bir kaplan gözü dövmesidir. Siyah beyazdır ve çok fazla güç ve odaklanma anlamına gelir.

2. Yarım Kadın Yarım Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Yarım Kadın Yarım Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @porkymartinez

Kaplanlar popüler ruh hayvanlarıdır ve cesareti ve dayanıklılığı simgelerler. İnsan gözüyle eşleştirildiğinde, insan ve hayvan arasındaki bağlantı önemli ölçüde daha sağlamdır. Bu durumda dövme, bir kadının içindeki kaplan gibi daha güçlü olan iç tarafını gösterir.

3. Şeffaf Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Şeffaf Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @lucyparletttattoo

Gözler ruhu yansıtır ve bu dövme aynı sözün mükemmel bir temsilidir. Gözlerdeki hafif mavi mürekkep, şeffaf görünmelerini sağlar ve size gözlerin içinden bakıyormuş hissi verir. Dayanıklılığı, odaklanmayı ve hayvanların tüm ilkel içgüdülerini simgeleyen harika bir dövme.

4. Gerçekçi Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Gerçekçi Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @domjoeltattoo

Bu, kaplan gözlerinin çok gerçekçi bir dövmesi. Özellikle onları yansıtan gözlerde görebileceğiniz birçok ayrıntıya sahiptir. Avını öldürmeye hazır aç bir kaplanın gözleri.

5. Turuncu Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Turuncu Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @ben_f_grateful

Turuncu çok sıcak ve coşkulu bir renktir. Kaplanlar hem koruyucu hem de en inanılmaz avcılar olarak kabul edilir. Bu dövme sabır ve dayanıklılık gösterir.

6. Kızgın Mavi Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Kızgın Mavi Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @yorman_alcantara

Kaplan gözlerinde bu dövmede daha fazla öfke ve saldırganlık var gibi görünüyor. En ilkel hayvan arzularının ve içgüdülerinin bir tasviri. Kaplanlar her zaman kendilerini geliştirmek ve rakiplerini yenmek için çabalarlar. Güç ve kararlılık gösterir.

7. Çiçekler Dövme Tasarımının Arkasındaki Kaplan Gözü

Çiçeklerin Arkasındaki Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @camsovereign

Gül dövmeleri ezelden beri aşkın kazanılmasını temsil ediyor. Bu durumda, dövme, aşkla savaşan güçlü bir kararlılığa ve dayanıklılığa sahip bir kişiyi ifade edebilir. Tüm kaplan nitelikleri, aşık bir insana dönüştü – çok şiirsel ve güçlü bir dövme.

8. Tiger Eyes Band Dövme Tasarımı

Kaplan Gözü Bandı Dövme TasarımıPin

Kredi: @primetatuajesbogota

Bu bir kol bandı dövme tasarımıdır. Bir banttaki kaplan gözleri, her zaman yanında olan, dirençli ve yaşam hedeflerinde kararlı olan bir kişiyi ifade edebilir. Daha basit bir kaplan gözü dövme tasarımı.

9. Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @kidoci215

Bu farklı ve sıra dışı bir kaplan gözü dövme tasarımıdır. Sadece bir kaplan gözü dövmesine sahip olmak, kalitenin niceliğe göre nasıl tercih edildiğini gösterir. Bir göz, kullanıcının dövme ihtiyaçlarını belirlemesini sağlarken, onu korurken ezici bir şekilde değil.

10. Kaplan Gözü Maskesi Dövme Tasarımı

Kaplan Gözü Maskesi Dövme TasarımıPin

Kredi: @ajazzx_

Bu, kaplanların tümünü temsil eden muhteşem bir sanat eseri. Dışarıdan, içinde yanan güçlere sahip bir savaşçı. İçinde gerçek bir savaşçı hayvan olan bir insan savaşçı. Yapım aşamasındaki bir savaşçının harika bir resmi.

11. Küçük Bilek Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Küçük Bilek Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @abchoitattoo

Bir kaplan gözü dövmesi istiyorsanız, ancak klasik bir büyük önkol istemiyorsanız, bu bilek dövmesi tam size göre. Küçük ama yine de hepsinde aynı anlamı taşıyor. Her zaman gösteriş yapmadan yanınızda güç hatırlatması ve koruması bulundurmanın harika bir yolu.

12. Yarı İnsan Yarı Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Yarı İnsan Yarı Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @cavictattooland

Kaplan gözü dövmesi yarı insan gözüne sahip olduğunda, hayvan ve insan arasındaki benzerliği ifade eder. Burada, ikisi arasındaki ayrım daha belirgindir. Ancak mesele aynı: kararlılık, hakimiyet ve güç.

13. Kelebek Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Kelebek Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @nemanja_lavi_reddot

Kaplan dövmeleri söz konusu olduğunda bu çok popüler bir tasarım. Kelebek gibi çok kırılgan ve dişil bir canlı ile güçlü bir hayvanın karışımıdır. Dışarıdan narin görünenlerin bile altında bir canavar olduğunu gösteriyor.

14. Bir Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Bir Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @tattoo_princess44

Bu, makul derecede benzersiz bir kaplan dövmesi tasarımıdır. İki göz yerine sadece bir gözümüz ve bir kaplanın tüm yüzü var. Kaplan, bazı ağaçların arkasına saklanıyor, bu da bizi kaplan dövmelerinin ana noktasına getiriyor: açlık ve öldürme hedefi. Çok karmaşık ama güzel bir dövme.

15. Yarım Kaplan Yarım İnsan Gözü Geri Dövme Tasarımı

Yarım Kaplan Yarım İnsan Gözü Sırt Dövme TasarımıPin

Kredi: @arclighttattoo

Kaplan gözü dövmeleri genellikle ön koldadır, ancak bu sırttadır. Kaplan gözü dövmesi yarı insan gözüne sahip olduğunda, hayvan ile insan arasındaki benzerliği gösterir. Sırtını kollayan ve dövmeyi giyen kişiyi koruyan birini ifade eder.

16. Asla Arkana Bakma Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Asla Arkana Bakma Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @ink_rush_tattoostudio_cuijk

Burası kaplan gözü dövmesi yaptırmak için başka bir heyecan verici yer. Üzerinde “Asla Arkana Bakma” yazısı yazan dövmenin anlamı çok açık. Karmaşık ve büyük bir dövme ama buna değer.

17. Gerçekçi Yarım Gözlü Kaplan Dövme Tasarımı

Gerçekçi Yarım Gözlü Kaplan Dövme TasarımıPin

Kredi: @derekgtattoos

Bu dövmede hem insan gözü hem de kaplan gözü çok gerçekçi. Kaplan gözü dövmesi yarı insan gözüne sahip olduğunda, hayvan ve insan arasındaki benzerliği ifade eder. Burada sezgi ve özgürlükle ilişkilendirildiğine inanılan mavi rengi vurguluyoruz.

18. Kaplan Gözlü Dövme Tasarımı Olan Bir İnsan

Kaplan Gözlü Bir İnsan Dövme TasarımıPin

Kredi: @ant_iannucci

Sık sık yarı insan yarı kaplan gözü dövmeleri görsek de, bu nadir görülen bir dövmedir. Buradaki insan, altında bir kaplan ipucu bulunan dövmenin çoğunluğu. Dövme, derinlerde güçlü bir gizli yaratığı ima eder. Dövme çok gerçekçi ve harika bir sanat eseri.

19. Yarım İnsan Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Jordan (@jor_jor_inkss) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kaplan gözü dövmesi yarı insan gözüne sahip olduğunda, hayvan ve insan arasındaki benzerliği ifade eder. Burada, ikisi arasındaki ayrım daha belirgindir. İki farklı göz rengi, yin ve yang gibi ikisi arasındaki kontrastı ifade eder.

20. Katil Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Katil Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @sabin.aliosa

Bu dövme, kaplan gözlerinin temsil ettiği gücün mükemmel bir temsilidir. Büyüleyici mavi titreşimlerden çıkan alev veya enerji ile tüm dövme tasarımı muhteşem. Renk, sezgi ve özgürlükle ilişkili olduğuna inanılan mavi tesadüfi değildir.

21. Yeşil Kaplan Gözü Kolye Dövme Tasarımı

Yeşil Kaplan Gözü Kolye Dövme TasarımıPin

Kredi: @unejambeni.tattoo

Boyun, kaplan gözü dövmesi için büyüleyici bir yerdir. Boynun arkasındaki bir kolye gibi. Gözler kullanıcının sırtını izliyor ve onları koruyor. Yeşil gözler huzuru ve doğayı temsil eder. Saçla kaplarsan daha küçük ve daha az fark edilen bir dövme olur.

22. Heterokromi Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Heterokromi Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @bbblack.ron

Heterokromi gözler, farklı renkteki iki gözdür. Bu, kendi arasındaki zıtlığı ifade edebilir. Her iki göz renginin de kendine özgü anlamları vardır. Mavi gözlerin sezgi ve özgürlükle, aynı zamanda sükunet ve soğuklukla ilişkilendirildiğine inanılır. Aynı zamanda turuncu göz rengi çok sıcak ve coşkuludur.

23. Belirlenmiş Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Kararlı Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @sadecedövme

Bu, kaplanların önde gelen kalitesini temsil eden mükemmel bir kaplan gözü dövmesidir: kararlılık. Yüz ifadesi özeldir, doğrudan bir açlık hissi ve gözlerde öldürme kararını gösterir. Turuncu göz rengi çok sıcak ve coşkulu olsa da, bu durumda hedefe yönelik coşkuyu temsil ederler – çok güçlü bir dövme.

24. Tüy Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Tüy Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @elyontattoo

Bu, geleneksel kaplan gözü tasarımına bir dokunuş eklemenin ilginç bir yoludur. Tüy, dövmenin daha hafif ve zahmetsiz görünmesini sağlar. Tüy, kaplanların kürkünü tamamlar ve mavi gözlerin sezgi ve özgürlükle ilişkilendirildiğine inanılır, bu nedenle tüy onun için mükemmel bir bükülmedir.

25. Kaplan Gözü Boyun Dövme Tasarımı

Kaplan Gözü Boyun Dövme TasarımıPin

Kredi: @rashatattoo

Boynun ön tarafında olduğu için bu çok samimi bir dövme. Vücudunuza eklemek için zorlayıcı bir ifade. Kaplanın üzerindeki mavi gözler sezgiyi ve özgürlüğü temsil eder, bu da boyunda dövme olduğu için boğulmanın zıttıdır.

26. Dikey Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Dikey Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @tattyyourface

Bu, kaplan gözü dövmesinin daha dikey bir versiyonudur. Ayrıca ucunda sonsuza dek sevginin kötülüğe karşı zaferini temsil eden bir gül vardır. Çok daha az göz korkutucu ve daha çok odaklanma ve sebatla ilgili.

27. Heterochromia Tüy Yarım Gözlü Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Heterochromia Tüy Yarım Gözlü Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @pitikuteleleu

Bu, geleneksel kaplan gözü tasarımına bir dokunuş eklemenin ilginç bir yoludur. Tüy, dövmenin daha hafif ve zahmetsiz görünmesini sağlar. Tüy, kaplanların kürkünü tamamlar ve mavi gözlerin sezgi ve özgürlükle ilişkilendirildiğine inanılırken, turuncu göz rengi çok sıcak ve coşkuludur.

Ayrıca bir yarısının insan gözü, diğer yarısının kaplan olduğunu da fark ederiz. Hayvan ile insan arasındaki benzerliği ifade eder. Bu dövme, tüm popüler tasarımları bir araya getirdi.

28. Tüy Dövme Tasarımında Kaplan Gözü

Bir Tüy Dövme Tasarımında Kaplan GözüPin

Kredi: @imbreaalexandra

Bu, geleneksel kaplan gözü tasarımına bir dokunuş eklemenin ilginç bir yoludur. Tüy, dövmenin daha hafif ve gözlerde daha kolay görünmesini sağlar. Tüy, kaplanların kürkünü tamamlar ve turuncu göz rengi çok sıcak ve coşkuludur. Bu dövmenin her yerinde yazılı bir kararlılık var.

29. Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @ranaalmiron

Bu güzel kontrastlı bir dövme. Gözlerin etrafındaki siyah mürekkebin (beyaz) olmaması, onları daha da belirginleştirir. Mavi gözlerin sezgi ve özgürlükle, aynı zamanda sükunet ve soğuklukla ilişkilendirildiğine inanılır. Bu muhteşem bir dövme tasarımı.

30. Kaplan Gözü Göğüs Dövme Tasarımı

Kaplan Gözü Göğüs Dövme TasarımıPin

Kredi: @linkx_tattoos

Bu, kaplan gözlerinin ilginç bir tasarımı. Belirli bir taslak yoktur ve kürk geleneksel olarak çizilmez. Gövde tuval olarak kullanıldı ve kaplan işaretleri eklendi. Gözler heyecana ve güce aç. Bu dövme çok büyük ama çok güzel.

31. Gül Dövme Tasarımının Arkasına Saklanan Kaplan Gözü

Gül Dövme Tasarımının Arkasına Saklanan Kaplan GözüPin

Kredi: @chrisweimanntattoo

Bu, ön koldaki başka bir kaplan gözü dövmesi ama farklı bir tür. Gözler kolda yatay olarak değil, dikey olarak mürekkeplenir. Kaplanın güllerin arkasına saklandığını görebiliriz. Güller ezelden beri aşkın kötülüğe karşı zaferini temsil ediyor. Tasarımın tamamında nazik bir dokunuş var ama yine de muhteşem ve güçlü.

32. Mavi Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Mavi Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @amynguyenart

Bu kaplan gözü tasarımı, diğerlerine kıyasla benzersizdir. İşaretler o kadar görünür ve geometrik değildir. Vurgu, gerçekten kaplan gözlerinin derinliğinde. Mavi gözlerin sezgi ve özgürlüğün yanı sıra derinlikle de ilişkili olduğuna inanılıyor. Gözler ruhun aynasıdır ve burada güzel bir mavi ruhun büyüleyici derinliğini görebiliriz.

33. Sarı Ve Mavi Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Sarı Ve Mavi Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @davidchinaink

Bu geleneksel bir ön kol kaplan gözü dövmesidir. Onu benzersiz kılan, kaplanların gözlerinin rengidir. Mavi ve sarı renklerin karışımına sahip olmak, tüm parçaları değiştirme ve kabul etme yeteneğini göstermenin bir yoludur. Mavi gözlerin sezgi ve özgürlükle ilişkili olduğuna inanılıyor. Sarı renk dikkat çekme özelliği olmakla birlikte coşku ve heyecanı gösterir.

34. Teal Tiger Eyes Dövme Tasarımı

Teal Tiger Eyes Dövme TasarımıPin

Kredi: @darth.ink

Bu, kaplan gözü dövmesi için çok eşsiz bir göz rengidir. Dövme hala özveri, güç ve doğal içgüdüler gibi geleneksel kaplan özelliklerini ima ederken, çamurcun gençleşmeyi ve düşünce netliğini temsil ediyor. Tasarım çok gerçekçi, özellikle kaplanların burnundaki noktalar. Vücudunda olması gereken muhteşem bir dövme.

35. Gökkuşağı Kaplan Gözü Dövme Tasarımı

Gökkuşağı Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @steveokills

Bu dövme, geleneksel önkol kaplan gözü dövmesi olmakla birlikte, kendine özgü bir dokunuşa sahiptir. Gözler birden fazla renge sahiptir. Bu gözlerden neredeyse bütün bir gökkuşağı görülebilir. Gökkuşağı birçok kültürde umudu, kaplan ise büyük kararlılığın ve odaklanmanın simgesidir. İkisi bir araya geldiğinde barış için güçlü bir savaşçı olur.

36. Sırt Dövme Tasarımında Kaplan Gözü

Sırta Kaplan Gözü Dövme TasarımıPin

Kredi: @jardilillasc

Çoğu zaman, kaplan gözü dövmeleri, bazı durumlarda gözler dışında siyah ve beyazdır. Bu dövme renkli ve daha çekici görünmesini sağlıyor. Dövmenin sırtta olması, birinin sırtını kolladığını ve dövmeyi yapan kişiyi koruduğunu gösterir.

Kaplan Gözü Dövmesi: Sıkça Sorulan Sorular

Fiyat ne kadar tutacak?

İstediğiniz dövmenin tasarımına bağlıdır. Dev dövme, daha pahalıdır. Dövme fiyatları da renk kullanımına göre (dövmenin siyah mı, gri mi, siyah beyaz karışımı mı, renkli mi olacak) göre değişiklik gösterebiliyor. Dövmenizin görünümünü etkileyecekse veya enfeksiyona neden olacaksa fiyatı gözden kaçırmamak önemlidir.

Acıtacak mı?

Bu, esas olarak vücudun dövmeyi seçtiğiniz kısmına bağlıdır. Dövmeler biraz acıtır, ancak acı göreceli olduğu için, insanların size bunun çok acıttığını söylemesine ve diğerlerinin bunu karıncalanma olarak tanımlamasına neden olacaksınız. Ağrıyı hafifletmek için uyuşturan kremler kullanabilirsiniz. Kaburgalar, omurga, parmaklar ve kaval kemiği genel olarak en acı veren dövme noktalarıdır.

Hastaysam Dövme Yaptırabilir miyim?

Hastaysanız dövme yaptırmak için beklemek en iyisidir. Cildinizin iyileşmesi için bağışıklığınızın çalışması gerekir. Tasarım üzerinde düşünmek için zaman ayırın ve kendinizi daha iyi hissettiğiniz anda onu alın! Hamile ve emziren kadınlar dövme yaptıramaz ve insanların dövme mürekkebine karşı ciddi alerjileri vardır.

Dövmeler Güvenli mi?

Mürekkebin geçmesi için cildinizi deldiğiniz için, sıhhi koşullar altında gerçekleştirilmezse tehlikeli olabilir. Bu nedenle, size gerekli tüm bilgileri verecek, hijyenik ve saygın bir salon bulmanız çok önemlidir.

Daha Sonra Dövmeme Nasıl Bakarım?

Dövme sanatçısı yeni dövmenizi kapatmak için bir bandaj koyacaktır, aksi söylenmedikçe çıkartmadan önce en az iki saat beklediğinizden emin olun. Cildi nazikçe yıkayıp kuruladıktan sonra ince bir tabaka nemlendirici uygulayın. Dövmenizin iyileşmesi için gereken süre boyunca dövmeli bölgede sıkı giysiler giymekten, yüzmekten ve güneşlenmekten kaçının.

Devamını Okuyun: Dövme Sonrası Bakım: Bilmeniz Gereken Her Şey (2023 Güncellemesi)

Dövmemi Nasıl Korurum?

Cildinizin en iyi şekilde görünmesi için cildinizi temiz ve nemli tutun ve güneş lekelerini önlemek için güneş kremi kullanmayı unutmayın.

O nasıl çalışır?

Mürekkep, dermis adı verilen derinin ikinci tabakasına steril, tek kullanımlık bir iğne ile yerleştirilecektir. Cildinizin dış tabakasının altında olduğu için, vücudun tehdide karşı karmaşık tepkisi olan epidermis (bu durumda mürekkep) dövmenizi kalıcı hale getirecektir.

Yara İzime veya Doğum Lekeme Dövme Yaptırabilir miyim?

Bu yara izinin derinliğine bağlı. Mürekkebin yara dokusu üzerinde farklı bir etkisi olabilir ve genellikle lekeli görünebilir veya yer değiştirebilir. Bir yara izini kapatmak istiyorsan, yara izlerini örtmede çok fazla deneyime sahip saygın bir dövme sanatçısı bulmak en iyisidir. Bu şekilde, yara izinizi mümkün olan en iyi şekilde nasıl kapatacağını bilecektir.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın