En İyi 30 Harika At Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

At dövmeleri kesinlikle hayvan severler içindir! Siz de bir hayvansever misiniz? Seçtiğiniz tasarımla sevimli görünmeyi seven biriyseniz ve doğal olarak iddialı fikirlere yöneliyorsanız, bu makaleden de keyif alacaksınız. Burada, vücudunun üzerinde güzel ve motive edici bir tasarım elde etmek isteyen herkes için ideal olan bu en iyi 30 eğlenceli ve benzersiz at tasarımını bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

At Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Atların asil hayvanlar olduğunu ve özgürlüğü, hayattan zevk alma ve değişimi içselleştirme yeteneğini temsil ettiklerini biliyor muydunuz?! Ayrıca güveni, zaferi, kahramanlığı ve cesareti temsil ederler. Bu dövme, her insan için farklı bir anlama sahip olabilir ve onunla eşleştirmek ve eşleştirmek için seçtiğiniz renge bağlı olarak değişebilir.

10 Renkli At Dövme Fikirleri

1. Siyah At Dövmesi

siyah at dövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @marnictattoo

Bu at dövmesi, ayrıntılı fikirler vermeyi bilen usta bir dövme sanatçısının yanı sıra oldukça fazla zaman ve sabır alacaktır. Çok pahalı olmamakla birlikte yetenekli ve hassas birini ayırtın.

Bu parlak at, parlak geleceğinizi ve önünüzdeki yolu temsil ediyor. Ayrıca bu baskıyla ilahi ve hırslı bir erkek veya kız gibi görüneceksiniz.

2. Gerçekçi At Dövme Fikirleri

Gerçekçi At Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı: @tattoo.artist.page

Portre dövmelerini ve hassas gerçekçi atları seviyor musunuz? Detaylarla ilgilenen biriyseniz ve seçtiğiniz tasarımla nefes kesici görünmek istiyorsanız bu konsepte bayılacaksınız.

Özgürlüğünüzün tadını çıkarmaya istekli olduğunuzu ve manevi bir insan olduğunuzu gösterin. Bırak dünya seni bir kaşif olarak görsün, bundan hoşlanmaz mısın?

3. Demir At Dövmesi

demir at dövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @pietro.stigmata

Kırmızı at dövmeleri, bir renk patlaması seven erkekler arasında oldukça popüler ve yaygındır. Kırmızı, gerçek hayvan severler için tutkulu bir renk ve muhteşem bir tasarımdır.

Kendinizle, çevrenizle ve en yakınlarınızla gerçek bir bağlantı içinde olduğunuzu gösterin. Bu at, sert ve erkeksi erkeklere kızlardan biraz daha çok yakışacak.

Eğlenceli gerçek: atlar, tüm kara memelileriyle karşılaştırıldığında en büyük gözlere sahiptir.

4. At Dövme Çizimi Suluboya Fikri

At Dövmesi Çizim Suluboya FikriPin

Görüntü Kaynağı: @luca_braidotti_tattoo

Sırt dövmeleri, daha büyük baskılara ilgi duyan herkes içindir. Sert görünmeyi seviyorsanız ve baskın fikirlerden hoşlanıyorsanız, bu at konsepti size uyacaktır.

Bu renkler sizi dışa dönük biri gibi gösterecek. Kişiliğinizde birçok katman varsa ve karmaşıksanız, bu attan keyif alacaksınız.

5. Dev At Omuz Dövmesi

Dev At Omuz DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @laguadalupetattoospain

Turuncu/sarı popu olan bu at büyülü ve farklı görünüyor. Güzel bir sanat eserinin tadını çıkarmayı bilen biriyseniz, bu şirin konsepte bayılacaksınız.

Sarı zenginlik ve başarının rengidir. Doğru yoldaysanız ve hayatta bir fark yaratmaya çalışıyorsanız, olumlu değişiminizi bu at fikriyle temsil edin.

6. Komik At Dövme Fikirleri

Komik At Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı: @iporkedittattoo

Komik yanları olan ve ortalıkta dolaşmayı seven erkekler veya kızlar bu at konseptine bayılacak. Aptalca bir tarafı olan herkes için eğlenceli bir dövme.

Workhorse kelimesini dövmenizin altına yerleştirin ve kendi çalışma gücünüz olduğunuzu gösterin. Masaya ne getirdiğinizin gayet iyi farkındasınız, değil mi?

Ayrıca Oku: Komik Dövmeler: 80+ En İyi Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

7. İki At Koşu Dövmesi

İki At Koşu DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @katkatattoo

Dişi atlar oldukça iyi, sence de öyle değil mi? Çoğu zaman at dövmeleri bir sanat eseri ve benzersiz bir tasarım gibi görünebilir. Mavi ve kahverenginin bu renk kombinasyonu, saf bir tasarımın keyfini çıkarmayı bilen herkes içindir.

Bu renkler, ruhsal ve uzun bir yolculuğun tadını çıkaran bir ruhu temsil eder. Eğer hayatında bazı yollardan hiç şüphe duymamış biriysen ve kararlarında dimdik duruyorsan bu atlar seni bir persona olarak temsil edecek.

8. Renkli At Dövme Kol Baskısı

Renkli At Dövme Kol BaskıPin

Görüntü Kaynağı: @akanapalm

Siyah, kırmızı ve sarı mürekkebe sadık kalın ve at tasarımınızın iddialı olduğu kadar mutlu da görünebileceğini gösterin. Bu ikili, dövmeleriyle ince bir renk patlaması yapmayı bilen erkekler ve kadınlar içindir.

Kırmızı ve sarı sizi güçlü bir güç olarak temsil eder. İşe koyulan biri misiniz ve her zaman ana cazibe merkezi olduğunuzu biliyor musunuz? Saf gücünüzü gösterin ve dünyanın sizi doğal bir lider olarak görmesine izin verin.

9. Mavi & Beyaz At Kafası Dövmesi

Mavi & Beyaz At Kafası DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @dziara_tattoo

Mavi ve beyaz oldukça popüler ve maskülen renklerdir. Aşırı güçlü veya çok dramatik olmayan bir at tasarımı isteyen biriyseniz, bu hayvan mürekkebinin keyfine varacaksınız. Bunu başarmanız 5-6 saatinizi alacağından dikkatli olun.

Bu büyüleyici renk kombinasyonu, sizin bir fırsatçı ve her zaman nasıl barış içinde kalacağını bilen biri olduğunuzu gösterecek. Ayrıca gerçek bir veren kişi olarak ortaya çıkacaksınız.

Eğlenceli gerçek: hortumlar renkleri görebilir ve sarı, yeşil, mor ve mor tonları görmekte çok daha iyidirler.

10. Kadın ve At Dövmesi Kombinasyonu

Kadın ve At Dövme KombinasyonuPin

Görüntü Kaynağı: @valebubu_libh

Atlı bir kadın, kadınsı yönleriyle derinden bağlantılı olanların çoğu için ortak bir seçim seçeneğidir. Bu ata başlamadan önce yaklaşık dört saatiniz var.

Kadın ve at, doğayla olan derin bağlarını ve bağlarını sembolize eder. Ayrıca sevgi ve saf mutluluğun yanı sıra özen ve derin kişisel bağlantıların sembolüdürler.

10 Siyah Beyaz At Dövme Fikirleri

1. Muhteşem Uyluk At Dövmesi

Muhteşem Uyluk At DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @pabloash

Muhteşem bir uyluk dövmesi ister misin? Kıvrımlarıyla gurur duyan ve kilolu kadınlar bu konsepte bayılacak.

Çiçekli bu siyah beyaz fikir şehvetli ve tatlı kadınlar içindir. O seksi yanınız varsa; bu baskının ve bu sevimli konseptin tadını çıkaracaksınız.

2. Sulu Boya Sıçrama Kadını ve Bir At Dövmesi Fikri

Suluboya Sıçrama Kadın ve Bir At Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı: @clodin_93

Sevimli ve tatlı iddialı baskıları seven biriyseniz, bir at baskısı ve bir kadın tasarımı alın. Bu fikir, öne çıkmayı seven yaratıcı ruhlar içindir.

Her zaman eğlenceye ve meydan okumaya hazır olduğunuzu gösterin. Bu konseptle gerçek güzelliğinizi ve yaratıcı yönünüzü gösterin ve bırakın dünya sizi hâlâ içinde olan bir kız olarak görsün.

3. Dev Omuz Savaş Atı Dövmesi

Dev Omuz Savaş Atı DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @readytattooink

Daha büyük omuz dövmeleri ve siyah beyaz mürekkep, konseptleri için çok fazla para ödemek istemeyenler içindir. Bu at fikri, yarı büyük ve tatlı bir şeye bağlı kalmaya çalışan herkes içindir.

Nihai sonuç, sizi vahşi bir adam ve doğanın güzelliğine hayran kalan biri olarak gösterecektir. Özgür ruhlu bir insan mısınız? Bu konsept ile gösterin.

Atların dişlerinin kafalarında beyinlerinden daha fazla yer kapladığını biliyor muydunuz?

4. Sırt Üzerine At Dövmesi

Sırt Üzerine At DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @staytruetattoopa

At dövmenizi hayatınızda önemli olan birine de adayabilirsiniz. Bu at tasarımı ile hayatınızdaki en önemli kişiyi ne kadar takdir ettiğinizi ve ona değer verdiğinizi gösterin.

“Seni seviyorum baba” ifadesini ekleyin ve gerçek tarafınızı ve saf duygularınızı gösterin. Ailenize veya ebeveyninize yakınsanız, bu at sırt dövmesine gidebilirsiniz.

5. Kadın ve A Horse Siyah Dövme Fikri

Kadın & A Horse Siyah Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı: @dominiqueotto

Bu siyah dövmeyi yaptırın ve daha basit mürekkebin gerçek güzelliğini gösterin. Garip dövmelerin hayranıysanız ve korku benzeri fikirlerin tadını çıkarmayı bilen biriyseniz, bu at baskısı tam size göre!

Havayı tamamlamak için o korkunç görünüme sahip bir baskı veya kadın alın. Hayatınızdaki ve kendi yolunuzdaki en yakın kişilerle gizemli ve eğlenceye hazır olduğunuzu gösterin.

6. Kol Üzerine Gerçekçi At Dövmesi

Kol Üzerine Gerçekçi At DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @theravenandthewolves

Bazı tasarımlar, yalnızca güvenilir ve harika bir dövme sanatçısı bulursanız oldukça gerçekçi görünebilir. seninkine güveniyor musun?

Bu at karası fikir, mükemmeliyetçi olan ve çekim gücüne inanan herkes içindir. Dünyanın sizi kim olduğunuz ve stand-up yapan cesur bir adam olarak görmesini sağlayabilirsiniz. Bu sana benziyor mu?

Eğlenceli gerçek: erkeklerin 40, dişilerin ise 36 dişi vardır.

7. Çiçekli Omuz Sırtlı At Dövmesi

Çiçek Desenli At Omuz Sırt DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @dövmeci_mate

Tüm dünyanın baskınızı görmesini istemiyorsanız, sırt veya omuz dövmesi tercih edebilirsiniz. Mütevazi olduğunuzu ve iyi bir tasarımı tüm dünyaya yayınlamadan kendiniz için nasıl keyif alacağınızı bildiğinizi gösterin.

Çiçekli bu at, doğru ve doğru olayların arayıcısı olarak sizi sembolize edecek. Her zaman dışa dönük olduğunuzu ve öfkenize sadık olduğunuzu gösterin.

8. Koşan Atlar Dövmesi

Dövme Yapan Atlar Pin

Görüntü Kaynağı: @kctattoo13

Bu büyük omuz dövmesi, dövmeleriyle baskın görünmek istemeyenler içindir. Siyah ve beyaz birbirine çok yakışıyor ve bu eşsiz konsepti gerçekleştirmeniz 5 saatinizi alacak.

Bu korkak at, hala bir çocuk olduğunuzu ve günlük olaylarınızı dürüst bir yürekle keşfetmekten hoşlanan biri olduğunuzu gösterecek.

9. Komik At Dövmesi Küçük Fikir

Komik At Dövmesi Küçük FikirPin

Görüntü Kaynağı: @btn_tattoos

Siz de bir komedyenseniz, bu komik fikirden de keyif alacaksınız. İyi bir şakayı takdir edebilen adamlar bu dövmeye aşık olacak.

Küçük ve komik atınız, ilginç kişiliğinizi temsil edebilir. Etrafta olmanın eğlenceli olduğunu ve neyin eğlenceli ve patlama olduğunu bildiğinizi gösterin!

Atların hem yatarak hem de ayakta uyuyabildiklerini biliyor muydunuz?

10. Siyah At Anahat Dövmesi

Siyah At Anahat DövmePin

Görüntü Kaynağı: @chinatomik

Basit siyah ana hatlar, mütevazi ve minimalist erkekler veya kızlar içindir. Bu, doğal olarak çekimini yapacağınız basit ama mütevazi bir kavramdır.

Çiçekler, doğal olarak yönlendirilirken şehvetli ve akıllı olduğunuzu gösterecek. Bu kız gibi at dövmesini kucaklayın ve dünyaya sakin, havalı ve aklı başında olduğunuzu gösterin.

10 Küçük At Dövme Tasarım Fikirleri

1. Yan Mide At Dövme Çizimi

Yan Mide At Dövme Çizimi Pin

Görüntü Kaynağı: @renoirsurblanc

Yan mide dövmeleri oldukça sevimli ve iddialı. Alışılmadık bir yaklaşımı seven biriyseniz ve ağrı seviyelerine aldırış etmiyorsanız (çünkü bunlar oldukça acı vericidir), bu atın siyah taslağını deneyin!

Bu mide sanatı baskısı, bir verici olduğunuzu ve hayatta ne şekilde olursa olsun katkıda bulunmayı umursamayan biri olduğunuzu gösterecek. Gücünüzü ve verici tarafınızı gösterin.

Ayrıca Okuyun: 65 Harika Kadın Yan (Kaburga) Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

2. Bacak Üzerine Küçük At Dövmesi

Bacak Üzerine Küçük At DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @enz.black

Bu ayak dövmesi zaman alıcı bir parça değil. Siyah renkleri ve siyah mürekkebi seviyorsanız, bu basit tasarımı deneyin. Bunu taahhüt etmeniz üç saatten az sürecektir.

Bu solmuş at, saf şansınızı ve nereye gittiğinizi gösterebilir. Bu mistik atla azimli ve güçlü olduğunuzu gösterin.

3. Basit ve Ayrıntılı Siyah At Dövmesi

Basit & Detaylı Siyah At DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @pimientanegra_tattoo

Geometri ve siyah keskin çizgiler hayranıysanız, bu dövmeye bir şans verin. Bu at çizgi film benzeri ve farklı derin anlamlardan ilham alıyor.

Bu at görüntüsünün nihai sonucu, hassas bir başyapıt gibi görünecek. Dünyayı fethetmeye çalıştığınızı ve geleceğinizi anlayan parlak bir iyimser olduğunuzu gösterin.

Eğlenceli gerçek: Atların gözleri başlarının yan tarafındadır, bu da onları aynı anda yaklaşık 360 derece görmelerini sağlar.

4. At Koşusu ve Madeni Para Baskı Dövmesi

At Koşusu ve Madeni Para Baskılı DövmePin

Görüntü Kaynağı: @leehumphs_tattooer

Küçük tasarımları ve gerçekçi atları seven insanlar da bu renk patlamasından keyif alacak. Bu altın parayı ekleyin ve fırsatçı olduğunuzu gösterin.

Son dövme ve bu tasarım, hayallerinizi ve hedeflerinizi kovalarken aynı zamanda geleceğinizden de yararlanma iradenizi ve gücünüzü gösterir. Para kazanma makinesi olduğunuzu gösterin ve yeni dövmenizi sallayın.

5. Bacak At Dövme Buzağı Baskı

Bacak At Dövme Buzağı Baskı Pin

Görüntü Kaynağı: @_dudink_

Dövmenizi sallayabileceğiniz ve tamamen yönetebileceğiniz için dövmenin sizi yönetmesine izin vermeyin! Bu, çoğu dövme sanatçısı tarafından elde edilmesi kolay olmakla birlikte, tatlı ve tamamen olumlu.

Belirlenmiş çizgiler, tanımlanmış kişiliğinizi ve onu istediğiniz gibi yönlendirme yeteneğinizi gösterecektir. Kendi kendinizin efendisi ve yaratıcısı olduğunuzu gösterin.

6. Gerçekçi Siyah Tasarım At Fikri

Gerçekçi Siyah Tasarım At FikriPin

Görüntü Kaynağı: @tattoosbyrhianne

Siyah ve kırmızı çizgilere sahip bu at, şiddetli kişilikler için şiddetli bir baskıdır. Buz gibi soğuk olduğunuzu ve böyle kararlı bir birey olduğunuzu gösterin.

Bu at baskısı, enerjinizi gösterecek ve kendi hızınızda herhangi bir komplikasyondan veya kötü enerjiden başarıyla kaçınırken hayatı kovalama girişimlerinizi gösterecektir.

Atların ruh hallerini ifade etmek için kulaklarını, gözlerini ve burun deliklerini kullandıklarını biliyor muydunuz?

7. Bir Atın Küçük ve Basit Çizgi Çizimi

Bir Atın Küçük ve Basit ÇizimiPin

Görüntü Kaynağı: @0one_dövme

Önkol yerleşimi ve bir at fikri, bir konsept olarak çok iyi görünebilir. Daha küçük tasarımları ve at dövmelerini seviyorsanız bu görüntü size çok yakışacaktır.

Bir atın ana hatları ve silüetleri, doğal olarak sonsuz güzellik ve görkemli hareketlerle hareket ettiğinizi de sembolize eder.

8. Geometrik At Önkol Tasarımı

Geometrik At Önkol TasarımıPin

Görüntü Kaynağı: @timeahirsch

Bu siyah mürekkep ve bir atın geometrik baskısı, detaylı tasarımlara ve geometri baskılarına ilgi duyan herkes içindir. Bu geometrik fikirle mükemmeliyetçi ve vizyon sahibi olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Nihai sonuç, bir atı ve düşüncelerinizi gösterir. Çılgınca düşünceleri olan ve sadece hayallerini gerçekleştirmek için beyni 7/24 çalışan biri gibi görüneceksin.

9. Kız ve At Dövme Siyah Mürekkep

Kız ve At Dövme Siyah MürekkepPin

Görüntü Kaynağı: @elena_arvat

Bir ata sarılan bir kadın, yaygın bir dövme kavramıdır. Hayvan dünyasının gerçek sevenler bu dövmenin keyfine varacaklar. Sevimli bir at dövmesi arayan bir kızsanız, ona sadık kalın!

Bu romantik ikili, herkesin tutkusuna ve verici tarafına yakışabilir. Almaktan çok daha fazlasını vermeyi seviyorsanız, bu at dövmesinden keyif alacaksınız.

Eğlenceli gerçek: atlar kusamaz.

10. Önkol Siyah At Dövmesi

  Önkol Siyah At DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @chilenovenegas

Son olarak, neden bu siyah ön kol parçasını tercih etmiyorsunuz? Bu tasarım, yerleşimi söz konusu olduğunda pratik bir çözümdür + çok fazla acıtmaz, her iki cinsiyet için de idealdir.

Hızlı tempolu bir hayat yaşamayı sevdiğinizi ve içinizde mükemmelliği aradığınızı gösterebilirsiniz. Manevi veya zihinsel bir yolculuktaysanız, bu at dövmesini beğeneceksiniz.

At Dövmesi: Daha Fazla SSS

1. At Dövmeniz İçin En İyi Yerleştirme Nedir?

Her yaştan erkek ve her yaştan kadın bu makalenin yanı sıra bu dövme ilhamından keyif alacak. İdeal olarak, at dövmenizi göğsünüze, sırtınıza veya bacağınıza yerleştirmek isteyeceksiniz. Genellikle bu yerler benzer fikirlerle ve atlar gibi asil hayvanlarla en iyi şekilde çalışır.

2. Kimler At Dövmesi Yaptırabilir?

Bir tür değişimden geçen herkes at dövmesinden keyif alacaktır. Düşüncelerinizi, inançlarınızı ve hatta yaşadığınız yeri geliştiriyorsanız veya değiştiriyorsanız, bir sonraki dövmeniz olarak bundan keyif alacaksınız.

3. Dövme İşlemi Acı Verir mi?

Atları yapmak biraz zor olabilir ve onlar karmaşık hayvanlardır, ancak daha küçük veya orta büyüklükte bir dövme katlanılabilir olacaktır ve her iki cinsiyet için de çok acı verici olmayacaktır.

4. Hangi At Rengini Seçmeli?

Hayvan dövmeleri söz konusu olduğunda her şey tercihinize ve neyi sevdiğinize bağlıdır. İşte en yaygın seçenekler ve fikirler:

  • Siyah at dövmesi, gizemli tarafınızın yanı sıra doğru güç ve olgunluk türünü gösterecektir.
  • Kahverengi atlar, zorluklarla nasıl başa çıkacağını bilen duygusal ve güçlü varlıklar olarak görülür.
  • Beyaz at dövmesi, bilgeliğinizi, dengenizi, özgürlüğünüzü ve saflığınızı gösterecektir.
  • Renkli at (pembe, kırmızı, mavi, yeşil vb.), hayattan nasıl zevk alacağını ve her şeyi kendi istediğin gibi yapmayı bilen, zafer odaklı bir insan olduğunu söyleyecektir.

5. At Dövmesi Olan Bazı Ünlüler Nelerdir?

En sevdiğiniz ünlülerden bazıları at dövmelerinden ve fikirlerinden oldukça keyif alıyor. İsterseniz Iggy Azalea, India Westbrook, Noah Cyrus, Halsey ve diğerlerinin stilini kopyalayabilirsiniz. Öne çıkmak için harika bir tasarımda ilham kaynağınızı bulun.

Yeni Bir Dövme İster misin?

Sonunda, bu en iyi 30 at fikri söz konusu olduğunda hangi tasarımın favoriniz olduğunu bize bildirdiğinizden emin olun?! Hayvansever erkekler ve zarif hayvanları nasıl takdir edeceğini bilen kadınlar bu makalenin tadını çıkaracak. Bir sonraki dövme seansınızı ayarlamadan önce aklınızda belirli bir tasarım varsa bize bildirin.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın