50+ Çarpıcı Kedi Dövme Tasarım Fikirleri 2023 (Küçük, Büyük, Siyah, Renkli)

Gerçek bir kedi aşığı mısınız? Tüylü dostunu gerçekten seviyor musun? Öyleyse, en havalı kedi dövmelerinden bazılarını içeren listemizin tadını çıkaracaksınız! Her cinsiyet ve yaş grubu için mükemmel olan en iyi ve yeni kedi dövmenizi bulmak için okumaya devam edin!

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

SSS

1. Kedi Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Bir kedi dövmesi, tüylü dostunuza olan sevginizi ve yakınlığınızı simgeleyecektir. Eğlenceli ve tamamen özelleştirilmiş bir şeyi sallamaya hazır mısınız? Mesele şu ki, kedi dövmeleri farklı insanlar için farklı şeyler ifade edecek ve sembolize edecektir. Sunumunuz ve anlamınız, kedinizin rengine, boyutuna ve cinsine bağlı olabilir.

Bazı kediler için yeni bölümleri sembolize ederken, bazı kediler gizemli ve ilginç yönünüzü sembolize eder. Duygularınızı ve herhangi bir canlıya olan yakınlığınızı da temsil edebilirler. Burada tonlarca farklı seçeneği listeleyeceğiz ve kesinlikle sizin için çalışan bir şey bulacaksınız!

2. Kimler Kedi Dövmesi Yaptırabilir?

Erkekler ve kadınlar, bir kedinin sembolik anlamı ve baskısının tadını çıkaracaklar. Yaşı, ten rengi veya cinsiyeti ne olursa olsun herkes kedi dövmesi yaptırabilir. Tüylü dostunuzun gerçekçi bir görüntüsünü elde ettiğinizden emin olun ve sonuç, yaptırdığınız dövme ne olursa olsun mantıklı olacaktır.

3. Kedi Dövmesi Nereye Yapılır?

Kedi dövmeleri söz konusu olduğunda yerleştirmeler genellikle değişir. Erkekler çok daha eğlenceli, sakinleştirici, hafif bir şeyin tadını çıkarırken, erkekler büyük kalça veya sırt parçalarını tercih etme eğilimindedir. Kadınlar genellikle ayak bileklerine veya bileklerine kedi dövmesi yaparlar. Nihai sonuç ve çözüm tamamen size kalmış!

4. Bir Kedi Dövmesi Ne Kadar Pahalı?

Fiyatlar genellikle dövme işleminde kullanılan boyut ve renklere göre değişiklik gösterecektir. Çoğu durumda, küçük bir siyah beyaz dövme 100 dolara gider. Daha büyük ve daha baskın renkli dövmeler 400 dolara kadar çıkabilir. Güvendiğiniz, ihtiyaçlarınızı ve dövme tarzınızı karşılayabilecek bir dövme sanatçısına gidin.

Küçük Kedi Dövmeleri

1. Beyaz Şişman Kedi Dövmesi

Beyaz Şişman Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@fukuro_tatts

İğneden ve dövme yaptırmaktan korkanlar için daha küçük ve pratik bir kedi dövmesi! Bu tasarım her iki cinsiyete de uygun olacaktır. Öyleyse, denemek ve öfkeli dostunuza olan sevginizi göstermek ister misiniz?

2. Küçük Kedi Dövmesi

küçük kedi dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@by_vas

Kusursuz mürekkebi ve minyon çizimleri mi tercih edersiniz? Gerçek bir minimalizm aşığıysanız, bu dövme size çok yakışacaktır. Bunu yapmak da bir saatten fazla sürmez.

3. Küçük Kara Kedi Dövmesi

Küçük Kara Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@_winkt

Herkes daha küçük dövmelerden hoşlanmaz veya hoşlanmaz. Pek çok erkek ve kadın iğneden ve baskısından hoşlanmaz, bu yüzden hızlı ve kolay bir dövme ile yetineceklerdir.

4. Cheshire Kedi Dövmesi

Cheshire Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@zmtn_tattoo

Bir dövme dükkanında bir saatten daha az zaman geçirmek istiyorsanız, bu dövmeyi yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Sorunsuz ve muhteşem.

5. Kedi Dövme Basit Tasarım

Kedi Dövmesi Basit TasarımPin

Görüntü Kaynağı:@chowderink

Desenleri ve benzersiz tasarımları sever misiniz? Bazı ilginç kedilere ne dersiniz? Hassas dövmelere karşı koyamayan ve öfkeli arkadaşlarına bayılan erkekler veya kadınlar bu tasarımın tadını çıkaracak.

6. Koldaki Kedi Dövme Fikirleri

Kol Üzerine Kedi Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı:@enigmati.co

Kararını veremiyorsanız, her şeyi renklendirmek için bu dövmeye gitmenizi öneririz. Canınız yeni, küçük ve yapması kolay bir şey istiyorsa, bu tasarımı deneyin. Bunu yapmak da fazla zamanınızı almayacaktır.

7. Gerçekçi Kedi Dövmesi

Gerçekçi Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@tattooist_kimria

Kediniz en iyi arkadaşınız ve gerçek dostunuzsa, bu dövmeyi, temsili ve onunla birlikte gelen anlamlı açıklamayı beğeneceksiniz. Gerçek evcil hayvan severler bu küçük dövmenin güzelliğini görecek.

8. Kedi Dövme Minimalist Tasarım

Kedi Dövmesi Minimalist TasarımPin

Görüntü Kaynağı:@maro_ink

Çarpıcı dövmelerden veya bir şekilde etkileyici tasarımlardan hoşlanan kadınlar veya erkekler bu tasarımı beğenecekler. Tamamen sizin için hazırlanmış ve size özel yeni bir şeyle ilgileniyorsanız, işte bu!

9. Sevimli Küçük Kara Kedi Dövmesi

Sevimli Küçük Kara Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@kirbeeys

Bu tasarım ve bu kedi baskısı, bir şekilde sade ve ketum biriyseniz size uyacaktır. Sevimli ve havalı sanat eserlerinden hoşlananlar, bu baskıyla mükemmel karışımı ve her iki dünyanın da en iyisini görecekler. Hayvan dövmeleri söz konusu olduğunda da yaygın ve oldukça popülerdir.

10. Küçük Kara Kedi Dövme Fikirleri

Küçük Kara Kedi Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı:@mehmetcelikartt

Detaylı dövmeleri ve iddialı tasarımları seviyorsanız bu size çok yakışacaktır. Kriterlerinizi karşılayacak ve isteklerinizi yerine getirebilecek en iyi dövme sanatçısını seçerek bu tasarımı yeniden yaratmaya çalışın.

11. Kedi Dövme Anahat Tasarımı

kedi dövme anahat tasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@onhwa_tattoo

Kedinizin sadece hafif ve ince ayrıntılı bir taslağı için gitmeyi düşünün. Bu dövme ve sadeliği ve güzelliği, hızlı ve kolay dövmelerden hoşlananlara uyacaktır. Ayrıca her iki cinsiyette de güzel görünecek.

Büyük Kedi Dövmeleri

1. Siyah ve Mavi Kedi Dövmesi

Siyah & Mavi Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@tamarthorn

Genellikle daha büyük dövmeler takıyor veya tercih ediyorsanız, bu ilginizi çekecektir. Kendi tarzlarında öne çıkmayı seven erkekler veya kadınlar, bu dövmeden ve gösterdiği ve temsil ettiği sembolizmden keyif alacaklar. Gururla giyin ve bir evcil hayvan aşığı olduğunuzu bilerek tasarımı gösterin.

2. Uyluk Kedi Dövmesi

Uyluk Kedi DövmePin

Görüntü Kaynağı:@paws_4_pain

Bunun gibi muhteşem dövmelerde ustalaşmak biraz zaman alacak. Herkes için de değil, yani onu giymen senin çayın olmalı. Bu tasarımı cildinize uygulamak söz konusu olduğunda sabırlı olduğunuzdan emin olun.

3. Karikatür benzeri Kedi Dövmesi

Karikatür benzeri Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@dpakholkiv

Genel olarak daha büyük dövmeleri seviyor musunuz ve çalışmak için çok fazla “alanınız” var mı? Havalı iddialı fikirlerden hoşlananlar bu konseptin güzelliğini görecekler. Eşsizken zarif ve gösterişli olduğunu bilerek dövmeyi giyin.

4. Samuray Kedi Dövmesi

samuray kedi dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@necromandi

Kesinliğe olan sevginizi gösterin ve daha büyük ve daha cesur dövmeleri nasıl yapacağınızı bildiğinizi gösterin. Yeni ve yenilikçi bir şey giymeye cesaret edenler bu kedi desenine bayılacak. Bu tasarımla renklere olan sevginizi gösterdiğinizden emin olun ve dünyanın sizi bir hayvansever olarak görmesine izin verin.

5. Buzağı Kedi Dövmesi

buzağı kedi dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@noodlestattoodles

Bir köpek aşığından çok bir kedi aşığıysanız, bu dövme tam size göre! Tüylü evcil hayvan dostunuzu takdir ettiğinizi ve tüm sevginizi bu tasarımla göstermekten hoşlandığınızı tüm dünyaya gösterin. Zaman alıcı bir baskıdır, ancak buna değer.

6. Muhteşem Parlak Kırmızı Kedi Dövmesi

Muhteşem Parlak Kırmızı Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@neotradtattz

Dövmeleri söz konusu olduğunda karar veremeyen erkekler veya kadınlar bu tasarımın yaratılmasını beğenecekler. Muhteşem ve kusursuz, mükemmel bir şekilde ve düzgün ve kusursuz bir şekilde yerleştirilmiş tüm küçük ayrıntılarla yapılmış! Dünyanın sizi ve çılgın evcil hayvan seven tarafınızı eğlenceli bir şeyle görmesine izin verin!

7. Müfettiş Kedi Dövmesi

müfettiş kedi dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@sarah_leghjones

Kediniz gerçekten sevimli ve benzersizse, bu dövme onun ruhunu temsil edecek ve yakalayacaktır. Çevrenizde olup bitenlerle her zaman ilgilendiklerini ve o küçük “dedektif” kişiliğine sahip olduklarını gösterin.

8. Turuncu Uyluk Kedi Dövmesi

Turuncu Uyluk Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@lionelmonsieurbiz

Bu dev uyluk dövmesi, spor yapan erkeklerde veya daha büyük dövmeleri tercih eden erkeklerde harika görünecek. Mürekkeple kaplamak istediğiniz çok fazla alanınız varsa, bu dövmeyi şiddetle tavsiye ederiz. Bu parlak turuncu ama sıra dışı şaheseri tamamlamanız yaklaşık 4 saat sürecek.

9. Göğüs Parlak Mavi Kedi Dövmesi

Göğüs Parlak Mavi Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@diabloart_aki

Göğüs veya köprücük kemiği dövmeleri genellikle ağrılıdır, bu yüzden bunu denemeden önce dikkat edin. Kemiklerinize veya göğsünüze yakın olan herhangi bir şey rahatsız edici olabileceğinden, yerleştirmesi de biraz zaman alabilir. Sonuç, tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için henüz mükemmel.

10. Gül Baskılı Kedi Dövmesi

Gül Baskılı Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@tattoo_on_studio

Kedilerden/hayvanlardan ve çiçeklerden hoşlanıyorsanız, bu dövme size uyacaktır. Zarafete olan sevginizi ve sizi çevreleyen gerçekçi öğelere olan sevginizi gösterir. Bu parlak, sıra dışı tasarımla doğanın ve doğadaki unsurların tadını nasıl çıkaracağınızı bildiğinizi gösterin.

11. Parlak ve Renkli Kedi Dövmesi

Parlak ve Renkli Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@jodiebowtattoos

Kedinizi cildinizin merkezine yerleştirmek ve onu dövmenizin odak noktası yapmak istiyorsanız, portre tipi bir dövme yapın. Bu parlak tasarımı elde etmeniz 3-4 saatinizi alacaktır. Bir kez yapıldığında, tüm güzel unsurlardan ve doğadan hoşlanan parlak ve iyimser bir erkek veya kız gibi görünmenizi sağlayacaktır.

Renkli Kedi Dövmeleri

1. Korkunç Kedi Dövmesi

Korkunç Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@ziggysphynx1

Tüm kedilerin o meleksi havayı taşıması gerekmiyor, sence de öyle değil mi? Bu, o şeytani kedi görünümüne sahip, ama yine de gitmesi eğlenceli bir konsept. Büyük, renkli ve gerçekten farklı bir şey istiyorsanız, bu huysuz kedi tam size göre. Eğlenceli bir hikaye anlatabilecek çok zıt renkler olduğu için kırmızı ve mavi mürekkebi kullanın.

2. Komik Karikatür Kedi Dövmesi

Komik Karikatür Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@yuki_dark_ink

Parlak pastel dövmeleri sever misiniz? Dev tasarımlara ne dersiniz? Bu sevimli ve ilginç kedi dövmesi, konu çoğu şeye geldiğinde karar vermekte zorlanan erkekler veya kızlar içindir. Tasarım sizi, yolunuza ne konulursa konsun, kazanmak ve yol boyunca eğlenmek isteyen tasasız bir kişi olarak gösteriyor!

3. Korkunç İblis Kedi Dövme Tasarımı

Korkunç İblis Kedi Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@inkwellcolor

Bu tür göğüs dövmesi oldukça popülerdir ve genellikle egzersiz yapan veya büyük göğüs dövmelerinden hoşlanan erkekler tarafından giyilir. Baskın görünmek istiyorsanız ve bir şekilde büyük ve farklı olan daha büyük mürekkebin hayranıysanız, bu sizi etkileyecektir. Hâlâ yeni gerçekler ve farklı yollar aradığınızı ve kişiliğinizde bazı şeytani unsurlar olduğunu gösterin (tıpkı çoğu kedide olduğu gibi).

4. Köpek ve Kedi Dövmesi

Köpek ve Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@terioshi

Evde iki tüylü dostun var ve bunlardan birine haraç ödeyemiyor musun? Bu tamamen adil, bu yüzden bu sevimli büyülü ikiliyi seçmelisiniz! Kedilerini ve köpeklerini seven erkekler ve kadınlar bu parlak ve gürültülü ikilinin keyfine varacaklar. Onları eşit derecede sevdiğinizi ve her zaman kalbinizde sosyal bir yere sahip olacaklarını gösterin.

5. Mısır Kedisi Dövmesi

Mısır Kedisi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@zlayasobaka__

Mısır kedileri her zaman çok farklı göründüler ve onlara o eşsiz havayı verdiler. Havalı dövmelerden ve daha parlak baskılardan hoşlanıyor musunuz? Bu tasarımı gerçekleştirmeniz 5-8 saatinizi alacak, ancak zaman ayırmaya değer! Bu havalı çizgi kedi ile dramatik yönünüzü gösterin ve türünün tek örneği olduğunu bilin!

6. Karikatür İddialı Kedi Dövmesi

Karikatür İddialı Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@hikagehori

Bir kedi balıkçılığı çok havalı ve temiz bir konsepttir. Bu dövme bize hayattaki hiçbir şeyin mükemmel olmadığını veya olmasını planladığımız gibi olmadığını gösteriyor. Derinlere dalarken eğlenmek ve keşfetmek isteyen spontane bir yaratık olduğunuzu gösterin!

7. Manevi Kedi Dövmesi

Manevi Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@shenyuntattootaiwan

Manevi veya mistik bir insansanız, bu kedi dövmesi size çok yakışacaktır. Parlak renklerde yapılmıştır ve onu şiddetli ve farklı kılan o havalı ay unsurlarına sahiptir. Her zaman gerçeği ve pozitifliği arayan manevi bir insansanız, bu mükemmel! Burç severlere ve kadere inanan kadınlara da çok yakışacaktır.

8. Parlak Pembe Kedi Dövme Tasarımı

Parlak Pembe Kedi Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@kittytattoos

Pembe en sevdiğin renk mi? Öyleyse, neden bu havalı ve parlak dövmeyi denemiyorsunuz ?! Sevimli ve küçük dövmelerden hoşlanan kadınlarda en iyi görünecek. Bu tasarım, bazı eğlenceli parıltılı unsurlarla dekore edilmiştir, bu da onu eğlenceli ve sevimli olmasının yanı sıra “sihirli” hale getirir, gençler için olmazsa olmazdır!

9. Boyun Kedi Dövme Tasarımı

Boyun Kedi Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@sharonatattoos

Boyun dövmeleri oldukça acı verici olabilir, bu yüzden bu tasarımı yapmadan önce dikkat edin. Daha büyük dövmeleri ve vücudunuzda bir yere gizlenmiş dövmeleri tercih ediyorsanız, bu mükemmel! Bu renk konseptini gösterin ve çizgi filmden ilham alan eğlenceli bir dövme için can atan oyuncu bir insansanız bu havalı kedinin tadını çıkarın.

10. Ayak Kedi Dövme Tasarımı

Ayak Kedi Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@kromatique

Pek çok insan ayak veya ayak bileği dövmelerine gitme eğiliminde değildir. Onlara bir şans vermek ister misin? Bu yerleştirmeden korkmuyorsanız ama yine de çılgın bir kedi resmi yapmak istiyorsanız bu tam size göre. Bu yerleşim gerçekten acı verici olduğundan ve herkesin tercihine göre olmadığından dikkat edin.

11. Yumruk Kedi Dövme Fikri

Yumruk Kedi Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı:@art_evgen

Bu havalı kedi kolunuzun veya yumruğunuzun üzerinden geçirildiğinde çok tuhaf görünecek! İnsanların ciddi olduğunuzu ve hayatınızda her zaman yeni ve sıra dışı bir şeye hazır olduğunuzu bilmelerini sağlayacak kadar basit bir dövme. İlginç şeylerden etkilendiğinizi ve benzersiz ve modern bir şeye kendi tarzınızda nasıl değer vereceğinizi bildiğinizi gösterin.

kara kedi dövmeleri

1. Kol Üzerine Kara Kedi Dövmesi

Kol Üzerine Kara Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@michal_kidacki

Bazı insanlar siyah beyaz dövmeleri ve Mısır kedilerini tercih ediyor. Bu, tercih ettiğiniz ikiliye benziyor mu? Eğer öyleyse, bu kötü görünümlü siyah mürekkep kedisini düşünün. Tasarımı bitirmeniz 2-4 saatinizi alacaktır. Genellikle detaylı dövmelerden hoşlananlar tarafından giyilir.

2. Kara Göğüslü Kedi Dövmesi

Kara Göğüslü Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@choilee_tattoo

Gizli yerleşimlerin ve daha büyük baskıların hayranıysanız, bu göğüs dövmesini deneyin. Bu göğüs tasarımı, çalışmak için çok daha fazla alana sahip olan erkeklere ve erkeklere uygun olacaktır. Erkeksi baskılardan hoşlanıyorsanız ve çok fazla açıklama gerektirmeyen dikkat çekici kedileri seviyorsanız, işte bu kadar.

3. Uyluk Taslak Kedi Dövmesi

Uyluk Anahat Kedi DövmePin

Görüntü Kaynağı:@paws_4_pain

Bu uyluk dövmesi, detaylı bacak dövmelerinden hoşlanan kadınlarda harika görünecek. Anahat mürekkebi ve siyah beyaz dövmelerden hoşlanıyorsanız, bu iddialı baskının keyfine varacaksınız. Dövmeniz söz konusu olduğunda net bir vizyona sahip olduğunuzdan emin olun çünkü bunları yapmak birçok dövme sanatçısı için zor olabilir.

4. Kara Kedi Dövme Tasarım Baskısı

Kara Kedi Dövme Tasarımı YazdırPin

Görüntü Kaynağı:@keitoh_

Bu kara kedi dövmesi biraz daha küçüktür ve minimalizmi tercih edenlere çok yakışacaktır. Bir altın pop havasındaysanız, bu size uyacaktır. Nihai sonuç, zengin ve değerini bilen ve masaya ne getirebileceklerini bilen bir kişiyi gösterir.

5. İki Kedi Dövmesi

İki Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@kirbeeys

Siyah mürekkeple yapılmış iki kedi, duygusal dövmeniz ve sizin için kişisel olan bir şey olabilir. Bu, partnerinize veya anne babanıza, kardeşlerinize ithaf ettiğiniz bir tasarım olabilir! Bu küçük dövme ile karşınızdaki kişiye yakın olduğunuzu gösterin veya evinizdeki iki kediyi sevdiğinizi gösterin.

6. Boyun Üzerine Kedi Dövmesi

Boyuna Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@devil_art_tattoo

Boyun dövmeleri herkesin çayı değildir. Onlar senin mi? Ne yazık ki, bunlar çok can yakabilir ve peşine düşmek rahatsız edici olabilir. Bu yerleşime bağlı kalarak bir kedi aşığı olduğunuzu ve gösterişli dövmelerden hoşlandığınızı gösterin. En çok doğal lider olan erkeklere uyacaklar.

7. Kedi Dövme Anahat Baskısı

Kedi Dövme Anahat YazdırPin

Görüntü Kaynağı:@jake_tattoo

Bu anahat dövmesi, yaratıcı ve genellikle hayatın anlamını merak eden bir kişiyi gösterir. Daha küçük ama ilginç dövmelerden hoşlanıyor musunuz? Bu, kedi seven ve maceracı yanınızı ve çoğu şeye sanatçı benzeri yaklaşımınızı gösterecek. Bu konseptle kalbinizde hala bir çocuk olduğunuzu gösterin.

8. Kedi Dövme Minimalist Baskı

Kedi Dövme Minimalist YazdırPin

Görüntü Kaynağı:@letattoox

Pek çok dövme sanatçısı bu tasarımı nasıl yapacağını bilmiyor. Birini tanıyorsanız ve onlara tamamen güveniyorsanız, bu dövmeyi dikkate aldığınızdan emin olun. Genellikle ilgi çekici dövmeleri ve onlar için gizemli unsurları seven kadınlar tarafından giyilen hassas ve ayrıntılı hatlarla yapılır.

9. Korkunç Hayalet Kedi Dövmesi

Korkunç Hayalet Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@charlotteannharris

Hayaletlerin gerçek olduğuna inanıyor musunuz? Belki de dövmelerinize bu komik yaklaşımdan biraz hoşlanıyorsunuzdur? Bu siyah beyaz mürekkeple nasıl iyi vakit geçireceğinizi bildiğinizi ve kedinizle her zaman eğlendiğinizi ve şakalar yaptığınızı gösterin.

10. Mistik Kara Kedi Dövme Tasarımı

Mistik Kara Kedi Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@ninzagirl.tt

Bu dövme çok havalı ve tuhaf görünüyor! Konseptinden memnun musunuz? Siyah beyaz unsurlarını gösterin ve dünyanın sizi bir kaşif olarak görmesine izin verin. Yirmili yaşlarınızdaysanız, kesinlikle bu tasarıma yöneleceksiniz.

11. Geometrik Kedi Dövmesi

Geometrik Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@lioneldosramos

Geometrik dövmeler ve geometrik desenler çok eğlenceli ama bir o kadar da tuhaf! Havalı ve sevimli dövmelerden hoşlanıyorsanız ve ayrıntılara dikkat ediyorsanız, bu ilginizi çekecektir. Kedi baskıları ve geometrik tasarımlar söz konusu olduğunda yeterince yetenekli bir dövme sanatçısı bulduğunuzdan emin olun, bunun üstesinden gelmek zor.

Ayrıca Oku : 50+ En İyi Kara Kedi Dövme Tasarım Fikirleri (Anlam ve İlhamlar)

Kadınlar için Kedi Dövmeleri

1. Şanslı Kedi Dövmesi

Şanslı Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@shiloh_tattoo

Kadınlar feminen ve ”yumuşak” dövme fikirlerinden hoşlanırlar. Bu, şefkatli tarafınızı ve evcil hayvanınızla olan bağlantınızı temsil edebilir. Onları sevdiğini göster ve bu dövme seni tatlı, dürüst bir kedi-hanımefendi gibi gösterecek.

2. Kedi Dövme Fikirleri Renk Pop

Kedi Dövme Fikirleri Pop Of ColorPin

Görüntü Kaynağı:@juppy_inkandtintenherz.tattoos

Bazı kadınlar çiçekleri ve kedileri bu dünyadaki her şeyden çok sever. O kadınlardan biri misin? Bu sevimli tasarım, sizi değerini bilen ateşli bir patron hanımefendi gibi gösterecek. Bu kedi baskısı ile sevgi dolu ve sevecen tarafınızı da gösterin.

3. Kadınlar İçin Göğüs Kedi Dövmesi

Kadınlar için Göğüs Kedi DövmePin

Görüntü Kaynağı:@tattoo_olive_u

Sevimli dövmelerden hoşlanıyorsanız köprücük kemiği yerleştirmeye gidin. Bu kombinasyon, retro mürekkebi ve anlamlı yerleştirme seçeneklerini seven kadınlara çok yakışacak. Bu havalı kedi desenini elde etmek 3 saatinizi alacak.

4. Küçük Kedi Dövme Tasarımı

Küçük Kedi Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@tvoia_prichina

Kedileri gerçekten seviyorsanız, bu baskıyı almanızı öneririz! Aynı zamanda ilginç ve kadınsı. Kol dövmelerinde pembe ve çiçek desenlerinden hoşlanan kadınlar bu çizimdeki güzelliği görecekler.

5. Parlak Pembe Kedi Dövmesi

Parlak Pembe Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@eerietattoos

Aranızda gerçek çizgi film sevenler var mı? Fury dostumu seviyorsan ve filmlere olan sevgini de göstermek istiyorsan, bu mutlaka yapılması gereken bir kombinasyon! Hanımefendi tarafınızı göstermek ve tatlı ama aptalca dövmeler için takdirinizi göstermek için pembe veya mor bir pop seçin.

6. Renkli Kol Kedi Dövmesi

Renkli Kol Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@doku_tattoo

Bu önkol dövmesi çok huzurlu ve güzel! Doğa unsurlarından ve kedilerden hoşlanıyor musunuz? Her iki dünyanın en iyilerini karıştırın ve yakınlığınızı bu mürekkeple temsil edin. Yapması çok zaman almayacak ama pahalı olabilir, bu yüzden dikkat edin.

7. Parlak Sarı Kedi Dövmeleri

Parlak Sarı Kedi DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@bexheathttattooist

Parlak turuncu veya sarı dövmelerden hoşlanıyorsanız, bu ilginizi çekecektir. Aslında, size bir dövmenin ne kadar eğlenceli olabileceğini gösterecek! Bu ilginç görüntü aracılığıyla dünyanın iyimserliğinizi ve kedilere olan sevginizi görmesine izin verin, buna bayılacaklar!

8. Kadınlar İçin Sırt Üzerine Kedi Dövmesi

Kadınlar İçin Sırt Üzerine Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@lobanov_tattoo

Bazı kadınlar sırt dövmelerini diğerlerinden daha çok sever. Sen de o kadınlardan biri misin? Bu tasarımın yapılması 6 saatten fazla sürecek çünkü çok gerçekçi görünüyor. Kedinizin bir portresini seviyorsanız, onlara çok fazla sevgi vermek istiyorsanız, bu dövmeyi yapın.

9. Kol Üzerine Mavi Kedi Dövmesi

Kol Üzerine Mavi Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@joon_blackpact

Mavi renk ve kedi baskısı bir rüya takımı, sence de öyle değil mi?! Bu kol dövmesi aynı zamanda zarafet ve gizemi gösterir. Renklerin ve sizi çevreleyen yeni unsurların ilginizi çektiğini bu eğlenceli baskıyla gösterin, herkes buna bayılacak!

10. Küçük ve Sevimli Kedi Dövmesi

Küçük ve Sevimli Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@kichi_ink

Bu sevimli kedi dövmesi ilginç bir küçük sushiye benziyor, sence de öyle değil mi?! Kolunuzun üzerine yerleştirmeniz 2 saatten fazla sürmez. Kedilere, şakalara ve komik baskılara olan sevginizi kendinize özgü bir şekilde gösterin, konsepti seveceksiniz.

11. Kol Üzerine Gerçekçi Kedi Dövmesi

Kol Üzerine Gerçekçi Kedi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@bodyartmag

Bu dövme çok gerçekçi görünüyor, buna bayılacaksınız! Kedinizin bir portresini çekin ve onu büyülü gösterecek şekilde farklı küpler veya öğeler halinde yerleştirin! Son portre, tutkulu ve sevecen kedi sahipleri için olmazsa olmazlardan.

Muhteşem Bir Kedi Dövmesine Kimler Hazır?

Bu seçenekler arasından en sevdiğiniz kedi dövmesi hangisiydi? Resmen o çılgın kedi hanımefendi (veya bay) olmaya hazır mısınız?! Bu baskıları sarsacak kadar cesur olup olmadığınızı bize bildirin, ancak aynı zamanda gruptan hangi tasarımın yapmanız gerektiğini de bize bildirin.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın