En İyi 30 Amerikan Bayrağı Dövme Tasarım Fikri (Kol, Sırt, Siyah Beyaz)

Orada gerçek Amerikalılar var mı? Eğer öyleyse, bu makaleyi beğenecek ve takdir edeceksiniz. Burada, ABD’den ilham alan en güzel ve modern bayrak dövme fikirlerinden bazılarına odaklanacağız. Yeni bayrak tasarımınızla gerçek bir vatansever olduğunuzu gösterin. Okumaya devam edin ve aşağıdaki seçeneklerimizden bazılarını keşfedin.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

En İyi 30 Amerikan Bayrağı Dövme Tasarım Fikri (Kol, Sırt, Siyah Beyaz)

1. Amerikan Bayrağı Dövme Omuz

Amerikan Bayrağı Dövme OmuzPin

Görüntü Kaynağı:@georgitattoo

Bir Amerikan bayrağının klasik bir omuz dövmesi! Gösterişli ve dramatik kol dövmeleri giyecek kadar cesursanız, bu dövmeyi yapın. Nihai sonuç, egzersiz yapan ve fiziğiyle gurur duyan herkese uyacaktır.

Amerikan Bayrağının 27 versiyonu olduğunu biliyor muydunuz?

2. Yırtık Cilt Amerikan Bayrağı Dövmesi

Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@livingartgallery

Bir omuz dövmesi istiyorsanız, ancak tipik tasarımınızdan biraz daha fazla renk eklemek istiyorsanız, bununla bir deneyin. Cesur ve seçkin erkeklere en çok yakışacak.

3. Küçük Amerikan Bayrağı Dövmesi

Küçük Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@inkedbyuriel

Bu küçük bayrak dövmesi, dövme işlemini sevmeyenler içindir. Fazla fark edilmeden iddialı görünmek istiyorsanız, bu baskıyı deneyin. Minimalizm iddialı erkeklere en çok yakışacak.

Eğlenceli gerçek: Amerika Birleşik Devletleri, kara kütlesi bakımından dünyanın üçüncü büyük ülkesidir.

4. Renkli Amerikan Bayrağı Dövmesi

Renkli Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@inkedmob

Soyut sanata büyük iseniz, bu iddialı dövmeye gidin. Vatanını sevdiğini ve bu mürekkeple yaratıcı olduğunu tüm dünya görsün.

5. ABD Kızı Amerikan Bayrağı Dövmesi

ABD Kız Amerikan Bayrağı Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@alex_godair

Her zaman biraz farklı bir şey için gidebilirsiniz. Sevimli fikirlerin hayranıysanız ve aynı zamanda bir kadının baskısını da eklemek istiyorsanız, bu dövmeyi deneyin. Sonuç, gösterişli tarafınızı ve ülkeye ve ABD’den gelen kadınlara olan sevginizi gösterecek.

6. Sırtta Amerikan Bayrağı Dövme Tasarımları

Sırt Üzerine Amerikan Bayrağı Dövme Tasarımları Pin

Görüntü Kaynağı:@jsheptattoo

Renkli yapılan bu dev sırt dövmesi bir rüyanın gerçekleşmesi! Bazı ince renklerin hayranıysanız ve ülkeye olan sevginizi benzersiz bir şekilde göstermek istiyorsanız, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız. Bu sırt dövmesi ile herkesin güçlü ve enerjik karakterinizi görmesini sağlayın.

7. Kafatası Amerikan Bayrağı Dövmesi

Kafatası Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@swedishswordfish

Bu havalı ve korkutucu görünen kafatası dövmesine ne dersiniz? Bu iskeletin başının üzerinde, onun kişiliğini ve sizin mistik unsurlara, ancak ülkeye olan sevginizi gösteren, ABD’den ilham alan tamamen bir bayrak cüppesi var.

Bayrağın renklerinin bir anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Kırmızı, dayanıklılığı ve yiğitliği, beyaz saflığı, mavi ise uyanıklığı temsil eder.

8. Siyah Beyaz Amerikan Bayrağı Dövmesi

Siyah Beyaz Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@allan_torres_tattoo

Büyük ve dikkat çekici bir kol ister misiniz? Cesur biriyseniz ve daha büyük dövmelerden hoşlanıyorsanız, bu baskıyı beğeneceksiniz. Yeni bayrak baskılarınızla nasıl fark edilmek ve fark edilmek istediğinizi herkese gösterin.

9. Yanda Mavi ve Kırmızı Amerikan Bayrağı Dövmesi

Yanda Mavi & Kırmızı Amerikan Bayrağı DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@isaacbalestattoo

Gösterişli ve farklı tasarımları giymeye cesaret edenlerden misiniz? Yan göğüs veya karın dövmelerinin hayranıysanız, bu bayrağı beğeneceksiniz. Sadece yerleştirmenin kendisinin oldukça acı verici olduğunu bilin, bu yüzden bu baskıyı yapmadan önce dikkat edin.

10. Amerikan Bayrağı Dövme Kılıfı

Amerikan Bayrağı Dövme Kol Pin

Görüntü Kaynağı:@deepthanink1

Dövme sanatçınız oldukça yetenekliyse, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Vatansever yanınızı ve kültüre olan sevginizi gösterecek gösterişli ve gösterişli bir koldur. Kollardan hoşlanıyorsanız ve güçlü bir dövme arıyorsanız, omzunuzun üstünde bu konseptle deneyin.

Eğlenceli gerçek: Mevcut bayrak, 50 yıldan fazla dayanan tek bayraktır.

11. Renkli Amerikan Bayrağı Dövme Polisi İlham Verdi

Renkli Amerikan Bayrağı Dövmesi Polisten Esinlendi Pin

Görüntü Kaynağı:@larktattoo

Gerçek ABD vatandaşı olanlar, hatta polis memurları, bu baskıdan en çok keyif alacaklar! Geniş omuz tasarımınızla kendinizi ne kadar adadığınızı ve tüm bu konsepte olan gerçek sevginizi gösterin. Son baskı, spor salonuna oldukça sık gidenler için de mükemmeldir.

12. Önkol Amerikan Bayrağı Dövmesi

Önkol Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@crz_ink

Renkli yarım kol, dikkat çekici ve dev parçalardan hoşlananlara çok yakışacaktır. Tüm kolunuza muhteşem bir Amerikan bayrağı yaptırmak istiyorsanız, bu dövmeyi deneyin. Bu tasarımı elde etmeniz yedi saate kadar sürecektir.

13. Amerikan Bayrağı Dövme Önkol Siyah Mürekkep

Amerikan Bayrağı Dövme Önkol Siyah Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@kollintattoos

Bayrak dövmenizin altına iyi bilinen bir alıntı yapın “Biz insanlar” ve vatansever yanınızı gösterin! Bu tasarım, benzersiz dövmeleri ne kadar sevdiğinizi gösterirken aynı zamanda Amerika’ya olan saf sevginizi de gösterecek!

14. Güllü Omuz Amerikan Bayrağı Dövmesi

Omuz Amerikan Bayrağı Gül Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@rico_tattz

Gül dövmeleri genellikle işe yarar ve bayrak dövmenizin hemen yanında çok güzel görünürler. Daha büyük dövmelerden hoşlanıyorsanız ve göze çarpan fikirlerin hayranıysanız, bir sonraki adımınız olarak bu dövmeyi deneyin! Nihai sonuç kararlı adamlar içindir ve kaygısız insanlara yakışmayacaktır.

Amerika Birleşik Devletleri’nin en çok ziyaret edilen üçüncü ülke olduğunu biliyor muydunuz?

15. Kafatası Amerikan Bayrağı Dövmeleri

Kafatası Amerikan Bayrağı Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@swedishswordfish

Bu korkunç kafatası, bayrak dövmenizle birlikte eşleştirildiğinde çok güzel görünecek. Korkunç dövmelerden hoşlanan biriyseniz ve korkudan ilham alan dövmelerin hayranıysanız, buna bayılacaksınız! Aynı zamanda ünlü bir korku filmi olan “The Purge”dan bazı unsurlar içeriyor ve gerçek film fanatikleri için harika görünecek.

16. Amerikan Kartalı Bayrağı Dövmesi

amerikan kartal bayrağı dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@art_by_spaceman

Bir çift kartal kanadı alın ve onları bu bayrak sembolünün üstüne yerleştirin. Bu dövmeyi en çok renkli dövmelerden ve zarafetinizi gösteren baskın konseptlerden hoşlanan biriyseniz beğeneceksiniz.

17. Bayrağı Yırtık Amerikan Dövmesi

Amerikan Dövmesi ile ilgili şikayetler Pin

Görüntü Kaynağı:@tattooedkitten806

Bu dövme ve bu görüntü oldukça güçlü görünüyor. Gösterişli fikirleri seven biriyseniz bu dövme size çok yakışacaktır. Aynı zamanda, ülkesinin başına gelenlere rağmen galip gelmeye çalışan bir kişiyi de gösteriyor. Kendin de bildiğine göre, her zaman gökkuşakları ve kelebekler olmuyor değil mi?

18. Parçalanmış Amerikan Bayrağı Dövmesi

Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@prestonhawketattoos

Eğer bir askerseniz veya savaşta bulunduysanız, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Dramatiktir ve kararlı ve güçlü yönünüzü gösterir. Aynı zamanda, doğru olan için savaşmaya hazır olduğunuzu ve haklı, adalet odaklı bir kişi olduğunuzu gösterir.

Eğlenceli gerçek: Şimdiye kadar beş Amerikan Bayrağı Ay’a ulaştı.

19. Gül Amerikan Bayrağı Dövme Mürekkebi

Gül Amerikan Bayrağı Dövme Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@jay_derita_tattoos

Gösterişli mürekkebi seviyorsanız omzunuzun üzerine bir gül dövmesi yapın. Bir yaratıcı ve mistik görünmeyi seven biri olduğunuzu tüm dünya görsün. Sonuç, doğayı ve çiçekleri seven kadınlara da yakışabilir.

20. Dev Biz Halk Amerikan Bayrağı Dövmesi

Dev Biz İnsanlar Amerikan Bayrağı DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@trailer_trash_tattoos

“Biz insanlar” alıntısı olan bir başka harika omuz dövmesi! Gerçek bir vatanseverseniz, bu gösterişli dövmeyi seveceksiniz. Zaman alan bir tasarım olduğundan, bu tasarımı elde etme konusunda sabırlı olduğunuzdan emin olun.

21. Kırmızı ve Mavi Amerikan Bayrağı Dövmeleri

Kırmızı ve Mavi Amerikan Bayrağı Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@sinkorswim_studio

Basit kırmızı ve mavi mürekkep, böyle bir başyapıt yaratabilir! Bir renk hayranıysanız ve iddialı dövmeler yapmayı seviyorsanız, bu sizin için doğru olanı! Her iki cinse de yakışacaktır. Ülkenizi sevdiğiniz sürece, bu tasarıma bir şans verebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’nin yaklaşık 45 milyon göçmene ev sahipliği yaptığını biliyor muydunuz?

22. Göğüs Amerikan Kartal Bayrağı Dövmesi

Göğüs Amerikan Kartalı Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@skylinetattoo

Bu dev ve baskın kartalı tercih edin. Daha gerçekçi ve yaygın hale getirmek için bu bayrağı ekleyin. Dışarı çıkmayı gerçekten seven biriyseniz ve her Amerikan sembolünden veya kültürünün bir parçasından hoşlanıyorsanız, bu dövmeyi seveceksiniz.

23. Amerika Bayrağı Dövmesiyle Haç

Amerika Bayrağı Dövmesi İle Haç Pin

Görüntü Kaynağı:@williamwhittington

Ülkeye olan sevginizi, Tanrı’ya veya dine olan sevginizle birleştirin. Sıkı bir şekilde inanan ve dövmeleriyle dikkat çekici ve dikkat çekici görünmeyi seven herkes bu baskıyı beğenecek. Cinsiyetinize rağmen bir zorunluluktur.

Ayrıca Okuyun: 40+ Çapraz Dövme Tasarım Fikri: İnancınızı Yakın Tutmak İçin

24. Ordu Amerikan Bayrağı Dövmesi

Ordu Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@mrartistpainterman

Bir bayrak dövmesi yapın ama aynı zamanda aileniz, bütünlüğünüz, gelişiminiz ve inancınız gibi sizin için önemli olan tüm unsurları ve faktörleri de ekleyin. Daha önce yaptığınız mürekkebe birçok anlamlı dövme eklemeyi seven biriyseniz, bunun harika bir başlangıç ​​olduğunu bilin!

Eğlenceli gerçek: ABD bayraklarının %95’i ABD’de üretiliyor

25. Yılan Dövmeli Kartal Amerikan Bayrağı

Yılan Dövmeli Kartal Amerikan Bayrağı Pin

Görüntü Kaynağı:@jonathon_promer

Bu muhteşem ve renkli başyapıt, sizi bir renk patlamasından hoşlanan yaratıcı bir erkek veya kız gibi gösterecek. Çok fazla karakteri olan bir dövme arıyorsanız, onu buldunuz! Siz de bir oyuncu olduğunuz için kimsenin sizi güvenli bir seçim olarak düşünmesine izin vermeyin.

26. Dev Sırt Amerikan Bayrağı Dövmeleri

Amerikan Bayrağı Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoos_by_kelly

Muhteşem ve büyük sırt dövmelerini seven insanlar bu sevimli konsepti beğenecekler. Çok fazla karaktere sahip bir dövme havasındaysanız, işte bu olduğunu bilin! Hikayesinden ve şimdiye kadarki yolculuğundan memnun olanlar için sahip olunması gereken bir kitap.

27. Çiçek Dövmeli ABD Bayrağı

Çiçek Dövmeli ABD Bayrağı Pin

Görüntü Kaynağı:@scott_afterforever

Çiçek tasarımıyla birlikte bu dövme, dünyaya yumuşak bir yanınız olduğunu ve en yakınlarınız için çok yer olduğunu gösterecek. Gerçek bir vatansever olabilirsiniz, ancak sevginizi her zaman kendi benzersiz yollarınızla temsil etmeye çalıştığınızı gösterebilirsiniz.

Kongre’nin 14 Haziran 1777’de Stars and Stripes’ı Amerikan bayrağı olarak kabul ettiğini biliyor muydunuz?

28. Özgürlük Heykeli Amerikan Bayrağı Dövmesi

Özgürlük Heykeli Amerikan Bayrağı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@darkspectretattoos

Bir Amerikan bayrağı dövmesi, Özgürlük Anıtı ile çok iyi gidecek! Amerikan diye bağıran bir şey arıyorsanız ve saygınızı ve sevginizi belirli bir şekilde göstermeye çalışıyorsanız, bu baskıyı deneyin!

29. Göğüs Baskı Bayrak Dövmeleri

Göğüs Baskı Bayrak Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@lukietattoos

Göğüs dövmelerini seviyorsanız ve iddialı fikirler giymeyi seven biriyseniz, bu gösterişli iddialı baskıyı beğeneceksiniz. Özellikle egzersiz yapan biriyseniz ve konu zarafetiniz ve yapınız olduğunda gururlu ve kendinize güveniyorsanız, göğsünüzün üzerinde çok iyi ve uyumlu görünecek.

30. Erkekler İçin Amerikan Kartal Bayrağı Dövme Mürekkebi

American Eagle Flag Erkek Dövme Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@revolttattoos

Bir bayrak sembolünün tam ortasına bir kartal sembolü yerleştirin. Ülkenize gerçekten yakın biriyseniz + genel olarak hayvanları veya kartalları seviyorsanız – son tasarımınız olarak bu kombinasyonun tadını çıkaracaksınız. Dikkat, çünkü bu gerçekçi baskıyı elde etmeniz yaklaşık yedi saat sürecektir.

Eğlenceli gerçek: 30 Mayıs 1916’da Başkan Woodrow Wilson, o zamandan beri anlamı olan Bayrak Günü’nü kuran bir başkanlık bildirisi yayınladı.

SSS

1. Bayrak Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Bir Amerikan bayrağı sembolü ve bir dövme, cesur tarafınızı temsil edebileceği gibi, mirasınız, vatansever tarafınız ve marşın kendisi ile olan derin bağınızı da temsil edebilir. ABD’ye hiç gitmemiş biriyseniz ama gerçekten gidip güzelliğini görmek istiyorsanız, bu dövmeyi de yaptırabilirsiniz.

2. Bu Dövmeyi Kimler Yaptırabilir?

Bir çeşit bağlantı ve duygu hisseden herkes ABD bayrağı dövmesine gidebilir. Duygularınız ve çevrenizle uyum içindeyseniz, bu baskıyı ve bu konsepti beğeneceksiniz. Ancak kültürü ve insanları sevmiyorsanız, bu dövmeyi yaptırmada sorun yaşayabilirsiniz.

3. Bu Tasarımı Nereye Yerleştirmelisiniz?

Amerikan veya ABD bayrağı dövmenizi sizin için anlamlı ve derin bir yere yerleştirin. Çoğu insan için bu, bileğinizin, kolunuzun veya kalbinizin etrafındadır. Herkese çevrenizle derin bir bağ kurduğunuzu gösterin ve duygusal bir yere dövme yaparak kültüre olan sevginizi gösterin.

4. Bu Dövmelerin Genel Fiyatları Nelerdir?

Bayrağın kendisi oldukça küçük, sevimli ve basit olduğundan, diğer bazı dövmeler için ödediğinizden çok daha az para ödeyeceksiniz. Basit ve temel için gidebilirsiniz siyah beyaz mürekkep, bu dövme için yaklaşık 80 dolar ödeyeceğiniz yer. Bununla birlikte, daha büyük bir formatta yapılan bir kırmızı ve mavi bayrak dövmesi 150-200 $ arasında değişecektir.

ABD Bayrağı Dövmesi Almak İster misiniz?

Bu dalga dövmelerinden ve tasarımlarından bazılarını sallamaya hazır mısınız? En sevdiğiniz baskı hangisiydi? Bu muhteşem dalgalı desenler arasında ne giymek istediğinizi bize bildirin, sizi yeni bir şeyler sallarken görmek için sabırsızlanıyoruz.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın