En İyi 30 Bileklik Dövme Fikri (2023 Güncellemesi)

Hiç bileklik dövmesi yaptırmayı düşündün mü? Eşsiz ve farklı kreasyonların hayranı mısınız? Erkekler ve kadınlar bu ilham ve benzeri tasarımları sallayabilir. Bu nedenle pek çok insan, ayak bileklerine ve eklemlere nasıl doğru şekilde yaklaşılacağını bilen güvenilir bir dövme sanatçısına bağlı kalmanızı tavsiye ediyor! Bileziğinizden ilham alan bir sonraki dövmenizi aşağıda bulabilirsiniz!

En İyi 30 Bileklik Dövme Tasarım Fikirleri

1. Bileklik Kol Dövme Mandala Baskı

Bileklik Kol Dövme Mandala BaskıPin

Görüntü Kaynağı:@teckazateckou

Bu siyah ve zarif çiçek sanatı dövme fikri, kadınsı fikirleri ve sevimli konseptleri seven herkes içindir. Bu nihai sonuçla tasarımınıza bir kabile anahtarı da ekleyebilirsiniz.

Bu baskı ile kutsal ve mükemmeliyetçi yönünüzü temsil edin. Dürüst ve saf ruhunuzu vurguladığınız için keyif alacaksınız.

2. Çiçek Bileklik Dövmesi

Çiçek Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@vandastonelight

Bir renk hayranıysanız ve iddialı fikirleri seviyorsanız, bunu beğeneceksiniz. Seçtikleri dövmelerle öne çıkmayı seven herkes için en romantik tasarımdır.

Kırmızı güller, feminen ve masum yanınızı ve saf ruhunuzu sembolize edecek. Bileklik sizi mükemmellik ve verici olarak sembolize edecek, bunu kim sevmez ki?

3. Küçük Bileklik Dövme Fikirleri

Küçük Bileklik Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@rbettz

İnce ve tatlı sanatın hayranıysanız + iğneden ve dövme işleminden korkuyorsanız, bu tasarımı beğeneceksiniz. Çok minimal ve sevimli, tatlı, hızlı ve kolay dövmeleri seven herkes için ideal.

Bu sonsuzluktan ilham alan dövme ve 8 rakamlı işaret, tutkulu ve verici olan herkes için mükemmeldir. En yakınlarınızla yakın ve sıkıysanız, sevdiklerinize ithaf edebileceğiniz bu dövmeyi çok beğeneceksiniz.

4. Dalgadan Esinlenen Kol Bileziği Dövmesi

Dalga Esinli Kol Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@mr.jones.dövme

Doğanın kendisini seviyorsanız ve dünyevi unsurların hayranıysanız, bu anı seveceksiniz. Sonuçlar olağanüstü ve çok şiddetli iken, başarmanız çok fazla zamanınızı almayacaktır.

Bu tasarımla dünyaya ve denize duyduğunuz sevgiyi temsil edin. Doğanın ve muhteşem dünyevi unsurların hayranı olduğunuzu gösterin.

5. Narin Bilezik Dövme Rengi

Narin Bileklik Dövme RengiPin

Görüntü Kaynağı:@prianatatink

Biraz renk kimseyi öldürmedi, aynı fikirde değil misiniz? İnce sanatı ve dönüşümü seviyorsanız, bu dünyevi tasarımın tadını çıkaracaksınız.

Bu bilezik dövmesi, kış veya Noel sezonu için mükemmel bir seçimdir. Yılın en sevdiğiniz zamanının bu olduğunu ve bu dönemde en yakınlarınızla her zaman eğlendiğinizi gösterin.

6. Bilezik Dövme Fikirleri Aşktan Esinlendi

Bilezik Dövme Fikirleri Aşktan Esinlendi Pin

Görüntü Kaynağı:@alona_recson_tattoo

Aklında bu dövmeyi adayabileceğin özel biri var mı? Diğer favori kişinizle derin bir bağ kuruyorsanız, bu uyumlu tasarımı alabilirsiniz.

Aşkınızın ne kadar saf olduğunu gösterin ve ikinizin bağını ve sevgi dolu ruhunu temsil edin. Çiftler ve yakın bireyler için idealdir.

7. Küçük Tekne Bileziği Dövmesi

Küçük Tekne Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@alona_recson_tattoo

Küçük ve incelikli dövmelerden hoşlanıyorsanız, bu tekneden ilham alan dövmeye gidebilirsiniz. Gezginler ve gerçek mükemmeliyetçiler için mükemmeldir. Eğer bir deniz aşığıysanız, bu tasarımı beğeneceksiniz.

Nihai sonuç dairesel ve kesin olmalıdır. Mükemmeliyetçiyseniz ve hayatını tercih ettiği şekilde yönlendirmeyi bilen biriyseniz bu mini tekneyi seveceksiniz.

8. Bileklik Kabile Dövmesi

Bileklik Tribal Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@mr.jones.dövme

Bu kabile dövmesine de gidebilirsiniz. Erkeksi ve güçlü havası olan erkekler için mükemmel bir seçim. Şiddetli kişiliğinizi ifade etmeye çalışıyorsanız, sahip olunması gereken bir şey.

Bu bileziği gösterin ve baskın ruhunuz adına konuşmasına izin verin. Manevi bir insansanız, bu tasarımı beğeneceksiniz.

9. Melek Esinli Bileklik Dövmesi

Melek Esinli Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@mr.jones.dövme

Bu küçük ve sevimli bileklik dövmesi, daha yüksek bir gücü seven ve buna inanan herkes için mükemmeldir. Siz de çok dindarsanız, bu baskıyı seveceksiniz.

Herhangi bir noktada sizinle ilgilenen koruyucu bir meleğin olduğuna inanıyorsanız, bu küçük melekleri gösterin.

10. Siyah Tribal Bileklik Dövmesi

Siyah Tribal Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoochuong

Bu, kabile baskılarına dikkat ediyorsanız, beğeneceğiniz başka bir harika dövme. Gösterişli olduğu kadar sert ve erkeksi.

Her zaman hakimiyet iddiasında bulunduğunuzu ve her zaman adalet aradığınızı gösterin. Cesur fikirlerin hayranıysanız, bu baskıyı beğeneceksiniz.

11. Bileklik Dövme Fikirleri Doğadan Esinlendi

Doğadan Esinlenen Bileklik Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı:@vyluu.tattooga

Bu küçük bileklik dövmesi, doğayı seven ve onun tüm güzelliğini bu dünyadan bulan erkekler ve kızlar için harikadır. Aynı zamanda barışçıl kişiler için de mükemmeldir.

Bu tasarımla bu dünyanın tüm güzelliklerini nasıl kucaklayacağınızı bildiğinizi gösterin. Barışçıl bir insan olmanın yanı sıra mükemmeliyetçiliğe yönelen biri olarak çıkacaksınız.

12. Çiçek Bileklik Dövme Fikri

Çiçek Bileklik Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı:@snake_town_tattoo

Çiçekleri seviyorsanız ve aynı zamanda bir doğa aşığıysanız, bu tasarımı sallamayı deneyin. Basit olmakla birlikte eğlenceli ve sevimli.

Bu tasarım çok fazla acıtmayacak. Tartışmayı sevmediğinizi dünyaya anlatırken aynı zamanda barışçıl kişiliğinizi de temsil edecektir.

13. Küçük Çizgi Hassas Bileklik Dövmesi

Küçük Çizgi Narin Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@alona_recson_tattoo

Bu süper sevimli ve basit dövmeye ne dersiniz? O kadar hassas ve mükemmel bir şekle sahip ki, mükemmelliği seven herkes için ideal.

Bir minimalizm aşığı olduğunuzu ve o huzurlu ruha sahip biri olduğunuzu gösterin. Bırakın dünya sizi bir yaratıcı ve mükemmeliyetçi olarak görsün.

14. Kelebek Bacak Bilekliği Bileklik Dövmesi

Kelebek Bacak Bilekliği Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@btn_tattoos

Bilekliğe ne dersiniz? Kelebekleri seviyorsanız, bu baskıyla bir şans verebilirsiniz. Aynı zamanda kadınsı ve erkeksi.

Kanatlarınızı ne zaman ve nasıl açacağınızı bildiğinizi gösterin. Her yolculuğunuzun değerini bilen biri olarak çıkacaksınız.

15. Bilezik Kol Dövme Ağacı Fikri

Bileklik Kol Dövme Ağacı FikriPin

Görüntü Kaynağı:@alona_recson_tattoo

Tabiat Ana’nın gücüne inanıyor musunuz? Doğa ve çevremiz çok güzel ve saf olduğu kadar tatmin edici de olabilir.

Kişisel gelişim ve içsel gelişim için hazır gibi görüneceksiniz. Uyumluysanız ve doğal olarak iyimserseniz, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız.

16. Bileklik Domuzdan İlham Alan Dövme

Bileklik Domuzdan İlham Alan Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@louiseflowerbloom

Aranızda hayvansever var mı? Özellikle domuz severlere ne dersiniz? Bu vahşi hayvanların hayranıysanız, bu bileklik dövmesini beğeneceksiniz.

Gösterişli ve parlak kişiliğinizin yanı sıra dürüst kişiliğinizi ifade etmeye çalışırken bir renk patlaması ekleyin ve bu tasarımı sallayın.

17. Yılan İlham Bileklik Dövmesi

Yılan Esinli Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@mojrytattoostudio

Bu, bir yılan desenini gururla takmayı bilen kadınlar için mükemmel bir bilek bileziğidir. Muhteşem fikirlerin hayranıysanız, bu şiddetli baskıyı her zaman seveceksiniz.

Yılanlar bilgeliği ve iyi niyeti sembolize eder. Hızlıysanız ve kendinizi farklı unsurlarla ifade etmekte iyiyseniz, bu tasarımı seveceksiniz.

Ayrıca Oku:

  • Size İlham Verecek 30+ En İyi Yılan Dövmesi Tasarımı: Bukle Sanatı
  • Sizin İçin 40+ Harika Ouroboros Dövme Fikri (2023 Güncellemesi)

18. Kafatası Bilezik Dövme Fikri

Kafatası Bilezik Dövme Fikri Pin

Görüntü Kaynağı:@francisco_fernandez.hts

Bu, erkekler veya seçtikleri dövmeyle nasıl ilginç ve şiddetli görüneceğini bilen herkes için mükemmel bir bilezik dövmesidir. Onu siyah beyaz öğelerle seveceksiniz.

Bu korkunç iblis kafatası sizi ve ruhunuzu sembolize edebilir. Doğal olarak cesursanız ve kimseden korkmuyorsanız, bu dövme ile hepsini gösterebilirsiniz.

19. Hassas Bileklik Dövme Rekreasyonu

Narin Bileklik Dövme Dinlendirmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@klainkstudio

Hassas ve küçük fikirleri seven biriyseniz, bunu beğeneceğinizi bilin. Kusursuzdur, sadece uygun ölçülerde yaptığınızdan emin olun.

Sade ve minimalist yönünüzü sembolize edebilir. Daha basit bir yaşam tarzının hayranıysanız, bu dövmenin tadını çıkaracaksınız.

20. Çiçek Bileklik Dövme Fikir Siyah Mürekkep

Çiçek Bileklik Tattoo Idea Siyah Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@bunami.ink

Siyah beyaz baskılardan hoşlanan erkekler veya kızlar bu dövmenin tadını çıkaracaklar. Sessiz biriyseniz ve uygun sanattan hoşlanan biriyseniz, bu tasarımın sizin için olduğunu bilin.

Çiçekler saflığınızı ve saf ruhunuzu sembolize eder. Her zaman dürüst olduğunuzu ve karakterinize ve eylemlerinize sadık olduğunuzu gösterin.

21. Sıkı Yuvarlak Çizgi Bileklik Dövmesi

Sıkı Yuvarlak Çizgi Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@terienka

Bu basit yuvarlak parantez dövmesine ne dersiniz? Sadelik ve yuvarlak şekillerin hayranıysanız, bunu beğeneceksiniz. Dövme yaptırmaktan çekinenler için de birebirdir.

Bu küçük daire, her zaman adalet ve saf mükemmellik aradığınızı gösterecek. Kendi gerçeğin için nasıl savaşacağını bilen biri gibi görüneceksin.

22. Narin Çiçek Yaprağı Bileklik Dövmesi

Narin Çiçek Yaprak Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@madrededios_

Bu muhteşem bir yaprak esintili manikür. Seçtikleri tasarımla kadınsı ve narin görünmeyi seven kadınlar için çok iyi yapılmış ve harika görünüyor.

Bu yaprak baskısı, kendinizi mümkün olan en iyi dünyada sunma isteğinizi sembolize edecek. Hassasiyet ve sanatın hayranıysanız, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız.

23. Küçük Mor Bileklik Çiçek Dövmesi

Küçük Mor Bileklik Çiçek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@xiso_ink

Bu küçük narin kol bileziği dövmesine ne dersiniz? Çiçeklerin ve basit fikirlerin hayranıysanız, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız. Gösterişli tasarımlardan hoşlanan minimalistler ve kadınlar için mükemmel.

Bu çiçekli bileklik, yeni fikirler yaratma ve deneme isteğinizi gösterecek. Narin küçük bir çiçekseniz, bu renk patlaması hoşunuza gidecektir.

24. Kalp İlham Bileklik Dövmesi

Kalpten İlham Alan Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@nubz_tattoos

Kalpten ilham alan küçük dövmeleri sever misiniz? Hassas sanatın hayranıysanız, bu dövmeyi seveceğinizi bilin. Aşık olanlar için mükemmeldir.

Bu dövme, diğer kişiye olan sevginizi gösterecek. İkinizin adının baş harflerini bu kalp şekline yerleştirin ve varlıklarını ve enerjilerini ne kadar takdir ettiğinizi onlara gösterin.

25. Ejderhadan Esinlenilen Bileklik Dövmesi

Ejderhadan Esinlenilen Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@dövmeci_eq

Şiddetli dövmelerden ve bir renk patlamasından hoşlanan biri misiniz? Dramatik fikirlerle ilgileniyorsanız, bunun sizin için mükemmel olduğunu bilin. Ayrıca mitoloji ve Çin kültürü ve tarihi ile ilgilenen herkes için idealdir.

Bu ejderha, gittiğiniz her yerde her zaman varlığınızı ve hakimiyetinizi gösterdiğinizi gösterecek. Parlak ve gürültülü görünümünüzü sembolize etmek için birçok farklı renk kullanın.

26. Siyah & Beyaz Çiçek Bileklik Dövmesi

Siyah & Beyaz Çiçek Bileklik Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@trend.love.makeup.beauty

Çiçek dövmelerini ve siyah beyaz mürekkebi seviyorsanız, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Mükemmeliyetçiler ve gösterişli tasarımlarına biraz kabile baskısından hoşlananlar için mükemmeldir.

Bu büyük bilezik dövmesi, her zaman gerçeği ve adaleti aradığınızı gösterecek. Havalı ve gösterişli sanatın hayranıysanız bu, karakterinizi temsil edecek.

27. Bileklik Dövme Siyah Çiçek

Bileklik Dövme Siyah Çiçek Pin

Görüntü Kaynağı:@awangardtattoo

Bu küçük bileklik dövmesi ve bu mürekkep tasarımı, minimalizm sanatını seven herkese uyacaktır. Siyah dövmelerin hayranıysanız, bu sizin için.

Doğanın ve saf enerjinin hayranı olduğunuzu gösterin. İyi ve uygun anları ve etrafınızdaki insanları takdir eden biri gibi görüneceksiniz.

28. Büyük Kabile Bileziği Dövme Tasarımı

Büyük Tribal Bileklik Dövme Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@lambart_tattoo

Kesinlik hayranıysanız hoşunuza gidecek başka bir harika kabile fikri ve siyah mürekkepli dövme. Dikkat, çünkü bu siyah mürekkep tasarımını bu kadar hassas ve baskın bir şekilde elde etmeniz 4-6 saatinizi alacaktır.

Bu dövme sizin baskın enerjinizi temsil ediyor. Gerçek sanatın hayranıysanız ve kendiniz de cesur biriyseniz, bu tasarıma bayılacaksınız.

29. Kelimeden Esinlenilen Bileklik Dövmesi

Kelimeden İlham Alan Bileklik Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tatoonya

Bu sevimli söz dövmesine ne dersiniz? Kelime dövmeleri ve kelime fikirleri ile ilgileniyorsanız, bu baskıyı beğeneceksiniz. Aklında özel biri olan herkes için mükemmeldir.

Yaratıcı olduğunuzu ve ilginç baskıların hayranı olduğunuzu gösterin. “İçerideki kelime” sözünü yerleştirin ve kendi tarzınızda yaratıcı ve cesur olduğunuzu gösterin.

30. Bacak Bilekliği Bileklik Dövme Mavi Taş

Bacak Bilekliği Bileklik Dövme Blue GemPin

Görüntü Kaynağı:@stus_tattoos

Son olarak, ama en az değil, bu bilek bileziği dövmesine ne dersiniz? Vücudunda farklı ve yeni bir şey denemek isteyenler için mükemmeldir.

Bir mavi pop ekleyin ve kabarcıklı auranızı temsil edin. Kendinizi her zaman benzersiz bir şekilde ifade ediyorsanız, bu fikirden keyif alacağınızı bilin.

Bilezik Dövmesi: Daha Fazla SSS

Bilezik Dövmesi Nedir?

Bir bilezik dövmesi, çoğu erkeğin veya kızın dikkat çekici özellikleri nedeniyle yapmayı sevdiği bir dövmedir. Bu dövme yöntemi bileğiniz, ayak bileğiniz, eklemleriniz veya omzunuz/kolunuz üzerinden yapılır. Bu dövmenin bütün amacı, bir bileziğe benzemesi ve ona çok benzemesidir. Anlamlı olması ve gerçek bir bilezik görüntüsü gibi görünmesi için bir daire içine yerleştirmeniz gerekir. İstediğiniz herhangi bir tasarım, resim, yaratım veya hayvan için gidebilirsiniz. Seçim size kalmış, sadece şeklin orada olduğundan emin olun.

Bileklik Dövmelerini Kimler Yaptırabilir?

Erkekler ve kızlar hem bilezik dövmesi yaptırabilir hem de yaptırabilir. Herkes onları giyebilir. Onları başarılı bir şekilde göstermenin anahtarı, bir bileziği andıracak simetrik ve dairesel bir şekle sahip olmanızdır. Bir mücevher aşığıysanız veya hassas dövmelerden hoşlanan biriyseniz, bunu son tercihiniz olarak beğeneceksiniz.

Dövme İşlemi Ağrılı mı?

Ne yazık ki, bilezik dövmeleri canınızı yakabilir ve kendilerini rahatsız veya nahoş hissedebilirler. Bunun nedeni, bir daire içinde etrafa yerleştirilmeleri ve kemiğinize oldukça yakın ve yanında olmalarıdır. Dikkat, çünkü bu dövme işlemi rahatsız edici olabilir.

Bilezik Dövmeleri Pahalı mı?

Neyse ki, bu dövmelerin çok pahalı olması gerekmiyor. Eğlenceli bir dövme fikri ve minimalist ama güzel bir şey isteyen herkes için mükemmel bir çözüm. Sonuç size yaklaşık 200 dolara mal olacak.

Kararınızı Verme Zamanı

Bu 30 fikirden hangi kreasyonun ve hangi tasarımın favoriniz olduğunu bize bildirin. Dövmenize kendi benzersiz tarzınızla yaklaştığınız sürece, istediğiniz her şeyi sallayabilir ve temsil edebilirsiniz. Tasarımı özgün bir şekilde giydiğinizden emin olun ve sonuçları her zaman seveceksiniz.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın