En İyi 30 Güzel Peri Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Peri hayranları ve peri meraklıları orada mı? Abartılı fikirlerden ve olağanüstü fikirlerden hoşlanan biri misiniz? Bu konsept, ebedi konsepti sevenler ve dövmeleriyle ruhani havayı seven erkekler veya kızlar içindir. Aşağıda önerilen 30 fikirden biriyle sevimli perinizi ve büyüleyici tasarımınızı bulun.

Peri Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Periler genellikle bitkiler ve ilkbahar ile ilişkilendirilir. Büyülü güçlere sahip olduklarına ve ölümsüz olduklarına inanılıyordu. Günümüzde filmlerde, çizgi filmlerde ve sıklıkla Cadılar Bayramı kostümü fikrinde bir tema olarak oldukça yaygındırlar. Görünümlerini ve sevimli kanatlarını seviyorsanız, kendinize bir peri dövmesi yaptırmak isteyeceksiniz.

En İyi 30 Peri Dövme Tasarım Fikri

1. Kara Peri Dövmesi

kara peri dövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @brujadefuego.ttt

Sevimli ve narin olan bu kara peri, gizemli olduğu kadar alıngan ve sıra dışıdır.

Bu dövme ile gerçek düşüncelerinizi ve içsel varlığınızı gösterebilirsiniz. Diğerlerine kıyasla gizemli ve korkutucu olduğunuzu dünyanın görmesine izin verin.

2. Gotik Peri Dövmesi

Gotik Peri DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @mauraparkesart

Ana hatları olan bu basit kara peri, ayrıntılı bir tasarımın keyfini çıkarmayı bilen herkes içindir. Çok dramatik değil ama yaratıcı yanını ifade etmek isteyenler için mükemmel.

Ana hatlar ve bu siyah mürekkep, mükemmeliyetçiliğe can atan birini simgeliyor. Ayrıca ruhsal ve duygusal gelişimlerinin yanı sıra yolculuklarını yönetmede iyi olan bir kişiyi de gösterirler.

3. Peri Kelebek Dövmesi

peri kelebek dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @sevgililer28

Bu kol parçası, piyasada bulunan diğer bazı seçeneklerden biraz daha büyüktür. O kadar da yaygın değil, bu yüzden ateşli ve farklı görünmek isteyen herkese yakışacak.

Bu peri, zamanınızı ve mükemmelliği arzularken ve kovalarken kendinize sadık kalma çabalarınızı temsil eder. Yeni yollara hazır olduğunuzu ve özgürlüğünüzün tadını çıkarmayı bildiğinizi gösterin.

Perilerin hediye vermeyi ve almayı sevdiklerine inanıldığını biliyor muydunuz?

4. Parlak Renkli Peri Kelebek Dövmesi

Parlak Renkli Peri Kelebek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @tattoos.by.jake

Renk tutkunları ve daha parlak fikirlerden hoşlananlar da bu baskıya yönelecek. Bu, sırt kısmınızda dramatik görünecek sıra dışı bir peri. Bu fikre ulaşmanız (yaklaşık olarak) 3 saatinizi alacaktır.

Nihai sonuç, güçlü bir periyi gösterir. Periler, iyi davranış ve baharın yanı sıra bu dünya dışı aşk getirenler olarak görülüyor!

5. Mor Gotik Peri Dövmesi

Mor Gotik Peri Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @blackdoggallery

Biraz çıplaklık asla kimseyi öldürmez, değil mi? Alışılmadık dövmelerden ve daha büyük baskılardan hoşlanan biriyseniz, buna veya benzer bir konsepte de bayılacaksınız. Şiddetli bir manga havası var, bu yüzden kim sevmez ki?!

Mor renk, zarafetin ve gizemin rengidir. Bu olağanüstü peri ile istediğiniz her şeyi elde edebileceğinizi gösterebilirsiniz.

6. Fairy Tail Amblemi Dövmesi

Fairy Tail Amblemi Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @babyaliencreature

Bir grup küçük oyuncu periye ne dersiniz? Sanatsal ve retro fikirleri seven biriyseniz, bu eşsiz grubun tadını çıkaracaksınız.

Nihai sonuç, oyuncu ve nasıl eğlenileceğini bilen bir grup insanı gösteriyor. Kendi küçük grubunuz varsa, onları bir grup halinde topladığınızdan ve yakınlığınızı temsil ettiğinizden emin olun.

Eğlenceli gerçek: herkesin en sevdiği peri, Disney’in ‘Peter Pan’ından Tinker Bell’dir.

7. Kara Peri Kanatları Dövmesi

Kara Peri Kanatları Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @tinta_creation_tattoo

Bu siyah sırt dövmesi çok retro ve muhteşem. Mandalaların ve geometrinin hayranıysanız, bu küçük eğlenceli konsepti kendiniz çekeceksiniz.

Mandalalar büyüme isteğinizi ve gerçekten size özgü olan kendinizi ifade etme şeklinizi sembolize edebilir. Mükemmeliyetçi olduğunuzu ve dikkat çekmeyi sevdiğinizi herkesin görmesine izin verin.

8. Kırmızı Minik Peri Dövmesi

Kırmızı Minik Peri Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @echo.lasu.dövme

Bu küçük ve kırmızı peri oldukça sevimli, sence de öyle değil mi? O masum havaya sahip ve zaman alıcı bir fikir olarak görülmüyor.

Kanatlarını açmış peri, uçup gitme ve dünyayı görme isteğini gösterebilir. Bu peri ile her türlü tehlikenin üstesinden gelmeye çalıştığınızı gösterebilirsiniz.

9. Kulak Arkası Peri Kanatları Dövmesi

Kulak Arkası Peri Kanatları DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @tais_rem

İster inanın ister inanmayın, kulaklık dövmeleri o kadar yaygın veya popüler değil. Bunlar oldukça nadirdir ve o kadar da rahat değildir. Yerleşimleri canınızı yakacağından dikkat edin.

Bu kulaklık, utangaç olmadığınızı ve nasıl inisiyatif ve kontrol alacağınızı bildiğinizi gösterecektir. Dünyanın geri kalanının seni kazanan ve güçlü bir kadın olarak görmesine izin ver, çünkü sen busun.

Tüm perilerin küçük olmak zorunda olmadığını biliyor muydunuz?

10. Kol Üzerine Kara Peri Dövmesi

Kol Üzerine Kara Peri DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @vivlorettattoo

Dövmenize hafif bir şeytani veya Japon havası ekleyebilirsiniz. Herkes perisini istediği gibi ve kendisine en uygun şekilde temsil edebilir.

Nihai sonuç, hayal gücünde ve kendi gerçeklik biçiminde kaybolan bir kızı gösterir. Değerinizi bildiğiniz için herkesin sizi özel bir şey veya biri olarak görmesine izin verin!

11. Peri Masalı Dövme Mistik Tasarım

Peri Masalı Dövme Mistik TasarımPin

Görüntü Kaynağı: @satinsatan

Astrolojinin yanı sıra zodyakın gücünden hoşlananlar bu aptalca dövmeyi beğenecekler. Perdelere sarılmış ve bazı korkak ezici kanatları olan bu peri, türünün tek örneği olduğu kadar iddialı ve güçlü görünecek.

Kişiliğinizin parlamasına izin verin ve doğal bir fatih olduğunuzu gösterin. Her yaştan insan bu fikri başarıyla çıkaracaktır.

12. Fairy Tail Dövme Fikirleri Grup Tasarımı

Fairy Tail Dövme Fikirleri Grup TasarımıPin

Görüntü Kaynağı: @westcoasttattoo

Bazen daha fazlası daha eğlencelidir, değil mi? Bir grup peri alabilir ve onların oyuncu kişiliklerini ve çocuksu ruhlarını temsil edebilirsiniz.

Bugün bile ve bu yaşta nasıl eğlenileceğini bildiğinizi gösterin. En yakınlarına asla ihanet etmemiş biri gibi görüneceksiniz ve bunu kim istemez ki?!

Eğlenceli gerçek: periler demiri sevmez.

13. Siyah Anahat Peri Dövmesi

Siyah Çizgili Peri DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @daintykellie

Anahat baskısından ve siyah renk sadeliğinden hoşlanıyorsanız, bunu son dövmeniz olarak seveceksiniz. Pahalı bir dövme de değil, dünya aşığı ve peri fanatiği olan herkes için mükemmel.

Nihai sonuç, hem verdiğinizi hem de önemsediğinizi ve her an şükranlarını ifade etmede her zaman harika olan biri olduğunu gösterir.

14. Uyluk Renkli Peri Dövmesi

Uyluk Renkli Peri Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @chelseakotzurtattoo

Uyluk dövmeleri oldukça seksi ve kadınsı görünebilir. Bu baskı renkli ve türünün tek örneği, daha büyük bir dövmeyi kolayca sallayabilenler için ideal.

Bu renk kombinasyonu ve desen, içinizdeki bir savaşçıyı gösteriyor! Hâlâ sert ve güçlü bir bayansanız, bu parlak fikirle gerçek yüzünüzü gösterin.

15. Çiçek Peri Dövme Yeşil Mürekkep

Çiçek Peri Dövme Yeşil MürekkepPin

Görüntü Kaynağı: @fin_tattoo

Biraz abartılı sanat ve renkli pop sever misiniz? Perinizin başka birininkinden farklı görünmesi gerektiğini düşünüyor musunuz? Detay odaklı biriyseniz, bu küçük mistik periyi seveceksiniz.

Doğal olarak harekete geçen ve mükemmeliyetçi olan bir kişiyi gösterir. Her zaman eğlence peşindeyseniz ve farklı katmanların/etkinliklerin tadını çıkarmaya çalışıyorsanız bu tasarımı seveceksiniz.

Tüm perilerin her renkte olabileceğini biliyor muydunuz?

16. Yan Mide Kelebek Peri Dövmesi

Yan Mide Kelebek Peri Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @surale.ink

Yan karın veya sırt dövmeleri yaptırmak biraz acı verici olabilir. Acı tolerans seviyeniz yüksekse ve acıyı kaldırabiliyorsanız, bu siyah beyaz dövmenin tadını çıkaracaksınız. Bunu başarmak yaklaşık beş saatinizi alacaktır.

Bu arka tasarım sizi ve yaratıcı iradenizi simgeliyor. Nasıl iyi vakit geçireceğinizi biliyorsanız ve bunu göstermekten korkmuyorsanız, bu peri dövmesini sallayın.

17. Renkli Kelebek Peri Dövmesi

Renkli Kelebek Peri Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @pearcetattoos

Kırmızı renk için yaşıyorsanız bu dövmeye de bayılacaksınız. Ayrıca bazı unsurları ve bir mor poposu var, kim bundan hoşlanmaz ki ?!

Anlam, derin ruhsal özgürlük ve yeni özgün benliğinizle bağlantılıdır. Seyahat etmeye hazırsanız ve dünyayı görmek istiyorsanız, bu peri sizin hakkınızda bunu ortaya çıkaracaktır.

18. Şık Mavi Kara Peri Dövmesi

Şık Mavi Kara Peri Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @nova_tattoos666

Bacak dövmeleri erkekler arasında oldukça yaygındır. Maskülen baldırlara sahipseniz ve fiziğinizle gurur duyuyorsanız bu konsepti seveceksiniz.

Mavi renk, finansal zenginlik ve telif hakkı anlamına gelir. Yeni olasılıklara açıksanız ve yeni zorlukları denemeyi seviyorsanız, bu sizin yolunuz!

Eğlenceli gerçek: periler kanatlarını uçmak ve merhaba demek için kullanırlar.

19. Kol Üzerine Küçük Peri Dövmesi

Kol Üzerine Küçük Peri DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @kristian.marin.1899

Dövme işlemini ve iğnenin kendisini sevmeyen erkekler veya kızlar bu kara periyi sevecekler. Her yaş grubu için hızlı ve ağrısız bir dövmedir.

Nihai sonuç, gizemli ve dışa dönük bir kız veya erkeği gösterecektir. İyi bir meydan okumaya hazırsanız ve doğal bir liderseniz, bu dövmeyi seveceksiniz.

20. Göğüs Siyah Anahat Kara Peri Dövmesi

Göğüs Siyah Anahat Kara Peri Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @base_illusion

Siyah hatlar ve sırt dövmeleri çok hassas ve kadınsı. Yeterince yetenekli harika bir dövme sanatçısı tanıyorsanız, onları ayırtın ve bu dövmeyi deneyin.

Nihai sonuç, ayrıntılara dikkatinizi gösterecektir. Saf minimalizm için bir gözünüz varsa, bu daha büyük şık dövmeyi seveceksiniz.

21. Uyluk Üzerine Parlak Renkli Peri Dövmesi

Uyluk Üzerine Parlak Renkli Peri Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @özel.kült.dövme

Büyük dövmeleri seven ve dövme yaptırmaktan çekinmeyen kadınların bu mürekkebe ihtiyacı olacağı kesin. Dikkat arayan biriyseniz ve dövmeleriyle nasıl ifade edileceğini bilen biriyseniz, bu pembemsi baskıyı deneyin!

Son proje, bilyelerini bir arada tutan ve onun varlığının farkında olan bir kadını gösteriyor. Bu fikirle pozitif ve enerji dolu olduğunuzu gösterin.

Eğlenceli gerçek: İngiltere’de bir peri görmenin veya onunla tanışmanın en eski kaydı 13. yüzyılda yazılmıştır.

22. Geri Floradan İlham Alan Winx Club Perisi

Geri Floradan İlham Alan Winx Club Perisi Pin

Görüntü Kaynağı: @anna.dövmeler

Büyürken Winx Fairy Saga izlemeyi kim severdi? Eğer yaptıysanız, bu sevimli küçük tasarımın keyfine varacaksınız. Bu boyun dövmesini gerçekleştirmeniz iki saatinizi alacaktır.

Bu peri, yeryüzünün ve vahşi yaşamın perisidir. Flora, etrafımızı saran toprağı ve çiçekleri sembolize eder. Bu anlamı seviyor musun?

23. Peri ve Aslan Dövmesi

Peri ve Aslan Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @ntung.sf.dövme

Bir peri ve bir aslan birlikte çok sevimli görünüyor, aynı fikirde değil misiniz? Bu ikili güçlü ve türünün tek örneği, nadir dövmeleri sevenler için ideal.

Aslanlı peri, vahşi hayata olan yakınlığınızı gösterecek. Gerçek bir savaşçı ve kendini nasıl takdir edeceğini bilen bir hanımefendi gibi görüneceksiniz.

24. Omuz ve Kol Perisi Dövmesi

Omuz ve Kol Peri Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @zealandtattoo

Omuz dövmeleri ve kol dövmeleri çok acı verici değildir. Eğer ayıracak 5 saatiniz varsa bu fikri değerlendirmelisiniz.

Kelebek kanatlı peri, birçok insan için ortak bir seçimdir. Değişime hevesliyseniz ve yeni başlangıçları ifade etmek için sabırsızlanıyorsanız bu ikiliyi kolayca benimseyeceksiniz.

Puritanizm’de perilerin iblis olarak kabul edildiğini biliyor muydunuz?

25. Peri Tozu Dövme Siyah Kol Mürekkebi

Peri Tozu Dövme Siyah Kol Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı: @nat_grimm_ink

Perinizle biraz çıplaklık – neden olmasın? Bu seksi parça, her zaman güçlerini ve özgürlük belirtilerini ifade eden erkekler ve kızlar içindir.

Bu peri ile gittiğiniz her yerde hakimiyet kurun. Her türlü zorluğa nasıl uyum sağlayacağını ve üstesinden geleceğini bilen, gerçekten zeki, güçlü bir kız gibi görüneceksiniz.

26. Uyluk Peri Dövmeleri Renkli Baskı

Uyluk Peri Dövmeler Renkli Baskı Pin

Görüntü Kaynağı: @foreveriinkd

Uyluk dövmeleri, vücutlarını seven kızlar arasında yaygındır. Vücudunuzdan gurur duyuyorsanız ve tamamen memnunsanız, bu renkli dövmeyi sallayabilirsiniz.

Bir tanrıça ve diğer insanların hayatlarında her zaman bir güneş ışını olan bir kişi olduğunuzu gösterin. Hayatınızın her dönemi için bir sürü farklı rengi kucaklayın.

27. Peri Kanatları Dövme Yeşil Mürekkep

Peri Kanatları Dövme Yeşil Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı: @sagar_tattoos

En sevdiğiniz renk yeşil ise bu peri tasarımını seveceksiniz. Her iki cinsiyete de uyacak, elde edilmesi hızlı bir parça.

Toprak periniz, iç güzelliğinizle uyum içinde olduğunuzu çevrenize gösterecek. Toprak Anamızın bu periyle yaşadığı değişimlerin farkında olduğunuzu gösterin.

Eğlenceli gerçek: Monaciello’, kapüşonlu bir cübbe giymiş bir İtalyan perisidir.

28. Kol Perisi Dövme Elf Fikri

Kol Peri Dövme Elf FikirPin

Görüntü Kaynağı: @johnnyboy_tat_ny

Bu, o ince Medusa ve elf kombinasyonu ile alışılmadık bir peri. Bu kol dövmesi, mitolojiyi ve tarihi de sevenler içindir.

Bir kaşif olduğunuzu dünyanın görmesine izin verin. Her zaman zorluklara açıksanız ve doğal olarak değişim sizi yönlendiriyorsa, bu baskıyı seveceksiniz.

29. Müzikal Peri Mavi Dövmesi

Müzikal Peri Mavi Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @a1studio.pe

Nane yeşili veya mavi, sıra dışı ve benzersiz renkli baskılardan hoşlananlar içindir. Bu parça türünün tek örneği ve bu tasarımla dövme dükkanından ayrılmanız iki saatten fazla sürmeyecek.

Yeşil, doğanın ve içsel inancınızın rengidir. En yakınlarınızla ve çevrenizle derin bir bağlantı içindeyseniz, bu periyi seveceksiniz.

30. Sihirden Esinlenen Peter Pan Peri Dövmesi

Magic Inspired Peter Pan Peri Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @laurainktattoo

Son olarak, aramızda Peter Pan sevenler var mı? Bu çizgi film bir süredir ortalıkta dolaşıyor ve muhtemelen daha önce görmüşsünüzdür, o halde neden onu dövmeyesiniz?

Bu peri perisi, kalbinizde hala bir çocuk olduğunuzu gösterecek. Eğlenceli ve oldukça oyuncu biri gibi görüneceksiniz, bu size benziyor mu?

En güçlü peri geleneğinin Britanya Adaları ve Avrupa’dakiler olduğunu biliyor muydunuz?

Peri Dövmesi: Daha Fazla SSS

1. Peri Dövmeniz İçin En İyi Yerleştirme Nedir?

Farklı yerleştirmeler, farklı insanlara ve yaş gruplarına uyacaktır. Ne alacağınızı veya ne alacağınızı bilmeyen biriyseniz, aşağıdaki fikirleri ve seçenekleri göz önünde bulundurmalısınız:

Göğüs dövmeleri– bunlar daha büyük veya daha dikkat çekici bir şey isteyen herkes için idealdir. Erkekler için de mükemmeldirler.

önkol dövmeleri – bu yerleşim, daha küçük fikirleri tercih eden kadınlar için en iyisidir.

Uyluk dövmeleri – bu şık ve göze çarpan fikrin yanı sıra daha büyük baskılardan hoşlanan kadınlar için.

2. Peri Dövmenize Geldiğinde Hangi Boyutta Gitmeli?

Peri dövmeniz söz konusu olduğunda gidilecek en iyi boyut, daha küçük ve daha az fark edilen bir fikirdir. Peri tasarımları özel, parlak ve kendi başlarına renkli olduklarından, seçtiğiniz baskıyla fazla parlamak istemezsiniz, bu yüzden onları daha da dikkat dağıtıcı veya aşırı hale getirmeyin.

3. Peri Dövmenizin Ortalama Fiyat Noktası Nedir?

Peri dövmeleri oldukça pahalı olabilir, özellikle sonunda abartılı ve diğer insanlardan farklı bir şey elde ederseniz. Daha küçük bir peri dövmesi için 200 $ (minimum) ödemeyi bekleyin. Periniz ne kadar fazla ayrıntıya sahipse ve ne kadar karmaşıksa, nihai fiyat etiketiniz o kadar yüksek olur.

4. Erkekler Peri Dövmesi Yaptırabilir mi?

Erkekler ayrıca sembolizmlerinden hoşlanır ve takdir ederlerse peri dövmesi yaptırabilirler. Bir peri masalı ile ilgili herhangi bir film veya çizgi film sizin kutsal kâsenizse ve onu tekrar tekrar izlemekten keyif aldıysanız, tamamen ona bir dövme ayırabilirsiniz.

5. Hangi Ünlülerin Peri Dövmesi Var?

Bunu biliyor muydun Lily Collins ve Britney Spears Ayrıca sevimli peri dövmeleriniz var mı? Alt sırt dövmelerini yeniden deneyebilir ve cildinizin üzerine böylesine sevimli ve cüretkar bir tasarım yerleştirebilirsiniz.

Yeni Bir Dövme Almaya Hazır mısınız?

Sonunda, her birey mükemmel dövme konseptini ve bir sonraki baskısını kolayca bulacaktır. Hangi tasarımı giymek için sabırsızlandığınızı bize bildirdiğinizden emin olun ve bu renkli, parlak, gürültülü ve eşsiz periler söz konusu olduğunda hangi dövmenin favoriniz olduğunu bize bildirin.

Devamını oku:

  • Doğaüstü Dövme: Nihai Kılavuz ve 80’den Fazla En İyi Tasarım Fikri
  • 40+ En İyi Alyans Dövmeleri. Size İlham Verecek Aşk Sembolleri
  • 20+ Kelebek Dövme Tasarım Fikirleri (Anlam ve İlhamlar)
  • En İyi 14 Ejderha Dövmesi Tasarımı: Mezopotamya mı, Doğu Asya mı, Avrupa mı?
  • En İyi 50 Kız Dövme Tasarım Fikri (Vücudunuzun Farklı Bölgelerinde)
  • En İyi 32 Süper Güç İntikamcı Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın