40+ Dikkat Çekici Venom Dövme Fikirleri: Heyecan Verici Gövde Tasarım Koleksiyonu

Kırbaçlayan dili ve heyecan verici görünümü nedeniyle Venom dövmelerinin popülaritesi arttı ve dikkat çekici cilt sanatı parçaları haline geldi. Venom mürekkep görselleriyle sosyal medyanın neden harika görsellerle patladığına şaşmamalı.

Coşkulu insanlar, vücutlarıyla mükemmel bir şekilde akan ince çizgilerle, ciltlerindeki bazı Venom şekilleri dövmelerini takdir edeceklerdir.

Venom dövmesiyle ilgili bir başka aydınlanma da, tam tersi yazıldığında sonucun “Kadınlar” olmasıdır. Ve kahretsin, inanılmaz görünüyor.

İnsanlar Tik Tok’ta giderek daha yüksek “Venom” dövmeleri yaptırdıçünkü bu modeli kendi bireyselliklerini ifade etmenin ideal yolu olarak görüyorlardı.

Üstelik bazı dövme meraklıları, sevdiklerine saygı duruşunda bulunmak ya da muhtemelen öfkelerini bastırmak için bu mürekkepli çizimi seçtiler. Ancak diğer dövmeler gibi bu da ilginizi çekebilecek veya ilginizi çekmeyecek bir trend.

Zehirli yılanlar, uzun dil ve tüyler ürpertici son görünüm, tene işlenecek kadar çekici.

Ancak en dikkat çekici zehir dövmesi tasarımlarını aramadan önce, bu şok edici karakterin kökenini, nedenini ve dövme meraklıları arasında nasıl bu kadar popüler hale geldiğini daha iyi anlayalım.

Venom, Marvel Comics’ten Vücut Sanatı Parçasına

Marvel Comics, Venom karakterini ilk kez 80’li yıllarda tanıttı, ancak sonunda özel bir film çekmeleri yaklaşık 34 yıl sürdü.

Tamam, daha derine inelim ve Venom hakkında hiçbir şey bilmeyenlere kavramı daha iyi anlatalım. Venom’un konsepti yeni bir Örümcek Adam kostümü fikrinden ilham aldı ve aslında bir okuyucudan geldi.

Bu, Venom’un ana karakter olduğu arka hikayenin başlangıç ​​noktasıydı. Daha da açık hale getirelim: Venom, Marvel Comics’te oldukça sık görülen, kurgusal bir dünya dışı ırk olan birçok uzaylı Sembiyottan biridir. Bu türün hayatta kalabilmesi için bir insanla bağa ihtiyacı vardır.

Marvel hayranları Venom’un gerçek tadını Spider-Man 3’te aldı ancak rolün Tom Hardy tarafından devralınmasıyla bu durum tamamen yeni bir seviyeye taşındı. Artık Venom’un sinemalara nasıl geldiğini bildiğimize göre Venom dövme çizimlerine geçebiliriz.

Venom Dövme Fikirleri Neden Bu Kadar Çekici?

Elektrikli görünümü ve kirpikli dili nedeniyle Venom dövmeleri dikkat çekici cilt sanatı parçalarıdır. Özellikle dövme sanatçısı elektrik detayları eklerse, cilde mürekkeple uygulandığında muhteşem görünebilirler.

Zamanla bu karakter anti-kahraman yolunu tuttu. Eddie Brock, bir Sembiyot ona bağlanınca Venom oldu.

Bu Sembiyot, Venom dövme tasarımına pek çok açıdan dahil edildiğinde harika görünüyor. Siyah ve beyazın tonlarını ve tüyler ürpertici örümcek desenini eklediğinizde Venom, mükemmel bir mürekkep tasarımına dönüşecek.

En İyi Venom Dövme İllüstrasyonları

Birkaç Venom sembolü dövme çeşidi vardır, bu nedenle hem kadınlar hem de erkekler için işe yarayabilirler. Venom’un siyah tonlarındaki yüz profili, bir omuz dövmesi olarak harika görünse de, özellikle karakterin dili dışarı çıktığında, sanatçınız onu daha canlı hale getirmek için renk sıçramaları ekleyebilir.

Üstelik bu mürekkep sanatının sergilenmemesi üzücü. Bu nedenle, Venom dövmesi aynı zamanda pazı veya önkolda da hasta görünecek ve kol başyapıtı olarak muhteşem görünecektir. Uzun şekli nedeniyle dövme sanatçısı, Venom dövme çizimini cilde dahil edebilir, böylece güzel, akıcı bir parça gibi görünecektir.

En muhteşem Venom dövme tasarımlarını bulmak için aşağıdaki listeye göz atın ve bu sanat eserlerinin görünüşünüzü heyecanlandırmasına izin verin.

Siyah Ve Gri Zehir Dövmeleri

Siyah Ve Gri Zehir Dövmeleri 1Pin

Kredi: instagram
Siyah Ve Gri Zehir Dövmeleri 2Pin
Kredi: instagram
Siyah Ve Gri Zehir Dövmeleri 3Pin
Kredi: instagram

Klasik Venom dövmesi düz siyah ve gri tasarımlar için özel olarak üretilmiştir. Tek renkli renk şeması, bu karakterin gizemli ama şeytani sembolizmiyle mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Bu dövme görüntüsünün olumsuz titreşimlerini vurgulamak için düz siyah çizgileri, görüntü için derin bir doygunluğu ve hatta bazı dokulu gölgeleri seçin.

Siyah beyaz Venom dövme çizimleri dişlerden, gözlerden ve örümcek logosundan faydalanmalı ve tüm bunları dikkat çekici hale getirmelidir.

Siyah ve gri Venom dövmesini hayata geçirmek için ışıklardan ve gölgelerden yararlandığınızdan emin olun. Yüzdeki küçük ışık vurguları, sıçrayan salyalar ve dilin ıslaklığı bu dövme tasarımının parçaları olmalıdır.

Grinin tonları, bu mürekkep çiziminin ihtiyaç duyduğu ideal yumuşaklığın yanı sıra, bu karakter tasarımının içerdiği gizemli havayı da yaratır. Eğrilerden ve her küçük ayrıntının gerçekçiliğinden yararlanın.

Ancak lütfen bu tür bir tasarım için yoğun siyah uygulamasını göz önünde bulundurun; çok fazla ayrıntı, örtbas gibi görünebilir. Bu nedenle gölgelemeleri yapacak ve tüm negleri kullanacak usta bir sanatçı seçmenizi tavsiye ederim.

Griler, karakterin tasarımının kıvrımlarında ve yumuşak kısımlarında yumuşaklık yaratarak ona uğursuz bir derinlik ve gerçekçilik kazandırır. Sanatçınız gölgelendirme ve negatif alan kullanımında uzmanlaşmamışsa, bunun gibi bir tasarım için yoğun siyah uygulamasının, örtbas etme gibi görünebileceğini unutmayın. Çok fazla siyah, patlayan bir damla haline gelebilir.

Zehir ve Katliam Dövmesi

zehir ve katliam dövmesi 1Pin

Kredi: instagram
Zehir ve Katliam Dövmesi 2Pin
Kredi: instagram
Zehir ve Katliam Dövmesi 3Pin
Kredi: instagram

Bildiğiniz gibi Venom başlangıçta bir Sembiyotun Örümcek Adam’a bağlanmasıyla yaratıldı.

Ancak bu simbiyotik ilişki onu neredeyse delirtti, bu yüzden Örümcek Adam’dan ayrılıp başka bir konukçu bulmak zorunda kaldı.

Sonuç olarak Venom, kendisini yenilmez kılacak birçok güce ve yeteneğe sahip olan Carnage’ı doğurdu.

Venom Symbiote dövmesi, vücut sanatı eserleri söz konusu olduğunda bir klasiktir, bu nedenle birçok Marvel Comics meraklısı bu mürekkep çizimini seçer.

Venom ve Carnage dövmesinin tasarımı, öngörülemezliğin yanı sıra gücü de simgeliyor. Adından da anlaşılacağı gibi, son izlenim Carnage’dan biri.

Venom ve Carnage içeren bir dövmeyi ve bu iki karakter arasındaki simbiyotik ilişkiyi sergilemenin farklı yolları vardır. Fantastik çizgiler ve gölgeler, bu mürekkep çiziminin gücünü ve duygusunu vurgulayarak onu muhteşem bir sanat eseri haline getirecek.

Kişisel görüş: Tamamen Venom ve Carnage’ı konu alan yeni bir Venom filmi yakında sinemalarda gösterime girecek. Yani bu dövmeler galaya hazır olmak isteyenler için mükemmel.

Venom Dövme Siyah Beyaz

Venom Tattoo Siyah Beyaz 1Pin

Kredi: instagram
Venom Tattoo Siyah Beyaz 2Pin
Kredi: instagram
Venom Tattoo Siyah Beyaz 3Pin
Kredi: instagram

Venom’un karakterinin ürkütücü görünümünü uygun mürekkep tonlarından daha iyi ne vurgulayabilir?

Siyah beyaz Venom dövmesinin inanılmaz bir etkisi var ve gücü, gizemi, yaratıcılığı ve neden olmasın kabus gibi bir havayı simgeliyor.

Vahşi Zehir Dövmeleri

Vahşi zehir dövmeleri 1Pin

Kredi: instagram
Vahşi Zehir Dövmeleri 2Pin
Kredi: instagram
Vahşi Zehir Dövmeleri 3Pin
Kredi: instagram

Venom’un vahşi bir karakter olması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Yani bu modeller sevilen çizgi roman kişiliğini öne çıkarmanın mükemmel yoludur.

Bu dövmelerin göze çarpmasını sağlamak için dövme sanatçınızdan biraz kırmızı eklemesini veya Venom’u olabildiğince şiddetli hale getirmesini istemeniz gerekir. Dövmenin kabus gibi ve tüyler ürpertici bir his vermesi için ince siyah çizgiler kullanabilirsiniz.

Kişisel görüş: Tam kollu tasarım için mükemmel bir model olduğunu düşünüyorum.

Sinematik Zehir Dövmeleri

Sinematik Zehir Dövmeleri 1Pin

Kredi: instagram
Sinematik Zehir Dövmeleri 2Pin
Kredi: instagram
Sinematik Zehir Dövmeleri 3Pin
Kredi: instagram

Tom Hardy’yi bu rolde gördükten sonra başka bir aktörün Venom’u canlandıracağını hayal etmek çok zor. Hardy’nin yüzünün Venom ile harmanlanmasını temsil eden dövme tasarımları epik ve inanılmaz bir etkiye sahip.

Tasarlanmaları zaman alır ve sonucun gerçekten göze çarpmasını istiyorsanız dövme dükkanını birden fazla ziyaret etmeniz gerekebilir. Bu nedenle böyle bir tasarımı seçmeden önce maliyetleri anladığınızdan emin olun.

Renkli Zehir Dövmeleri

Renkli Zehir Dövmeleri 3Pin

Kredi: instagram
Renkli Zehir Dövmeleri 2Pin
Kredi: instagram
Renkli Zehir Dövmeleri 3Pin
Kredi: instagram

Çizgi romanlardan ilham alan dövme modelleri söz konusu olduğunda, işin içine renkler girdiğinde gerçekten harika göründüklerini düşünüyorum.

Bu yüzden her şeyden önce tasarımlarınıza biraz renk katmayı düşünmenizi öneririm. Venom’unuzu daha şiddetli hale getirmek için kırmızı gibi tek bir renk kullanmayı tercih edebilir veya çılgına dönüp modeli tamamen rengarenk hale getirebilirsiniz.

Venom’un kostümünü tasarlarken mavi ve mor notalarıyla oynayabilirsiniz. Ayrıca sadece yeşil bir dokunuşla dövmenize daha Hulky bir his verebilirsiniz.

Kişisel görüş: Renkli Venom dövmelerinin dikkat çekmeyi seven ve sıkıcı olmayan şakacı insanlar için tasarlandığını düşünüyorum.

Boyut Bilinçli Zehir Dövmeleri

Boyut Bilinçli Venom Dövmeler 1Pin

Kredi: instagram
Boyut Bilinçli Venom Dövmeler 2Pin
Kredi: instagram
Boyut Bilinçli Zehir Dövmeleri 3Pin
Kredi: instagram

Venom büyük bir karakter, bu yüzden onun yüzünü kendinize dövme yapmak istiyorsanız küçük bir tasarım düşünmemelisiniz.

Tam kollu ya da Venom dövmesi yok demiyorum. Ancak Venom dövmesi yapmak için ayak bileğiniz, bileğiniz gibi küçük boşluklu vücut bölgelerini tercih etmemeniz gerektiğini düşünüyorum. Sonuç yalnızca gerçekçi olmayan ve kalabalık görünecek.

Örümcek Adam Zehir Dövmesi

Örümcek Adam Zehir Dövmesi 1Pin

Kredi: instagram
Örümcek Adam Zehir Dövmesi 2Pin
Kredi: instagram
Örümcek Adam Zehir Dövmesi 3Pin
Kredi: instagram

Venom ünlü bir çizgi roman karakteri ama Örümcek Adam’ı düşünmeden onu düşünebilir miyiz? Bence değil. Bu nedenle ikilinin birlikteliği dövme dünyasında çok seviliyor.

Renklerle oynamanıza ve tasarıma canlı bir görünüm kazandırmanıza olanak tanıyan harika bir ikili.

Kişisel görüş: En sevdiğim Örümcek Adam Venom dövmesi ikisinin ayna görüntüsüdür.

Zehir Dövmesi Yazma

Venom Tattoo Yazma 1Pin

Kredi: instagram
Venom Tattoo Yazma 2Pin
Kredi: instagram
Venom Tattoo Yazma 3Pin
Kredi: instagram

Her ne kadar Venom’un büyük bir dövmeyi hak ettiğine kesinlikle inansam da bazı insanların dövme tasarımlarına gelince yazıları sevdiğini anlayabiliyorum.

Eğer siz de bu kişilerden biriyseniz veya daha küçük bir dövme istiyorsanız önkolunuza, bacağınıza veya bileğinize ‘Venom’ yazmanız yeterli.

Zehir Modeli Dövmesi Yapılabilecek En İyi Yerler

Dövme modeli seçerken tasarım değil, ihtiyacınıza uygun vücut bölümünü seçmeniz çok önemlidir. Bununla birlikte, işte en popüler olanları.

Bacaktaki Zehir Dövmesi

Bacak 1'de Zehir DövmesiPin

Kredi: instagram
Bacak 2'de Zehir DövmesiPin
Kredi: instagram
3. Bacaktaki Zehir DövmesiPin
Kredi: instagram

Bacaklarınız vücudunuzun sunduğu en çok yönlü tuvallerden biridir. Venom’un yüzüne dövme yapmak için mükemmeller, neden vücuduna da olmasın.

Hem erkeklere hem de kadınlara uygun olan bacak dövmeleri, sosyal sınırları önemsemeyenler için birebir.

Ön Kolda Zehir Dövmesi

Önkolda Zehir Dövmesi 1Pin

Kredi: instagram
Önkolda Zehir Dövmesi 2Pin
Kredi: instagram
Önkolda Zehir Dövmesi 3Pin
Kredi: instagram

Önkol, Venom dövmesi için başka bir harika yerdir. Daha küçük bir Venom dövmesi isteyenler için çözüm sunuyor. Her iki versiyon da harika görüneceğinden, tek renkli veya renkli bir tasarımı da tercih edebilirsiniz.

Koldaki Zehir Dövmesi

Koldaki Zehir Dövmesi 1Pin

Kredi: instagram
Kol 2'ye Zehir DövmesiPin
Kredi: instagram
Kol 3'te Zehir DövmesiPin
Kredi: instagram

Dövmenizi her fırsatta göstermek istemiyor musunuz? Dövmeyi kolunuzun üzerinde daha yükseğe taşıyın ve tasarımla istediğiniz kadar oynayın.

Tam Kol Venom Dövme

Tam Kol Venom Dövme 1Pin

Kredi: instagram
Tam Kol Venom Tattoo 2Pin
Kredi: instagram
Tam Kol Venom Dövme 3Pin
Kredi: instagram

Gerçekten öne çıkmak istiyorsanız, çekinmeyin ve Venom’u temsil eden tam kollu bir dövme yaptırın.

Bunu yaparak modelle gerçekten oynayabilirsiniz. Sadece Venom’u çizebilir veya tam bir çizgi roman sahnesi oluşturabilirsiniz. ‘Tuval’ bunu kaldırabilecek kadar büyük olduğundan geri durmayın.

Ancak bu tür dövmelerin daha fazla zaman ve para harcadığını unutmamalısınız.

Sırttaki Zehir Dövmesi

Sırttaki Zehir Dövmesi 1Pin

Kredi: instagram
Sırttaki Zehir Dövmesi 2Pin
Kredi: instagram
Sırttaki Zehir Dövmesi 3Pin
Kredi: instagram

Son fakat en az değil, sırtınızı da unutmayın. Bu gerçekten vücudunuzun en büyük tuval kısmıdır ve size gerçekçi ve güzel bir tasarım olanağı sağlar.

Kararınız ne olursa olsun sonuç harika görüneceğinden, Venom dövmeniz için sırtınızın hangi bölümünü seçtiğinizin gerçekten bir önemi yok.

Son düşünceler

Venom inanılmaz çok yönlü bir karakterdir ve bu, çok çeşitli dövme tasarımlarında çok belirgindir. Zaten favoriniz var mı, yoksa hala karar mı veriyorsunuz?

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın