40 Yaratıcı Aslan Dövmesi Tasarım Fikirleri ve Anlamları (2023 Güncellemesi)

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?
İşte 40 Popüler Leo Dövme Tasarım Fikri

Aslan Dövmesinin Anlamı Nedir?

Aslan Dövmesinin AnlamıPin

Kaydedilmiş Dövme

Aslanlar zodyakta aslan olarak temsil edilir ve aslanlar güçlü, çevik ve akıllı hayvanlardır. Avlarını zekice ve farklı şekilde yakalamaya çalışırlar. Ayrıca paket üyelerine büyük özen göstermeleriyle tanınırlar. Ormanın kralları olarak kabul edilirler. Tüm söylenenlerle birlikte, burcu Aslan burcunda olan kişilerin de neden bu özelliklere sahip olduğunun düşünüldüğüne şüphe yok.

Astrolojide Aslan Burçlarının Anlamı

Aslan, liderliğin ve yoğun karizmanın bir işaretidir. Aslan takımyıldızında güneş varsa, lider olarak doğarsın ama hiçbir şekilde ben merkezli bir insan değilsin; başkalarına hükmetmek yerine, sadece kendi hakimiyetinizi kurmayı seviyorsunuz.

Ancak Aslanlar, diğer herkesin de mutlu olmasının ne kadar önemli olduğunu bilirler, sonuçta kabilenin liderleri onlar. Jennifer Lopez’den Barack Obama’ya kadar pek çok ünlü, ister sevilsin ister korkulsun, kendilerine yakın olanlar üzerinde ne tür güçlü bir etkiye sahip olduklarını ve bu güçlü tutkulu insanlara neden “liderler” dediğimizi gösteriyor.

Neden Aslan Dövmesi Seçmelisiniz?

Ateşli, ateşli Aslan kişiliğinizi belirtmek istiyorsanız, dövme yapmak en iyi seçenek olabilir. Hepsi de harika, güçlü Aslan burcunu temsil eden pek çok farklı tasarım var.

Bu tuhaf tasarımlar, tutkulu bir kalbi temsil eden cesur, yaratıcı bir kabuk isteyenler içindir. Ayrıntılı bir aslan kafasından zarif çiçek tasarımlarına kadar bu dövme tasarımları, ona her baktığınızda özgüveninizde büyük bir dönüşüm yaratacak. İster sade bir çerçeve, ister parlak renkler ve çeşitli desenlerle süslenmiş bir çerçeve seçin, pişman olmayacaksınız!

İşte 40 Popüler Leo Dövme Tasarım Fikri

1. İnce Astrolojik Leo Dövme Tasarımı

İnce Astrolojik Leo Dövme TasarımıPin

Kredi: @alivetattoos

Aslan takımyıldızı, tüm hayvanların Kralını temsil eden güçlü bir işarettir ve bu dövme hayal kırıklığına uğratmaz! Figür, etrafını saran sevimli çiçeklerle zarif bir sırt tasarımına sahiptir. Birinin kolunda veya bacağında gösteriş yapmak için ilginç bir parça yapar – hükümdar kişiliğinin hangisinde ortaya çıkmasını istiyorlarsa – en önemli şeye, yani size yakından dikkat etmeye devam eder.

2. Yarım Aslan Takımyıldızı Dövme Tasarımı

Yarım Aslan Takımyıldızı Dövme TasarımıPin

Kredi: @kao.ink

Bu, ilk kısmı bir Aslan takımyıldızı olduğu için astrolojik bir Aslan dövmesi olarak da kabul edilebilir. Diğer yarısı gerçek aslan olduğundan, tüm görünüme çok daha güçlü bir hava verir. Zengin ama siyah beyaz olduğu için basit.

3. Çiçekler Dövme Tasarımında Aslan

Çiçekler Dövme Tasarımında AslanPin

Kredi: @rachaelsawtelltattoo

Bu çok güzel bir Aslan Dövmesi. Aslanlar güçlü, agresif ve erkeksi olarak kabul edilir, aslanın etrafında çiçekler olması herkesin erkeksi ve dişil bir tarafı olduğunu bize hatırlatır. Aslanın sert görüntüsünü kırar ve çok daha arkadaş canlısı görünmesini sağlar.

4. İnce Aslan Astrolojik İşaret Dövme Tasarımı

İnce Leo Astrolojik İşaret Dövme TasarımıPin

Kredi: @beth_rose_tattoo

Güneş işaretleri genellikle kişinin kişiliğiyle ilişkilendirilir ve bu dövme hayal kırıklığına uğratmaz. İnce ama yine de göze çarpan küçük, siyah bir bilek dövmesi istiyorsanız mükemmel olur – tüm bu yoğun astrolojik çağrışımların yıldız fallarına pek ilgi duymayan biri için çok fazla olması ihtimaline karşı!

5. Takımyıldız Karışık Leo Dövme Tasarımı

Takımyıldızı Karışık Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: @lena.dövme sanatı

Bu, Aslan takımyıldızını bir aslan hayvan figürü ile karıştırmanın çok daha zarif bir yoludur. Takımyıldız çizgileri daha incelikli bir şekilde bir aslan yüzüne dönüşür. Bir burcu temsil ettiği hayvanla karıştırmanın harika bir yolu.

6. Kulak Burç Dövme Tasarımı Arkasında

Kulak Arkası Burç Dövme TasarımıPin

Kredi: @clodemephet.art

Hala burcunuzu dövmek istiyor ama bariz bir yerde istemiyorsanız, bu sizin için harika bir seçenek. Kulağın arkası, seçtiğiniz tarafından görülebilen küçük, ince dövmeler için harika bir yerdir. İnce ama yine de güçlü bir ifade.

7. Güçlü Dişi Aslan Dövme Tasarımı

Güçlü Dişi Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: @prawniie_tattoo

Bu çok güçlü bir dövme. Bir dişi aslan ve bir kadının bir araya gelmesiyle, güçlü dişil enerjiyi haykırır. Çok zevkli ve güçlü. Burcunuzu temsil etmenin ve dişil enerjiyi zarif bir şekilde vurgulamanın harika bir yolu.

8. Eylem Dövme Tasarımında Minimalist Leo

Eylem Dövme Tasarımında Minimalist AslanPin

Kredi: @pakhanoff.tattooart

Bu harika bir minimalist dövme. Bazı basit çizgilerle düz bir noktayı temsil ediyor ve çok net. Aksiyonu ve gücü temsil eden daha agresif bir Aslan dövmesi. Minimum mürekkeple görünümünüze güçlü bir ifade katmanın harika bir yolu.

9. Çiçekli Sanatsal Leo Dövme Tasarımı

Çiçekli Sanatsal Leo Dövme TasarımıPin

Kredi: @dibu_tattoo1114

Bu daha sanatsal bir Aslan temsilidir. Çiçekler maskülen aslan enerjisine feminen bir hava katıyor. Kesin çizgilere sahip olmayan çiçekler, renkli gözleri dikkatinizi çeken bir aslan yüzüne dönüşüyor. Büyük bir farkındalığı ve sabrı temsil eden bir aslan.

10. Sanatsal ve Geometrik Leo Dövme Tasarımı

Sanatsal Ve Geometrik Leo Dövme TasarımıPin

Kredi: @cecishalitzin

Bu, genel olarak Aslan burçlarının ve aslanların çok yaratıcı bir temsilidir. Kısmen soyut bir dövme olarak kabul edilebilir. Akılda net bir aslan görüntüsü ile diğer soyut çizgiler ve şekiller dövmeye gizem katar. Harika bir sohbet başlatıcı.

11. Keskin Leo Burç Dövme Tasarımı

Keskin Aslan Burcu Dövme TasarımıPin

Kredi: @mmxviii.c_ivan

Bu, dikkatleri üzerine çekecek çok keskin görünümlü bir dövme. Bir güneşin ortasında yer alan zodyak Aslan sembolü ile burcunuzun aslanlaştırılmasını temsil eder! Tasarım ayrıca zodyak Leo sembolünün bir görüntüsüne sahiptir. Deriyi kesen bıçaklar gibi saçlı bir profil görünümü, güç ve tehlike anlamına gelir.

12. Yazılı Dövme Tasarımında Aslan

Dövme Tasarım Yazılı LeoPin

Kredi: @newporttattoocostamesa

Bu, burcunuza önem vermenin çok basit ve incelikli bir yoludur. Bir aslan resmini kendi yönteminle dövmek yerine, neden sadece yazmıyorsun? Sade ve şık.

13. Leo Çiçek Kral veya Kraliçe Dövme Tasarımı

Aslan Çiçeği Kral veya Kraliçe Dövme TasarımıPin

Kredi: @daniel.nabil_ink

Kafasında çiçekli bir taç olan, dikkatin merkezinde güçlü ve istikrarlı bir aslan. Yin-yang dengesinin harika bir temsilidir. Dişil çiçek enerjisiyle karışık aslan erkeksi enerjiye sahip olmak. Takımyıldızın arka planda olmasıyla, Aslan burcunun zodyak yönlerine saygı duyar.

Ayrıca Okuyun: Eldeki 30+ Korkusuz Aslan Dövmesi: Bu Sezon Denenecek Cesur Tasarımlar

14. Hibrit Leo-Boğa Dövme Tasarımı

Hibrit Aslan-Boğa Dövme TasarımıPin

Kredi: @romysticht

Zodyak için güneş işaretleri ve burçlardan daha fazlası var. Diğer zodyak burçları tarafından temsil edilen diğer gezegenlerle dolu bir doğum haritası var, bunlardan biri ay burcu ve soyundan geliyor. Doğum haritanızda Aslan ve Boğa burçlarına sahip olmak, ikisini birleştirmenin harika bir yoludur. Her iki işaretin de güçlü ve inatçı enerjisini vermek.

15. Güçlü Leo Aslan Dövme Tasarımı

Güçlü Aslan Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: @superstainog

Aslan’ın büyük, cesur burcu, gücü ve gücü temsil etmenin mükemmel bir yoludur. Bu aslan, dört ayağını sağlam bir zemine sağlam basmış olarak kükremekle kalmaz, aynı zamanda önemli olan her şeyde dimdik durur; zenginlik, şöhret… ama aynı zamanda aşk!

16. Tarih Dövme Tasarımı ile Aslan Takımyıldızı

Tarihler Dövme Tasarımı ile Aslan TakımyıldızıPin

Kredi: @maceymccoy

Güneş burcunuzu ima etmenin daha ince bir yolunu istiyorsanız, bu sizin için harika bir seçenek. Aslan takımyıldızı böyle görünüyor. Etrafındaki bir çiçek gibi bazı basit detaylar onu çok daha kişisel kılıyor. Tarih, bazı önemli yaşam olaylarını açıkça temsil ediyor ve roma rakamlarıyla yazılmış olması, herkesin bilmediği için tüm dövmeye biraz gizlilik veriyor.

17. Sakinleştirici Leo Dövme Tasarımı

Sakinleştirici Leo Dövme TasarımıPin

Kredi: @ew.ink.a

Bu, Leo’nun enerjisinin daha kadınsı bir temsilidir. Saçları daha az keskin ve daha düzgün görünümlü, tacındaki çiçeklerle; Bu kadının ne kadar güçlü olması gerektiğini düşünmemek elde değil!

18. Kabile Leo Dövme Tasarımı

Tribal Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: @crocodile.skintattooz

Kabile Leo dövmeleri, otoritenin, gerçekten ve gururun özüdür. Onlara ilginç bir dokunuşla – aslanın yelesi, güzelliğini farklı bir şekilde gösteren çeşitli tonlarda renklendirilmiştir!

Diğer geçmişlere veya inançlara saygılı olmaya devam ederken hayvan temsillerinin sergilenmesini isteyen Aslanlar için harika bir yol.

19. Çiçekler Dövme Tasarımı ile İnce Aslan Takımyıldızı

çiçek dövme tasarımı ile ince aslan takımyıldızıPin

Kredi: instagram

Bu çok ince bir dövme. Aslan dövmenizi bir aslanın temsil etmesini istemiyorsanız, bu harika bir seçenektir. Çiçekler dövmeye daha nazik bir his katar. Mükemmel bir bilek dövmesi.

20. Spikey Leo Dövme Tasarımı

Dikenli Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: instagram

Bu, bir başka yaygın Leo dövme tasarımıdır. Bir bilekte basit bir zodyak Aslan sembolü var. Bununla birlikte, tabelanın sonunda bir bükülme var: bir aslan masalı. Bu dövme tasarımı keskin görünümlü ve basittir.

21. Aslan Leo Dövme Tasarımı

Aslan Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: instagram

Bu bir karikatür Aslan dövmesidir. Tasarım çizgi roman tasarımlarına benziyor ve çok renkli değil ama içinde çok fazla mavi renk var. Tasarımdaki Aslan, alıngan ve kükreyen görünüyor.

22. Yenilikçi Geometrik Leo Aslan Dövme Tasarımı

Yenilikçi Geometrik Leo Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: instagram

Bu keskin geometrik motifler, Aslanların sahip olduğu cesareti ve korkuyu temsil eder. Yenilikçi ama basit, siyah beyaz bir tasarım. Bu dövme harika bir sanat eseri.

23. Kırmızı Aslan Burcu Dövme Tasarımı

Kırmızı Aslan Burcu Dövme TasarımıPin

Kredi: instagram

Bu basit bir Leo zodyak dövme tasarımıdır. Kapsamlı ve karmaşık bir dövme yaptırmak istemiyorsanız, bu harika bir seçenektir. Açıktır ve kırmızı renk, bir aslanın gücünü ve tutkusunu ima eder.

24. Lekeli Leo Burç Dövme Tasarımı

Lekeli Aslan Burcu Dövme TasarımıPin

Kredi: instagram

Bu başka bir basit burç Leo dövmesidir. Vücutta görünür bir yerdedir ancak her zaman görünür olması gerekmez. Alışılmıştan farklı olduğu için çekici bir tasarım. Çizgiler düz değil ve kıllı bir aslan masalı gibi görünüyor.

25. Basit Ateşli Leo Dövme Tasarımı

Basit Ateşli Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: instagram

Aslan burçta bir ateş burcudur. Aslanların ateşli ve tutkulu kişiliği sayesinde bir yangın işareti olarak kabul edilir. Küçük ve basit bir burç dövmesine biraz ateş eklemek mantıklı. Boynun arkası, onu düşmanlarınıza göstermek için vücutta mükemmel bir yerdir.

26. Takımyıldız Dövme Tasarımının Bir Parçası Olarak Aslan ve Bir Kız

Takımyıldızı Dövme Tasarımının Bir Parçası Olarak Aslan Ve Bir KızPin

Kredi: instagram

Bu dövme tasarımı güzel bir sanat eseridir. Aslan, koruyucu ve şefkatli tarafını göstererek küçük kızı teselli ediyor. Ve tüm bunlar, astrolojinin ana noktası olan daha büyük bir planın parçasıdır. Dövmede küçük detaylar var ama büyük resim çok net.

27. Takımyıldızı Burç Dövme Tasarımı

Takımyıldızı Burç Dövme TasarımıPin

Kredi: @tattooist_un

Bu, Aslan burcunun ve hayvan olarak Aslan’ın çok sevimli ve basit bir temsilidir. İnce, çünkü o tipik keskinliğe sahip değil, daha ziyade zodyak sembollerini oluşturmak için uzayda düzgün bir şekilde düzenlenmiş bazı takımyıldızlara benziyor!

28. Güçlü Ama Basit Dişi Enerji Aslan Dövmesi

Güçlü Ama Basit Dişi Enerji Aslan DövmesiPin

Kredi: @hbardövme

Bu çok ilginç ve minimalist bir dövme. Çizgileri çok ince olan kadınsı enerjiyi temsil ettiği için harika bir kadın dövmesi. Çok fazla ayrıntı olmadan, ancak güçlü bir zihnin ardındaki güçlü bir kadın beynini tanımlamaya yetecek kadar.

29. Leo Sun Sign Tattoo ile Çoklu Burçlar

Leo Sun Sign Tattoo ile Çoklu BurçlarPin

Kredi: @_diatattoo_

Astroloji ile ilgileniyorsanız, doğum haritası kavramına ve haritada birden fazla işarete sahip olmanıza aşina olmalısınız. Bu durumda, bu, Aslan burcunda güneş burcu olan bir kişidir, bu nedenle aslan neden dikkatin merkezinde, diğer burçlar arkada. Arka planda Koç ve Yay var, soyunu, ay burcunu vs. sergiliyor. Doğum haritanızın ve enerjisinin çok güzel ve basit bir sunumu.

30. Aslan Dövme Tasarım Ailesi

Aslan Dövme Tasarımı AilesiPin

Kredi: @april_martlet

Genellikle Leo’nun dövmeleri Aslan’ın gücünü ve gücünü temsil eder, ancak burada Aslanların daha koruyucu ve besleyici doğasını görüyoruz. Tüm Lion ailesiyle birlikte, Lionların kendi yaşamlarında geçirdikleri büyük bir dönüşümü görüyoruz, bu da bir kişide kişisel gelişim ve dönüşüm anlamına geliyor.

31. Minimalist Kaburga Leo Dövme Tasarımı

Minimalist Kaburga Leo Dövme TasarımıPin

Kredi: @loeckchen_tattoo

Bu dövme sade ama zarif bir tasarıma sahiptir. Giysilerle kolayca gizlenebilen veya dikkat çekmeden kalçaya takılabilen sade, anlamlı bir sanat eseri isteyen biri için mükemmel.

32. Parmaklarda Aslan Burcu Dövme Tasarımı

Parmak Üzerine Aslan Burcu Dövme TasarımıPin

Kredi: @kallia_tatts

Biraz yaygara ile basit bir ifade istiyorsanız, bu harika bir seçenektir. Parmağa dövme yaptırmak, her zaman dekoratif bir kişilik yüzüğüne sahip olmak gibidir. Harika bir ifade ve basit bir kişilik eki.

33. Çiçekli Soyut Leo Dövme Tasarımı

Çiçekli Soyut Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: @espacialtattooart

Bu dövme bir paskalya yumurtası gibidir, pek çok gizli anlamı vardır. Tepesinde kanatlı bir kurbağa ile büyük bir fiziksel veya ruhsal dönüşümü temsil edebilir. Alnında bir burç Aslan işareti olan bir Aslan’a dönüşür. Çiçeklerle biten, Leo’nun enerjisinin daha kadınsı yönlerini temsil eder. Dövme koleksiyonunuza eklemek için harika bir sanat eseri.

34. Leo Sarılma Dövme Tasarımı

Leo Sarılma Dövme TasarımıPin

Kredi: @tattooartistrafael

Bu dövme, Leo’nun diğer dövmelerinden oldukça farklı. Dişi aslan, kaburgalarında Aslan burcu da olan bir dişiye sarılıyor. Güneş muhtemelen bir güneş burcu olarak Aslan’ı simgeliyor. Renkli ayçiçekleri ve sarı renklerle dövme sıcak bir his veriyor. Çok ilginç ve güzel bir dövme.

35. Sırtta Renkli Zodyak Aslan Burcu Dövmesi

Sırta Renkli Aslan Burcu DövmesiPin

Kredi: @zodiacblackstattoostudio

Bu, basit bir Leo sembolü dövmesine biraz bükülme eklemenin harika bir yoludur. Pastel renkler eklemek, sembolün siyah rengini hafifletir ve ilginç ve eğlenceli görünmesini sağlar.

36. Sonsuz Leo Dövme Tasarımı

Sonsuz Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: @steaktattoo

Bu, Leo yazı dövme tasarımını süslemek için harika bir yol. Sonsuzluk sembolü muhtemelen bir kişide her zaman mevcut olan bir Aslan enerjisini temsil eder. Onu daha ilginç kılan küçük bir bükülme ile çok basit bir kaburga dövmesi.

37. Renkli Aslan Dövme Tasarımı

Renkli Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: @meeseeks.dövme

Bu, bir aslanın enerjisini temsil etmenin çok eğlenceli bir yoludur. Çok fazla detayı yok ama farklı renkler onu çok ilgi çekici kılıyor.

38. Aslan Kral Haraç Dövme Tasarımı

Aslan Kral Haraç Dövme TasarımıPin

Kredi: @tattoo_by_limei

Disney’in Aslan Kralı’nı daha önce gördüyseniz, Simba’nın babasının onunla bulutların arasından konuştuğu sahnede ağlamış olmalısınız. Bu dövme, o sahnenin harika bir temsilidir. Bilgeliği ateşleyen sakin bir bakış ve bulutları yararak güneş ışınları en zor zamanların üstesinden gelen gücü sergiliyor.

39. Bacak Aslan Takımyıldızı Dövme Tasarımı

Bacak Aslan Takımyıldızı Dövme TasarımıPin

Kredi: @jimduartetattoo

Daha küçük, daha basit bir Leo dövmesi için harika bir yer, bir bacağın ayak bileğidir. Her zaman göremediğiniz için daha zarif ve zarif görünüyor. Dövme koleksiyonunuza bir Leo ifadesi eklemenin basit bir yolu.

40. Aslan Dövme Tasarımıyla Mücadele

Dövüşen Aslan Dövme TasarımıPin

Kredi: @dovmeliyim

Bu çok ciddi ve keskin görünümlü bir dövme. Aslanın etrafındaki kenarlar, daha keskin ve daha önemli görünmesini sağlar. Aslan, yüz ifadesiyle vurgulanan çok ciddi bir görünüme sahiptir. Dövme koleksiyonunuza eklemek ve harika bir ifade vermek için harika bir sanat eseri.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın