40+ Muhteşem Anubis Dövme Tasarım Fikirleri 2023 (Anlamı ve Simgeleştirmesi)

Gerçekten eşsiz ve muhteşem unsurları seven biri misiniz? Tarihi, mitolojiyi ve eski ilham verici sembolleri seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bir Anubis’in güzelliğini takdir edeceksiniz. İşte aşağıda en güzel ve en eşsiz seçeneklerden bazılarını sunmamız gerekenler!

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Anubis Dövmeleri: SSS

Anubis Dövmeleri SSSPin

Kredi: instagram

1. Bu Dövme Neyi Simgeliyor?

Mısır mitolojisinde Anubis, ölümün ve Yeraltı dünyasının bir simgesiydi. Bir dövme olarak bu baskı, kötü ruhları ve kötü enerjiyi defetmeye çalışma rolünüzü temsil edebilir. Bu dövmeyi koruma ve güç sembolünüz olarak kendi ruhsal yolunuzda da kullanabilirsiniz.

2. Bu Dövmeyi Kimler Yaptırabilir?

Mitolojiyi veya Mısır’ı seven herkes bu dövmeye gidebilir. Anlamlı dövmelerin, büyük baskın karakterlerin yanı sıra cesur sembollerin hayranıysanız, bu konsepti seveceksiniz. Ayrıca, yüksek güce sahip baskın ve eski sembollerin hayranıysanız, bu dövmeyi seveceksiniz.

3. Bu Dövme Nereye Yapılır?

Anubis sembolünü kolunuzun veya ön kolunuzun üzerine yerleştirin. Siz de minimalizm hayranıysanız, bu dövmeyi seveceksiniz. Boynunuza ve göğüs bölgenize yerleştirebilirsiniz. Yaratıcı olun ve işinize yarayan her şeye bağlı kalın.

4. Bu Dövmenin Ortak Fiyatı Nedir?

Anubis’iniz çok pahalı olmak zorunda değil çünkü çok pahalı olmayan ve zaman alıcı olmayan küçük bir tasarım. Sembol için yaklaşık 100 $ ve daha büyük bir gerçek Tanrı benzeri dövme için yaklaşık 300 $ ödemeyi bekleyin.

En İyi 40 Anubis Dövme Tasarım Fikirleri

1. Anubis Dövme Tasarımı

Anubis Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@inkedbooking

Bu dev dövme bir sanat eseri! Daha büyük, daha büyük ve daha dikkat çekici baskıları tercih ediyorsanız buna bayılacaksınız. Ne kadar zamanınız ve enerjiniz olduğunu gösterin, aynı zamanda baskın bir karakter olduğunuz için kimsenin sizi geçemeyeceğini de dünyaya gösterin.

2. Mısır Anubis Dövmesi

Mısır Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@cecishalitzin

Tarihten hoşlanıyorsanız ve tarihten ilham alan gerçekçi dövmeleri tercih ediyorsanız, bunu beğeneceksiniz. Çok şık görünüyor ve zamana uyum sağlarken zarif parçalara olan gerçek sevgiyi de gösteriyor.

3. Anubis El Dövmesi

Anubis El DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@carolineboseck.dövme

Şık parçaları tercih ederseniz, bu önkol dövmesi size çok yakışacak. Çok zarif ve Mısır havasına sahip, eşsiz siyah beyaz mürekkebi sevenler için ideal! Sembole olan sevginizi gösterin ama aynı zamanda güçlü bir insan olduğunuzu da gösterin.

4. Anubis Dövme Fikirleri Bacak Dövmesi

Anubis Dövme Fikirleri Bacak DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@blekkhjerte.ink

Bu uyluk dövmesi, kalıcılığınızın yanı sıra üstesinden gelme güçlerinizi gösterecektir. Güçlü fikirliyseniz ve başkalarının bunu yüksek sesle ve net olarak görmesine izin veriyorsanız – bu dövme tam size göre.

Eğlenceli gerçek: Anubis bir köpeğin kafasına, ancak bir adamın vücuduna sahipti.

5. Anubis ve Horus Dövmesi

Anubis ve Horus DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@rengaf_tattoo

Bu siyah beyaz dövme, bir gün her şeyden nasıl geçtiğini soma gibi gösterecek. Muhtemelen bazı kötü ruhlar veya iblislerle karşılaştınız, ancak kendi ruhsal yolunuzla üstesinden geldiniz. Hayatta gerçekçi biriyseniz, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız.

6. Siyah Mürekkep Anubis Dövmesi

Siyah Mürekkep Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@crookedtree.ink

Öbür dünyanın bu tanrısı kadar güçlü ve sert olduğunuzu gösterin! Akılda kalıcı ve farklı bir şey arayan kadınlar ve erkekler bu sade siyah kombinasyonun tadını çıkaracaklar. Bu tasarım oldukça açıklayıcı olduğundan, çok baskın görünmek veya çok fazla renk eklemek için bir neden yok.

7. Anubis Dövme Çizim Tasarımı

Anubis Dövme Çizim TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@briansantostattoos

Dövmenize ince bir kırmızı dokunuşla gözlerinizi kötü görünümlü yapın. Korkutucu tasarımlarla ilgileniyorsanız ve aşırıya kaçmadan vahşiliğinizi göstermek için dövmenize ihtiyacınız varsa, bunu bir deneyin.

8. Anubis Dövme Kılıfı

Anubis Dövme KolPin

Görüntü Kaynağı:@mattia.redaelli

Küçük ve gösterişli omuz dövmeleri genellikle spor yapan erkeklerde ve daha büyük tasarımları tercih edenlerde en iyi şekilde görünür. Bu dövme ile bir savaşçı olduğunu gösterebilirsin. Gerçek gözüpekler için bir zorunluluktur.

9. Siyah Mürekkep Anubis Dövmesi

Siyah Mürekkep Anubis Dövmesi 2Pin

Görüntü Kaynağı:@inkoretattoo

Büyük ve gösterişli omuz dövmeleri genellikle spor yapan erkeklerde ve daha büyük tasarımları tercih edenlerde en iyi şekilde görünür. Bu dövme ile bir savaşçı olduğunu gösterebilirsin. Gerçek gözüpekler için bir zorunluluktur.

10. Renkli ve Eşsiz Anubis Dövmesi

Renkli ve Eşsiz Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@vickylou_tattoo82

Dövme sanatçınız gerçekçi kalıplar konusunda yetenekliyse, bu tasarımı beğeneceksiniz. Bu tasarımı yeniden yaratmaya başlamadan önce hayvan dövmeleri yapma konusunda deneyim sahibi olmaları gerekir.

11. Anubis Yarım Kol Dövmesi

Anubis Yarım Kol DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@copainsdabord_

Bu Anubis dövmesi çoğunuza çok yakışacak! Yüksek sesli fikirlerin hayranıysanız ve drama çığlıkları atan bir şey arıyorsanız (diğer benliğinize çok benziyorken), bu şiddetli siyah beyaz mürekkebi seveceksiniz.

12. Bacak Anubis Dövmesi

Bacak Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@sfenksskull

Feminen yönünüzü gösterirken seksi ve dramatik görünmek istiyorsanız bu modeli deneyin. Riskli dövmelerden veya şiddetli yerleştirmelerden hoşlanan herkes bu seksi bacak tasarımına yönelecek.

Eğlenceli gerçek: Anubis’in tarih ve mitolojideki rolüne bağlı olarak birçok farklı unvanı vardı.

13. Anubis Dövme Eli

Anubis Dövme ElPin

Görüntü Kaynağı:@hiastattoo

Tamamen yeniden doğduğunuzu ve başkalarının bozamayacağı yeni bir kimliğiniz olduğunu gösterebilirsiniz. Duygusal yolculukların hayranıysanız ve herkesin ölümden dirildiğinizi ve artık yeni bir yolculuğa hazır olduğunuzu görmesini istiyorsanız, bu randevulu Anubis olmazsa olmazınız!

14. Ayrıntılı Anubis Dövme Mürekkebi

Detaylı Anubis Dövme MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@vinzhu.tt

Anahat tasarımları da aynı derecede iyi görünebilir. Sade ve minimalist yaklaşımın hayranıysanız, bu Anubis’e aşık olacaksınız! Tüm küçük detaylarla kusursuz ve gösterişlidir.

15. Gürültülü ve Renkli Anubis Mürekkebi

Yüksek ve Renkli Anubis MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@bonga_tattoo

Ne kadar çılgın, parlak ve renkli olmaya cesaretin var?! Retro ama cesur fikirleri seven biriyseniz, bu Anubis’i seveceksiniz. Yeni tasarımıyla görünüm ve dikkat çekmek isteyenler için ideal olan birçok tanım ve karaktere sahiptir.

16. Mısır Anubis Dövme Siyah Mürekkebi

Mısır Anubis Dövme Siyah MürekkepPin

Görüntü Kaynağı:@jhonniii_

Bu Anubis tasarımı, sizi detay odaklı biri gibi gösterecek. Daha küçük ama belirgin dövmeleri tercih ediyor ve seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu baskıyı deneyin. Tamamen aynı dövmeyi yaptırmanız yaklaşık 2-4 saat sürecektir.

Anubis’in iki farklı Greko-Romen tanrısı olan Plüton ve Hermes ile ilişkilendirildiğini biliyor muydunuz?

17. Önkol Anubis Dövmesi

Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@arttattoooficial

Dövmenizin gizemli ve korkutucu görünmesini istiyorsanız, bu baskıyı beğeneceksiniz. Çok gösterişli olmamakla birlikte, korkunç bir korku karakterinin tüm unsurlarına sahiptir. Eşsiz bir şeyi yeniden yaratmaya çalışıyorsanız, bu tasarımla deneyin!

18. El Palm Anubis Dövmesi

Avuç İçi Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@mendeztattoo_

Kol dövmeleri ve avuç içi dövmeleri giymek ve sallamak oldukça zor olabilir. Böyle cesur ve gösterişli bir dövme takmayı istiyor ve cesaret ediyor musunuz? Baskın karakterinizi ve cesur ve atılgan görünmeyi seven tarafınızı temsil edeceğini bilin yeter. Kolay farkedilen dövmelerden hoşlanıyorsanız ve işiniz gösterişli bir şeyler giymenize izin veriyorsa – bu tam size göre!

19. Dev Omuz Anubis Dövmesi

Dev Omuz Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@dandulltattoos

Bu omuz dövmesi, rengi seven herkese uyacaktır. Bu tasarımla bir açıklama yapabilirsiniz. Ayrıca, bir çok farklı unsur ve seviyeden bahsettiğini bilin. Birçok insan için yenilenmenizi temsil edecek ve hayatınız boyunca yeni eğlenceli şeyler deneyecek.

20. Karikatür Anubis Dövmesi

Karikatür Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@siamese_tattoo

Bu sevimli küçük önkol parçasına ne dersiniz? Gösterişli çizgi filmlerden ve eğlenceli iyimser tasarımlardan hoşlanan herkes bu sanata bayılacak. Bu Anubis, oyuncu bir karakterin yanı sıra kendi tercihine göre her şeyi yapabilen birini gösteriyor. İçgüdülerine güveniyorsun, seni özel yapan da bu!

21. Dramatik Siyah Kol Anubis Dövmesi

Dramatik Siyah Kol Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@toteutrilla.tattoo

Omuz dövmelerini ve dramatik kolları seven biriyseniz, bu baskıyı beğeneceksiniz. Benzer bir şeyle sonuçlanmanız yaklaşık 5-6 saat sürecektir, bu nedenle dövme sanatçınızı ayırtmadan önce dikkat edin.

22. Anubis Göğüs Dövme Fikri

Anubis Göğüs Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı:@luisalfredotattoo

Bu kaba görünümlü dövmeye gidin ve erkeksi ve baskın bir göğsünüz varsa size uyacağını ve size en çok yakışacağını bilin. Bu dramatik ve güçlendirici Anubis baskısı ile zarafetinizi ve güçlü karakterinizi sergileyin.

23. Anubis Önkol Dövmeleri

Anubis Önkol DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@23_tattoo_studio_vlg

Siyah mürekkep her zaman güvenli bir seçimdir ve yaygın olarak kullanılır. Bütçeniz kısıtlıysa ve ne seçeceğinizden emin değilseniz, bu dövmeyi deneyin. Güçlü karakterleri ve şiddetli dövmeleriyle hassasiyet ve zarafetten hoşlananların olmazsa olmazı.

24. Parlak ve Renkli Kol Anubis Dövmesi

Parlak & Renkli Kol Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@naturalartgallery.col

Doğal olarak renkli ve parlak öğelere ilgi duyuyorsanız, bu baskıyı deneyin. Bu retro ve şık Anubis, her zaman eğlence aradığınızı ve pozitifliğe ve refaha yöneldiğinizi gösterecek. Mükemmeliyetçiyseniz ve yüksek sesli dövmelerden hoşlanan biriyseniz, bu size çok yakışacak!

Daha önceki bazı mitlerde Anubis’in Ra’nın oğlu olduğunu biliyor muydunuz?

25. Geri Anubis Dövme Mürekkebi

Anubis Dövme MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@holdfast_verona

Bu sırt dövmesini yaptırmak oldukça zordur, bu yüzden benzer ve yaratıcı mürekkepler yapmayı bilen bir dövme sanatçınız olduğundan emin olun. Bu baskının güzelliğini siyah ve beyaz gölgeli mürekkeple gösterin, ama aynı zamanda bu dövmeyi cinsel çekiciliği olduğunu bilerek tam bir güvenle sallayın!

26. Büyük Kol Anubis Dövme Fikri

Büyük Kol Anubis Dövme FikirPin

Görüntü Kaynağı:@mate_tat

Eğer egzersiz yapan biriyseniz, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Daha büyük ve daha dikkat çekici baskıları tercih eden erkekler ve kadınlar bu tasarımı beğenecekler. En sevdiğiniz dövme sanatçısını ayırtmadan önce 7-8 saat ayırdığınızdan emin olun.

27. Ayrıntılı Anubis Dövme Baskısı

Detaylı Anubis Dövme BaskısıPin

Görüntü Kaynağı:@zihaes.tale

Dövmenize çok fazla zarafet katabilirsiniz. Duygusal dövmeleri seven biriyseniz ve onlarla birlikte anlatacak eğlenceli bir hikayesi olan fikirlerin hayranıysanız, bu dövmeyi deneyin. Bu, öbür dünyayla veya sizi çevreleyen ruhlarla derinden bağlantılı biri olduğunuzu gösterir. Farklı ve yeni bir şey ilginizi çekiyorsa, bu türünün tek örneği!

28. Yumruk Kol Anubis Dövmesi

Yumruk Kol Anubis TattooPin

Görüntü Kaynağı:@ob_dövmeler

Dikkat, çünkü bu yumruk dövmesi çok acıtacak. Sadece dövme sanatçısına güvenenler ve gösterişli bir tasarım giyebilenler bu konsepti beğenecek. Denemeden önce yüksek sesle ve ayrıntılı bir kol izi sallayabildiğinizden emin olun. Patronunuzla veya şirketinizle bir sorun yaşamak istemezsiniz, değil mi?

Eğlenceli gerçek: Eski Mısırlılar, ölülerin bedenlerini, ruhun bedeniyle yeniden birleşebilmesi ve öbür dünyadan uygun şekilde zevk alabilmesi için korudular.

29. Anubis Anahat Dövmesi

Anubis Anahat DövmePin

Görüntü Kaynağı:@atelier_juvenink

Bu küçük ama sevimli önkol dövmesi, zarafeti seven ve minimalizmi tercih edenler içindir. Sevimli, basit ve tatlı bir şey arıyorsanız, bu Anubis en çok ilginizi çekebilir!

30. Siyah Dövme Anubis Fikri

Siyah Dövme Anubis FikirPin

Görüntü Kaynağı:@atelier_juvenink

Dövmenize zarafet, gizem ve eski okul havası ve hissi ekleyin. Bu retro Mısır dövmelerinden gerçekten hoşlanan biriyseniz, bu konsepte aşık olacaksınız! Oturumunuzu ayırtmadan önce 4 saat ayırdığınızdan emin olun.

31. Kol Dövmesi Anubis Tasarımları

Kol Dövmesi Anubis TasarımlarıPin

Görüntü Kaynağı:@cuba_tattoo_ink

Önkol dövmelerinden hoşlanıyor musunuz? Belki de şiddetli ve göze çarpan mürekkebin hayranısınızdır? Bu dövme, mükemmeliyetçi ve verici olan bir kişiyi gösterecektir. Nasıl eğlenileceğini ve hayattan kendi şartlarınızla zevk alacağınızı bilen gerçekten havalı bir adam gibi görüneceksiniz.

32. Renkli ve Büyük Anubis Yaratılışı

Renkli ve Büyük Anubis YaratılışıPin

Görüntü Kaynağı:@david_kreaturen

Siyah beyaz mürekkebinize biraz ince renk patlaması ekleyin. Bu şekilde, Anubis tasarımınızı renklendirecek ve gerçekten dekore edeceksiniz. Bu veya benzeri Anubis kreasyonlarını denemeden önce net bir vizyona sahip olduğunuzdan emin olun.

33. Büyük Önkol Anubis Baskı Dövmesi

Büyük Önkol Anubis Baskı Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@gregoritattoo

Sıcak ve ateşli, tam istediğiniz gibi mi?! Bu dövme dramatik ve zariftir, şiddetli ve dramatik dövmelerden hoşlanan herkes için kesinlikle sahip olunması gereken bir dövmedir. Kesinlik ve dramayı seviyorsanız, bu size uyacaktır. Bu Anubis tasarımı, dünyayı ele geçirmek isteyen biri olduğunuzu + nasıl ayağa kalkıp kaderinizi kontrol edeceğiniz konusunda net bir vizyona sahip olduğunuzu gösteriyor!

34. Renkli Kol Anubis Fikri

Renkli Kol Anubis Fikir Pin

Görüntü Kaynağı:@raso_tattoo

Bu dev omuz dövmesi söz konusu olduğunda dikkat edin. Sadece egzersiz yapanlara ve gösterişli parlak mürekkebi sevenlere iyi gelecek dramatik bir parça. Bu tasarımı denemeden önce çok sayıda adama ve cesarete sahip olduğunuzdan emin olun.

35. Dev Sırt Anubis Siyah Mürekkep

Dev Sırt Anubis Siyah Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@edgarivanov

Maskülen görünümünden gurur duyan ve sert görünmeyi seven erkekler bu Anubis’i çok sevecek. Elde etmeniz yaklaşık 7 saat sürecek gürültülü ve büyük bir dövme. Yalnızca retro ve dramatik dövmeler giymeye cesaret eden biriyseniz, bu başyapıtı tercih edin.

Eğlenceli gerçek: Birçok arkeolog, tanrı Anubis’in yeterince derine gömülmemiş cesetleri çıkaran gerçek çakallardan ilham aldığına inanıyor.

36. Anubis Göz Dövmesi

Anubis Göz DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@animante_tattoo

Sadeliği veya minimalizmi seviyorsanız, bu tasarıma gidebilirsiniz. Büyük hamleleri söz konusu olduğunda güçlü fikirli ve kararlı bir kişiyi gösterir. Ancak, konu geleceğiniz ve büyük ve cesur hamleler olduğunda sessiz kalmayı ve bunu kendinize saklamayı seviyorsunuz.

37. Narin ve İddialı Anubis Dövmeleri

Narin ve İddialı Anubis DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@a.seyn

Bu Anubis, her şeyi yaşamış bir kişiyi gösterecek! Bununla birlikte, etrafınızı saran kötü, kötü veya yağmurlu günlerin üstesinden nasıl geleceğini bilen kararlı bir bireysiniz.

38. Kol Anubis Renkli Dövme

Kol Anubis Renkli Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@inkbloom_tattoo

Bu Anubis tasarımının yerleşimi en pratik veya yaygın olanı olmayabilir, ancak çok havalı ve benzersiz görünüyor! Düşüncelerinizi nasıl hatırlayacağını bilen kayıp bir ruh olduğunuzu ve farklı türden dürüst duygularla dolu olduğunuzu gösterin.

39. Dev Uyluk Anubis Baskısı

Dev Uyluk Anubis BaskısıPin

Görüntü Kaynağı:@julian.uribe.dövme

Anubis dövmenizi daha da eşsiz ve havalı yapabilirsiniz. Anubis’e o şiddetli havayı vermek için bir kadın sembolü yerleştirin. Etrafımızı saran güzel dişil enerjiye ve tanrıçalara saygısını göstermeye her zaman hazır olan dürüst ve yaratıcı bir birey olduğunuzu gösterin.

Bu dövme türü için en yaygın rengin siyah olduğunu biliyor muydunuz?

40. Sıcak Kırmızı Anubis Dövmesi

Sıcak Kırmızı Anubis DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@kuntrevolution_art

Son olarak, alışılmadık ilginç fikirleri seven biriyseniz, bu ombré renkli geçişe sadık kalın. Bu baskı, dürüst ve meraklı, ancak şiddetli ve seçkin, doğal bir arayış içinde olduğunuzu gösterecek.

Şimdi Bir Anubis Dövmesi İster misiniz?

Yakın gelecekte sallamak veya giymek için sabırsızlandığın Anubis hangisi? Gruptan hangi dövmenin favoriniz olduğunu bize bildirin, kendinizi sanatsal bir şekilde nasıl ifade etmekten hoşlandığınızı görmek isteriz.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın