50+ Yaratıcı Ace Dövme Tasarım Fikirleri (Maça Ası ve Portgas D Ace Tek Parça)

Ace dövmeleri, farklı kart oyunlarına olan sevgilerini ve kazanma sevginizi göstermek isteyenler için mükemmel baskı ve yeni dövme tasarımıdır. Saf şansa, kadere ya da iyi şanslara inanan biriyseniz, as dövmeleriyle deneyin. Aşağıda bir sürü farklı fikir ve dövme kreasyonu bulmayı bekleyin. Erkeklere ve kadınlara yakışacak birçok farklı baskıyı ele aldık.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Ace Tattoo: SSS

1. As Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Bir Ace Dövmesi Neyi Simgeliyor 2Pin

Kredi: instagram

Kart oyuncuları genellikle ellerine bir as almayı çok umduklarından, dövmeniz arzuyu sembolize edebilir. Tecrübeli bir oyuncuysanız veya şansınızı denemeyi seven biriyseniz, bu as dövmesiyle her şeyi gösterebilirsiniz.

As baskıları ve kartlar genel olarak umudunuzu, parlak geleceğinizi ve önünüzdeki her alanda hayatta kazanma şansınızı temsil edecek.

2. One Piece’ten Ace Kim + Ona Dövme Olarak Da Aldırabilir Misiniz?

Gol D. Ace olarak doğan ve “Fire Fist” Ace lakaplı Ace, Luffy ve Sabo’nun yeminli ağabeyiydi. O, gerçekten sevilen ve çoğunlukla şapkasıyla tanınan, ünlü anime manga çizgi filmi One Piece’deki bir karakterdir. Bu Japon manga serisi parlak, canlı ve renklidir ve tüm karakterlerin seri boyunca anlattıkları kendilerine ait eğlenceli bir hikayeleri vardır.

One Piece'den Ace Kimdir + Ona Dövme Olarak Da Aldırabilir misiniz?Pin

Kredi: instagram

Ayrıca yazımızın sonunda One Piece’ten Ace’in havalı dövmelerinden de bahsedeceğiz.

3. Bu Dövmeyi Kimler Yaptırabilir?

Oyuncu veya kumarbaz olan herkes bu konsepte gidebilir. Önünüzde duran irili ufaklı kumarları kazanmaya hazır olduğunuzu gösterin. Çevrimiçi veya yüz yüze oyun oynamayı seven erkekler ve kadınlar, as dövmelerini beğenecek ve keyfini çıkaracaklar. Ayrıca, bu animeyi izlediyseniz, yazımızın sonunda sizin için hazırladığımız şeylere bayılacaksınız!

4. Bu Dövme Nereye Yapılır?

Yerleştirme açısından bu dövme, büyük ve küçük alanlar için iyi çalışacaktır. Farklı oyunları ne kadar önemsediğinizi gösterin ve dövme işleminizde şansınızın ne kadar iyi olduğunu gösterin. Çoğu insan, as dövmesini “kollarına” veya kollarının veya ön kolunun etrafına bir yere yerleştirmeyi sever ve tercih eder. Tamamen özelleştirebilir ve hayranı olduğunuz bir şey için gidebilirsiniz, kural yok!

5. Dövme İşlemi Acı Verir mi?

Dövme işlemi zarar vermez, ancak çoğunlukla seçtiğiniz ve tercih ettiğiniz yerleşime bağlıdır. Kemiğinize oldukça yakın (canınızı acıtacak) bir dövme yaptırabilir veya daha kalın cilt bölgelerine gidebilirsiniz. Dövmenizin boyutu ayrıca ağrı tolerans seviyenizi ve sonucu yönlendirecektir.

6. As Dövmesinin Genel Fiyatı Nedir?

Dövmeniz pahalı olmayacak. Çoğu durum ve yerleştirme için, daha küçük bir dövme için yaklaşık 80 $ ödemeyi bekleyin. Daha büyük tasarımlar daha pahalı ve daha renkli baskılar olacaktır. Büyük ve renkli bir dövme için 200 dolar ödemeyi bekleyin.

En İyi 30 Ace Dövme Tasarım Fikri

1. Aslar Dövme Tasarımı

Aslar Dövme Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@zhuliye2111

Bu göğüs dövmesi, göze çarpan ve daha yüksek sesli fikirleri seven erkekler içindir. Öne çıkmayı seven biriyseniz ve baskın bir göğsünüz ve daha büyük bir göğsünüz varsa, bu dövmeyi deneyin. Yerleştirmeniz yaklaşık 3 saat sürecek, yanan kartları ise yolunuza çıkan engelleri ve kötü yolları aşma iradenizi simgeleyecek.

Kırmızı ve siyah renklerin geceyi ve gündüzü yansıttığını, dört takım elbisenin dört mevsimi temsil ettiğini biliyor muydunuz?

2. Maça Ası Dövmesi

Maça Ası Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@suskiarts

Bu as dövmesini yaptırın ama aynı zamanda karakterinize uygun anlamlı bir cümle veya söz koyun. “Bir hayat bir şans” yazan bu dövme, her zaman hayatınızı sevdiğinizi ve yaptığınız hiçbir hareketten pişman olmadığınızı gösterecektir. Siz, sizi hiçbir şey alıkoyamayan cesur bir bireysiniz ve aynı zamanda hayatınızdaki her şeyde “başarılı” olmayı bilen birisiniz.

3. Siyah Mürekkep Ace Dövme Tek Parça

Siyah Mürekkep Ace Dövme Tek ParçaPin

Görüntü Kaynağı:@pete_b_tattoos

Bu as kartı dövmesi, gerçek bir oyuncu olan herkese uyacaktır. Eğlenmek ve farklı oyun türlerini denemek istiyorsanız, bu dövmeyi deneyin. Süreçte kullanılan araçlar ne olursa olsun, her zaman kazanmaya alışkın olan büyük ve küçük oyunculara uyacaktır.

4. Bir Kafatası ile Ace Kart Dövmesi

Kafatası İle Ace Kart Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@matthewbrowntattoo

Birkaç farklı kart, farklı kişiliklerinizi ifade edecek ve gösterecektir. Farklı durumlarda sık sık değişiyor ve büyüyorsanız ve bunu “gerçek yüzünüz” ile göstermekten endişe duymuyorsanız, bu harika dövmeyi yaptırın ve gururla gösterin.

5. Aces Yüksek Dövme Tek Şans

Aces Yüksek Dövme Tek Şans Pin

Görüntü Kaynağı:@jesse_tattoos

Bu gül ve as dövmesi, göze çarpan fikirleri ve siyah beyaz mürekkebi sevenlere uyacaktır. Daha ilgi çekici hale getirmek ve hayatınızı tam potansiyeliyle yaşadığınızı göstermek için “tek şans” sözünü en üste yerleştirin.

6. Siyah Fikir Ace Dövme

Siyah Fikir Ace Tattoo Pin

Görüntü Kaynağı:@cristina.boiangiu.tattoo

As dövmenizi şanslı ve en sevdiğiniz sayılarla süsleyin. Aklınıza takılan ve size şans getiren bir sayı var mı? Öyleyse, o dövmeyi yapın ve size ne kadar şanslı ya da şanssız davrandığını gösterin.

7. Küçük Yaratıcı As Dövme

Küçük Yaratıcı Ace Tattoo Pin

Görüntü Kaynağı:@dvol.dövme

Bu as dövmesi iyi gidecek ve diğer küçük veya büyük dövmeleriniz ve sembollerinizle aynı şekilde karışacaktır. Bu siyah mürekkep, minimalist sevenlere ve yaratıcılıklarını küçük ve kusursuz fikirlerle ifade etmeye çalışan insanlara çok yakışacak.

İlk baskılı kart destesinin yaklaşık 13 yüzyıl önce yapıldığını biliyor muydunuz?

8. Önkol Renkli Ace Dövme

Önkol Renkli Ace Tattoo Pin

Görüntü Kaynağı:@_moxikotatus

Bu renkli önkol dövmesi, fikirlerine renk ve drama sevenler üzerinde güzel ve büyüleyici görünecek. Bu renkli parlak dövme, doğal bir arayıcı ve verici olduğunuzu ve aynı zamanda cesur kalmayı ve herhangi bir anda fark edilmeyi seven biri olduğunuzu gösterecektir.

9. Küçük ve Basit As Dövme

Küçük ve Basit As Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@maldita.mar

Dövme işleminden ve iğnenin kendisinden korkuyorsanız bu mini ve sevimli dövmeyi seveceksiniz. Bileğinizin üzerine yerleştirin ve her zaman bir “kolunuzda as” olduğunu gösterin, çünkü bu dövme kişiliğinize ve kandırılması veya tespit edilmesi o kadar kolay olmayan hilekar karakterinize çok yakışacaktır.

10. Kırmızı ve Siyah Ace Dövme

Kırmızı ve Siyah Ace Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@radiantcolorscrew

Favori numaralarınız var mı? Karakterinizle iyi gidecek bir şey mi arıyorsunuz? Bu rakamlar, sık sık kumar oynayan kadınlara veya erkeklere uyacaktır. Bazı belirli sayılar size hayatınızda iyi ya da zarar verdiyse, yine de bu dövmeyi yaptırabilir ve onlara saygı gösterebilirsiniz.

11. Yan Göğüs Ace Dövme

Yan Göğüs Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@lotus_tattoo_piercing

Yan göğüs veya yan parça dövmeler, dövme işleminden korkmayan herkes içindir. Bu dövme, anlamlı tarihlerden hoşlananlara ve kendileri için kişisel olan bir şeye sahip olanlara uyacaktır. Bugüne kadar bir savaşçı olduğunuzu herkesin bilmesini sağlayın. Kimse seni yenemez ya da sen olamaz, senin gücün bu.

12. Siyah Detaylı As Dövme

Siyah Detaylı Ace Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@darcy_cosney

Bu siyah mürekkep dövmesi, sadeliği seven erkeklere veya kadınlara yakışacaktır. Ancak, bu daha büyük dövme ve bu kol konsepti zamanınızı alacaktır. Bunu başarmak için 4-6 saatiniz olduğundan emin olun. Çok pahalı değil ama daha büyük fikirleri seven herkese uyacaktır.

13. Çapraz Ace Dövme

Çapraz As Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@sanaz.dövmeler

Gerçek bir inanan olan biriyseniz, yine de bu dövmeye gidebilirsiniz. Nihai sonuç eğlenceli ve diğerlerinden farklı. Hayatta kazanmak ve büyük paralar kazanmak için dua eden biri olduğunuzu gösterin. Eğer bir oyuncuysanız ve sıkı bir inanansanız, bu dövmeyi sallayabilirsiniz.

14. Göz Ace Dövme Siyah Mürekkep

Eye Ace Dövme Siyah Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@thedot.tattoobique

Bu dövmeyi yaptırın ve ön kolunuzun üzerine bir göz simgesiyle bir as yerleştirin. Bu gerçekçi baskı, gerçek güzelliği kendi gözlerinizle gören yaratıcı bir erkek veya kız olduğunuzu gösterecektir. Daha yüksek bir güce inanıyorsunuz ve ayrıntılara dikkat eden bir yaratıcısınız!

Oyunun tam tersini yapabileceğinizi ve as kartları en düşük kartlar olarak oynayabileceğinizi biliyor muydunuz?

15. Kart Ası Dövmesi

kart as dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@elli.wonderlea

Bu as dövmesi, tasarımlarında ince bir miktar renk görmek isteyenler için harika görünecek. Kırmızı patlayan bu siyah as baskısı, başkalarının kumar oynamayı sevdiğinizi ve sizin şanslı renginiz olduğu için her zaman kırmızı renge bahse girdiğinizi bilmesini sağlar. Bu sana benziyor mu ve bu seni tarif ediyor mu?

16. Oyun Kartları As Dövme

Oyun Kartları Ace DövmePin

Görüntü Kaynağı:@miko__dövme

En sevdiğiniz zar oyunları mı? Büyük kazanmak ve gerçek bir kazanan olarak eve gitmek söz konusu olduğunda şansınızı denemekten ve farklı taktikler denemekten hoşlanıyor musunuz? Bu, kaderiniz ve karakteriniz gibi geliyorsa, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız.

17. Oyun As Kartları Dövmeleri

Oyun As Kartları Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@thetattooshop_newdelhi

Bazı insanlar kart veya sayı oyunları oynarken zayıf veya kötü deneyimler yaşadı. Bu süreci veya oyun dönemini sevmeyen biri olduğunuzu gösterin. Kaybetme veya hayatınızda büyük bahis oynama söz konusu olduğunda dünyanın nerede durduğunuzu ve nasıl hissettiğinizi görmesine izin verin.

18. Önkol Siyah Ace Dövme

Önkol Siyah Ace Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoos_by_thora

Bu detaylı as dövmesi, siyah renkleri ve daha basit sanatı seven erkek ve kadınlara uyacaktır. Farklı fikirlerle kendinizi ve ruh halinizi yaratmayı ve ifade etmeyi seven biri olduğunuzu gösterin. Dövmelerinizde çok sayıda kusursuz çizgi ve kreasyondan hoşlanan biriyseniz, bu baskının tadını çıkaracaksınız.

Eğlenceli gerçek: Bu kart, 2. Dünya Savaşı sırasında askeri bir semboldü.

19. Göğüs Ası Dövmesi

Göğüs Ası Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@ink.us_tattoo

Göğüs dövmeleri, gösterişli görünmeyi sevenler ve seçtikleri tasarımla öne çıkmak isteyenler içindir. Herkesin üzerinizde göremeyeceği şık parçaların hayranıysanız bu dövmeyi yapın. Dövmeniz, yalnızca sizin ve ruhunuzun bildiği önemli bir anlamlı güce sahip olabilir.

20. Oyun Kartları Ace Dövme Rengi

Oyun Kartları Ace Dövme RengiPin

Görüntü Kaynağı:@sophieannisontattoo

Gerçek as dövmeleri yaptırabilir ve onları her zaman kollarınıza giydiğinizi gösterebilirsiniz. Bu dövme, her zaman sahip olduğunuz eli ve aynı zamanda istekli oyun oynama ve birlikte oynama isteğinizi temsil edecek. Renkli kartlar ve göstermek için bir taç detayıyla bu baskıyı salladığınızda herkesin sizi önemli bir şey olarak görmesine izin verin.

21. Dört Kart As Dövmesi

Dört Kart As Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@gabxgiroux

Bir as senin için yeterli değilse, neden dördünü almıyorsun? Dört farklı as baskı çeşidine sahip bu tasarım, herkese her zaman elinizde bir şeyler olduğunu gösterecek. Gerçek duygularınızı ifade etme konusunda endişeli veya çekingen değilsiniz ve ayrıca her zaman eğlenceli oyunlar oynama havasındasınız.

Destede 52 kart olduğunu ve yılda 52 hafta olduğunu biliyor muydunuz?

22. Küçük Bacak Ace Dövme

Küçük Bacak Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tylertelles

Cildinizin derinliklerine bastırılan bir iğne veya histen hoşlanmıyorsanız, daha küçük bir dövme yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Bu sevimli ve gösterişli as sembolü, minimalist bir sanat formu aracılığıyla tarzınızı nasıl ifade edeceğinizi ve keyfini çıkaracağınızı bildiğinizi gösterecektir. Son derece sakin ve soğukkanlı olmayan herkes bu as baskının tadını çıkaracak.

23. İddialı As Dövme

İddialı As Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@pepoomarius

Yetenekliyseniz ve iddialı fikirleri seven biriyseniz, bu baskıya bayılacaksınız. Bu as, yaratıcı ve her zaman yeni deneyler ve yeni insanlarla denemeye çalışan birini gösterir. Farklı olmak sana doğal geliyor değil mi?

24. Kafatası Siyah Mürekkep Ace Dövme

Kafatası Siyah Mürekkep Ace Tattoo Pin

Görüntü Kaynağı:@artatorture

Korkunç bir kafatası görüntüsü elde edin ve bu baskı yeni bölümünüzü sembolize edecek, ancak korkunun arkanızda olduğunu göstereceksiniz. Yolculuğunuz hakkında paranoyak veya korkmuyorsunuz, önünüzde ne olduğunun ve onu nasıl “oynayacağının” tamamen farkındasınız.

Eğlenceli gerçek: Vietnam savaşı sırasında birçok Amerikan askeri, düşmanın ölü bedenlerinin üzerine as kartları bırakırdı.

25. Kol Ace Dövmeleri

Kol Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@doc_hospo

Bu omuz dövmesi, oyunu oynamayı ve arkadaşça bir yolculuğun tadını çıkarmayı sevenlere en çok yakışacak ve görünecektir! Şansa ve şans oyununa inanıyorsanız bu konsepti seveceksiniz. Her zaman “kartları elinizde tuttuğunuzu” ve tam kontrole sahip olduğunuz için hiçbir şeyin yolunuzdan çıkamayacağını gösterin.

26. Hepsi Bir Arada Dövme

Hepsi Bir Arada Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@glitchjestertattoos

Her zaman oynuyor ve her şey dahil mi gidiyorsun? Eğer öyleyse, bu dövmeyi beğeneceksin. Her zaman yeni bölümleri denemeye ve tüm kalbiyle dışarı çıkmaya istekli birini gösterir. Gerçek duyguları göstermekten korkmuyorsunuz ve her zaman sahip olduklarınızın %100’ünü veriyorsunuz.

27. Geri Ace Dövme Mürekkebi

Ace Dövme MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@kaa.ele

Sırt dövmelerini sever misin? Eğer öyleyse, bununla bir deneyin. Ayrıntılara meraklı olanlara yakışacak iddialı bir dövme. Yeni as dövmenizle, belirgin çizgilere, mandalalara ve iddialı parçalara olan sevginizi de gösterebilirsiniz.

Destede yılın on iki ayını temsil eden on iki resimli kart olduğunu biliyor muydunuz?

28. Uyluk Siyah Mürekkep Ace Tattoo

Uyluk Siyah Mürekkep Ace Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@tome_mandic

Bunun gibi bacak veya uyluk dövmeleri, spor yapan erkeklerde harika görünecek. Erkeksi bir figüre sahip biriyseniz ve esas olarak kartlara odaklanan inanılmaz derecede ayrıntılı bir parça arıyorsanız (daha spesifik olmak için as kartı), bu tasarımı deneyin! Dikkat edin, çünkü bunu başarmanız yaklaşık üç saat sürecektir.

29. İddialı Siyah Mürekkep Ace Tattoo

İddialı Siyah Mürekkep Ace Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@slum_mansionink

Ayrıntılı unsurlara sahip siyah beyaz mürekkep, hassasiyet ve süslü unsurlar konusunda büyük olan herkes içindir. Sevimli mürekkep dövmelerinden hoşlandığınızı ve anlatacak bir hikayesi olan dövmelerin hayranı olduğunuzu gösterin. Bu baskı sizi kontrol odaklı bir karakter olarak gösterecektir. Bunu ister miydin?

30. Göğüs Numaraları As Dövme

Göğüs Numaraları Ace TattooPin

Görüntü Kaynağı:@fifiloutattoo

Son olarak, bu as dövmesini deneyin! Bazı ince renk unsurlarına sahiptir ve sessizce ve huzur içinde kumar oynamayı seven herkese uyacaktır. Bu yeni as güzellik ile ne kadar yaratıcı, retro ve farklı olduğunuzu gösterin!

En İyi 20 Tek Parça Ace Dövme Tasarım Fikirleri

Tanınmış manga dizisi ” One Piece ” hayranı mısınız? Öyleyse, makalenin bu kısmı size uyacak ve herkesin en sevdiği karakter olan Ace’e odaklandığından çok daha fazla ilginizi çekecek! Mükemmel Ace dövmenizi aşağıdan bulun!

1. Ace Dövme Tek Parça

Ace Dövme Tek ParçaPin

Görüntü Kaynağı:@rika.loli

Mangadan en sevdiğiniz karakterlerin drama hayranıysanız, bu gürültülü ve renkli dövmeyi yapın.

Ace’in 1 Ocak’ta doğduğunu ve bu nedenle manganın yaratıcısı Eiichiro Oda ile doğum gününü paylaştığını biliyor muydunuz?

2. Sıcak Turuncu Ace Dövme Karakteri

Sıcak Turuncu Ace Dövme KarakteriPin

Görüntü Kaynağı:@chapi1225

Ace’e olan sevginizi en sevdiğiniz renkle ifade edin! Orange ona gerçekten iltifat edecek.

3. Siyah Beyaz Mürekkep Ace Tek Parça Dövme

Siyah & Beyaz Mürekkep Ace Tek Parça Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@alvaroescobart

Siyah beyaz mürekkeple yapıldığında bile benzersiz bir dövmeyi sallayabilirsiniz.

One Piece’in yirmi yıldan kısa bir sürede 320.866.000 adet sattığını biliyor muydunuz?

4. Manga’dan Esinlenen Ace Tattoo

Mangadan Esinlenen Ace Tattoo Pin

Görüntü Kaynağı:@elow.noos_tattoo

Bu dövme, Ace ve eski tarz dövmeleri sevenlerde en iyi şekilde görünecek.

5. Siyah Mürekkep Fikir Ace Dövme Manga

Siyah Mürekkep Fikir Ace Dövme Manga Pin

Görüntü Kaynağı:@helenmatosink

En sevdiğiniz manga karakterine olan ilginizi kendi ince tarzınızla göstermek için bu ilginç siyah beyaz dövmeyi yaptırın.

6. Çizgi Filmden Esinlenilen As Dövme

Çizgi Filmden Esinlenen Ace Tattoo Pin

Görüntü Kaynağı:@madamenana.ink

Renkli ve retro görünümlerden hoşlanıyorsanız, Ace’in bu doğru temsilinin tadını çıkaracaksınız!

7. Fark Edilebilir Ace Dövme Manga Mürekkebi

Fark Edilebilir Ace Dövme Manga Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@bluewolf.ink

Dövmenizi iddialı ve baskın hale getirmek için çok fazla alev alın. Zarif ve gösterişli görünümün hayranıysanız, işte bu!

Eğlenceli gerçek: Dragon Ball bu manga için büyük bir ilham kaynağıydı.

8. Büyük Omuz Ace Dövme Karakteri

Büyük Omuz Ace Dövme Karakteri Pin

Görüntü Kaynağı:@kelseydiana

Bu dev omuz dövmesini elde etmeniz 5-7 saatinizi alacaktır. Eşsiz yaklaşımınız ve renk düzeninizle güzelliğini gösterin.

9. Ace Kol Manga Dövmesi

Ace Kol Manga Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@onepiecetattoos

Erkeksi veya baskın omuzlarınız varsa, bu dövmeyi ve baskın karakteriniz olarak Ace’i seveceksiniz.

10. Basit Siyah Mürekkep Ace Dövme Tek Parça

Basit Siyah Mürekkep Ace Dövme Tek ParçaPin

Görüntü Kaynağı:@dieup_art

Bu siyah beyaz dövme, yeni sanat biçimlerine nasıl değer vereceğini bilen sanatçılar içindir.

11. Renkli Omuz Ace Dövme Tek Parça Baskı

Renkli Omuz Ace Dövme Tek Parça Baskı Pin

Görüntü Kaynağı:@brasitdövme

Bu dev portre tasarımıyla bu dövmenin güzelliğini ve Ace’e olan sevginizi gösterin.

Bu mangada bir sürü korsan referansı olduğunu biliyor muydunuz?

12. Büyük Ace Dövme Omuz Tek Parça Tasarım

Büyük Ace Dövme Omuz Tek Parça TasarımPin

Görüntü Kaynağı:@alexis.dövmeler

Bu baskın omuz dövmesi ile tüm dünya manganın gerçek bir hayranı olduğunuzu görsün.

13. Yumruk Ace Tek Parça Dövme

Yumruk Ace Tek Parça Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@senpaiink

Yumruk veya kol dövmeleri oldukça riskli olabilir. İşiniz benzer bir şey giymenize izin veriyorsa, bu dövmeyi deneyin!

Eğlenceli gerçek: Armani Exchange birçok karakter için kıyafet tasarladı.

14. Renkli Ace Dövme Tek Parça Baskı

Renkli Ace Dövme Tek Parça Baskı Pin

Görüntü Kaynağı:@reza_tattoo28

Suluboya dövme konseptini tercih edin ve bu yaratıcılığın tadını çıkarın!

15. Parlak Mavi Ace Dövme Tek Parça

Parlak Mavi Ace Dövme Tek Parça Pin

Görüntü Kaynağı:@barbe_bleue7

Sanatsal bir insansanız, bu As sembolü ve renkli fikrin tadını çıkaracaksınız.

16. Gerçekçi Siyah Mürekkep Ace Tattoo Manga

Gerçekçi Siyah Mürekkep Ace Tattoo Manga Pin

Görüntü Kaynağı:@_20tavuk

Dövmenizi “kötü adam” tarzında süsleyin ve bu dövmeyi güvenle giyin.

17. Tek Parça Ace Dövme Şapka Fikri

Tek Parça Ace Dövme Şapka FikriPin

Görüntü Kaynağı:@best_anime_tattoo

Ace’i seven erkekler veya kadınlar, bu dövme ve renk sıçramasıyla sevgilerini gösterebilirler.

Japonya’da One Piece’e adanmış restoranların, kafelerin yanı sıra tema parklarının olduğunu biliyor muydunuz?

18. Tek Parça Dövmeden Turuncu Renkli Ace

Tek Parça Dövmeden Turuncu Renkli Ace Pin

Görüntü Kaynağı:@ciallinetattoo

Bu dövme sıcak ve ateşli, retro mürekkebiyle öne çıkmayı seven herkes için ideal.

19. Siyah Mürekkep Bilek Ace Dövme

Siyah Mürekkep Bilek Ace Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@anime_tattoosz

Tek Parça gölge, Ace’inizi dövme tasarımında çok cesur veya fark edilir hale getirmeden gerçekten öne çıkmasını sağlayacaktır.

20. Komik Karakter As Sembolü Dövmeleri

Komik Karakter As Sembol DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@neo_tokyo_tattoo_studio

Son olarak, bu acayip ve komik dövmeye ne dersiniz? Ace’i ilginç ve benzersiz gösterecek, ilgi çekici bir dövme isteyen herkes için ideal.

Eğlenceli gerçek: Portgas D. Ace, mangada oldukça geç çıkış yaptı ancak hayranlarını bir kalp atışında kazandı.

Yeni Dövme Zamanı

Yeni bir dövme bulmaya hazır mısınız? Listemizden hangisini sallamak için sabırsızlanıyorsunuz? Listeden hangi tasarımın favoriniz olduğunu bize bildirin. Kendin için ne seçtiğini görmek için sabırsızlanıyoruz!

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın