40+ Popüler En İyi Arkadaş Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

En iyi arkadaşı tanımlamanın birçok yolu vardır. Hem güvenebileceğiniz hem de suç ortağınızdır. En yakın arkadaşınızla ister doğumdan, ister büyürken yakın olun, ister hayatınızın bir noktasında tanışın, birbiriniz arasında kurduğunuz bağın ne kadar değerli ve özel olduğunu yalnızca siz bilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaştığınız arkadaşlığı ve sevgiyi kutlamanın pek çok yolu vardır. Bu yollardan biri, eşleşen bir en iyi arkadaş dövmesi yaptırmaktır.

Dövmeler, son on yıllarda ve hatta yüzyıllar boyunca birçok yönden tezahür etme ve kendini ifade etme eğilimi haline geldi, çünkü dövmeler çok uzun zamandır ortalıkta. Bunu akılda tutarak, birçok insan hayatındaki önemli bir anı işaretlemek için dövme yaptırmayı düşündü.

Bu, ilk işinize girmek, sevgilinizle tanışmak, önemli bir tarih veya üzerinizde büyük bir etki bırakan bir olay veya başka herhangi bir şey olabilir.

Aynı şekilde, en iyi arkadaşınız, vücudunuza güzel bir sembol, tarih, alıntı veya adı veya ikinizin de paylaşabileceği bağın temsili olan başka bir şeyle sizi teşvik etmiş veya size ilham vermiş olabilir.

Arkadaşlığınızı bir dövme ile kutlamak veya eşleşen bir en iyi arkadaş dövmesi için ilham almak istiyorsanız, doğru yere geldiniz.

Sizinle en iyi arkadaşınız arasında eşleşen dövmeleri dövmenin sembolizmini detaylandırırken, aynı zamanda hangisinin en iyi olduğu konusunda bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacak en yaratıcı en iyi arkadaş dövme fikirlerinden ve tasarımlarından bazılarını vurgulayacağız.

Dövmeler binlerce yıldır var. Tarih boyunca ciltte pek korunamasalar da tarih boyunca çeşitli veriler ve sanatlar bize dövmelerin farklı nedenlerle vücut üzerine yapıldığını göstermektedir.

Bazı durumlarda, bir dövme iki kişi arasındaki güçlü bağı işaret edebilir. Çoğu zaman, bu kardeşler veya eşlerdir, ancak genellikle en iyi arkadaşların en iyi arkadaşlarının önemli bir sembolünü çizmeye karar verdikleri de görülür. Bununla birlikte, birçok durumda insanlar, arkadaşlarıyla daha güçlü bir bağ kurmak için eşleşen bir dövme seçmeyi tercih eder.

En İyi Arkadaş DövmesiPin

Kredi: @mariash.ink

En iyi arkadaş dövme fikirlerine ve tasarımlarına göz atmadan önce, dövme kültürünün önemli bir parçası haline gelen bu özel dövmelerin ardındaki sembolizmi deşifre edelim.

En İyi Arkadaş Dövmelerinin Sembolizmi

En iyi arkadaş dövmeleri ve eşleşen arkadaş dövmeleri fikrinin ve arzusunun, iki kişi arasında kalıcı bir dostluk izi bırakma fikrinden geldiğine inanıyoruz.

Onlara her zaman kurdukları dostluk bağını hatırlatacak, aynı zamanda diğer arkadaşlarına ve diğer insanlara en orijinal eşleşen dövmeyi göstermek için kullanacakları bir sembol yapmak.

Birbirini gerçekten seven ve saygı duyan en iyi arkadaşlarBirbiri için ayağa kalkıp savaşan , dostluğu beslemenin çeşitli yollarını buluyor. Bunlardan biri, vücutlarına, genellikle kollarına bir sembol dövmesi yapmaktır, böylece onunla eşleşebilirler. Bununla birlikte, bazıları için sancılı bir süreç olabileceğinden, herkesin dövme yaptırma konusunda rahat hissetmemesi anlaşılabilir bir durumdur.

Bunun yerine, eşleşen saç kesimi, kıyafet, makyaj veya kendilerini tek olarak tanımlamalarını sağlayan başka herhangi bir şey giyerler. En iyi arkadaşınızla eşleşen bir dövme yaptırmak veya bir randevuya veya onun adına dövme yaptırmak istediyseniz, bunun için yeterince cesur olduğunuzu düşünüyorsanız, doğru yere geldiniz.

En iyi arkadaş dövmeleri, kan anlaşmasının daha az acı veren bir versiyonuyla da karşılaştırılabilir. Tarih boyunca birçok insan, uzakta olsalar bile en iyi arkadaşlarının sadakatini sağlamak istedi. Bununla birlikte, ya avucunun bir kısmını kesip onu yaralamak ve sadakati kanıtlamayı ya da kan bağlantısı kurmak için birbirlerinin parmaklarını delmeyi içeren kan anlaşmaları oluşturdular.

Aynı zamanda eşleşen kolyeler veya bilezikler almanın daha cesur bir versiyonu. Bir süre sonra takılar zarar görebilir ve yırtılabilir. Daha da kötüsü, kaybolabilir ve bu da kendinizi kötü ve hatta suçlu hissetmenize neden olabilir. Dövmeler her zaman cildinizdedir ve hiçbir yere gitmezler.

Bu, arkadaşlığın ebedi gücünü kutlamanın daha az acı verici ve daha az zararlı bir yoludur ve en iyi arkadaşınızla dövme yaptırmayı düşünüyorsanız, bu sembolizm sembolü seçmenize yardımcı olacaktır.

Sonsuzluk

Hayatınız boyunca pek çok arkadaşla tanışabilirsiniz, ancak bunlardan sadece bazıları kötü günde de yanınızda olmaya istekli olacaktır. Bu tür insanlar değerlidir ve hayatta sadece birkaç kez bulunabilir. Böyle bir dostluk ne olursa olsun bozulamaz ve sonsuza kadar sürer.

Bunu akılda tutarak, birçok en iyi arkadaş, kalıcı ve güçlü dostluk bağlarını sonsuzluk sembolü ile kutlar. Sonsuzluk, sonsuzluğun en güzel ve doğru simgesidir. Zarif, sofistike ve hem büyük hem de küçük yapılabilir.

Daha da önemlisi, cinsiyetten bağımsız olduğu için tüm cinsiyetler onunla rahat olacak. Sonsuz arkadaşlık işaretiyle ne tür bir bağı sembolize etmeye çalıştığınızı belirtmek için her zaman daha fazla sembol ekleyebilirsiniz.

Bağlılık

En iyi arkadaş dövmesini eşleştirmenin ikinci en önemli sembolü sadakattir. Güçlü bir arkadaşlık bağı, sadakat nedeniyle bazı ilişkilerden daha uzun sürebilir. En sadık arkadaşların çoğu, en iyi arkadaşlarının ihtiyacı olduğunda etrafta dolaşacak ve anlamlı tavsiyeler verecek ve yardım edecek.

Sadakat aynı zamanda, hiç kimsenin sizin ve arkadaşınızın paylaşabileceğiniz güçlü dostluk bağından taviz veremeyeceği anlamına da gelir. Bununla birlikte, sadakat, eşleşen en iyi arkadaş dövmesini tanımlayan en iyi özelliklerden biridir.

Sadakat Arkadaş DövmeleriPin

Kredi: @frelaxstattoo

Sadık değilse en iyi arkadaş değildir. Bunu hatırla!

Alaka

Aralarında anlayış, sadakat ve sevgi dolu iki insan arasındaki dostluk bağı kopmaz. Bir ilişkide güçlü bir dostluk bağı kurmak önemlidir. Daha da önemlisi, en yakın arkadaşınıza veya sevgilinize karşı şefkatli olmanız, doğru kararları vermeniz ve arkadaşınızı daha iyi tanımanız ve bağınızı derinleştirmeniz açısından da önemlidir. Pek çok sembol sevgiyi ifade edebilir.

Koruma

Koruma Arkadaş DövmeleriPin

Kredi: @leanne_ambitionkitchens

Pek çok insan, iyi notlar, işte başarı ve ilişki tavsiyeleri için ellerinden gelenin en iyisini şanslı muska olarak görür. Bunu göz önünde bulundurarak, birisinin bir tür şanslı tılsımla eşleşen bir en iyi arkadaş dövmesi yapması bizi şaşırtmaz. Popülaritesi artıyor ve cinsiyetten bağımsız bir ritüel.

Sizi her zaman beladan kurtaran ve korkularınızdan koruyan güvenilir bir arkadaşınız varsa, bu dövme fikrini gerçekleştirmeye değer.

En İyi Arkadaş Dövmesi: En Popüler Olan Nedir?

En İyi Arkadaş Dövme FikirleriPin

Kredi: @thebeeink

Eşleşen dövmeler, özellikle kadınlar arasında en yaygın olarak kullanılan dövme fikirleridir, ancak farklı sembollere sahip olmalarına rağmen erkekler arasında da popülerdir. En iyi arkadaş dövme tasarımıyla ilgili en iyi şeylerden biri, onu nasıl yapacağınızın size kalmış olmasıdır. Dövme tasarımınızı aşağıdaki fikirlerle özelleştirin.

 • arkadaşının adı – Birisi kalbinizde özel bir yere sahipse, adını başka bir sembolle birlikte yazmak, dövmenizin hem minimalist hem de derin ve anlamlı görünmesi konusunda harikalar yaratabilir.
 • Alıntı veya şarkı sözleri – Arkadaşlıklar genellikle güçlü ve değerli metinlerle anlatılır. Bazı şarkı sözleri birçok arkadaşlığı çağrıştırabilir. Siz ve en iyi arkadaşınız en sevdiğiniz şarkıyı paylaşırsanız, belki onu vücudunuza yazdırabilirsiniz.
 • Favori çizgi film karakterleri – En iyi arkadaşınızı çocukluktan tanıyorsanız, eski güzel günleri yad etmek için en sevdiğiniz karikatür dövmesini yaptırabilirsiniz.
 • daha fazla arkadaş için dövme – Bazen bir BFF’ye sahip olmak yeterli değildir, bu yüzden 3 ve daha fazla kişiye uygun dövmeler vardır. Bir grup insanla arkadaş olduysanız ve ayrılmazsanız, o zaman hepiniz için basit bir dövme yaptırmak en iyi seçimdir.
 • kardeşler için dövme – Kardeşler aynı zamanda en iyi arkadaş olabilir, sevginizi ve dostluğunuzu sevimli bir dövme ile taçlandırın.
 • Yarım – Dövmeler arasında artan bir trend, bir sembolün yarısını, diğer yarısını da en iyi arkadaşınızın mürekkeplemesidir. Ruh eşi olduklarını düşünen insanlar arasında popüler.

40+ En İyi Arkadaş Dövme Tasarım Fikirleri

En iyi arkadaşınızla eşleşecek dövme tasarımlarınız kalmadıysa, Instagram’da en çok tercih edilen seçeneklerimize göz atın.

Küçük En İyi Arkadaş Dövmesi

Küçük En İyi Arkadaş Dövmesi 1Pin

Kredi: @tinytattooinc
Küçük En İyi Arkadaş Dövmesi 2Pin
Kredi: @nigigala96
Küçük En İyi Arkadaş Dövmesi 3Pin
Kredi: @rachels_glam_it_up

Küçük dövmeler, en iyi iki arkadaş arasındaki harika anları ve hatıraları saklar. Kaç yaşında olursanız olun ve dövmeleri ne kadar sevip sevmediğiniz önemli değil, siz ve en sevdiğiniz kişi arasındaki dostluğun yıllarını kutlamak için küçük bir dövme yaptırmanızda hiçbir hata yok.

Küçük dövmeler genellikle, özellikle vücut mürekkebini sevmeyen muhafazakar bir ortamda çalışıyorsanız, çok fazla fark edilmek istemediğiniz minimalist ve minyon semboller içindir. Ayrıca, sesini fazla yükseltmeden harika bir arkadaşlıktan küçük bir not almak isteyen insanlar için de iyidir.

Dişiler İçin En İyi Arkadaş Dövmesi

Dişiler İçin En İyi Arkadaş Dövmesi 1Pin

Kredi: @yüksekaydövmesi
Dişiler İçin En İyi Arkadaş Dövmesi 2Pin
Kredi: @sc.pokes
Dişiler İçin En İyi Arkadaş Dövmesi 3Pin
Kredi: @wildeblumetattoo

En iyi arkadaş dövmeleri kadınlarda daha yaygındır, bu nedenle birbirini seven ve arkadaşlıklarına değer veren kızlar için pek çok eşleşen dövme bulacaksınız. Yine de, bu alanı en iyi arkadaş kızlar için en sevilen üç dövmeye adadık. Daha kadınsı dövmeler, kalpler, çiçekler, kelebekler ve kadınlar tarafından yaygın olarak sevilen her şey gibi daha tatlı ve daha kızsı semboller içerebilir.

Umarız yukarıdaki dövmeler benzer bir şey elde etmeniz için size ilham vermiştir ve harika görüneceklerinden eminiz.

3 Kişilik En İyi Arkadaş Dövmeleri

En İyi Arkadaş Dövmeleri 3 1Pin

Kredi: @hanane_tattoo
3 2 En İyi Arkadaş DövmeleriPin
Kredi: @gabriellaevaro
3 3 En İyi Arkadaş DövmeleriPin
Kredi: @inksabbath

Daha önce de belirtildiği gibi, en iyi arkadaş dövmeleri her zaman sadece iki en iyi arkadaş için işe yaramayabilir. Üç veya daha fazla kişiden oluşan bir en iyi arkadaş çetesiyseniz, arkadaşlığınızı kutlamanın en iyi yollarından biri, herkes için aynı yerde olacak eşleşen bir dövmedir.

Hepiniz dövmeleri sevdiğiniz ve yer, boyut ve şekil gibi genel konularda hemfikir olduğunuz sürece, arkadaşlığınızı hatasız bir şekilde tanımlayacak bir sembol bulacağınızdan eminiz.

Erkekler İçin En İyi Arkadaş Dövmeleri

Erkekler İçin En İyi Arkadaş Dövmeleri 1Pin

Kredi: @jimi_dermal
Erkekler İçin En İyi Arkadaş Dövmeleri 2Pin
Kredi: @ink_splatter_tattoos_nails
Erkekler İçin En İyi Arkadaş Dövmeleri 3Pin
Kredi: @courtene_jo

En iyi arkadaş dövmelerinin sadece kızlar için olduğunu kim söyledi? İnsanlar kan bağı gibi bir şey yapabilirler, ama kan olmadan, dostluklarını ve yıllarca birbirini tanıyıp yardım ederek onurlandırmak için. Erkeklerin kullandığı semboller genellikle kadınların kullandığı sembollerden farklı olabilir, bu nedenle erkekler tarafından dövme yapılması daha muhtemel olan sembollere odaklandık.

İsimlerin, yılların, alıntıların veya bazı basit sloganların yanı sıra, en iyi arkadaşlarının dövmesini onurlandırmak isteyen erkekler genellikle en sevdikleri çizgi film veya film karakterlerinin yanı sıra video oyunlarından ve benzer içeriklerden bazı popüler sembolleri onurlandırırlar.

Erkek Ve Kadın İçin En İyi Arkadaş Dövmesi

Erkek Ve Kadın İçin En İyi Arkadaş Dövmesi 1Pin

Kredi: @berkecakici.ink
Erkek Ve Kadın 2 İçin En İyi Arkadaş DövmesiPin
Kredi: @inkymo
Erkek Ve Kadın 3 İçin En İyi Arkadaş DövmesiPin
Kredi: @sarrie_kpoper

Kadın-erkek arkadaşlıkları var mı yok mu, başka bir tartışmaya bırakalım. Şimdilik bu bölümü, bu arkadaşlıkların var olduğuna ve diğer arkadaşlıklar kadar güçlü olduğuna inanan insanlara adamak istedik.

Bu semboller, en iyi arkadaşınız için sevgiyi, sadakati, korumayı ve bağlılığı vurgulamalıdır. Bununla birlikte, aklınızda bir dövmeyi paylaşacağınız bir arkadaşınız varsa, onlara haber verdiğinizden emin olun ve dövme sanatçınızla randevu almak için yola çıkın. Pişman olmayacağınızdan ve yeni dövmenin ve onunla paylaştığınız bağın keyfini çıkaracağınızdan eminiz.

En İyi Arkadaş Dövme Eşleştirme

En İyi Arkadaş Dövme Eşleştirme 1Pin

Kredi: @tattoosbynikkirae
En İyi Arkadaş Dövme Eşleştirme 2Pin
Kredi: @broadwayink
En İyi Arkadaş Dövme Eşleştirme 3Pin
Kredi: @instalaneous

En iyi arkadaş dövmeleri genellikle her zaman uyumludur, ancak bazı insanlar onu daha benzersiz tutmak ve bazı dövmelerin yalnızca belirli yönleriyle eşleştirmek ister. Bununla birlikte, bazı insanlar, arkadaşlarıyla daha iyi rezonansa girdiklerini ve aslında aynı olduklarını hissetmek için aynı dövmelere sahip olmayı tercih ediyor.

Bunda yanlış bir şey yok. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz o kadar çok tasarım var ki çoğu zaman imkansız geliyor. Bu nedenle paylaştığımız tasarımların sizin için daha rahat olacağını ve dövmecinizle konuşmadan önce nihai kararınızı vermenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Kardeşler İçin En İyi Arkadaş Dövmesi

Kardeşler İçin En İyi Arkadaş Dövmesi 1Pin

Kredi: @larosalia.ink
Kardeşler İçin En İyi Arkadaş Dövmesi 2Pin
Kredi: @punkasspiercingsink
Kardeşler İçin En İyi Arkadaş Dövmesi 3Pin
Kredi: @blek.tt

Kardeşler arasındaki sevgi ölçülemez ve var olan herhangi bir arkadaşlıktan daha güçlüdür. Bu nedenle bazı kardeşler bu aşka karşılık gelecek ama aynı zamanda kardeşlerin yıllar içinde kurdukları dostluğu vurgulayacak bir dövme yaptırmak isterler.

Bununla birlikte, kardeşler için dövmeler, isim, alıntı veya bir yıl veya onları hem mutlu eden hem de güldüren bir sembol olabilir. Kardeşler için dövme yaptırırken, kardeşlerin paylaştığı yakın benzerlikleri göstermek için eşleştirmeleri daha iyi olabilir. Yine de, iyi bir en iyi arkadaş veya kardeş dövmesi, yukarıdaki resimlerde olduğu gibi, her iki tarafta benzersiz öğelere ve benzerliklerini gösteren birkaç benzer öğeye sahip olabilir.

En İyi Arkadaş Dövme Sünger Bob

En İyi Arkadaş Dövme Sünger Bob 1Pin

Kredi: @ramoncanizatatuajes
En İyi Arkadaş Dövme Sünger Bob 2Pin
Kredi: @mel_ociraptor
En İyi Arkadaş Dövme Sünger Bob 3Pin
Kredi: @valhallatattoo215

Sünger Bob ve Yıldız Patrick, popüler kültürde sunulan mükemmel arkadaşlığın bir örneğidir. Dahası, birçok insan en iyi arkadaşlar için bir dövme için ideal bir ilham kaynağı olduğunu düşünüyor.

Patrick ve Sünger Bob birlikte çeşitli maceralara atılıyorlar, bazen basitler ve günlük hayatlarının etrafında dönüyorlar, bazen ise daha karmaşıklar ve Denizanası avlamayı ve hatta kötü adamlarla savaşmayı içeriyorlar.

Birbirlerinden ayırt edilebilir farklılıkları olsa da, ortak sevgi ve saygıları, bu farklılıkların üstesinden gelmelerini ve önlerine çıkan tüm zorlukları yenmelerini sağlar. Arkadaşınızın Sünger Bob ve Patrick gibi olmasını dilerseniz, en iyi arkadaşınızla onları vücudunuza boyaması hakkında konuşun.

Bacak Dövmesi

Bacak Dövmesi 1Pin

Kredi: @galarian_rose666
Bacak 2 İçin En İyi Arkadaş DövmesiPin
Kredi: @victor_hatch_tattoos
Bacak 3 İçin En İyi Arkadaş DövmesiPin
Kredi: @gary.dyck.9465

En iyi arkadaş dövmeleri, dövmeyi çok fazla açığa çıkarmak ve sadece yaz aylarına bırakmak istemeyenler için kolayca bacaklara yapılabilir. İşaretler değişebilir ve tercihlerinize göre değişebilir, ancak bunlar en iyi görünenlerden bazıları olarak seçtiğimiz tasarımlar. Pokemon hayranları, kadın-erkek arkadaşlıkları ve hatta kardeşler için idealdirler.

Infinity En İyi Arkadaş Dövmeleri

Infinity En İyi Arkadaş Dövmeleri 1Pin

Kredi: @bora_tattooer
Infinity En İyi Arkadaş Dövmeleri 2Pin
Kredi: @carpentertattoostudio_taichung
Infinity En İyi Arkadaş Dövmeleri 3Pin
Kredi: @inkdbycarly

Sonsuzluk sembolü, güçlü ve sonsuza kadar sürmesi muhtemel arkadaşlığın en iyi görselleştirmesidir. Birbirleriyle rezonansa girdiklerini hisseden ve sevgiyi ve dostluk bağını sonsuza kadar paylaşmak isteyen insan sayısıyla sınırlı değil.

Olduğu söyleniyor, hem iki hem de daha fazla kişi için sonsuzluk işaretini bulacaksınız. Ayrıca, dövmeyi en iyi arkadaşınızla aynı alana yerleştirmekten rahatsızsanız, ikinci resimdeki gibi her zaman başka bir yer seçebilirsiniz.

Randevu dövmesi

Randevu Arkadaş Dövmeleri 1Pin

Kredi: @hinmaltattoo
Randevu Arkadaş Dövmeleri 2Pin
Kredi: @arthouse_tattoo_studio

Randevu, en iyi arkadaş dövmesi için de iyi bir fikirdir. Daha az sıkıcı ve minimalist olmasını istiyorsanız, daha iyi bir etki için bazı ekstra sembollerle birleştirebilirsiniz. Daha klasik hale getirmek için yukarıdaki resimdeki gibi Romen rakamları kullanabilirsiniz.

En İyi Arkadaş Dövme Sözleri

En İyi Arkadaş Dövme Sözleri 1Pin

Kredi: @sisu.dövme
En İyi Arkadaş Dövme Sözleri 2Pin
Kredi: @letsremove
En İyi Arkadaş Dövme Sözleri 3Pin
Kredi: @tattoomike_hsu_bleed

Resim bin kelimeye bedel olsa da bazı dövme sembolleri ancak sevdiğimiz, saygı duyduğumuz ve değer verdiğimiz kişinin gözlerinin ve karakterinin derinliklerine bakabilen anlamlı ve derin bir alıntıyla en iyi şekilde anlatılabilir.

Alıntılar, en iyi arkadaşınız ve arkadaşlığınız hakkında gerçekten ne düşündüğünüz hakkında bir fikir verebilir, ancak aynı zamanda onları bir kişi olarak daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Bu yaklaşımla gidiyorsanız, arkadaşlığınızla mükemmel bir şekilde eşleşecek ifadeyi bulmak için en sevdiğiniz şarkıların sözlerine ve en sevdiğiniz şiirlerin ve romanların alıntılarına baktığınızdan emin olun.

Silahlar İçin En İyi Arkadaş Dövmesi

Silahlar İçin En İyi Arkadaş Dövmesi 1Pin

Kredi: @reneeorlandotattoo
Silah 2 İçin En İyi Arkadaş DövmesiPin
Kredi: @__mimi__dövme__
Silah 3 İçin En İyi Arkadaş DövmesiPin
Kredi: @scabs.art

En iyi arkadaşlar dövmelerinin kolayca görülmesini istediklerinde, birlikte dışarı çıkarken fark edilmesi ve övünmesi kolay yerler seçerler. Bunu akılda tutarak, en iyi arkadaşlar için uygun dövme yerlerinin çoğu kollardadır.

Ele ve bileğe daha yakın olduğunuz için daha küçük bir sembol veya tarih seçebilirsiniz. Dövmenizi kolunuzun üst kısmına ve pazılarınıza yakın olacak şekilde hareket ettirirseniz, daha büyük dövmeler için daha uygun bir yer olduğunu göreceksiniz.

Ancak kışın bu tür lekeler kıyafet nedeniyle daha az göründüğü için değişiklik gösterse de yaz ayları geldiğinde en yakın arkadaşınızla rahatlıkla gösteriş yapabilirsiniz.

En İyi Arkadaş Dövme Yarımları

En İyi Arkadaş Dövme Yarım 1Pin

Kredi: @valmark.ink
En İyi Arkadaş Dövme Yarım 2Pin
Kredi: @art.jnky

Ruh eşleri, yalnızca romantik ilgi alanları arasında değil, arkadaşlık içinde de var olur. Bir ruh eşi, ikinci yarınız olan biri olarak kabul edilir ve en iyi arkadaşınız, tüm hayatınız boyunca aradığınız ikinci yarınız olabilir.

Bunu akılda tutarak, bazı dövmeler ikiye bölünmüştür. İlk yarı, bir kişinin yerine dövme yapılırken, ikinci yarı en iyi arkadaşına verilir. Tek parça halinde eşleştirilip birleştirilmek üzere, bu dövmeler genellikle birleştirilebilmeleri için parmakların veya ellerin uçlarına oturur. Ancak bunları kollarda da bulabilirsiniz.

En İyi Arkadaş Dövmeleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En iyi arkadaşların, eşleşen dövmelerini yaptırmadan önce dövme sanatçılarına soracakları pek çok soruları olabilir. Deneyimi kolaylaştırmak için bazı soruları yanıtlamayı düşündük.

S: Eşleşen En İyi Arkadaş Dövmeleri Pahalı mı?

A: Evet ve hayır. Genellikle bu, yere, gölgelendirmeye, şekle, boyuta ve dövme sanatçılarının saatte çalıştığı için tamamlamanın ne kadar süreceğine bağlıdır. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, eşleşen arkadaşlık dövmeleri genellikle daha küçüktür ve çok fazla yer kaplamaz. Seçtiğiniz seçeneklere bağlı olarak, dövme başına 50 ila 300 ABD Doları arasında bir maliyete sahip olabilirler.

S: Bir Arkadaşlık Dövmesi İçin En İyi Sembol Nedir?

A: Kanaatimizce kalp, sonsuzluk sembolü, benzerlik gibi herhangi bir sembol, iki sahabenin birbirine olan sevgisini ortaya koyabilir. Bununla birlikte, daha kişisel ve özel hissettiren diğer semboller, siz ve en iyi arkadaşınız için dövmeyi seçerken yankılanmanız daha kolay olabilir.

Arkadaşınızla konuşun ve ikinizin de rahat hissettiği birkaç seçeneği listeleyin, ardından dövme sanatçınızı ziyaret edin ve bu konuda neler yapılabileceğini görün.

S: En İyi Arkadaşınızla Dövme Yaptırmak Biraz Şanssızlık Olarak Değerlendirilir mi?

A: Bazı batıl inançlı insanlar, en yakın arkadaşınıza aynı dövmeyi yaptırmanın uğursuzluk getireceğine inanır. Kötü şansla yapacak çok az şey var ama daha çok arkadaşınıza dövme yaptırmak istediğinizden ne kadar emin olduğunuz ve onun sonsuza kadar arkadaşınız olacağından emin olup olmadığınızla ilgili.

Herhangi bir nedenle kavga ederseniz veya arkadaşlığınızı bitirirseniz, dövmenize bakmak, birkaç dövmenin nasıl çalıştığına benzer şekilde acı verici ve incitici olabilir.

Ayrıca Oku:

 • İki Dövmenin Annesi: 30’dan Fazla En İyi Tasarım Fikri
 • En İyi 30 Harika 3 Dövme Tasarım Fikrinin Annesi (2023 Güncellemesi)
 • 70 En İyi Çift Dövme Fikirleri 2023 (Yeni Stiller)
 • Erkek ve Kız Kardeş Dövmeleri Rehberi: 70+ En İyi Tasarım Fikri
 • Cesaret ve Cesaret Gösteren 30+ Dövme Tasarımı (2023 Güncellemesi)

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın