40+ Harika Kanat Dövme Tasarım Fikirleri 2023 (Anlamı Ve Simgeleştirmesi)

Kanat sembollerini ve kanat dövmelerini sever misiniz? Duygusal parçaların hayranıysanız, bu makaleye göz atmaktan da keyif alacaksınız. Bugün burada, ilginizi çekecek bazı havalı kanat baskılarından bahsedeceğiz. Okumaya devam edin ve anlamını anlayın ve aşağıda kendiniz için mükemmel kanat çiftini bulun.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Kanat Dövmesi: SSS

Kanat Dövme SSSPin

Kredi: instagram

1. Kanat Dövmesi Neyi Temsil Eder?

Bir kanat dövmesi, sizin için önemli olan birçok farklı şeyi temsil edebilir. Çoğu erkek ve kadında kanat dövmeleri, sevdiğiniz veya kaybettiğiniz biriyle olan içsel ve derin ruhsal bağlantınızı sembolize edebilir. Duygusal dövmelerin ve tarzınıza göre kolayca ayarlanabilen parçaların hayranıysanız, renkli bir çift kanat veya basit siyah beyaz mürekkep size uyacaktır.

2. Kimler Kanat Dövmesi Yaptırabilir?

Herkes kanat dövmesi yaptırabilir. Bu tasarımı elde etmek için karşılaması gereken özel gereksinimler yoktur. Narin ve duygusal bir dövmenin yanı sıra sevginizi veya özgürlüğünüzü gösteren bir şey arıyorsanız, bu parçayı düşünün. Bir çift kanat, sizin özgür bir birey olduğunuzu ve hayatınızı her an en iyi şekilde nasıl yaşayacağınızı bilen biri olduğunuzu ve kimsenin sizi durduramayacağını veya baskı altına alamayacağını gösterecektir.

3. Bu Dövme İçin En İyi Yerleştirme Nedir?

Yerleşimler bir kişiden diğerine ve ayrıca cinsiyetinize bağlı olarak değişecektir. Çoğu kadın için, bu tasarım için uygun bir yol ve yerleştirme, gerçek kanatların havasını taklit etmek için sırtlarının çapraz olmasıdır.

Sen de bir melek gibi görüneceksin, neden bunu düşünmüyorsun? Erkekler ise erkeksi göğüslerinin üzerine bir çift kanat yerleştirmeyi severler. Kolunuz, önkolunuz, bacağınız, uyluğunuz, boynunuz vb. gibi sizinle en çok konuşan herhangi bir yerleşimi seçebilirsiniz.

4. Bu Dövmenin Fiyatı Nedir?

Bir çift kanadın fiyatı değişebilir. Bu, dövme işlemi için kullanılan boyuta ve renklere çok bağlıdır. Çoğu durumda, süper küçük ve narin bir kanat çifti için yaklaşık 80 dolar ödersiniz, sırtta ve renkli olarak yapılan daha büyük dövmeler ise 300 dolara gidebilir. Ne kadar büyük olursa, sonunda o kadar pahalı olur.

Siyah & Beyaz Kanat Dövme Tasarım Fikirleri

1. Erkekler İçin Dövme Kartal Kanatları

Erkekler İçin Kartal Kanatları DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@garpia_tattoo

Bu dev siyah mürekkep dövmesini yapın ve cesur yönünüzü bu kanat çiftleriyle ifade edin. Egzersiz yapan erkekler ve fiziğiyle gurur duyan erkekler bu sonucun tadını çıkaracak. Otuzlu yaşlarınızdaysanız ve erkeksi ve baskın bir şey arıyorsanız, işte bu! Dikkat, çünkü bunun gibi kanatları tamamlamanız 4-6 saatinizi alacaktır.

2. Dövme Kanatları Tasarımı

Dövme Kanatları TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@tattoomsantceloni

Bu kanat çifti ve bu boks eldivenleri, gerçek baskın erkeklere ve dövüşçülere çok yakışacak. Hakimiyet iddiasında bulunmak istiyorsanız ve en sevdiğiniz dövüşçü vefat ettiyse, bu tasarımla sevginizi gösterebileceğinizi ve saygılarınızı sunabileceğinizi bilin. Maskülen ve baskın görünmeyi seven erkekler bu adrenalin artırıcı baskıyı çok sevecek.

3. Melek Kanatları Kalp Sembolü

Melek Kanatları Kalp SembolüPin

Görüntü Kaynağı:@megie_marketa

Bu sevimli ve küçük kanatları değerlendirmeye ne dersiniz? Onları kolunuza veya avucunuza yerleştirebilir ve dünyanın güzelliğine batmasını sağlayabilirsiniz! İğneden ve dövme işleminden korkanlar bu parçayı çok sevecek, özellikle de her an zarif görünmek ve dikkat çekmek istiyorsanız. Siyah mürekkep bu konseptle çok iyi görünecek ve çalışacaktır.

4. Boyun Kanadı Dövmesi

Boyun Kanadı DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@m.ink.tattoo

Tüm dikkati çekmeyi ve etrafındaki insanlardan bakış almayı seven erkekler bu dövmenin tadını çıkaracaklar. Boyun yerleşimleri herkes için değildir, bu da böyle bir şey giyecek kadar cesur ve cesur olmanız gerektiği anlamına gelir. Boyun dövmeleri acı vericidir, bu yüzden sabrınız olduğundan emin olun. Bu dövme, iyi bir Hıristiyan olduğunuzu ve inançlarına benzersiz bir şekilde yakın biri olduğunuzu gösterecektir.

Ayrıca Okuyun: Boyun Dövmeleri Kötü Bir Fikir mi?

5. Siyah Bacak Dövmeleri Kanat Tasarımı

Siyah Bacak Dövmeleri Kanat TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@kiba_tattoo

Bu tasarımı giymeye cesaretin var mı? Pek çok insan bu baskıyı sallama yeteneğine sahip değil. Egzersiz yapan biriyseniz, bu dövmeyi bacaklarınıza veya baldırlarınıza yapın. Her iki bacağındaki bu kanat baskısı seni cesur bir adam gibi gösterecek. Egzersiz yapıyorsanız ve erkeksi bir fiziğe sahipseniz, bu sonucu beğeneceksiniz. En çok genç erkeklere yakışacak!

6. Küçük Önkol Kanat Dövmesi

Küçük Kol DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@neoblast_tattoostudio

Sevdiğin biri öldü mü? O kişiye olan sevginizi ve takdirinizi göstermek ister misiniz? Öyleyse, bu havalı kanatları değerlendirin ve önemli bir tarihle birlikte kolunuza yerleştirin. Doğdukları gün veya geçip gittikleri gün için gidebilirsiniz. Kişisel olan ve sizi etkileyen bir şeye bağlı kalın.

7. Melek Kanatları Dövmesi

Melek Kanatları DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@cardnstattoo

Bu küçük ön kol dövmesi, tasarımlarına sevimli ve minimalist bir yaklaşımdan hoşlananlar içindir. İğneyi sevmiyorsanız ve işlemden korkuyorsanız, bu sonucu göz önünde bulundurun. Bunlar gibi sevimli kanatları cildinizin üzerine yerleştirmeniz bir saatten az sürer. Meleklere ve sıra dışı şeylere olan sevginizi bu konsept ile gösterin, buna bayılacaksınız!

Ayrıca Okuyun: Bu Yaz İçin 60+ En İyi Sevimli Dövme Tasarımı Seçeneği: Anlam ve Sembolizm

8. Sırt Dövme Kanatları

Sırt Dövmesi KanatlarıPin

Görüntü Kaynağı:@tattoo_tagil

Birçok kadın sırt dövmesi yapmaktan hoşlanır. Karışık tasarımlardan hoşlanıyorsanız ve “açık” tarafınızı göstermekten korkmuyorsanız, bu sırt dövmesinin tadını çıkaracaksınız. Daha genç kadınlara ve eğlenceli olan gençlere uyacak. Bu kanat tasarımı söz konusu olduğunda zamanınız ve sabrınız olduğundan emin olun.

9. Dövme Kanatları Melek Baskısı

Dövme Kanatları Melek YazdırPin

Görüntü Kaynağı:@tetovazancija

Bazı erkekler zarif ve gösterişli dövmelerden hoşlanır. Bu tasarım genç erkeklere en çok yakışabilir. Yirmili yaşlarınızdaysanız, bu dikkat çekici parçanın tadını çıkaracaksınız. Bu tasarımı elde etmek o kadar kolay olmadığı için, ayıracak birkaç saatiniz olduğundan emin olun. Detaylı kanatlar ve bu konsept, sizi her zaman gerçeğin peşinde olan enerjik bir adam gibi gösterecek.

10. Uyluk Dövme Kanatları

Uyluk Dövme KanatlarıPin

Görüntü Kaynağı:@eduard.artt

Görünüm aramayı seven ve seksi çekiciliğini seven bir kız mısınız? İyi görünmeye hevesli biriyseniz ve her şeyi başarabileceğinizi biliyorsanız, bu dövmeyi yapın! Cilveli ve seksi görünmeyi seven biri olduğunuzu dünyaya gösterirken güzelliğinizi ve kıvrımlarınızı tanımlayacaktır. Bu başyapıtı elde etmeniz birkaç saatinizi alacak, bu yüzden denemeden önce zihinsel ve finansal olarak hazırlanın.

11. Siyah Mürekkep Boyun Dövmesi

Siyah Mürekkep Boyun DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@neoblast_tattoostudio

Boyun dövmeleri, sevimli ve minimalist fikirleri sevenler içindir. Sevimli mürekkebi tercih ediyorsan ve tasarımını saklamak isteyen biriysen bu dövme saçınla kapatabileceğin için sana çok yakışacaktır. Bu kanatlar, yaratıcı yönünüzü ve her an uçma ve rahatlama isteğinizi temsil edeceği için size çok yakışacak.

12. Göğüs Kanatları Dövmeleri

Göğüs Kanatları DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@tattoorez72

Göğüs dövmeleri, erkeksi ve güçlü yanlarını göstermek isteyenler içindir. Bu tasarım, güçlü ve doğal olarak enerjileriyle hareket edenlere uyacak. Egzersiz yapıyorsanız ve iyiyi kötüden ayırt edebiliyorsanız, bu tam size göre. Baskın ve sevecen yönlerinizi bir arada gösterecek!

13. Erkekler İçin Mide Kanadı Dövmesi

Erkekler İçin Mide Kanadı DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@emilia_paw_arts

Bu yan mide dövmesi, iğneden korkmayan erkekler içindir. Mide hassas bir bölgedir, yani sadece ağrıya dayanabilenlere uygun olacaktır. Bu dövme, bundan sonra sizinle ilgilenen bir meleğe olan sevginizi ve ilginizi gösterecek. Yukarıda biri varsa ve ona saygınızı göstermeye hazırsanız, bu size çok yakışacaktır. Tüm dünya yeni dövmenizi görsün ve duygularınızın farkında olsun.

14. Kadınlar İçin Kanat Dövmesi

Kadınlar İçin Kanat DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@victoriahartart

Bunun gibi bir sırt dövmesi sevimli ve kadınsı. Perileri seven, mistik unsurların ve kadınsı yaratıkların güzelliğinden hoşlanan kadınlar bu sevimli konsepte bayılacak. Kanatlarınızı açabileceğinizi ve pozitifliğinizle dünyayı kucaklayacağınızı gösterin. Her şeyin üstesinden kendi şımarık tarzınla geleceğin için hiçbir şey yoluna girmeyecek.

15. Erkekler İçin Sırt Dövme Kanatları

Erkekler için Sırt DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@leandroelvis

Erkekler ayrıca sırtlarına kanat dövmeleri yaptırabilirler. Mistik bir adam gibi görünmek istiyorsan ve daha büyük dövmelerden korkmuyorsan, bununla bir dene. Siyah mürekkep bu kanat konseptine en çok yakışacak. Bu fikir söz konusu olduğunda ayıracak 6-8 saatiniz olduğundan emin olun.

16. Taç ve Kanat Dövmesi

Taç ve Kanat DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@dövmepi

Bir çift kanat ve taç detayı tercih edin. Bu dövme, hayatınızdaki özel biri için minnettar görünmenizi sağlayacaktır. Eğer vefat etmiş biri varsa ve onu meleğiniz olarak görüyorsanız, bu baskıyı dikkate alın. Dünyanın en sevdiğiniz kral veya kraliçe olduğunu bilmesini sağlayacaksınız.

17. Önkol Dövme Kanadı Baskısı

Önkol Dövme Kanat BaskıPin

Görüntü Kaynağı:@slingerstattoo

Bu havalı kanat konseptine ne dersiniz? İyi gölgelenmiş bir tasarım seçin ve kendinize her şeyin üstesinden gelebileceğinizi hatırlatmak için “Bunu anladım” diyen bir söz ekleyin. Her şeyi yaşamış gerçekten güçlü bir savaşçı gibi görünmenin keyfine varacaksınız. Bu dövme idealistlerde ve iddialı baskılardan hoşlananlarda en iyi şekilde görünecek.

18. Gül Dövmeli Kanat Dövme Tasarımı

Gül Dövmesi ile Kanat Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@ivanpaolini_tattoo

meleğin öldü mü Herhangi bir depresyonla mücadele ettiniz mi? Eğer durum buysa, gül sembollü bu dövmeyi beğeneceksin. Bir çift kanat ekleyin ve bir hale eklemeyi düşünün. Doğru şekilde yapıldığında, bu dövme sizi sevecen ve tutkulu bir ruh gibi gösterecek. Kişinize ne kadar yakın olduğunuzu herkesin bilmesini sağlayın.

19. Sırt Omuz Kanadı Dövmeleri

Sırt Omuz Kanat DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@beretta_tattoo

Dövme sanatçınıza tamamen güveniyor musunuz? Deneyim seviyeleri nedir? Büyük ve devasa dövmeler yapmayı biliyorlarsa bu size çok yakışacaktır. Bu çift kanat ile cesur yönünüzü ve yaratıcılığınızı gösterin. Bunun gibi bir dövme, dövme sanatçınızın elde etmesi yaklaşık 10 saat sürecektir. Sadece bu durumda sabrın anahtar olduğunu unutmayın.

20. Küçük Kanat Çifti

Küçük Kanat ÇiftiPin

Görüntü Kaynağı:instagram

Daha küçük kanatlar, zarafeti ve sevimli dövmeleri sevenlere çok yakışacaktır. Duygusal parçaları nasıl sallayacağınızı ve takdir edeceğinizi biliyor musunuz? Çevrenize uyum sağlamaya tamamen hazır olduğunuzu ve barışçıl, doğa odaklı bir erkek veya kız olduğunuzu dünyaya gösterin.

Renkli Kanat Dövme Tasarım Fikirleri

1. Dev Uyluk Dövmesi Renkli Fikir

Dev Uyluk Dövmesi Renkli FikirPin

Görüntü Kaynağı:@kristinataylor_tattoo

Bazı insanlar dövmelerine biraz daha fazla renk tercih ederler. Onlardan biri misin? Eğer öyleyse, bu şiddetli kanatlar size çok yakışacak. Onları uyluğunuzun üzerine yerleştirin ve zarif görünmeyi seven pozitif bir ruh olduğunuzu dünyanın görmesine izin verin. Bu renk kombinasyonu, herhangi bir anda açıklama yapmaya hazır enerjik bir ruh gibi görünmenizi sağlayacaktır.

2. Kadınlar İçin Ateşli Kanatlar

Kadınlar İçin Ateşli KanatlarPin

Görüntü Kaynağı:@art_otragenie

Bayılacağınız zarif kanatlardan oluşan dev ve muhteşem bir sırt dövmesi! Kesin ve renkli dövmelerden hoşlanıyorsanız ve gerçekten şık bir kız gibi görünmek istiyorsanız, bu size uyacaktır. Bu renkler, kendinizi kendi romantik tarzınızla ifade edebileceğinizi gösterirken güçlü ve kadınsı görünmenizi sağlayacaktır.

3. Retro ve Eşsiz Kanat Dövmeleri

Retro ve Eşsiz Kanat DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@croccistudios

Bazı insanlar ilginç ve korkak dövmeleri sade olanlardan biraz daha fazla sever. Retro tarafınızı göstermek ister misiniz? Öyleyse, bu göz küresi tasarımına geçin ve bir çift kanat ekleyin. Her zaman bir tür “uçuş” eğlenceye hazır, gösterişli ve enerjik biri gibi görüneceksiniz.

4. Sırt Dövmesi Melek Kanatları

Sırt Dövmesi Melek KanatlarıPin

Görüntü Kaynağı:@copperbottomedtattoostudio

Çoğu erkek, bu tür dövmelerle ebeveynlerine sevgi göstermeyi sever. Annen senin meleğinse, bu dövmeyi beğeneceksin. Ebeveyninizin en sevdiğiniz kişi olduğunu ve her zaman yanınızda olmasını ve arkanızı kollamasını istediğinizi bilmesini sağlayın.

5. Renkli Kanat Tüyü Dövmesi

Renkli Kanat Tüyü DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@haleyatgüvenilir

Retro renklerden hoşlanıyor musunuz? Bu tasarım ve bu harika suluboya kanatlar, süper yaratıcı olanlar içindir. Biraz eğlenmeye hazır olduğunuzu ve sahip olduğunuz her şeyi çevrenizdekilere her zaman vereceğinizi gösterin. Hem erkekler hem de kadınlar bu tasarımı eşit derecede beğenecek.

6. Kara Melek Dövmesi

kara melek dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@flayme_tattoo

Dövmenizi tamamen renklendirebilir ve bunun gibi bir şeye gidebilirsiniz. Eğer bir hemşireyseniz veya bir hemşire tanıyorsanız, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Hayatınızı kurtaran birine sahip olduğunuzu dünyaya gösterecek. Minnettarsınız ve meleğinizle benzersiz bir şekilde derinden bağlısınız.

7. Yeşil Kanatlı Tavuskuşu Dövmesi

Yeşil Kanatlı Tavuskuşu DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@craigsmithtattoos

Ne kadar havalı ve renkli bir dövme! Renk tercih eden biriyseniz ve en sevdiğiniz renk yeşil ise bu tasarımı beğeneceksiniz. Onunla ne istersen yarat ve geleceğin konusunda iyimser olduğunu göster. Bu renklerle tavus kuşu gibisiniz ve etrafınızdakileri de her zaman eğlendirmeye hazırsınız.

8. Mavi Dövmeli Kanatlar

Mavi Dövmeler KanatlarPin

Görüntü Kaynağı:@tattoosbykatiemarie

Bu havalı mavi tüyleri dövmenize ekleyin. Yirmili yaşlarınızdaysanız bu tasarım tam size göre. Mavi asaletin ve zarafetin rengidir. Seçtiğiniz baskıyla öne çıkmayı ve dikkat çekmeyi seven cesur biriyseniz, bu sizin için ideal! Renkli dövmeler biraz daha pahalı olduğundan, paranızla iyi donanımlı olduğunuzdan emin olun.

9. Kanatlı Erkekler İçin Boyun Dövmesi

Kanatlı Erkekler İçin Boyun DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@tattoo_poorya

Boyun dövmeleri herkes için değil. Onlar herkesin çayı değildir, bu da sadece ağrı faktörüne hazırsanız onlar için gitmeniz gerektiği anlamına gelir. Ortaya şık ve renkli bir elmas mücevher ekleyin ve yan tarafta bir çift kanat tercih edin. Kendi yolunda bir mücevher olduğun için dünyayı umursamayan yaratıcı bir adam gibi görüneceksin!

10. Dövme Kanat Tasarımı Suluboya Resmi

Dövme Kanat Tasarım Suluboya ResimPin

Görüntü Kaynağı:@şeker dövmesi

Bu yan mide dövmesi, riskli görünmeyi sevenler içindir. Renk kombinasyonu kadınsı ve zarif kızlar için mükemmel. Kaburgalarınıza çok yakın ve yakın olduğu için yerleştirme zor olabilir. Ciltlerine bastırılan iğnenin baskısını ve hissini kaldırabilen kadınlar bu tasarımı beğenecekler. Su sıçrayan baskı nedeniyle biraz daha pahalı, bu yüzden önceden dikkat edin.

11. Gerçekçi Mavi Kanat Dövmesi

Gerçekçi Mavi Kanat DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@rowansnafu

Mavi en sevdiğiniz renkse, bu tasarımla devam edin. Bu havalı ve sevimli kanatlar, dikkat çekmek isteyen bir sanatçı gibi görünmenizi sağlayacak. Bu vahşi kanat baskısıyla yeni bir deneyimi denemeye her zaman hazır olduğunuzu ve hakimiyetinizi göstermek için sabırsızlandığınızı gösterin.

12. Boyundaki Mavi Dövme

Boyunda Mavi DövmePin

Görüntü Kaynağı:@fv.dövme

Seçtiğiniz dövmeyle yaratmayı ve parlamayı seven biriyseniz, bu boyun veya sırt dövmesini yaptırın! Gerçek bir çift kanat almak isteyen erkekler veya kadınlar bu konsepti beğeneceklerdir. Dünyanın sizi cesur tarafınız ve yeni dövmelerle denemeleriniz için bilmesini sağlayın. Bu solmuş ve solgun konsept, şık ve zarif dövmelere meraklı gerçek bir savaşçı gibi görünmenizi sağlayacak.

13. Önkol Kanat Dövme Tasarımı

Önkol Kanat Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@tattoo_octopus

Bu dövme gerçek bir sanat eseri, sen de aynı fikirde değil misin? Dövme sanatçılarınıza güveniyor ve onun bu kadar zarif tasarımlar yapabileceğine inanıyor musunuz? Mistik görünümlü renklerin hayranıysanız ve dövmenizin gerçek tarafınızı ve benzersiz kişiliğinizi göstermesini istiyorsanız, bunu deneyin! Nihai sonuç, tamamen çivilemek ve doğru görünmek için biraz sabır ve esnek bir bütçe gerektirecektir.

14. İddialı Kartal Kanadı Dövmesi

İddialı Kartal Kanadı DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:evgentattoo1@3

Yeşil en sevdiğiniz renklerden biri mi? İlginç ve retro dövmelerinizle öne çıkmayı sever misiniz? Bu tüy ve kanat sembolü sizi gösterinin yıldızı yapacak. Bu renkler genellikle türbülansı olan bir kişiyi gösterirken, bu dövme pahalı olabileceğinden bütçe açısından oldukça esnek olmalısınız.

15. Koldaki Renkli Kanatlar

Kolda Renkli KanatlarPin

Görüntü Kaynağı:@raccoon_tattoo

En sevdiğiniz renk yeşil ise, bu sonucu beğeneceksiniz. Bu tasarım, doğal bir arayışçı ve iyimser olan bir kişiyi gösterir. Dünyayı fethetmeye hazır olduğunuzu gösterin ve tam potansiyelinizi gerçekleştirmek için kanatlarınızı çok yükseğe açın!

16. Suluboya Kanat Baskısı

Suluboya Kanat YazdırPin

Görüntü Kaynağı:@ccchampion_ink

Soyut sanattan hoşlanıyor musunuz? Renkli fikirlerin ve kimsenin sahip olamayacağı veya giyemeyeceği bir şeyin hayranı mısınız? Bu dövmeyi yaptıracak ender ruhlardan biri olacağınızı bilin yeter. Nihai sonuç, eğlenceden payına düşeni almış ve şimdi yeni bir bölüme ve yeni bir yolculuğa başlamaya hazır bir kişiyi gösteriyor!

17. Kanat Tasarımının Her Yerinde Sırt Dövmesi

Kanat Tasarımının Her Yerinde Sırt DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@pinkyraetattoo

Böyle dev ve abartılı dövmelerin nasıl yapıldığını herkes bilmiyor. Dövme sanatçınız biliyor mu ve iş bu tasarıma geldiğinde ona tamamen güveniyor musunuz? Dikkat edin, çünkü bu baskıda tam olarak ustalaşmak ve çivi çakmak birkaç deneme ve ziyaret gerektirecektir. Bir dövme dükkanında harcanan 10+ saate bakıyorsunuz, ancak nihai sonucun paha biçilemez ve çok benzersiz olduğunu bilin!

18. Kuş Dövme Kanatları

Kuş Dövmesi KanatlarıPin

Görüntü Kaynağı:@jarvotattoo

Son olarak, bu kanatlı konseptimiz ve bu cesur ve dev kartalımız var. Gösterişli ve korkutucu dövmeleri sever misiniz? Dövme sanatçınız dramatik sırt baskılarının nasıl yapıldığını biliyor mu? Becerikli ve cesareti olan herkes bu sonucu beğenecektir. Bu tasarım oldukça pahalı olabileceğinden cüzdanınızda 500$+ olduğundan emin olun.

Bir ”Sinek” Dövmesine Hazır mısınız?

Kendiniz denemek için sabırsızlandığınız kanat çifti hangisi? Bu seçenekler arasından en sevdiğiniz tasarımı bize bildirin. Sizi eğlenceli ve yeni bir şeyler çalarken görmek için sabırsızlanıyoruz.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın