40+ Eşsiz Çekiç Dövme Tasarım Fikirleri 2023 (Siyah Beyaz ve Renkli)

Bazı yeni dövme fikirleri ve kreasyonları mı arıyorsunuz? Belki de vücudunun herhangi bir yerine çekiç dövmesi yapmak ilgini çeker? Durum buysa, bu makaleyi ve önerilen seçeneklerimizi beğeneceksiniz.

Burada, erkeklere ve kadınlara uyacak büyük ve küçük 30’dan fazla benzersiz çekiç sembolü fikrinden bahsedeceğiz. Mükemmel tasarımınızı aşağıda bulabilirsiniz.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Çekiç Dövme: SSS

Çekiç Dövme SSSPin

Kredi: instagram

1. Çekiç Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Bir çekiç dövmesi, boyutuna ve rengine bağlı olarak birçok farklı şeyi sembolize edebilir. Farklı şekiller de önemli bir rol oynayacaktır. Bununla birlikte, çoğu çekiç dövmesinde, bu küçük sembol veya araç, sahip olduğunuz gücü, enerjiyi ve kuvveti temsil eder. Ayrıca ne kadar sağlam, dayanıklı ve iyi yapılı olduğunuzu da gösterebilir. Kesinlikle kusursuz bir enerjinin işaretidir.

2. Bu Dövmeyi Kimler Yaptırabilir?

Herkes bu dövmeye gidebilir ve konseptiyle birlikte anlamının tadını çıkarabilir. Erkekler ve kadınlar yalnızca karakterlerine ve kişisel tercihlerine uyan doğru ve uygun baskıyı almalıdır.

3. Bu Tasarımı Nereye Yerleştirmelisiniz?

Karakterinize ve vücut tipinize uygunsa, amacınıza uygun olduğu sürece her yerleşim önerilir ve tercih edilir. Çoğu insan, seçtiğiniz baskının boyutuna bağlı olarak genellikle kol, uyluk veya sırt yerleşimine yapışır.

4. Bu Dövmenin Ortak Fiyatı Nedir?

Çekiç dövmeniz söz konusu olduğunda belirli kurallar veya ortak fiyat etiketleri yoktur. Nihai fiyat ve sonuç büyük ölçüde dövme sanatçınıza ve onun deneyim düzeyine bağlı olacaktır. Ayrıca, yaptıracağınız dövme ne kadar büyük olursa, fiyat da o kadar yüksek olur. Bir sonraki tasarımınızda biraz tasarruf etmek istiyorsanız, gösterişli renklerden veya suluboya tasarımlardan kaçının.

5. Dövme İşlemi Acıtır mı?

Ağrı faktörü, tercih ettiğiniz yere bağlı olarak gerçekten değişecektir. Bu dövmeyi kemiklerinize çok yakın yerleştirirseniz, incinmesini bekleyebilirsiniz. Ağrı toleransınız düşükse, kalın derili ve “etli” bölgeleri tercih edin.

20 Siyah Beyaz Çekiç Dövme Tasarım Fikirleri

1. Siyah Beyaz Çekiç Dövme

Siyah & Beyaz Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@shadow_tattooer

Önkol veya pazı dövmesi istiyorsanız, bu tasarımı beğeneceksiniz. Bu, bıçak, çekiç ve kalem gibi farklı unsurlar aracılığıyla güçlü yönünüzü gösteren yaratıcı bir parçadır – tümü yıkım ve koruma için kullanılabilir.

2. Detaylı Çekiç Dövme

Detaylı Çekiç DövmePin

Görüntü Kaynağı:@lsdtattooer

Bu siyah çekiç dövmesi, daha basit fikirleri tercih eden herkese yakışacak ve güzel görünecek. Siyah beyaz mürekkep de çok pahalı değil.

3. İşçi Sınıfı Çekiç Dövmesi

İşçi Sınıfı Çekiç DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@crimclay

“Riskli” yerleşimleri seven biri misiniz? Yeni ve yenilikçi mide dövmenizi mi arıyorsunuz? Oldukça ilginç olan yaratıcı ve benzersiz tasarımların hayranıysanız, bunu bir deneyin! Bu baskı, hem gerçek işçi sınıfından olduğunuzu hem de gerçek cesur ve baskın karakterinizi ve yolunuzu temsil eden riskli dövmeler için yaşayan biri olduğunuzu gösterir.

4. Kirli Eller Temiz Para Çekiçleri Dövmesi

Kirli Eller Temiz Para Çekiç DövmePin

Görüntü Kaynağı:@staygoodtom

Bir çekiç dövmesinin daha derin bir anlamı olabilir ve tercihinize göre özelleştirilmiş bir dövme olabilir. Örneğin, “kirli eller temiz para” deyişini buraya kadar her şeyi kendi başınıza inşa ettiğinizi göstermek için koyun. Olması gerektiği gibi, başarılarınızla gurur duyuyorsunuz!

5. Siyah Mürekkep Çekiç Dövmesi

Siyah Mürekkep Çekiç DövmePin

Görüntü Kaynağı:@jinjinblxck

Bu küçük siyah beyaz çekiç, minimalist yaklaşımınızı ve inşa etme isteğinizi temsil ediyor. Ama dedikleri gibi, iradenin olduğu yerde bir yol vardır!

6. Çekiç Dövme Fikirleri

Çekiç Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@black_is_black_tattoo

Yolunuz boyunca ve yolculuğunuz içinde yok etmekten ve fethetmekten korkmadığınızı göstermek istiyorsanız, bu çekiç dövmesine gidin. Siz veya sizin kadar güçlüyseniz hiç kimse ve bu sizin gerçek ve nihai gücünüzdür.

7. Çekiç Özel ve İlham Veren Dövme

Çekiç Adanmış ve İlham Veren Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@mikeburnside665

Çekiç dövmenizin üzerine adınızı ve soyadınızı yazdırabilirsiniz. Bunu yaparak, herkesin seni olduğun gibi görmesine izin veriyorsun. Hakimiyet iddia etmekten korkmuyorsunuz ve hatırlanmak ve efsanevi olmak istiyorsunuz.

8. Göğüs Çekiçleri Dövmesi

Göğüs Çekiçleri DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@barrie.bones

Göğsündeki bu retro çekiç dövmesine ne dersin? Spor yapan biriyseniz veya fiziksel görünümünüze güvenen biriyseniz bu dövmeyi çok beğeneceksiniz. Yıllar içinde ne kadar değiştiğinizi gösterirken aynı zamanda içsel dengenizi ve gücünüzü de gösterir.

9. Küçük ve Basit Çekiç Dövmesi

Küçük ve Basit Çekiçler DövmePin

Görüntü Kaynağı:@guysvl

Dövme işleminden ve iğnenin kendisinden korkuyorsanız, bu dövmeyi ve konseptini seveceksiniz. Büyük ve gösterişli dövmelerden hoşlanmıyorsanız ve gösterişten uzak bir şey gönderdiyseniz, bundan bir sonraki küçük ve basit çekiç dövmeniz olarak keyif alacaksınız.

10. İki Çekiç Dövme Fikirleri

İki Çekiç Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@lisahafermehl

Egzersiz yapan erkekler, bu dövmenin ve boyutunun yanı sıra görkemli görünümünün tadını çıkaracaklar. Gerçek bir savaşçı ve arkadaşları arasında hava atmayı seven biri olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sınır tanımıyorsun ve her zaman sana ait olanı almaya hazırsın.

11. Önkol Çekiç Dövmesi

Önkol Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@guesspre

Bu dev önkol dövmesi, her zaman yeni yenilikçi yollar inşa eden ve deneyen bir kişiyi temsil eder. Geleceğini şekillendirebilen ve istediğin her şeye sahip olan biri misin? Bu çekiç senin gerçek inatçı tarafını gösterecek!

12. Armie Çekiç Dövmesi

Armie Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@simonycorotattoo

Küçük ve paslı bir çekiç de yaratıcı bir dövme tasarımı olabilir. Hayattaki her şey inci gibi, parlak veya yepyeni olmak zorunda değil! Bu çekici alırsanız, inişlerinizi ve çıkışlarınızı ve aynı zamanda sahip olduğunuz, ancak bu modern dünyaya şekil vermenize ve uyum sağlamanıza yardımcı olan tüm zorlu yolları sembolize edecektir.

13. Çekiç ve Tırnak Dövmesi

Çekiç Ve Tırnak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@parkydoodles

Hayatta temkinli ve son derece detay odaklı olma ihtiyacınızı vurgulayacak, kendinize uygun bir dövme tasarımı yaptırabilirsiniz. Gösteriş yapmayı seven biriyseniz ve tüm küçük ayrıntılar sizi yönlendiriyorsa, bu baskıyı beğeneceksiniz. Gerçek bir mükemmeliyetçiyi gösteriyor, bunu kim istemez ki?

14. Dramatik Çekiç Dövmesi

Dramatik Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@maridagli.tattoo

Ateş sembolleri ve ateş işareti içeren bu siyah çekiç dövmesi, korkutucu görünmek isteyen veya hakimiyet kurmak isteyen herkes içindir. Gösterişli ve korkutucu sembollerden hoşlanan biriyseniz ve ayrıca gücünüzü göstermeyi seviyorsanız, bu dövmeyi yapın.

15. Özel Çekiç Dövme Mürekkebi

Özel Çekiç Dövme Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoodemonco

Kendinizi çivi kadar sert mi sanıyorsunuz? Gittiğiniz her yerde her zaman hakimiyet iddia ettiğinize inanıyor musunuz? Dünyanın geri kalanına, ilerledikçe her zaman öğrendiğinizi, ancak şimdiye kadarki her yolculuğun sizin için düşünceli olduğunu gösterin.

16. Viking Çekiç Dövme Fikri

Viking Çekiç Dövme Fikri Pin

Görüntü Kaynağı:@gracygetz

İnce bir renk parçasına sahip bu siyah çekiç, her deneyimi denemeye ve yeniden yaşamaya hazır olduğunuzu gösterecek. Kendinize tamamen inandığınız için yolculuğunuz hakkında endişelenmiyorsunuz.

17. Küçük ve Gerçekçi Çekiç Dövmesi

Küçük ve Gerçekçi Çekiç DövmePin

Görüntü Kaynağı:@tattoosbyjamo

Siyah dövmeler baskın tarafınızı gösterebilir. Düz mürekkebi seven biri misiniz? Bu tasarımın vücudunuzu zorlamadan yaratıcılığınızı göstermesine izin verin. Tüm dünya, bu gücü kucaklayan imajı sallamaya tamamen hazır olduğunuzu bilecek.

18. Çekiç ve Tırnak Dövmesi

Çekiç ve Tırnak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@yubeen___

Ayrıca bir çekiç ve bir çivi tasarımına gidin. Ruhunuzu ve her duruma ne kadar iyi uyum sağlayabileceğinizi gösterecek. Sen alıngan bir adamsın, değil mi?

19. Dev Dramatik Çekiç Dövmesi

Dev Dramatik Çekiçler DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@coelho.ink_

Egzersiz yapan veya erkeksi göğüsleri olan erkekler bu dövmenin tadını çıkaracaklar. Daha büyük ve daha dikkat çekici parçaları tercih ediyorsanız, göğüs mürekkebinizdeki bu siyah çekici beğeneceksiniz. Bu konseptle doğru olan için savaşmayı sevdiğinizi gösterin.

20. Savaşçı Viking Çekiç Dövmesi

Savaşçı Viking Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@_jade.ink

Bir çekiç sembolünün bu daha küçük mide dövmesi, küçük iddialı fikirleri sevenlere uygun olacaktır. Siyah gizem ve gücün rengi mi? Bu korkunç çekiç fikriyle ne kadar güçlü olduğunuzu gösterin!

20 Renkli Çekiç Dövme Tasarım Fikirleri

1. Çekiç Dövme Babasından Esinlendi

Çekiç Dövme Baba Inspired Pin

Görüntü Kaynağı:@terrygrow

Dövmenizi hayatınızdaki özel veya önemli birine adamayı hiç düşündünüz mü? Belki baban? Durum buysa, takdir edeceği bu gerçekten erkeksi ama duygusal çekiç dövmesini deneyin.

2. Küçük ve Renkli Çekiç Dövme

Küçük ve Renkli Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@_büyüleyicidövmeler

Dövmelerine biraz renk katmak isteyen kadınlar bu küçük tasarımı beğenecekler. Yerleşimi riskli, ancak tasarımı şehvetli ve seksi, risk alanlar için ideal.

3. Mavi Thor Çekiç Dövmesi

Mavi Thor Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@duck_elmas

Bu parlak mavi çekiçle deneyebileceğiniz zaman, küçük veya daha basit dövmelere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda içinde Thor havası da var, bu yüzden onu kim sevmez ki?

4. Kırmızı Kanlı Çekiç Dövmesi

Kırmızı Kanlı Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@ghostattoo_kas

Pop of red sevenler ve çekiçlerinin yanlarına rağmen incitici olabileceğini göstermek isteyenler bu son tasarımı beğenecekler. Rakibinize rağmen o dövüş moduna her zaman hazır olduğunuzu gösterin!

5. Çiçeklerle Çekiç Dövme Fikirleri

Çiçeklerle Çekiç Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@leo_tattoo_studio_indore

Bu renkli ve çiçeklerden ilham alan çekiç, ilgi çekici tasarımları seven kadınlara çok yakışacak. Sevimli ve gösterişli bir çekiç tasarımı arıyorsanız, bunu deneyin. Yaratmak isteyen kızlara olduğu kadar renkli dövmelere meraklı olanlara da yakışacak.

6. Kırmızı Nokta Çekiç Dövmesi

Kırmızı Nokta Çekiç DövmePin

Görüntü Kaynağı:@joshc.art

Çekiç dövmenizi daha gösterişli ve sanatsal hale getirmek için parlak kırmızı bir daireye yerleştirin. Göze çarpan dövmelerin ve iç gücünüzü gerçekten gösteren ve temsil edenlerin hayranıysanız, bu tasarımı kolunuzun veya bacağınızın üzerinde seveceksiniz.

7. Dramatik ve Renkli Altın Çekiç Dövmesi

Dramatik ve Renkli Altın Çekiç DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@tattoo__concept

Pek çok dövme sanatçısı size bu tasarımı kolaylıkla veremez, bu nedenle yetenekli ve çok fazla deneyime sahip birini bulmanız çok önemlidir. Hassas tasarımlardan hoşlanan biriyseniz ve dövmenize sarı bir dokunuş arıyorsanız, bu çekiç mürekkebi fikrini deneyin.

8. Babaya Adanmış Çekiç Dövmesi

Baba Adanmış Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@geraldschifone

Çekiç dövmenizi babanıza veya hayatınızda önemli olan başka birine ithaf edebilirsiniz. Bir çekiç seçip baş harflerini ve doğum veya ölüm tarihini koyarak, onlara bu yaşamda sahip olduğunuz veya sahip olduğunuz gerçek sevgi ve saygıyı gösteriyorsunuz.

9. Gösterişli Çekiç Dövmesi

İddialı Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@hakimxstuch

Çekiç dövmenizi bir çiçek tasarımıyla veya bazı dünyevi baskılarla birleştirin. Gösterişli dövmelerden hoşlanıyorsanız ve gücünüzü belirli bir dövme aracılığıyla başkalarına göstermekten hoşlanan biriyseniz, buna bir şans verin.

10. Çivi ve Çekiç Dövmesi

Çiviler ve Çekiçler DövmePin

Görüntü Kaynağı:@good_work666

Dövmenizin uyumlu görünmesini istiyorsanız çekiç ve çivi kullanın. Bu baskı, gerçek bir güç ve büyüme hikayenizi anlatabilir. Hiç kimsenin bir tür değişim ve savaş yaşamadan hayattan geçemeyeceğini gösterin.

11. Eşsiz İddialı Çekiçler Dövmesi

Eşsiz İddialı Çekiçler DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@reececoletattoo_

Sanatsal ve merak uyandıran dövmeleri tercih ediyorsanız bu konsepti seveceksiniz. Soyut sanattan ve ilginç dövmelerden hoşlanan biri olduğunuzu gösterir. Bu, önünüzdeki herhangi bir yeni değişikliğe uyum sağlayacağınız için bir çekiç kadar sağlam olduğunuzu gösterecektir.

12. Renkli ve Çiçekli Çekiç Dövme

Renkli ve Çiçekli Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@csilva_tatuajes

Çiçekler ve çekiçler el ele gidebilir! Gösterişli ve gösterişli tasarımları seven biriyseniz, bunu bir deneyin. Çok dramatik veya çok büyük olmadan gösterişli ve retro. Vücudunuzun üzerinde bu veya benzeri bir konsepte sahip olmanız yaklaşık 5 saatinizi alacaktır.

13. Kuş Doğa Çekiç Dövmesi

Kuş Doğa Çekiç DövmePin

Görüntü Kaynağı:@flowerhouse.dövme

Çekiç izi ve kuş dövmesi yaptırın! Böylece hem kararlı tarafınızı hem de barışsever tarafınızı göstermiş olursunuz. Yolunuzda ve yolculuğunuzda kimse sizi yenemez, ayrıca tıpkı sert ve özgür iradeli bir kuş gibi herkesle uyum sağlayabilir ve arkadaşça davranabilirsiniz.

14. Çarpan Çekiç Dövmesi

Çarpıcı Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@elpablo.santamaria_tattoo

Bu parlak kırmızı çekiç dövmesi gerçekten gücünüzü gösteriyor. Herhangi bir anda baskın görünmekten hoşlanan biri misiniz? Belki de bir drama hayranı ve şiddetli bir şiddet yaklaşımısın? İçinizde bir tür kin veya öfke varsa ve bunu nasıl bırakacağınızdan pek emin değilseniz, bu çekiç konseptini deneyin.

15. Omuz Küçük Çekiç Dövmesi

Omuz Küçük Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@janinetattoos

Bu küçük çekiç, omzunuzun üzerinden iyi görünebilir. Nereye yerleştireceğinizden emin değilseniz, bunun güvenli ve kurşun geçirmez bir çözüm olduğunu bilin! Çok evrensel ve pratik olduğu için kızlar bile bu dövmeye gidebilir.

16. İddialı ve Büyük Çekiç Dövmesi

İddialı ve Büyük Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@valiantinscriptions

Bir çekicin bu soyut dövmesi, iddialı erkekler veya kadınlar içindir. Her zaman sakin ama yaratmaya hazır biri gibi görünmek istiyorsanız, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Bu baskıyı elde etmek yaklaşık 5 saatinizi alacaktır.

17. Göğüs Çekiçleri Dövme Kahverengi Mürekkebi

Chest Hammers Dövme Kahverengi Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@franco_luis_tattoo

Bu kısa ve küçük çekiç kararlı görünecek. Aynı zamanda sert tarafınızı da sembolize edecektir. Göze çarpan gösterişli mürekkebin hayranıysanız ve çekicinizin sağlam karakterinizi temsil etmesini istiyorsanız, bu tanımlanmış dövmeyi deneyin.

18. Büyük ve Renkli Çekiç Dövme

Büyük ve Renkli Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@şanslı.dövme

Gösterişli ve renkli sanatı sevenlere çok yakışacak dev bir dövme. Göze çarpan bir mürekkebin hayranıysanız, omzunuzun üzerine yerleştirin. Bu mürekkep mezun olduğunuz yönün yanı sıra zaman geçtikçe hayatta inşa etme isteğinizi ve tutkunuzu gösterecek!

19. Çiçekli Çekiç Dövmesi

çiçekli çekiç dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@mattbrowntvt

Baskın görünmeyi sevenlerin üzerinde iyi durabilecek iddialı bir çekiç. Nihai sonuç, hayatında her zaman yeni alanları ve şeyleri öldürmeye ve denemeye hazır bir kişiyi gösterir. Sen bir yok edicisin, hem de sınır tanımayan birisin.

20. Yan Göğüs Şehvetli Çekiç Dövme

Yan Göğüs Şehvetli Çekiç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@claire.testore

Riskli dövmelerin hayranıysanız ve kadınsı fikirleri seviyorsanız, bu konsepti deneyin. Şehvetli sanatı seven kadınlarda harika görünecek. Kadınsı, verici, ancak sert ve kurşun geçirmez olduğunu göstermek için bu dövmeyi yap!

Dövme Yaptırın!

Hangi dövmenin favoriniz olduğunu ve listeden en iyi seçim olduğunu bize bildirin. Önerilen fikirlerimiz ve dövme seçeneklerimizden yakın gelecekte ne giyeceğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın