En İyi 30 Harika 3 Dövme Tasarım Fikrinin Annesi (2023 Güncellendi)

Anne misin? Eğer öyleyse, üç çocuk annesi misiniz? Üç bebeği veya çocuğu olan anneler bu makaleden keyif alacaktır. Burada annelerin tercih edebileceği farklı dövme seçeneklerinden bahsedeceğiz.

Bu listeyle sevdikleriniz için ithaf edebileceğiniz ve gururlu bir yüzle sallayabileceğiniz mükemmel dövmeyi bulacaksınız. Aşağıda inceleyip hakkında konuşacağımız benzersiz bir tasarımla onları ne kadar sevdiğinizi gösterin.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

En İyi 30 Dövme Tasarım Fikrinin Annesi

1. Fillerden Esinlenen Anne Dövmeleri

Anne Dövmeleri Fillerden Esinlendi Pin

Görüntü Kaynağı: @olly_tattoo

Eğer artık tamamlanmış bir aile bireyiyseniz ve gelecekte ailenizi genişletmeyi planlamıyorsanız, üçte üçü mükemmel bir dövme fikridir. Mutlu ve neşeli bir anneyseniz, bu mini tasarımla bunu tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Filler şansın, sevginin ve aynı zamanda gururlu olumlu düşüncelerin sembolüdür. Ailenizle bağlantı kurmayı ve bağlantı kurmayı sevdiğiniz duyguların tümü bunlarsa, bu dövmeden keyif alacaksınız.

2. Üç Çocuğun Annesi Önkol Üzerine Dövme

Üç Çocuğun Annesi Önkol Üzerine DövmePin

Görüntü Kaynağı: @nicolka.ink

Ailenizi dünyaya temsil etmeye çalışıyorsanız ve onlar hakkında gururla konuşmak istiyorsanız ön kolun yerleştirilmesi en iyi seçenektir. Bu siyah mürekkep oldukça basit olmasına rağmen yine de duygusal bir seçimdir.

Ailenizin bu dövmesi ancak portre tarzında, karakterleri seven ve fikirlerin ana hatlarını seven herkese uyacaktır. Tasarım sevimli ama süper duygusal.

3. Kuşlardan Esinlenen Üç Dövme Fikrinin Annesi

Kuşlardan Esinlenen Üç Dövme Fikirinin AnnesiPin

Görüntü Kaynağı: @xime.lizarazutattoo

Sevimli bir aile dövmesi mi istiyorsunuz ama bir sürü kuşla mı temsil ediliyorsunuz? Bu tür dövme, kuş severler ve incelikli ve küçük sanatlardan hoşlananlar içindir.

Üç çocuk annesi olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilir, kuş dövmelerinizin yanına çocuklarınızın ismini de ekleyebilirsiniz. Onlara sahip olmaktan gurur duyduğunuzu ve büyüdükçe uçup gitmelerini görmeye dayanamayacağınızı gösterin.

4. Anne ve 4 Çocuk Dövme Fikirleri

Anne ve 4 Çocuk Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı: @kklukis

Bu, hepsini göstermek isteyenler için harika bir aile dövmesi olabilir! Eğer üç çocuklu bir anne ve dört kişilik bir aileyseniz doğal olarak bu tasarıma yöneleceksiniz.

Mutlu olduğunuzu, tatmin olduğunuzu ve hikayenizin ve hayatınızın artık dolu ve dolu olduğunu gösterin. Eğer kocanızı ve çocuklarınızı seviyorsanız bir kadın olarak bu fikirden keyif alacaksınız.

5. Üç Çocuk Annesinden Esinlenen Dövme

Üç Çocuk Anneden Esinlenen DövmePin

Görüntü Kaynağı: @heim__dövme

Çiçekler aynı zamanda mutlu bir aileyi de simgeleyebilir. Çiçek aşığıysanız ve en sevdiğiniz renk turuncu ise bu tasarımın keyfine varacaksınız.

Üç farklı küçük çiçek, üç farklı aşkınızı ve çocuklarınızı temsil edebilir. Her biri başlı başına bir hikaye ve vakit geçirilecek eğlenceli, neşeli bir çiçekse, bu konsepti adayın.

6. Üç Kuşun Annesi Kırmızı Fikir

Üç Kuşun Annesi Kırmızı FikirPin

Görüntü Kaynağı: @biggronn

Daha büyük dövmelerin ve omuz parçalarının hayranıysanız, bunun büyüleyici bir konsept olduğunu düşüneceksiniz. Kırmızı rengini sevenler bu kuş görseline de bayılacak.

Kuşlar genellikle uzaklara gitmenin sembolüdür. Bebeklerinizin bir noktada sizi terk edeceğinden korkuyorsanız ama yine de onların annesi olmaktan ve onlara sahip olmaktan gurur duyuyorsanız, bu fikre sadık kalın.

7. Aile Anne Dövmesi

Aile Anne DövmePin

Görüntü Kaynağı: @jo_mi_tattoo

Eğer aile bireyiyseniz ve önkol dövmelerinden hoşlanan biriyseniz bu konseptten de keyif alacaksınız. Bu, dövme yapmanın hızlı ve kolay bir yoludur, ancak şefkatli bir birey olarak sizin hakkınızda çok şey gösterebilir.

Kocanızı, kendinizi ve üç meleğinizi cildinizin üzerine yerleştirin. Başarılı bir şekilde yapıldığında bu dövme, yaratıcı, kadınsı, aynı zamanda sevgi dolu ve şefkatli olduğunuzu gösterecektir.

8. Göğüs Üçlü Anne Dövmesi

Göğüs Üç Anne DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @flautattoo

Sevimli bir göğüs dövmesi yaptırmak ister misin? Ailenizi seven ve eşinize tam saygı göstermek isteyen biri misiniz? Eğer üç çocuk annesiyse bu fikir hoşuna gidecektir.

Herkesin bir aile olduğunuzu görmesini sağlayın ve “Familia” kelimesini göğsünüze yerleştirin. Hepinizin nasıl anlaştığını gösterin ve sevgiyi kucaklayın.

9. Önkol Annelik Dövme Fikirleri

Önkol Annelik Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı: @la_vida_ink

Eğer önkol dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız, parlak ve renkli olduğundan emin olun çünkü gerçekten öyle patlayacak. Önkol tasarımı ve çok sayıda renk, kız ve erkeklerde eşit derecede harika görünecek.

Bu gün batımı ayarı dövmesi, herkese her zaman ve sürekli olarak anlarınıza değer verdiğinizi gösterecektir. Ailenizi seviyorsanız ve en sevdiğiniz mevsim yazsa, bu hepiniz için mükemmel bir portre.

10. Aile Annesi Göğüs Üzeri Baskı

Aile Anne Göğüs Üzeri BaskıPin

Görüntü Kaynağı: @red.carpet.tattoo

Göğüs izleri ve göğüs dövmeleri, spor yapan ve erkeksi fiziğiyle gurur duyan erkekler için mükemmeldir. Vücudunuzu ve ailenizi seviyorsanız bu ikiliden keyif alacaksınız.

Başarılı ve gururlu bir aile bireyi olduğunuzu ve aynı zamanda en yakınlarınıza değer veren biri olduğunuzu gösterin. Göğüs tasarımları en yakınındakilerin acısını umursamayanlar içindir.

11. Bacak Hayvan Baskı Dövme

Bacak Hayvan Baskı DövmePin

Görüntü Kaynağı: @xmillymitchellx

Eğer korkak dövmelerden ve sanatsal fikirlerden hoşlanıyorsanız, bundan da keyif alacaksınız. Uyluk dövmeleri ve rengarenk baskılar dikkat çekmeyenler için.

Bu sevimli sanatsal tasarımla bir anne olduğunuzu ve tüm ailenizin ne kadar ilginç olduğunu gösterin. Bu tasarıma ulaşmanız 7+ saat sürebileceğinden dikkatli olun.

12. Üç Kişilik Aile Dövmesi

Anne-baba üç kişilik aile dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @hktattoo_rosey

İğneden korkan, minyon ve sevimli bir şeyler isteyen kadınlar bu görüntüden çok memnun kalacaklardır.

Bu tasarımla tüm dünyaya üç çocuk annesi olduğunuzu ve hepsine değer verdiğinizi gösterin. Bu sevimli tasarımla büyük sevginizi ve sade yaklaşımınızı gösterin.

13. Komik Koala Ailesi Dövmesi

Komik Koala Ailesi DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @clodin_93

Hayvanları ve koalaları seviyor musun? Kalabalığın geri kalanından farklı ve olağanüstü görünmeyi seven biri misiniz? Renk tutkunuysanız bu konseptten keyif alacaksınız.

Bu sevimli koalalar bebeklerinizi temsil edebilir. Herkese hâlâ onlara yakın olduğunuzu, onları sevimli ve eğlenceli bulduğunuzu ama yine de onların en iyi çocuklar olduğunu gösterin, değil mi?

14. Geri 3 Dövmeli Fil Fikrinin Annesi

Geri 3 Çocuk Annesi Dövme Fil FikriPin

Görüntü Kaynağı: @rafael_gomez_anclatattoo

Bu sırtına dövme yaptırmayı düşünmeye ne dersin? Sevimli ve kadınsı; yumuşak tarafı olan kızlar için mükemmel.

Filler aracılığıyla tüm ailenizi temsil edin. Kocanızı resme ekleyin ve bu sanatsal suluboya dövmesiyle hepinizin ne kadar yakın olduğunuzu gösterin.

15. Önkol Ailesi Dövme Tasarımı

Önkol Aile Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı: @jltattoostudio

Ayrıca önkol veya kol dövmesini de tercih edebilirsiniz. Aşırı güçlü veya dramatik bir şey elde etmek istemiyorsanız, bu daha küçük siyah mürekkebi takdir edeceksiniz.

Bu üç kişilik dövme ailesi erkekler veya kızlar içindir. İkinizi temsil edebilir ve sizi muhteşem çocukları ve parlak bir geleceği olan güçlü bir çift olarak temsil edebilirsiniz.

16. Galaksiden Esinlenen 3 Anne Dövmesi

Galaksiden Esinlenen 3 Anne DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @elchivotattoo

Sevimli bir önkol galaksi dövmesi ister misin? Bu, ışıltılı ve kadınsı olduğu için oldukça farklı. Bu muhteşem parçayla en yakınlarınıza tüm sevginizi ve dünyanızı gösterin.

Bir aile bireyi olduğunuzu ve en yakınlarınızı galaksiniz olarak gördüğünüzü gösterebilirsiniz. Eğer onlar sizin ayınız, gökyüzünüz ve yıldızlarınızsa, bu güzel temsilin keyfine varacaksınız.

17. Kalp Sembolü Aile Dövmesi

Kalp Sembolü Aile DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @beckysbaggage

Tüm aileniz bir kalp setini tercih edebilir. Eğer çocuklarınızla çok güzel ve yakın bir ilişkisi olan biriyseniz bu konseptten hepiniz keyif alacaksınız.

Bir kalp sembolü, kardeşleriyle ve bir anne olarak sizinle bir şekilde bağlantılı olanlar için mükemmeldir. Bu üçlü gerçek aşka ve yakınlığa değer veren herkes içindir.

18. Yonca Eşleşen Aile Dövmesi

Yonca Eşleşen Aile Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @unejambeni.tattoo

Eşleşen bir tasarım seçerseniz harika görünebilecek başka bir dövme konsepti. Siz de aile olarak bu yoncaları gururla temsil edebilirsiniz.

Bilmiyorsanız yonca iyi şansın ve mutluluğun sembolüdür. En yakınlarınız her zaman etrafınızda olacak kadar şanslıysanız, bu eşleşen baskının keyfine varacaksınız.

19. Renkli ve Gürültülü Eşleşen Aile Dövmesi

Renkli ve Gürültülü Eşleşen Aile Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @canolotattoo

Biraz farklı ve gösterişli bir şey, renklerden ve sıra dışı fikirlerden hoşlananlara çok yakışacak. Bu önkol dövmeleri renk severler veya anime insanları içindir.

Dört temel unsuru edinin. Ateş, toprak, rüzgar ve su hepinizin kendi yolunuzda bağlı olduğunuzu gösterecek. Bir anne olarak siz su olmalısınız ve çocuklarınız kişiliklerine göre hangi elementin kendileri için en iyi sonucu verdiğini bulabilirler.

20. Küçük ve Sevimli Çocuk Aile Dövmesi

Küçük ve Sevimli Çocuklar Aile DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @yanki_tattoohk

Bu sevimli ve korkak dövmeyle tüm ailenizi temsil edebilirsiniz. Renklerden hoşlananlar için ideal, basit ve sanatsal bir şekilde yapılır.

Çocuklarını seven, güçlü bir birey olan, ilginç, ilginç bir anne olarak ortaya çıkacaksınız. Birlikte vakit geçirmeyi seven biriyseniz ve iyimser biriyseniz bu fikir size uyacaktır.

21. Küçük Bilek Annelik Dövmesi

Küçük Bilek Annelik DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @yanki_tattoohk

Eğer siz de bir sanatçıysanız bu renkli fikre bayılacaksınız. Daha küçük baskılardan hoşlananlar ve sanatlarında renk patlamasından hoşlananlar için idealdir.

Bu bilek fikri çocuklarıyla yakın olanlar için harika. Dikkat çekmeyi seviyorsanız ve şefkatli bir anneyseniz, bu fikri benimseyebilir ve yakınlığınızı benzer bir şeyle temsil edebilirsiniz.

22. Ay Ailesi Annelik Fikri

Ay Ailesi Annelik FikriPin

Görüntü Kaynağı: @haleyatcredible

Eğer yıldızlardan ve aydan hoşlanan biriyseniz bu siyah fikirden keyif alacaksınız. Spiritüel ve sevimli fikirlerden hoşlanıyorsanız bu siyah tasarım tam size göre.

Ay evrene yakınlığınızın simgesidir. Çocuklarınız hayatınızın yıldızıyken, onlar sizin anlamınız ve gücünüz olurken, aynı zamanda korkak ve pozitif olduğunuzu da göstereceksiniz.

23. Yan Mide Huzurlu Anne Çocuk Tasarımı

Yan Mide Huzurlu Anne Çocuk TasarımıPin

Görüntü Kaynağı: @hossam.tattoos

Feminen tasarımları seviyorsanız ve suluboya sanatına meraklı biriyseniz bu fikir tam size göre. Bu tasarıma ulaşmak 4 saatinizi alacaktır. Kaburgalarınıza çok yakın olduğu için yerleştirme acı verici olduğundan başınızı yukarı kaldırın.

En yakınlarınıza olan sevginizi göstermenin bu sanatsal yolu, dövme işleminden çekinmeyen veya korkmayanlar içindir. Her zaman onların yanında olduğunuzu, onların sizin ve renkli yolculuğunuzun bir parçası olduklarını gösterin.

24. Mide Kuşu Anne Dövmesi

Mide Kuşu Anne DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @staraya_dusha

Göğüs altı ve göğüs altı dövmeleri, dövme işleminden çekinmeyen ve korkmayanlar içindir. Eğer seksi tasarımları seven biriyseniz ve hassas fikirlerden hoşlanıyorsanız bu model tam size göre.

Kuş dövmenizle anne olduğunuzu gösterin. Durum ne olursa olsun, onlara yakın olduğunuzu ve kendinizi hiçbir şekilde ayrı hissetmeyeceğinizi dünya görsün.

25. Basit Galaksi Anne Dövmesi

Basit Galaksi Anne DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @pinzy.tattoos

Seksi veya sevimli köprücük kemiği fikirlerinden hoşlanıyorsanız bu size uyacaktır. Bu görselle bir annenin ne kadar sert ve seksi olabileceğini gösterin.

Dünyanın gururlu bir anne olduğunuzu ve çocuklarınızın hayatınızın yıldızı olduğunu görmesine izin verin. Onlara bağlı olduğunuzu ve en karanlık durumda bile sizin pozitifliğiniz ve ışığınız olduklarını görmelerine izin verin.

26. Kalp Sembolü Ailesinden Esinlenen Fikir

Kalp Sembolü Ailesinden Esinlenen FikirPin

Görüntü Kaynağı: @bom.tattooer

Daha küçük dövmelerden ve kalp fikirlerinden hoşlanan biriyseniz bu görüntü size uyacaktır. Her ikisini de yapmak zaman alıcı bir baskı değil.

Saf sevginizi ve anneliğinizi farklı kalp fikirleriyle gösterin. Bu kalpler çocuklarınıza olan bağlantınızı ve derin sevginizi gösterebilir. Ailenizin her bir üyesini farklı renkli bir kalple temsil edin ve onları ne kadar sevdiğinizi gösterin.

27. Anne Çocuk Siyah Tasarım

Anne Çocuk Siyah Tasarım Pin

Görüntü Kaynağı: @gabi_ink_lazarova

Bu siyah önkol dövmesi, kendi manevi tarzında güzel ve benzersizdir. Portre dövmelerini tercih ediyorsanız bu fikir tam size göre.

Çocuklarınızın yüz ve yüz özelliklerine dikkat edin. Bu fikir sizin şefkatli bir anne olduğunuzu ve gerçek sevgiye ve anneliğe değer veren biri olduğunuzu gösterecektir.

28. Kırmızı Kalp Annelik Dövmesi

Kırmızı Kalp Annelik DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @martapoisontattoo

Eğer en sevdiğiniz renk kırmızı ise bu tasarımdan ve bu konseptten keyif alacaksınız. Renk patlamasından hoşlananlar ve feminen fikirleriyle öne çıkmak isteyenler bu kalp konseptine bayılacak.

Kırmızı renkli kalpleri alın ve miniklerinizi ne kadar sevdiğinizi gösterin. Adlarını kalp sembolünün yanına yazın ve üç meleğinize duyduğunuz saf sevginin tadını çıkarın.

29. Kaplan Ailesi Annelik Dövmesi

Kaplan Ailesi Annelik DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @14arrowstattoo

Hayvanları seven ve korkutucu mürekkebi seven kızlar bu sevimli yavrulardan keyif alacak. Eğer kaplanlar veya aslanlar ormandaki en sevdiğiniz hayvanlarsa bu aile mürekkebi fikrinden keyif alacaksınız.

Bu yavru fikriyle üç çocuk annesi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu siyah siluet fikriyle küçüklerinize ne kadar sevdiğinizi ve onlara nasıl baktığınızı gösterin.

30. Üç Ön Kolun Annesi Siyah Mürekkep

Üç Çocuğun Annesi Önkol Siyah MürekkepPin

Görüntü Kaynağı: @ukittattoo

Son olarak, bu önkol dövmesi fikrine başvurabilir ve cildinize sade siyah mürekkep uygulayabilirsiniz. Bu tasarım, acıyı hissetmek istemeyenler ve hızlı ve kolay dövmelerden hoşlananlar içindir.

Dünyaya üç çocuklu gururlu bir anne olduğunuzu gösterin ve dünyanın sizi süper bir anne olarak görmesine izin verin. Herkes senin şefkatli ve duygusal biri olduğunu düşünecek, bu sana benziyor mu?

3’lü Anne Dövmesi: Daha Fazla SSS

1. 3 Çocuklu Bir Anne Dövme Olarak Neyi Simgeliyor?

Bu tasarım kendi açısından oldukça basit ve basittir ve anlamının anlaşılması da kolaydır. Aile üyelerinizle ya da sevdiklerinizin portreleriyle, samimi ve dürüst bir üç çocuk annesi gibi görüneceksiniz!

2. Diğer 3 Dövme Fikir Kavramının Anası Nelerdir?

Yaygın aile portresi tasarımının yanı sıra şunları da yapabilirsiniz:

 • Çocuklarınızın adı
 • Kalp sembolleri
 • Aslanlar, kaplanlar, yavrular
 • Kuşlar ve şiirler
 • Ailenizde benzersiz olan diğer herhangi bir sembolik tasarım

3. Bu Dövme Konseptini Kimler Alabilir?

Gururlu anneler ve halihazırda bir ailesi olan kadınlar bu tasarımdan keyif alacak. Eğer üç çocuk annesiyseniz ve sizin de bir kocanız/erkek arkadaşınız varsa bu dövmeyi yaptırmalısınız.

4. 3 Dövme Fikrinin Annesi İçin En İyi Yerleştirme Nedir?

Duygusal biriyseniz ve çocuklarıyla yakın bir anneyseniz göğüs, kol veya köprücük kemiği yerleşimini mutlaka tercih edin. Hassas, samimi ve sizin için pratik olan bir şey işinizi görecektir.

5. Bu Dövme Pahalı mı?

Nihai fiyat etiketi, seçtiğiniz ve tercih ettiğiniz vücut kısmına ve ayrıca tasarımınızın boyutuna büyük ölçüde bağlı olacaktır. Annelerin çoğu küçük-orta ölçekli fikirlere bağlı kalıyor ve sonunda aile portresi tasarımları için yaklaşık 250 dolar ödüyorlar.

Yeni Dövmelere Hazır Mıyız?

Son olarak bu 30 dövmeden hangisinin en sevdiğiniz olduğunu bize söyleyebilir misiniz? Bunların hepsi anneliği ve fırsatların yanı sıra iyi bir ebeveyn olarak hareket etmenin bir yolunu da sembolize edebilir. Bu sevimli dövmelerden biriyle tüm ailenize olan sevginizi ve takdirinizi gösterin. Dünyanın gururlu bir veya üç ebeveyn olduğunuzu görmesine ve bilmesine izin verin. Senin durumunda favori yok, değil mi?

Ayrıca Okuyun:

 • İki Dövmenin Annesi: 30+ En İyi Tasarım Fikirleri
 • Kadınlar için 60 Kol Dövmesi Tasarım Fikirleri (2023 Güncellendi)
 • Kadınlar için 100 Seksi Dövme Tasarım Fikirleri (2023 Güncellendi!)
 • Kadınlar İçin En İyi 35 Ayak Bileği Dövmesi (2023 Güncellendi)
 • Kadınlar için 2023’ün En Harika 70 Boyun Dövmesi
 • Kadınlar İçin 30 Harika Kalça Dövme Tasarımı

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın