70 En İyi Çift Dövme Fikirleri 2023 (Yeni Stiller)

Eşleşen bir çift dövmesinin hem tek başına hem de eşinizle birlikte havalı görünmesi gerekir. Bu sadece bir zorunluluktur. Bu, çok zekice bir tasarım bulmanız gerekeceği anlamına gelir – bu, çok fazla düşünme ve planlama gerektiren bir dövme türüdür.

Yaratıcı enerjinizi harekete geçirmenize yardımcı olmak için 2023’te tamamen patlama yapan en iyi çift dövme fikirlerini bir araya topladık. Seçtiğiniz dövme sanatçısını bile etkileyecekler!

Oh, ve lazerle dövme sildirme için teşekkür etmek için bir dakikanızı ayıralım. İlişkiniz eskisi kadar uzun sürmezse üzülmeyin – 2023’te ilişkiyi bitirmek aslında oldukça kolay.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

5 En İyi Eşleşen Çift Dövme Fikirleri

Bu 5 fikir en büyük klasiklerdir. Zamansız eşleşen çiftler dövmesi yaptırmak istiyorsanız, başlamanız gereken yer burasıdır.

Zayıflığımdan Güç Aldım

Zayıflığımdan Güç AldımPin

Kredi: instagram

Bu eşleşen dövme fikrinin ardındaki duyguya hayran olmak için tasarıma aşık olmanıza gerek yok. Birbirinizin zayıf olduğu yerde güçlüsünüz – bu bir ilişki içinde olmanın bir parçasıdır.

Her Şeyi Anlatan Bir Sahne

Her Şeyi Anlatan Bir SahnePin

Kredi: instagram

Her çiftin kendine has bir filmi, şarkısı ya da TV programı vardır. onların. Neden senin için önemli bir şey ifade eden bir sahneyi vücuduna dövme yaptırmıyorsun? Bu, örneğin ikonik Dövüş Kulübü sonu.

İki yarım

İki Yarım Çift DövmePin

Kredi: instagram

Bir tarafı kolunuzda ve diğer tarafı partnerinizde olacak şekilde ikiye bölünmüş bir kalp – bu klişe eşleştirme dövmesi. Ancak bu tasarım, yarım ve yarım fikri alır ve aslanları dahil ederek onu taze hale getirir.

Basit Tasarım, x2

Basit Tasarım x2Pin

Kredi: instagram

Bunu seviyoruz! Adamın bacağının ön tarafında dövme var ve kızın arka bacağında var. Yan yana durduklarında dövmeleri birlikte de görebilirsiniz. Sevimli.

Yin ve Yang

Yin ve Yang Çift DövmesiPin

Kredi: instagram

Bir ilişki içinde olmak, çift olmak denge, uzlaşma ve eşitlik gerektirir. Yin ve yang’ın temsil ettiği şey budur. Aynı bütünün iki yarısısınız. Bu ne kadar romantik?! Bu dövme parmaklarda harika.

10 Çift Dövme Fikirleri Küçük

Küçük bir dövme hızlı bir şekilde mürekkeplenir ve çok samimidir. Bunu dünyaya göstermek zorunda da değilsiniz… ve elbette, işler planlandığı gibi gitmezse bunu örtbas etmek kolaydır!

Minik Semboller

Minik SembollerPin

Kredi: instagram

Bu basit semboller, el ele tutuştuğunuzda anında eşleşir. Karmaşık, acı verici bir dövme istemeyen dövmeye yeni başlayanlar için çok sevimli ve harika. Yıldızlar, yıldız ve ay, kalpler… bunu kişiselleştirmenin birçok yolu var.

Güneş ve Ay

Güneş ve AyPin

Kredi: instagram

İlişkinizde güneş kim, ay kim? Bu dövme, bu eski favori eşleşen dövmeyi hayata geçirmek için yeni bir stil kullanıyor. Ayak bilekleri, bilekler ve köprücük kemikleri için harika bir küçük dövme.

Ayrıca Okuyun: Güneş ve Ay Dövmeleri: Anlam ve En İyi 47 Tasarım Fikri

Sonsuz Aşk

Sonsuz AşkPin

Kredi: instagram

Sembolizmi seviyoruz! Sonsuzluğun sembolü olan 8 figürü, sade bir aşk kalbiyle iç içe geçmiştir. “Seni seviyorum” derken gerçekten ciddiysen ve sonsuza kadar birlikte olacağından eminsen mükemmel.

seni seviyorum 3000

seni seviyorum 3000Pin

Kredi: instagram

Bu dövme bizi tam olarak hissettiriyor. Çok romantik ama aynı zamanda çok şey anlatıyor. Kayıp, fedakarlık, aşk, ekip çalışması… her şey Avengers Endgame’den bu basit alıntıda özetleniyor. 3000 çok seviyoruz

Kedi Severler İçin

Kedi Severler İçinPin

Kredi: instagram

Kediler yan yana oturduklarında aralarında oluşan aşk kalbini fark ettiniz mi? Bu, özellikle ikiniz de kedileri seviyorsanız, eşinizle birlikte yaptırabileceğiniz sevimli bir dövme. Köpekler için de uyum sağlayın!

Muz!

muz çift dövmePin

Kredi: instagram

Belki bir iç şakanın sembolüdür, ya da belki ilk buluşmalarında bir muz payını paylaşmışlardır. Eşleşen muz dövmelerinin önemini bu çift dışında kimse bilmiyor. Güzel samimiyetlerini kıskanıyoruz!

hat sanatı

Hat Sanatı Çift DövmePin

Kredi: instagram

Hat sanatı, çift dövmelerini eşleştirmek için popüler bir tasarım seçeneğidir. Bunun gibi küçük semboller veya kısa yazı için harikadır. Çizgi renkleriyle de oynayabilirsiniz – siyah ve kırmızı, klasik ve romantik bir kombinasyondur.

Takımyıldızlar

TakımyıldızlarPin

Kredi: instagram

Bu harika bir fikir. Eşinizin yıldız işaretini üzerinize dövme yaptırabilirsiniz ya da ikiniz de tanıştığınız tarihe benzeyen bir takımyıldız dövmesi yaptırabilirsiniz. Denemek için harika bir minimalist tarz.

Sevgilisi, Sevgilisi

Sevgilisi, SevgilisiPin

Kredi: instagram

“Onun ve onun” trendi, ev tasarımı için harika, peki ya eşleşen çift dövmeleri? Bu fikir hoşumuza gitti, özellikle de bu kadar incelikli ve basit olduğunda. Bilek yerleşimi de gerçekten harika.

Birbirimizin Cümlelerini Bitiriyoruz

Birbirimizin Cümlelerini BitiriyoruzPin

Kredi: instagram

Bu anlam dolu bir dövme. Küçük ama güçlü ve ortaklara birlikte bir bütün olduklarını romantik bir şekilde hatırlatıyor. Harika bir ekip. Yazı tipi stili mükemmel bir seçimdi.

10 Sevimli Çift Dövme Fikirleri

Aşk her zaman sevimli gökkuşakları ve güneş ışığı değildir… öyleyse neden kötü zamanlar olsa da iyi zamanların buna değdiğini hatırlatmak için süper sevimli bir dövme yaptırmayasınız?

Karikatür Yaratıklar

Karikatür YaratıklarPin

Kredi: instagram

Taşımayı severler! Bu sevimli bir fikir. En sevdiğiniz filmden bir karakter ikilisi seçin ve onları kollarınıza dövme yaptırın – birlikteyken uyumlular, ayrıyken hala sevimliler.

Çipinize Daldırma

Çipinize DaldırmaPin

Kredi: instagram

Daldırma olmadan cips yiyemezsin. Bu ilişkinizi özetliyor mu? İster arkadaş canlısı bir çift olun, ister romantik bir çift olun, bu çok tatlı bir fikir. Kawaii tarzı çok güzel. Parlak renkler önemlidir.

Rock N’ Roll, adamım!

Rock N' Roll, AdamımPin

Kredi: instagram

Bu dövme “My Little Pony” sevimli olmadan da sevimli. Rock n’ roll için evrensel sembol, siz ve eşiniz aynı müzikal titreşimleri paylaştığınızda harika bir eşleşen dövmedir. Devam et!

Satürn’e roket

Satürn'e roketPin

Kredi: instagram

Aynı dövmeleri içermeyen başka bir sevimli fikir. Eşleşmek için yapılmışlar, ancak ince bir şekilde. Partneriniz dünyanızı o kadar sallıyorsa, uzaya uçtunuz, bu dikkate alınması gereken harika bir dövme fikri.

Kovboy Kız Şapkaları

Kovboy Kız ŞapkalarıPin

Kredi: instagram

İkisi de şapka dövmesi ama stilleri benzersiz. Bu sadece bir ilişkiyi özetlemiyor mu? İkiniz de benzersiniz ama aynı zamanda bireylersiniz. Bu, harika bir dövme tasarımıyla bunu mükemmel bir şekilde gösteren sevimli bir dövme.

Değerli Bir Hafıza

Değerli Bir HafızaPin

Kredi: instagram

Siz ve eşiniz, öpüşen çiftin bu küçük polaroid fotoğrafı gibi, birbirinize özel anılar yazdırabilirsiniz. Aynı fotoğraf açısı veya hatta aynı olay farklı açılardan olabilir.

Kağıttan uçaklar

Kağıttan uçaklarPin

Kredi: instagram

Bu harika bir fikir. Kağıt uçaklar çocuksu, basit, temiz ve tamamen romantiktir. Havada uçma şekilleri, tıpkı gülümsemelerini gördüğünüzde kalbiniz gibi. Parmaklar, ayak parmakları ve ayak bilekleri için harikadır.

Eşleşen Kol Dövmeleri

Eşleşen Kol DövmeleriPin

Kredi: instagram

Vay! Bu dövme fikri çok havalı. Kadının kolundan başlayarak erkeğin koluna akar… ama sadece el ele tutuşurken. Oh, ve her dövme ayrı ayrı harika görünüyor. Kesinlikle mükemmel.

Jack ve Sally Gibi Yaşayın

Jack ve Sally Gibi YaşayınPin

Kredi: instagram

İster The Nightmare Before Christmas’ın ister Blink-182’nin (veya her ikisinin) hayranı olun, bu sevimli dövme fikri siz ve eşiniz için harika. Benzerliklerini yakalamak için yetenekli bir dövme sanatçısına ihtiyacınız olacak.

Ben Groot’um

Ben Groot'umPin

Kredi: instagram

Kalp gözleri emojisini kullanmaya ihtiyaç duyulduysa… tam zamanı! Bu dövme tasarımına uyan sevimli bir çift. Groot kullanmanıza gerek yok – sadece istediğiniz karakteri seçin.

5 Evli Çift Dövme Fikirleri

Evlenmek harika bir şey. Düğününüz hayatınızın en büyük olayı bile olabilir (ve değilse, umarız balayınız kesindir!) Öyleyse neden kutlamak için bir dövme yaptırmayasınız?

Seni seviyorum tatlım

Seni seviyorum tatlımPin

Kredi: instagram

Bu tatlı kırmızı kelimeler “Seni Seviyorum Tatlım” anlamına gelir. Bunun yerine neden evlilik yemininden küçük bir satır dövme yaptırmıyorsun? Düğününüzden sonra eşleşen çift dövmeleri yaptırmanın güzel bir yolu.

Sembol ve Sayılar Dövmesi

Sembol ve Sayılar DövmesiPin

Kredi: instagram

Neden bu tasarımın tarzını alıp altına romantik bir sembol ve düğün tarihinizi kullanmıyorsunuz? Tanıştığınız tarihi veya yıl dönümü gibi diğer unutulmaz günleri kullanabilirsiniz.

Evli ve Çocuklu

Evli ve ÇocukluPin

Kredi: instagram

Çocuklarınızı çift dövmenize dahil edin. Bu dövme fikri, tüm aile için çok özel bir anı anmak için tarih içeren bir kalp atışı kullanır. Bu dövmenin ne kadar duygusal ve sağlıklı olduğunu gerçekten seviyoruz.

Ne olursa olsun

Ne olursa olsunPin

Kredi: instagram

Evlenmek, “ne olursa olsun” yemini etmek gibidir. Daha iyisi ve daha kötüsü sayesinde, birbirinize bağlı kalacaksınız. Bu dövmenin temsil edebileceği şey bu! Kendinize hayatta neyin önemli olduğunu hatırlatmanın harika bir yolu.

Uyumsuz Yazı Tipleri

Uyumsuz Yazı TipleriPin

Kredi: instagram

Bileklerinize veya ayak bileklerinize dövmeyle harika görünen tatlı bir tasarım. Onun için sevdiği tek kadın o. Onun için, hayalini kurduğu kişi o. Bu, aşklarının dayanılmaz derecede romantik bir işaretidir.

5 Çift Adı Dövme Fikirleri

Herkes omzuna kalp dövmesi yaptırabilir… ama eşinizin adını üzerinize dövme yaptırmak? Bu, bağlılığın nihai işaretidir.

kalp baş harfleri

kalp baş harfleriPin

Kredi: instagram

Bazen bu eşleşen dövmeler gibi klasik bir fikir en iyisidir. İsimlerinin ilk baş harflerini bir kalp içinde kullanarak, dövme tasarımları aracılığıyla anında bir bağ ve söz yarattılar. Bu sevimli bir romantik sembol.

Komut Dosyası Baş Harfleri

Komut Dosyası Baş HarfleriPin

Kredi: instagram

Partnerinizin baş harflerini kolunuza dövme yaptırın ve partnerinizin sizinkini dövmesini sağlayın. Bu gerçekten sevimli bir çift dövmesi ve ortasına gömülü olan minik kırmızı kalbi seviyoruz. Sevimli ve romantik.

Önkol Eşleşen İsim Dövmeleri

Önkol Eşleşen İsim DövmeleriPin

Kredi: instagram

Bu dövmelerin senaryosunu ve kalp atışlarına ve haçlara ne kadar iyi aktıklarını seviyoruz. Aynı zamanda yeni evliler için harika bir eşleşen çiftler dövmesi. Düğün tarihinizi de ekleyebilirsiniz.

Büyük ve Kalın Yazı Tipi

Büyük ve Kalın Yazı TipiPin

Kredi: instagram

Birini sevdiğinizde, bunu çatılardan haykırmak isteyeceksiniz. Pekala, COVID kısıtlamaları bunu zorlaştırdı… ama yine de isimlerini vücudunuza cesurca dövme yaptırabilirsiniz!

Ekstra Sembolizm

Ekstra SembolizmPin

Kredi: instagram

Adın yanı sıra, yeni mürekkebinizi güzel tasarımlarla süslemek için pek çok fırsat var. Bu dövme, sonsuzluk sembolünü oluşturmak için bir tüy ve kuşlar kullanır. Hangi sembolleri kullanacaksınız?

10 Çift Parmak Dövme Fikirleri

Parmaklarınızdaki minik dövmeler, “Seni seviyorum” demenin harika bir yoludur. El ele tutuştuğunuz her zaman, eşleşen dövmelerinizin hizalanması için bir fırsattır.

Parmaklar İçin Mükemmel Şekil

Parmaklar İçin Mükemmel ŞekilPin

Kredi: instagram

Bu çiftin kollarında gül dövmesi var ama bu tasarımın boyutu ve şekli mükemmel bunun yerine parmaklarınızın üzerinde gitmek için. Ve klasik bir gülden daha iyi bir aşk sembolü olabilir mi?

Beraber katılın

Beraber katılınPin

Kredi: instagram

Bir tasarımın yarısını parmağınıza alın, partneriniz diğerini alacaktır. Sadece birlikte olduğunuzda dövmenin tamamını görebilirsiniz! Aşk kalpleri ve yıldızlar gibi basit semboller burada harika çalışıyor.

İnce Çizgi Kalpler

İnce Çizgi KalplerPin

Kredi: instagram

Parmağın iç kısmındaki yerleşim önemlidir – kolayca görülmeyecektir, bu nedenle ilişkinizi daha özel tutmak sizin için önemliyse, yerleşimi dikkatlice düşünün. Oh, ve kalpler çok tatlı.

XOXO

XOXOPin

Kredi: instagram

Sarılmalar ve öpücükler, yolunuza çıkıyor! Parmak dövmelerinin anahtarı, onu kısa ve tatlı tutmaktır. Eh, bundan daha kısa olamaz. Öpücükler için X ve sarılmalar için O ideal bir semboldür.

Önerdiği Yer

Önerdiği YerPin

Kredi: instagram

Eyfel Kulesi sadece aşk ve romantizm şehri Paris’in bir sembolü değil, aynı zamanda bu adamın kızına evlenme teklif ettiği yer! Bu çiftler için romantik bir parmak dövmesi.

Romantik? Hayır, teşekkürler.

Romantik Hayır TeşekkürlerPin

Kredi: instagram

Bu dövmeyi seviyoruz çünkü eşleşen çift dövmelerinin gül ve aşk kalpleri olması gerektiğini kim söyledi? Bu eşleşen kafatasları, farklı, daha derin, daha karanlık bir sevgiyi gösteriyor. Ve biz bunu gerçekten seviyoruz! Çok benzersiz.

üst üste gelen kalpler

Çakışan Kalpler Çift DövmePin

Kredi: instagram

Üst üste binen üç kalp, klişe kalp dövmesini biraz benzersiz hale getirmenin zarif bir yoludur. Parmağa yerleştirme işe yarar, ancak bu, bilekte veya ayak bileğinde daha büyük bir boyutta da güzel görünür.

uyumlu dövmeler

uyumlu dövmelerPin

Kredi: instagram

Uyum tamamen aynı olmak için anlaşmak, çakışmak ve esnemekle ilgilidir. Bir ilişki için daha iyi bir sembol nedir? Bunun mürekkeplendiğinde gerçekten temiz olduğunu düşünüyoruz. Bu parmak dövme yerleşiminde yıldız işaretlerini de kullanabilirsiniz.

Koi balığı

Koi Balığı DövmesiPin

Kredi: instagram

Başparmaklar, eşleşen dövmeler için parmaklar kadar popüler değildir. Ancak bu koi balığı eşleştirme çift dövmesi, eşinizle mürekkeplenmek için hala harika bir yer olabileceğini gösteriyor. Koi balıkları da çok güzel.

Parmak Harfleri

Parmak HarfleriPin

Kredi: instagram

Basit bir mektup çok fazla anlam taşıyabilir! Bu gerçekten güzel bir dövme. Cildinize yalnızca tek bir harf dövmesi yapıyorsanız, yazı tipini seçmek en önemli karardır. Sanatçılar harika tavsiyeler veriyor!

5 Eşcinsel Çift Dövme Fikirleri

Dövmelerle ilgili güzel bir şey, herkesin yaptırabilmesidir. Yaş, cinsel yönelim, ırk… Bunların hiçbiri, ilişkinizi kutlamak için vücudunuzu mürekkeple süslemenize engel olamaz.

Dört yapraklı yonca

Dört yapraklı yoncaPin

Kredi: instagram

Dört yapraklı yoncanın bir bitki olduğunu biliyor muydunuz? Uruguay’da eşcinsel haklarının sembolü? Partnerinizle birlikte yaptırabileceğiniz çok güzel bir dövme! Yoncaların etrafındaki baş harfleri de kontrol edin. Çok tatlı.

Kadınlar için

Kadınlar içinPin

Kredi: instagram

Bu dövmeyi seviyoruz. Kadınlığı ve romantizmi kutlar. Hat çalışması hem hassas hem de güçlüdür. Lezbiyen aşkınızı kutlamak için ideal bir eşleşen dövme fikri. Yansıtılmış olsaydı daha çok severdik.

Her zaman

Her Zaman Çift DövmePin

Kredi: instagram

Bu eşcinsel çift birbirlerine “daima” dövmesi yaparak aşklarını ölümsüzleştirdiler. Süper romantik ve birbirlerine olan bağlılıklarını gösteriyor. Onu seviyoruz ve birlikte uzun ve tatmin edici yaşamları için mutluluklar diliyoruz.

erkeksi güzellik

erkeksi güzellikPin

Kredi: instagram

Bu dövme tamamen yüce. Keskin çizgi sanatının erkeklikteki güzelliği vurgulamasına bayılıyoruz. Birbirinize olan eşcinsel aşkınızı kutlamak için bir fikir eşleştirme dövmesi. Suluboya sıçramalarını gökkuşağı olarak ekleyebilirsiniz.

aşk kalpleri

aşk kalpleriPin

Kredi: instagram

Aşkın aşk olduğunu kanıtlamak! Bu dövme eşcinsel çiftler, heteroseksüel çiftler ve diğer tüm çift türleri (veya üçlüler veya… liste sonsuzdur) tarafından kullanılır. Sevgi kalbi, tüm insanlar arasında evrensel bir semboldür.

5 Çift Dövme Fikirleri Kral ve Kraliçe

Kral ve kraliçe dövme fikri bir klasik. Kral dövmesini yaptırıyor ve kraliçe dövmesini yaptırıyor. Birlikte, aşkınız hükmediyor! Bu 5 fikre göz atın.

Kupa Kralı ve Kraliçesi

Kupa Kralı ve KraliçesiPin

Kredi: instagram

Stilize bir kalbin üzerinde basit kronlar. Çok basit ama eşleştiğinde anlam inanılmaz derecede açık. Aşkınızı fethettiklerini göstermek için sevdiğiniz kişiye bu dövmeyi yapın.

Eskiz Taçlar

Eskiz TaçlarPin

Kredi: instagram

Bir tepenin altında AQ ve diğerinin altında bir K. Bu, çiftler için gerçekten harika bir kral ve kraliçe dövme fikri! İyi yerleşimler arasında kalça, bilek, ayak bileği ve uyluk bulunur. Siz de renklendirebilirsiniz.

İsimler ve Taçlar

İsimler ve TaçlarPin

Kredi: instagram

Bu güzel bir fikir. Neden partnerinizin adını, üzerinde bir taç olacak şekilde dövme yaptırmıyorsunuz? Hala o kral kraliçe teması var, ama biraz daha kişisel ve romantik.

Farklı Yerleşimler

Farklı YerleşimlerPin

Kredi: instagram

Dövmeler eşleşse de yerleştirmenin her zaman aynı olması gerekmez. Bu kral ve kraliçe tarzı eşleşen dövme setinin, birbirlerinin vücutlarında birbirinden uzak olsalar bile çok iyi çalışmasına bayılıyoruz.

Klasik Kral ve Kraliçe

Klasik Kral ve KraliçePin

Kredi: instagram

Çift dövme fikirleri listemizin bu bölümünü bir klasikle bitirelim. Kronları ve ne kadar zarif bir şekilde dövüldüklerini seviyoruz. Mesajı almadıysanız diye, kral ve kraliçe altına mürekkeplenir.

10 Çift Dövme Fikirleri Minimalist

Minimalist dövme trendi burada kalacak ve çiftler için dövme fikirleri için harika bir tarz. İşte hayal gücünüzü harekete geçirmek için en sevdiğimiz 10 stil.

Aşk kuşları

aşk kuşları çift dövmePin

Kredi: instagram

Bu tatlı martı dövmeleri, mutlu evlilik yıllarını kutluyor! Sade tasarımı ve kullanılan sade renkleri seviyoruz. Ayrıca yerleştirmenin epik olduğunu düşünüyoruz – her iki koldaki aynı nokta çok güzel bir şekilde eşleşiyor.

Basit Şekiller

Basit DövmelerPin

Kredi: instagram

Bu çok basit ve zarif üçgenler çok şey anlatır. Üçgenin en güçlü şekil olduğunu biliyor muydunuz? Bu size ilişkileri hakkında çok şey anlatıyor! Arka bacaktaki uyumlu şekil ve yerleşim mükemmeldir.

Devamını Okuyun: 60+ Popüler Üçgen Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Sembolik Yazı

Sembolik YazıPin

Kredi: instagram

Instagram’da yayınlanan bu dövme resminin başlığı şöyledir: “999, içinden geçtiğiniz cehennem, kötü durum veya mücadele ne olursa olsun onu alıp olumlu bir şeye dönüştürmeyi temsil eder.” Şeytani 666’nın tam tersi!

Geometrik Geyikler

Geometrik GeyiklerPin

Kredi: instagram

Bu sevimli geometrik tarzda iki geyik (erkek geyik), harika bir minimalist çiftler dövmesi yapar! Bu eşleşen geyik dövmelerinin romantik bir çift için olduğunu açıkça ortaya koyan ince farklılıkları ve benzerlikleri seviyoruz.

Basit Çizgi Sanatı

Basit Çizgi SanatıPin

Kredi: instagram

Bu dövme, romantik olandan çok bir arkadaş havasına sahip olduğu için kardeşler ve çiftler için harikadır. Yine de tarzın havalı olduğunu düşünüyoruz. Yüzlerinin bir portresini çekmekten daha iyidir!

Süpermen ve Harika Kadın

Süpermen ve Harika KadınPin

Kredi: instagram

Bir çift dövmesi için ikonik bir ikili ve parlak bir fikir. Sembolleri büyütebilir ve renklendirebilirsiniz, ancak bu minimalist logo stilinin çok daha havalı ve tatlı olduğunu düşünüyoruz. Herhangi bir ikonik ikili seçin!

Uzak Mesafe İlişki Dövmesi

Uzak Mesafe İlişki DövmesiPin

Kredi: instagram

Hayat sizi nereye götürürse götürsün, bu dövme sizi her zaman bir arada tutacak. Uzun mesafeli bir ilişki için ya da birlikte ilk tatile çıktığınızda, kalıcı anılar yapmak için harika bir dövme.

Gün Batımı mı Gün Doğumu mu?

Gün Batımı veya Gün DoğumuPin

Kredi: instagram

Romantik bir gün batımını veya sembolik bir gün doğumunu andırıyor olsun, bu minimalist çiftler dövmesi gerçekten çok sevimli. Ayrıca çok sayıda yerleşimde harika görünecek, bu nedenle üzerine mürekkeplenebilecek oldukça esnek bir tasarım.

Eşleşen Kol Bantları

Eşleşen Kol BantlarıPin

Kredi: instagram

Bu dövme, eşleşen mücevher takmak gibidir. Romantik bir havası veya sevimli güvercin kalpleri yok ama yine de çiftler için harika. Romantik ilişkinizde gerçekten simpatico olduğunuzun bir sembolü.

Kalp Şeklinde El Bombaları

Kalp Şeklinde El BombalarıPin

Kredi: instagram

Eşleşen dövmeleri olan iki mürekkepli aşık. Çok sevimli! Birbirinize olan sevginiz patlayacak kadar güçlü olduğunda, yaptırmak isteyeceğiniz dövme tasarımı budur.

Oh, ve daha da fazla ilham almak için Saved Tattoo’daki tüm dövme kılavuzlarımıza göz atmayı unutmayın.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın