40 En Yaratıcı Ve Güzel Biyomekanik Dövme Anlamları ve Tasarımları

Dövme mürekkebi de sanat olarak kabul edilir. Dövme trendinin popülaritesi ve yaygınlığı arttıkça daha hızlı ortaya çıkan yeni trendler ve tasarım stilleri ile binlerce yıldır var. Bu trendlerden biri de 20. yüzyılın ikinci yarısında ortaya çıkan biyomekanik dövmedir. Ancak, öncelikle biyomekanik dövme nedir?

Biyomekanik dövme stili, pop kültürü, teknoloji ve hatta bilimin çağdaş ve modern tasarımlarını karşılamak için eski vücut mürekkepleme uygulamalarını bir araya getiren çağdaş bir stildir. Pek çok insan, en iyi dövmelerin en derin ve en içten sembolizme sahip olanlar olduğunu düşünür. Ancak biyomekanik dövmelerin herhangi bir sembolizmi olmadığını söylemek doğru olmaktan uzaktır.

Bununla birlikte, biyomekanik dövmelerin dövme anlamları, tarihi ve sembolizmi hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmak için bu ilgi çekici ve ayrıntılı makaleyi yazdık.

Bu makalenin devamında, siz Biomech dövmeleri hakkında daha fazla bilgi edindikçe ve yeni bilgiler keşfettikçe, biz de biyomekanik özellikler gösteren favori dövme tasarımlarımıza yer vereceğiz.

Bizimle okumaya devam edin ve sadece sizin için saygın ve yetenekli sanatçılardan derlediğimiz nefes kesen ve son teknoloji dövme tasarımlarının tadını çıkarırken bu fütüristik ve son teknoloji dövme mimarisi hakkında daha fazla bilgi edinin.

En yaratıcı ve güzel çağdaş dövme stillerinden ve tasarımlarından birini seçmek zorunda kalsaydık, bu biyomekanik dövme tasarımı olurdu. İnsan vücudunun, organların, kemiklerin ve derinin ve mekanik makine parçalarının veya korkudan ilham alan, canavar, uzaylı veya içgüdüsel dokunuşların bir karışımını tanımlamaya yardımcı olan şortlar için Biomech dövmeleri olarak da bilinir.

Cildiniz ile “biyomekanik” kısım arasındaki karışımı neyle kombinleyeceğiniz tamamen size kalmış ancak teknolojinin ve bilim kurgu filmlerinin yükselen gücüyle teknik, mekanik karışım daha popüler hale geldi. Bu dövmeler, her gün görmeye devam ettiğimiz gelişen teknoloji ile insan ve doğa çağının birleşimini işaret ediyor.

Biyomekanik dövmelerin popülaritesi arttıkça, birçok dövme sanatçısı, bu tür dövme yaptırmak isteyenlere ilham veren ve mümkün olan en kısa sürede randevu almak için hızlı olan biyomekanik tasarımlarını tasarlamaya başladı.

Biyomekanik dövmeler, geleneksel dövmelere göre birçok farklı özelliğe sahiptir ve bu nedenle dövme tutkunları için daha çekicidir. Parçalanan derinin ve potansiyel organların veya kemiklerin açığa çıkması herkes için rahatsız edici olmayabilir. Yine de, büyümeye devam eden popüler bir trend.

Biyomekanik Dövmelerin Tarihçesi ve Anlamları

Biyomekanik dövmeler, sürrealist stillerin yanı sıra distopik film ve kitaplardan hoşlanan insanlar için popüler bir seçimdir. Tarz ilk olarak 1970’lerin ikinci yarısında ortaya çıktı. Stil, organların, kemiklerin, mekanik çarkların ve tellerin tam ve doğru bir şekilde tasvir edilmesi ve şaşırtıcı miktarda ayrıntı göstermesi için öne çıkarılmıştır.

Biyomekanik Dövmelerin Tarihçesi ve AnlamlarıPin

Kredi: @andres_juarez_xxx

Günümüzde dövme sanatçılarının kullandığı teknoloji ve araçlardaki gelişmeler sayesinde, bu dövmeler daha da doğru hale geldi ve doğaldan teknolojik olana daha güçlü ve daha güvenli bir geçiş sağlamak için cesur ve güçlü renkler gösterdi.

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu dövmeler ilk olarak 1970’lerde öne çıktı. Bununla birlikte, bu araçların yaygın olarak uygulanmasını teşvik eden, büyük popülariteye sahip olan Ridley Scott’ın Alien filmiydi. 1979’da ortaya çıktı, tüm dünyaya yayılma eğilimini etkiledi ve bugün popülerliğini korudu.

Ancak, bu dövmelerin orijinal tasarımı birden fazla kişiye atfedildi. Bugün bu güçlü dövme tasarımlarına atfedilen İsviçreli sanatçı HR Giger’in orijinal fikriydi. Bununla birlikte, bu çağdaş tarzın sürekli kullanımı iki popüler dövme sanatçısı Aaron Cain ve Guy Aitchison tarafından popüler hale getirildi.

Giger özellikle bir dövme sanatçısı değil, airbrush tekniğine yakından odaklanan bir sanatçı olduğu için, biyomekanik tarzdaki orijinal tasarımları karanlıktı ve koyu renkler içermiyordu, bu da gözlemcilerin ve diğer sanatçıların sanatın dokusuna ve fırçasına hayran kalmasına izin veriyordu.

Bununla birlikte, hem Cain hem de Aitchison, insan doğasından mekanik mimariye geçişi daha fazla doğruluk ve ruhla vurgulayabilen canlı ve cesur renkler kullanarak vücut mürekkebinde bu çağdaş sanata hayat verdi.

Bilim kurgu, fantezi ve korku filmleri çağı ile birlikte bu tarz daha da popüler hale geldi ve insanlar bu popüler başlıkları izledikçe ve hatta kısa sürede oyun oynadıkça popülerlik daha da arttı ve herkes böyle bir dövme yaptırmak istedi. . Steampunk, bu tarzların popülaritesini de etkiledi.

Şimdi, 2023’te, her yıl çeşitli dövme tasarımlarına ilham veren düzinelerce bilim kurgu, korku ve teknolojiden ilham alan gişe rekorları kıran film var. Teknoloji ve makinelerle sürekli temasımız, insanların makinelerle olan bağlantısının nasıl büyüdüğünü ve biyomekanik dövmelerin popülaritesini nasıl etkilediğini de gösteriyor.

Peki ya bu dövmelerin ardındaki anlamlar? Derin bir sembolizm var mı? Dövmeler binlerce yıldır kullanılıyordu. İnsanları, başarılarını tanımlamaya yardımcı olmak için kullanılıyorlardı ve sosyal statü ve gücün açık bir göstergesiydiler. Her dövmenin bir mantranın yanı sıra sembolizmi ve anlamı vardır.

Peki ya mekanik dövmeler? Yeni oldukları için anlamları ve sembolizmi, yüzyıllardır gururla giyilen dövme sembollerine kıyasla eksik olabilir. Endişelenmeyin, sembolizm eksik olsa da, size bu dövmelerin neyi temsil edebileceğini göstereceğiz.

Alternatif olarak, dövmenizin nasıl olmasını istediğiniz konusunda dövme sanatçınızla konuşabilir ve ona kendi sembolizminizi verebilirsiniz. Bu kadar popüler olan bu dövmelerin nihai güzelliği, karmaşık ve benzersiz olmalarıdır, bu nedenle her dövme, içeriden bir şeyin temsilidir.

Yaratıcılık

Daha önce görmüş olabileceğiniz (veya aşağıda göreceğiniz) gibi bu dövmeler inanılmaz derecede büyük ve büyük ölçekli detaylar içeriyor. Karmaşıklık, güzellik ve çeşitli semboller, doğa ve teknolojinin sinerjisini veya içgüdüsel bir şeyi göstermek için iç içe geçmiştir.

Yaratıcılık Biyomekanik DövmePin

Kredi: @alexandr_kosach

Bununla birlikte, bu dövmelerin arkasındaki sembolizm, yaratıcılığınıza ve tarzınıza ve dövmelerinizin nasıl görünmesini istediğinize bırakılabilir. Dövme sanatçınızla konuşun ve giymekten gurur duyacağınız benzersiz bir şey yaratmak için hem yaratıcılığınızı hem de sanatsal ruhunuzu birleştirin.

Değiştirmek

Biyomekanik dövmeler bir değişikliği sembolize edebilir. İnsanlık bugüne kadar çok yol kat etti. Mağaralarda yaşamaktan ve taştan nesneler inşa etmekten, ilk imparatorluklarımızı inşa etmeye ve şimdi bulunduğumuz çağdaş zamanlara gittik.

200 yıl önce, hiç kimse bugün bilgisayarlara sahip olacağımızı veya uzaya gideceğimizi hayal edemezdi. Ama bu mümkün. Bu nedenle insan vücudunun iç içe geçmiş unsurları ve robotik parçalar, değişimi ve bu değişimin kabullenilmesini sembolize edebilir. Teknoloji ile yaşıyoruz ve hayatımızın büyük bir parçası haline geldi.

yenilik

İnovasyon Biyomekanik DövmePin

Kredi: @darkart_kolektif

Söylemeye gerek yok, teknolojiyi tanımlayan en basit kelimelerden biri yeniliktir. İnovasyon, şu anda sahip olduğumuz tüm harika şeylerin arkasındadır. Yenilikçi olduğunuzu düşünüyorsanız ve teknolojide yolunuzu biliyorsanız, böyle bir dövme yaptırmak, yenilikçi becerilerinizi ve yaratıcılığınızı birlikte ortaya koyarken aynı zamanda sizi hem savunmasız hem de güçlü kılan güçlü bir sembol takmanıza olanak tanır. zaman.

Merak

Bugün zevk aldığımız farklı teknolojik başarılardan yenilik ve yaratıcılık sorumlu olsa da, merak olmadan hiçbir şey mümkün olmazdı. Kendin için merak ettiğini söyleyebilir misin? Evet ise, bu dövme merakınızı vurgulamanıza yardımcı olacak ve daha fazlasını keşfetmeniz ve keşfetmeniz için doğru yolda size rehberlik edecektir.

Ortak Biyomekanik Dövme Fikirleri

Aşağıda, insanların ilgisini çeken ve genellikle dövme stüdyolarında istenen biyomekanik dövmeler için bazı genel fikirler verilmiştir. İşte dövme sanatçınızla konuşabileceğiniz bazı fikirler.

Küçük biyomekanik dövme – Güçlü bir noktaya değinmek ve teknoloji ve mekanikle ilgili bir mesaj vermek istiyorsanız, ancak büyük dövmelerden hoşlanmıyorsanız, bu sizin için iyi bir fikir ve yapılması uzun sürmeyecek.

3 boyutlu dövme sanatı – 3D biyomekanik dövme ile robotik parçalarınız hayata geçirilecek. Başlamadan önce dövme sanatçınızla bunun hakkında konuştuğunuzdan emin olun.

Organik Biyomekanik dövme – Organik biyomekanik tat, normal biyomekanik sanatın özelliklerini taşır ancak mekanik kısmına odaklanmak yerine dövmenin doğal yönünü, yani kemiklerinizi, kan damarlarınızı ve hatta organlarınızı ortaya çıkarmaya odaklanır. Hatta bazı sanatçılar bu kısmı dövmeden atıyor.

Biyomekanik kafatası – Bazen insanlar vücutlarını teknoloji ile birleştirilmiş olarak taklit etmek istemezler, bunun yerine mekanik ve doğal özellikleri paylaşan mürekkep sembolleri kullanırlar. Bu tür dövmelerden biri, popüler biyomekanik kafatası dövmesidir.

Biyomekanik sırt dövmesi – Bir sırt dövmesi yaptırmak istiyorsanız, biyomekanik bir dövme harikadır çünkü büyük bir dövmeyi boyayarak daha fazla ayrıntı göstermenizi sağlar.

Biyomekanik ejderha dövmesi – Ejderhalar en popüler mitolojik yaratıklardan bazılarıdır. Ona biraz kablo ve teçhizat verin, en güçlü çağdaş mitolojik yaratık haline gelsin.

Biyomekanik ejderha dövmesiPin

Kredi: @blackbubble_art

40+ Biyomekanik Dövme Tasarım Fikri

Bir dövme için en popüler ve cüretkar biyomekanik tasarımların hepsine bir göz atalım. Bizimle kalın ve okumaya devam edin!

Biyomekanik Dövme Kılıfı

Biyomekanik Dövme Kol 1Pin

Kredi: @dlttattoos

Biyomekanik Dövme Kol 2Pin

Kredi: @tattoostudioangel

Biyomekanik Dövme Kol 3Pin

Kredi: @martyn_wheal_tattoo_studio

Biyomekanik dövmeler için en iyi dövme ve sembol kombinasyonlarından birini seçmek zorunda kalsaydık, bu birçok nedenden dolayı kol veya bacak-kol dövmesidir. Bu nedenlerden biri, kolayca gösterebilmeniz ve insan eti ve kemiğinden bir makinenin veya uzaylılarınkine mükemmel geçişi göstermesidir.

Eti mekanik parçalarla veya uzaylı kökenli bir şeyle birleştirmek isteyip istemediğiniz size kalmış. Yukarıdaki resimlerde görebileceğiniz gibi, her iki seçenek de iyi görünüyor ve eşit derecede popüler. Resimlerdeki geçişi çok sevdik ve sıkı çalışmalarından dolayı dövme sanatçılarını takdir ettik.

Biyomekanik Dövme Bacak

Biyomekanik Dövme Bacak 1Pin

Kredi: @spedmonster1

Biyomekanik Dövme Bacak 2Pin

Kredi: @boss.ink_88

Biyomekanik Dövme Bacak 3Pin

Kredi: @tattootwentyfive

Kollar, biyomekanik dövme kılıfı yaptırmak için mükemmel bir seçenek gibi görünse de, alternatiflerden biri de bacaklardır. Geniş bir alandır, bu nedenle dövme tutkunları dövmelerini nasıl şekillendirmek istediklerine karar verebilirler. Ya bazı temel şekillerle ya da başlangıçta o kadar yoğun ya da kanlı hissetmeyebilecek bir şeyle başlayabilir ve ardından daha karmaşık şekillere doğru ilerleyebilirler.

Bir Biomech dövmesi kadar büyük bir dövme yaptırmanın genellikle ilk denemede yapılabilecek bir şey olmadığını ve dövme sanatçısına birden fazla ziyaret ve zorlu bir iyileşme süreci gerektirdiğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, bacak kılıfı gibi büyük bir dövmenin uzun zaman ve çok fazla özveri gerektirebileceğini anlayın.

Alternatif olarak, baldırlarınız veya dizleriniz veya uyluklarınız gibi daha küçük bir alana gidebilirsiniz; bu da bu tür dövmeler için iyi bir seçenektir ve büyük bir dövme isteyen ancak göstermek istemeyen kişiler için uygundur. şort veya etek giymediğiniz sürece her zaman.

Biyomekanik Dövme Omuz

Biyomekanik Dövme Omuz 1Pin

Kredi: @redroostertattooz

Biyomekanik Dövme Omuz 2Pin

Kredi: @stefanmarcuart

Biyomekanik Dövme Omuz 3Pin

Kredi: @area51buzz

Ne zaman insansı ya da androidli bazı filmler izlesek, genellikle omuzlarda başlayan, genetiği değiştirilmiş vücut kısımlarını görebilirdik. Bu yüzden bu, yeni bir Biomech dövmesi için de iyi bir fikir. Buradan başlamanın iyi olmasının bir başka nedeni de fikrinizi değiştirirseniz dövmeyi göğsünüze doğru uzatabilmeniz, hatta kolunuzu bir kolla kapatabilmenizdir.

Ancak, değişken olun. Bu dövmeler, iğnenin derinin iç katmanlarına ve hatta cildiniz inceyse kemiklere yakın teması nedeniyle çok can yakabilir. Bu alanın o kadar ulaşılabilir olmadığı göz önüne alındığında, dövme sanatçınızın dövmeyi sonuna kadar tamamlaması için daha fazla zamana ihtiyacı olacağını da belirtmekte fayda var.

İyi yanı, omuzların geniş olması ve robotik parçalarınıza boyut katan karmaşık ve derin şekillerle denemeler yapmanıza izin vermesidir.

Biyomekanik Kol Dövmesi

Biyomekanik Kol Dövmesi 1Pin

Kredi: @jelenahtattoo

Biyomekanik Kol Dövmesi 2Pin

Kredi: @gordontshepherd

Biyomekanik Kol Dövmesi 3Pin

Kredi: @eddiexbird

Genel bir kol dövmesi takdir alanı için yer bırakmak istedik çünkü herkes tüm kolunu bir robot dehasına dönüştürmek istemez. Bazı insanlar doğal parçalarının yerini alan mekanik parçaları tam olarak taklit etmek istemezler. Bazıları sadece o Steampunk ve diğer endüstriyel titreşimleri veren sembolleri ve insanları mürekkeplemek istiyor.

Kolunuzda sadece pazı veya önkolunuzu kaplayacak daha küçük bir sembol isteyebilirsiniz. Fikrinizi değiştirir ve tam bir kol kılıfı yaptırmak isterseniz, dövmecinizle kolayca görüşebilir ve hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Biyomekanik El Dövmesi

Biyomekanik El Dövmesi 1Pin

Kredi: @arriel.dövme

Biyomekanik El Dövmesi 2Pin

Kredi: @gaya_tattoo

Biyomekanik El Dövmesi 3Pin

Kredi: @inc.spirasyon

Alternatif olarak, tüm kolunuzu denemek istemiyorsanız, ellerinize endüstriyel, modern ve hatta distopik bir görünüm verebilirsiniz; Modern, şık ve derin oldukları için bu tasarımlara aşık olduk.

Bazı insanlar tüm ellerinin mürekkeplenmesini ve gölgelenmesini isterken, bazıları yukarıdaki resimlerden birinde olduğu gibi sadece bileklerine veya parmaklarına endüstriyel bir dokunuş vermek ister.

Dövmecinizle iletişim kurabildiğiniz ve üzerinizde mükemmel görünecek tasarımı bulduğunuz sürece bunda bir sakınca yoktur.

Biyomekanik Göğüs Dövmesi

Biyomekanik Göğüs Dövmesi 1Pin

Kredi: @slymac91

Biyomekanik Göğüs Dövmesi 2Pin

Kredi: @jleifeste_art

Biyomekanik Göğüs Dövmesi 3Pin

Kredi: @studioevolvettattoo

Omuz dövmelerinden ve daha derin boyutları yansıtmak ve daha fütüristik görünmek için dövmenizin daha büyük olması gerektiğini düşünüyorsanız veya istiyorsanız, onları göğsünüze kadar ne kadar kolay uzatabileceğinizden bahsettik. Ancak, zaten yeterince cesur ve kendinden emin hissediyorsanız ve bu ekstra boyutları baştan eklemek istiyorsanız ne olacak?

Göğüs biyomekanik dövmesine ekleyebileceğiniz bazı karanlık, cesur ve nefes kesici dövmelere yer verdik. Dövmecinizle konuştuğunuzdan emin olun ve göğsünüzdekiler kadar derin bir dövme yaptırmanın ne kadar süreceğini görün. Ayrıca, uzun bir dövme işlemi cilt için tahriş edici olabileceğinden, ağrıyı azaltmak için yapabileceğiniz ölçümler hakkında konuşun.

Boyunda Biyomekanik Dövme

Boyunda Biyomekanik Dövme 1Pin

Kredi: @new.era.dövme

Boyunda Biyomekanik Dövme 2Pin

Kredi: @kyleyoungtattoos

Boyunda Biyomekanik Dövme 3Pin

Kredi: @olimpia.ttt

Boynuna dövme yaptırmak herkesin aklına gelmez, özellikle de biyomekanik dövmeler. Ancak, güçlü, kendinden emin, cesur ve hatta karanlık göründükleri konusunda bizimle aynı fikirde olacaksınız. Boynumuz başımızı vücudun geri kalanına bağlar, bu nedenle mürekkeple mekanik öğeler eklemek görünümünüzü güzelleştirebilir ve daha güçlü görünmenizi sağlayabilir.

Yine de, biyomekanik bir dövme veya boynunuza bu konuda herhangi bir dövme yaptırmak acı verebilir, bu nedenle dövme işlemi sırasında ve sonrasında ağrıyı azaltmak için neler yapabileceğiniz konusunda dövme sanatçınızla konuşmalısınız. bakım.

Tüm Vücut Biyomekanik Dövme

Tüm Vücut Biyomekanik Dövme 1Pin

Kredi: @dövmelergünü

Tüm Vücut Biyomekanik Dövme 2Pin

Kredi: @inkcollabs

Tüm Vücut Biyomekanik Dövme 3Pin

Kredi: @jeremiahbarba

Biyomekanik dövmelerin arkasındaki fikirler ya daha iyi ve daha iyi ya da daha çılgın ve daha çılgın hale geliyor. Bazı insanlar, insan etini mekanik dişliler ve tellerle birleştiren daha küçük veya orta ölçekli bir dövme yaparak biyomekanik kavramlara olan küçük beğeniyi işaretlemek istiyor.

Sonra yine bazı insanlar ve özellikle dövme severler, tüm vücutlarını boyayarak oyunu bir sonraki seviyeye taşıyor. Elbette bu süreç hem sizin hem de dövmeciniz için uzun zaman alabilir ve oldukça meşakkatli ve sancılı olabilir. Ayrıca, dahil etmek istediğiniz sembolleri seçmek zaman alıcı olabilir.

Biyomekanik Sırt Dövmesi

Biyomekanik Sırt Dövmesi 1Pin

Kredi: @frankdufftattoo

Biyomekanik Sırt Dövmesi 2Pin

Kredi: @jeremiahbarba

Biyomekanik Sırt Dövmesi 3Pin

Kredi: @_suneater

Tüm vücudunuzu biyomekanik parçalar ve sembollerle boyamak istemiyorsanız, sırtınıza her zaman süper büyük ve canlı bir dövme yapabilirsiniz. Sırt, büyük dövmeler yapmak için mükemmel bir alandır.

Bunu akılda tutarak, biyomekanik dehaya sırtınızı dönebilir veya distopik semboller, popüler kültür veya steampunk kavramlarıyla bağlantılı güçlü bir sembol çizebilirsiniz. Seçim senin. Kadınlar için biyomekanik dövme konseptleri, kadınlar için en az ağrılı bölgelerden biri olduğu için sırtta yapmak kadar acı verici olmayabilir.

Bununla birlikte, sırt bölgesi genel olarak erkekler için daha acı verici görünse de, bu onları yukarıda görebileceğiniz derin ve büyüleyici sembollere dövme yapmaktan alıkoymadı.

Kadınlar İçin Biyomekanik Dövme

Kadınlar İçin Biyomekanik Dövme 1Pin

Kredi: @persyash

Kadınlar İçin Biyomekanik Dövme 2Pin

Kredi: @xxenomorfgrll

Kadınlar İçin Biyomekanik Dövme 3Pin

Kredi: @ronearhart

Biyomekanik dövmeler ilk bakışta çoğunlukla erkekler için yapılmış gibi görünebilir, ancak kadınların yaratıcı olması ve kolayca geleceğin trendlerine giren güçlü ve cesur dövmeler yapması için birçok yol vardır.

Görünümünüzü geliştirmeye ve vücut kıvrımlarınızı vurgulamanıza yardımcı olacak kendi başınıza dövmeler yapmak için ilham almanıza yardımcı olmak için bu tasarımlardan bazılarını yukarıya dahil ettik. Biyomekanik dövmenizi tasarlamanın birçok yaratıcı yolu var ve umarız bu tasarımlar size yardımcı olmuştur.

Biyomekanik Uzaylı Dövmesi

Biyomekanik Uzaylı Dövmesi 1Pin

Kredi: @claudioscialabbatattoos

Biyomekanik Uzaylı Dövmesi 2Pin

Kredi: @darkart_kolektif

Biyomekanik Uzaylı Dövmesi 3Pin

Kredi: @_suneater

Yukarıda bahsedildiği gibi, biyomekanik dövme stili, 1979’da ortaya çıkan Alien’dan büyük ölçüde etkilendi. Şimdi, diğer distopik ve karanlık fantezi kavramları, biyomekanik dövmelere ilham veriyor, ancak kendimize nereden geldiğini hatırlatmak fena olmaz. orijinal tasarım nereden geldi? Ek olarak, son yıllarda ve on yıllarda farklı Alien uygulamalarının hayranıysanız, bu dövmeler tam size göre.

Biyomekanik Kafatası Dövmesi

Biyomekanik Kafatası Dövmesi 1Pin

Kredi: @andres_juarez_xxx

Biyomekanik Kafatası Dövmesi 2Pin

Kredi: @bobatattoo

Biyomekanik Kafatası Dövmesi 3Pin

Kredi: @reb3lstudios

Son olarak, biyomekanik tarz söz konusu olduğunda kafatası en popüler dövme konseptlerinden biridir. Kafatasları, özellikle dövme içindeki yırtık et ve diğer içgüdüsel sembollerle birleştirilirse, dövmenin mekanik kısımlarına karanlık ve karanlık fantezi havası katar. Nasıl mürekkeplerseniz boyayın harika görünüyorlar. Daha küçük dövme biraz dikkat çekebilir ve vücudunuza küçük bir iltifat gibi görünebilir, oysa daha büyük dövme nefesinizi kesecektir.

Biyomekanik Dövmeler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Biyomekanik dövmeler ve dövme yaptırma hakkında en sık sorulan soruların cevaplarını sizler için derledik.

S: Büyük Bir Biyomekanik Dövme Yaptırmak Ne Kadar Sürer?

C: Bu soru, dövme sanatçısından dövme sanatçısına ve dövmenizi yaptırmak için kaç saat oturmaya istekli olduğunuza göre değişebilir. Biyomekanik dövmeler, birden fazla boyut katacak ve karanlık ve büyüleyici görünecek şekilde tasarlanmıştır. Cilde mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlandılar, bu nedenle ciddi bir dövme tamamlanana kadar birden fazla seans ve iyileşme gerektirebilir.

S: Biyomekanik Dövmeyi Nereden Yaptırabilirim?

A: Kollar ve diğer büyük dövmeler üzerinde çalışan dövme stüdyolarını her zaman araştırabilirsiniz. Ayrıca, çoğu stüdyo, dövme sanatçıları ile birlikte çalışmak istediğiniz dövme sanatçılarının bu dövmelerden bazılarını tasarlama deneyimine sahip olup olmadığını öğrenebileceğiniz ücretsiz istişareler düzenler. Daha da iyisi, geçmişte biyomekanik dövmeler üzerinde çalışmış sanatçıları düşünmelisiniz.

S: Biyomekanik Dövmelerin Fiyatı Ne Kadardır?

A: Ne yazık ki bütçeyle dövme yaptırmak isteyenler için biyomekanik dövmeler pahalı. Küçük tasarımlar birkaç yüz dolara gitmek için iyi olabilir. Bununla birlikte, bir kol veya bacak kılıfı gibi daha ciddi dövmeler 1000 ila 5000 ABD Doları arasında mal olabilir.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın