En İyi 30 Haşhaş Çiçeği Dövmesi: Renkli, Siyah & Beyaz Tasarım Fikirleri (2023 Güncellendi)

Aranızda çiçek sevenler var mı? Sevimli fikirleri seven biriyseniz ve sanatsal ve kadınsı bir şeyler elde etmek istiyorsanız, hoş geldiniz! Bu yazımızda her bayana yakışacak birbirinden farklı, renkli ve tek renkli birçok parçadan bahsedeceğiz. Aşağıda mükemmel haşhaş çiçeğinizi bulun, bazı eğlenceli gerçeklerin tadını çıkarın ve ayrıca bunların gerçek anlamını ve sembolizmini anlayın.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Haşhaş Çiçeği Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Haşhaş çiçeklerinin zaman içinde pek çok farklı duyguyu anlatmak için kullanıldığını biliyor muydunuz? Ancak özellikle kırmızı gelincikler ruhani uykuyu ve dinginliği simgelemek için kullanıldı.

Çiçek başlı başına sabrınızı, kadınlığınızı, flört yönünüzü ve aynı zamanda maneviyatınızı sembolize edebilir. Çiçeğin ve renginin farklı bir anlamı olabilir ve seçtiğiniz yerleşime ve tercih ettiğiniz renk kombinasyonuna bağlı olarak kişiden kişiye değişebilir.

15 Renkli Haşhaş Çiçeği Dövmesi

1. Kaliforniya Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Kaliforniya Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @alinepetunia

Kırmızı ve turuncu, haşhaş çiçeği için oldukça yaygın renklerdir. Genel olarak şehvetli fikirleri ve çiçekleri seviyorsanız, bu gelinciği diğerlerine tercih edeceksiniz.

Kırmızı ve turuncu içinizdeki ateşi simgelemektedir. Bu orta boy dövmeyle, kendinize ait olanı nasıl alacağınızı bildiğinizi ve ateşli bir insan olduğunuzu gösterin.

2. Sevimli Haşhaş Çiçeği Dövme Tasarımları Omuz Mürekkebi

Sevimli Haşhaş Çiçeği Dövme Tasarımları Omuz MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı: @rinosontum

Omuz dövmeleri erkekler arasında daha yaygındır, ancak bu sadece kızların da bu dövmeyi yapabileceğini gösteriyor. Daha büyük ve renkli bir şeye ihtiyacınız varsa bunu beğeneceksiniz.

Kırmızı gelincik çiçeği, olağanüstü ve sadık kişiliğinizi temsil eder. Duygularını dövmeyle ifade etmeyi bilen şık bir kızsanız bu tür size uygun olabilir.

3. Geleneksel Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Geleneksel Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @bery_forestink

Üç haşhaş çiçeği alın ve eğlenceli bir aktiviteye ve mücadeleye hazır olduğunuzu gösterin. Bunda da tatlı, masum ve sevgili kadınlara yakışacak bir koi balığı var.

Sonuç sizi hem bir savaşçı hem de barışçıl biri gibi gösterecek. O, herhangi bir yanlış anlamayla kendi yolunda nasıl mücadele edeceğini bildiğin dünya.

4. Mavi Minik Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Mavi Minik Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @dövmeoral

Mavi haşhaş çiçeği benzersizdir ve diğerlerinden farklıdır. Mavi sıradışı bir tasarım ama siz de sıradışı bir insan mısınız?

Mavi, yeni başlangıçların ve gizemin rengidir. Bu mavi gelincikle başkalarının güvenebileceği biri olduğunuzu ve kendi asil tarafınıza sahip olduğunuzu gösterin.

Haşhaş çiçeğinin 70’ten fazla farklı türü olduğunu biliyor muydunuz?

5. İsim Etiketli Kırmızı Haşhaş Çiçeği Dövmesi

İsim Etiketli Kırmızı Gelincik Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @mattsolomon1313

Haşhaş çiçeği dövmesi ve yanına isim yazısı düşünmeye ne dersiniz? Bu kırmızı parça, bu rengi seven ve şehvetli bir sevgili olan herkes içindir.

Çiçek dövmenizi hayatınızda önemli olan birine ve sevdiğiniz birine ithaf edin. Nihai sonuç, saf sevgi ve gerçek duyguların yanı sıra hassas bir enerjidir.

6. Haşhaş Çiçeği Dövme Tasarımları Önkol Fikri

Haşhaş Çiçeği Dövme Tasarımları Önkol FikriPin

Görüntü Kaynağı: @artbitetattoo

Bu siyah ve kırmızı renk kombinasyonu, tercih ettiğiniz haşhaş çiçekleri söz konusu olduğunda popüler bir seçimdir. Sevimli fikirlerden hoşlanıyorsanız ve doğal olarak bu renkteki mürekkebe yönelen biriyseniz, bu fikir hoşunuza gidecektir.

Nihai sonuç, sert, dışa dönük, aynı zamanda şefkatli ve sevgi dolu olduğunuzu gösterecektir. Kendi zamanınıza, kendinize ve içsel duygularınıza değer verdiğinizi gösterin.

7. Haşhaş Doğum Çiçeği Dövmesi

Haşhaş Doğum Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @gilbertavita

Bu arka kol ve önkol dövmesi çok büyük değil ama çiçek fikirlerinden hoşlanan herkes için mükemmel bir baskı. Bu tasarımı alırken mutlaka üç dört saatlik bir zamanınızın olduğundan emin olun.

Kırmızı romantizmin rengi ve güçlü bir semboldür. Her yaştan erkek ve kadın, onların gücünü ve vahşiliğini, aynı zamanda içlerindeki ilk enerji ve gücü temsil ettiği için bundan keyif alacaktır.

8. Bir Sözle Kırmızı Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Kırmızı Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @benekli ağaçkakan dövmeleri

Mükemmeliyetçi misiniz? Belki onların gerçek değerini bilen biri? Kusursuz olduğunuzu ve uğraşmaya değer olduğunuzu biliyorsanız, bu kırmızı gelincik çok hoşunuza gidecek!

“Mükemmel” deyiminin nihai sonucu, inişler ve çıkışlar geçirdiğiniz ve sonunda bunu başardığınız anlamına gelir. Muhtemelen kalın bir cildiniz var ve hiç kimse mükemmeliyetçilik seviyenize bulaşamaz, değil mi?

Eğlenceli gerçek: Haşhaş çiçeklerinin farklı renkleri, farklı duygu ve hisleri sembolize edecektir.

9. Haşhaş Ağustos Doğum Çiçek Dövmesi

Haşhaş Ağustos Doğum Çiçek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @ladysparrowart

Renkli aranjmanlardan hoşlanıyorsanız kendinize biraz portakal çiçeği ve bir dizi portakallı gelincik alın. Bu iki gelincik sizi saf bir ruha ve duygusal fikirlerden hoşlanan birine benzetecek.

Bu kombinasyon bir anneyi ve bir çocuğu temsil edebilir. İki çiçek, sevdiğiniz ve yakınınızdaki biriyle ve derin bir duygusal bağ kurduğunuz biriyle olan bağınızı gösterebilir.

10. Boyun Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Boyun Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @tattoolicious.ink

Sırt dövmeleri ve boyun izleri, gizli ve sevimli parçalara bağlanmayı seven kızlar ve kadınlar arasında yaygındır. Kırmızı çiçekli bu dövme 4 saati olan herkese göre.

Haşhaşınızla olağanüstü veya çok agresif görünmenize gerek yok. Bu fikir, en yakınlarıyla sevgi dolu ve derinden bağlı taraflarını göstermek isteyen herkes içindir.

11. Haşhaş Çiçeği Dövme Kolu

Haşhaş Çiçeği Dövme KoluPin

Görüntü Kaynağı: @painful_art

Daha büyük omuz dövmeleri çoğu kişide cesur ve dikkat çekici görünür. Eğer şık baskılardan hoşlanıyorsanız bu haşhaşın da keyfine varacaksınız.

Her dövmeyi güzel ve benzersiz kılabilecek farklı renk ve desenlere sahiptir. Çiçek baskılarınız ve fikirlerinizle ne kadar karmaşık ve katmanlı olduğunuzu dünyanın görmesine izin verin.

12. Haşhaş Çiçeği Dövme Tasarımları Basit Sanat

Haşhaş Çiçeği Dövme Tasarımları Basit SanatPin

Görüntü Kaynağı: @bidan_gil

Daha küçük bir önkol dövmesi, haşhaş fikirlerine ve “patlayan” çiçeklere meraklı olan herkes içindir. Dövmelerinizde sanat eserinden hoşlanıyorsanız ve daha küçük mürekkeplerden hoşlanıyorsanız bu kombin tam size göre.

Kırmızı tutkunun rengi ve arzunun rengidir. Eğer içinizde derin ve henüz dünyanın bilmesini istemediğiniz tutkularınız varsa, bu haşhaşı isteyeceksiniz.

Çiçeğin M.Ö. 2700’den beri var olduğunu biliyor muydunuz?

13. Suluboya Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Suluboya Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @bo_mademoiselle

Sırttaki bu çiçek dövmesi ve bu gelincik çok iddialı ve kadınsı kızlar için mükemmel. Gelinler de benzer dövmelerin güzelliğini biliyor ve bu konsept öne çıkmak isteyen herkese yakışacak.

Yeşil ve kırmızı, Toprak Ana’nın ve doğanın renkleridir. Eğer çevrenizle derin bir bağınız varsa bu gelincik üzerinizde çok etkileyici görünecektir.

14. Göğüs Üzerine Küçük Minik Kırmızı Çiçek Dövmesi

Göğüs Üzerine Küçük Kırmızı Çiçek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @tattooartbyhailey

Göğüs dövmeleri veya yan göğüs fikirleri, şiddetli ve seksi bir birey olan herkes içindir. Eğer dövmelerinizle her zaman eğlenmeyi seven biriyseniz, özellikle bu gelincik çiçeğine bayılacaksınız.

Göğsünüzün üzerindeki bu küçük kırmızı gelincik, kadınsı yolculuğunuzda veya estetiğiniz ve kişisel imajınız üzerinde yapmak üzere olduğunuz kızsı düşünceleri ve yaklaşan hareketleri temsil eder.

15. Sırt Üzerine Koyu Kırmızı Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Sırt Üzerine Koyu Kırmızı Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @toryschrock

Kendinize bir sırt dövmesi yaptırın ve bunu sırtınızın tamamına ve orta kısmına yerleştirin. Kırmızı rengin ve yanına en sevdiğiniz kişinin isminin yazılmasının keyfine varacaksınız. Genel olarak gösteriyi durduran bireyler için idealdir.

Koyu koyu kırmızı veya bordo, yenilginin ve hakimiyetin rengidir. Yaşamınız boyunca başınıza belirli bir şey geldiyse, inişlerinizi ve çıkışlarınızı bununla gösterebilirsiniz.

15 Siyah Beyaz Haşhaş Çiçeği Dövmesi

1. Haşhaş Çiçeği Dövmesi Anahat Siyah Fikir

Haşhaş Çiçeği Dövmesi Anahat Siyah FikirPin

Görüntü Kaynağı: @_inkarnate

Daha büyük dövmelerden korkan biriyseniz, bu siyah gelincik gibi mini ve sevimli bir şeye sadık kalın. Bu baskıyı almanız üç saatinizi alacak.

Siyah kararlılığın ve hakimiyetin rengidir. Eğer doğuştan zeki bir insansanız bu fikir hoşunuza gidecektir.

Eğlenceli gerçek: Haşhaş çiçeklerini bile yiyebilirsiniz.

2. Siyah Haşhaş Çiçeği Dövme Fikri

Siyah Haşhaş Çiçeği Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı: @sethta2_bp

Ayak bileği veya ayak dövmeleri, varlığı ve imajıyla ön plana çıkmak istemeyenler içindir. Harika bir dövme sanatçısına rezervasyon yaptırırsanız, birkaç saatten daha kısa sürede işiniz bitecektir.

Bu fikir oldukça kişisel olduğunuzu ve eşyalarınızı özel ve kendinize saklamayı sevdiğinizi gösterir. Bu sana benziyor mu?

3. Küçük Siyah Önkol Gelincik

Küçük Siyah Önkol Gelincik Pin

Görüntü Kaynağı: @bitkinartist

Siyah gelincik erkekler ve kadınlar içindir. Dikkat çekmeyen bir dövme isteyen biriyseniz bu çiçek tam size göre.

Nihai sonuç, doğal olarak zeki ve şiddetli olduğunuzu gösterecektir. Gücünüzün ve masaya getirdiğiniz heyecanın çok iyi farkındasınız.

4. Boyun Orta Boy Haşhaş Çiçeği Sırt Mürekkebi

Yaka Orta Boy Haşhaş Çiçeği Sırt Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı: @katwalk.ink

Daha büyük dövmeler kişisel kalmak istemeyen ve her zaman vücudunu kucaklamaya çalışan kadınlar içindir. Doğal olarak daha büyük fikirlere ilgi duyuyorsanız bu baskıyı alın.

Birkaç gelincik alıp gerçek kimliğinizi ve yakınlarınıza olan sevginizi gösterebilirsiniz. Bu tasarım ailesini ve en yakınlarını temsil etmek isteyenlere çok yakışacak.

80’li yıllarda tesadüfen belirli bir haşhaş çiçeğinin bulunduğunu biliyor muydunuz?

5. Göğüs Parçası Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Göğüs Parçası Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @enki.ink

Göğüs tasarımları oldukça eğlenceli ve cilveli. Baskın biriyseniz ve kendinizi benzersiz bir şekilde sunmak istiyorsanız, bunu bu haşhaşla yapabileceğinizi bilin.

Bu göğüs gelinciği havanızı ve görkemli varlığınızı temsil ediyor. Kendinizle ve içsel duygularınızla derin bir bağlantınız varsa, bu gelinciye bayılacaksınız.

6. Yan Arka Büyük Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Yan Sırtta Büyük Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @elena_ranghetti

Yan dövmeler ve sırt dövmeleri yerleşimleri nedeniyle gerçekten eşsizdir. İğneden korkmuyorsanız ve daha büyük mürekkepten hoşlanıyorsanız bu konsepti beğeneceksiniz.

Bu dövme hakimiyetinizi ve saf ruhunuzu gösterecek. Her ne kadar risk almayı seven biri olsanız da hala bir dalış kadınısınız ve önemli olan da bu.

7. Sevimli Sanatsal Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Sevimli Sanatsal Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @lenasnow.tattoo

Bacak veya uyluk dövmeleri genellikle kadınlar arasında yaygındır. Varlığıyla ve fiziğiyle gurur duyan biriyseniz bu gelincik çok hoşunuza gidecek.

Bu gelincik, hayatınızda önemli olan birine olan sevginizi ve yakınlığınızı simgeleyebilir. Eğer derin bir kişisel bağlantınız varsa bunu bu siyah fikirle gösterin.

8. Haşhaş Çiçeği Dövme Minimalist Mürekkebi

Haşhaş Çiçeği Dövme Minimalist MürekkepPin

Görüntü Kaynağı: @jsemevelin

Bu daha küçük sırt dövmesi, dövmesiyle çok dramatik veya dikkat çekici görünmek istemeyen herkes içindir. Bu tasarıma bağlı kalmak için 3-5 saatiniz olduğundan emin olun.

Nihai sonuç, en derindeki ve en yakın olanlarınızla bağlantıda olduğunuzu gösterecektir. Ne kadar çok çiçek – haşhaşı adamaya çalıştığınız arkadaşlarınıza veya ailenize olan sevginiz o kadar neşeli ve güçlü olur.

Eğlenceli gerçek: Haşhaş tohumları Çin, Tayvan ve Singapur gibi bazı yerlerde yasaklanmıştır.

9. Önkol Haşhaş Çiçeği Siyah Fikri

Önkol Haşhaş Çiçeği Siyah FikirPin

Görüntü Kaynağı: @goodgracestattoo

Genel olarak çiçek tasarımlarının veya çiçeklerin hayranları bu dövmeyi beğenecek. Minimalizm aşığıysanız ve çiçeklerin ardındaki gerçek güzelliği bilen biriyseniz, bu dövmeyi onurlu bir şekilde temsil edeceksiniz.

Bunun sonucu, sizin bir bağışçı olduğunuzu ve nasıl eğlenileceğini bilen biri olduğunuzu gösterecektir. Siz aynı zamanda sakin ve motivasyonel zorluklara ve varlığınız ve titreşiminizle alıntılara hazır bir insansınız.

10. Sevimli Minik Haşhaş Önkol Baskısı

Sevimli Minik Haşhaş Ön Kol BaskısıPin

Görüntü Kaynağı: @jennalaurendawson

Sevimli minimalizm fikirleri ve çiçekler genel olarak tutkulu yönlerini bilen kadınlara yöneliktir. Bu daha küçük dövme hızlı ve kolay bir parçadır ve onu vücudunuza yerleştirmeniz iki saatten az zaman alır.

Bu tasarım güzelliğinizi ve sonsuz baştan çıkarıcılığınızı gösterecek. Her durumda ve her şeyi kendi istediğiniz gibi nasıl halledeceğinizi bilen biri olarak ortaya çıkacaksınız.

11. Yan Siyah Haşhaş Dövmesi

Yan Siyah Gelincik DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @romanordtattoo

Yan göğüs veya göğüs dövmeleri, seksi ve cilveli taraflarını göstermekten korkmayan kadınlar içindir. Bu üç gelincik ilgi arayan ve bu baskıyı eşine veya kız arkadaşına/erkek arkadaşına ithaf edebilen herkes içindir.

Bu üç gelincik her zaman gerçeği aradığınızı ve ailenizle iyi vakit geçirmeye hazır olduğunuzu ya da yakınınızdaki ve sevdiğiniz birine değer verdiğinizi gösterir.

Ayrıca Okuyun: 65 Harika Kadın Tarafı (Kaburga) Dövme Tasarım Fikirleri (2023 Güncellendi)

12. Kadınsı Minik Haşhaş Çiçeği Dövmesi

Kadınsı Minik Haşhaş Çiçeği DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @santoro.noe_tattooart

Hoşunuza gidecek başka bir göğüs dövmesi ve yan göğüs fikri. Bu siyah baskı, tüm vücudunuza çok fazla baskı yapmadan sevimli. Fazladan görünmeden sanatsal bir şey istiyorsanız bu fikir tam size göre.

Mini dövmeler ve daha küçük çiçekler saflığınızı ve zarafetinizi gösterebilir. Çok sert görünmek istemeyen ama gerçek niyetinize değer veren bir güzelseniz bu gelincik hoşunuza gidecek.

Haşhaş çiçeklerinin çoğunun kuzey yarımkürede yetiştiğini biliyor muydunuz?

13. Orta Göğüs Parçası Haşhaş Çiçeği

Orta Göğüs Parçası Haşhaş Çiçeği Pin

Görüntü Kaynağı: @michellebotanicalart

Büyük gelincikli bu odak göğüs parçası çok seksi ve kadınlar için ideal. Daha büyük dövmelerden hoşlanıyorsanız ve yeterince çiçek alamayan biriyseniz ön bölgeniz için bu dövmeyi çok seveceksiniz.

Siyah mürekkep gelincikle birleştiğinde istekli kişiliğinizi ve yol bulma isteğinizi simgeleyecektir. Doğuştan lider olarak doğduysanız ve başkalarına örnek olmak istiyorsanız, bunu bu haşhaşla gösterin.

14. Geometrik Şekilli Haşhaş Çiçeği

Geometrik Şekilli Haşhaş ÇiçeğiPin

Görüntü Kaynağı: @rhiantattoos

Her iki cinsiyete de uyum sağlayabilecek haşhaş türüdür. Çok büyük olmasa da sırtınıza mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş ve büyük bir hassasiyetle yapılmıştır.

Geometrik çizgiler ve çiçeğin kendisi dengeli yaşamınızı ve benzersiz kişiliğinizi temsil eder. Her zaman olumlu bir tutum sergileyebildiğinizi gösterin.

15. Sevimli Eşsiz Haşhaş Çiçeği

Sevimli Benzersiz Haşhaş Çiçeği Pin

Görüntü Kaynağı: @santoro.noe_tattooart

Kanıyormuş gibi görünen bu gelincik herkese göre değil. Aslında bu tasarıma başlamadan önce cesur bir ruh olduğunuzdan emin olun.

Nihai sonuç ve bu çiçek, cehennemden geçmiş ve olumlu bir tavırla oradan çıkmayı başarmış bir kişiyi gösteriyor. Dünyaya, kendi zaman çizelgeniz ve hedefleriniz dahilinde her şeyi elde edebilecek cesur bir kız veya erkek olduğunuzu gösterin.

Eğlenceli gerçek: Papaver orientale dünyada en çok yetiştirilen çiçekler arasındadır.

Haşhaş Çiçeği Dövmesi: Daha Fazla SSS

1. Haşhaş Çiçeği Dövmenize Hangi Renk Seçilmeli?

Farklı renkler, farklı kızların/erkeklerin içindeki farklı duyguları simgeleyecektir. Dövmeniz için benzersiz bir renk kombinasyonunun yanı sıra bir açıklama da arıyorsanız, aşağıdaki renkleri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun:

  • Kırmızı gelincik, ölümün, tutkunun ve fantezinin gelincikidir.
  • Sarı gelincik zenginliği, altını, statüyü ve yetiştirilme tarzınızı sembolize eder.
  • Turuncu renk, eğlence ve yaratıcılığın yanı sıra çocukluğunuzun eğlenceli yanını da temsil eder.
  • Mavi gelincik gençleşmenin ve zarafetin gelincikidir.
  • Siyah gelincik, zarafetin yanı sıra gizemliliğin ve hakimiyetin de rengidir.

2. Haşhaş Çiçeğiniz İçin En İyi Yerleştirme Nedir?

Haşhaş çiçeği için en iyi yerleştirme göğsünüzün, köprücük kemiklerinizin veya ön kolunuzun üstüdür. Sağduyulu ve hassas seçenekleri tercih eden bazı kadınlar, uyluk ve sırt yerleşiminden de keyif alacaklardır.

3. Erkekler de Haşhaş Çiçeği Dövmesi Yapabilir mi?

Haşhaş çiçekleri çoğunlukla kadınsı yönlerini ve masum ama eğlenceli kişiliklerini ifade etmeyi seven kadınlar ve kızlar tarafından giyilir. Eğer erkekler de isterlerse bu dövmeyi de yapabilirler, vücudunuza ve fiziğinize çok daha uygun olduğundan siyah bir konsepte sadık kaldığınızdan emin olun.

4. Bu Dövme Pahalı mı?

Haşhaş çiçekleri çoğu dövme sanatçısı için süper uygun fiyatlı. Daha küçük veya orta büyüklükte bir tasarım için çoğu dövme mağazasında 100 dolardan fazla ödemezsiniz.

Daha Fazla Bilgi: Dövmelerin Maliyeti Ne Kadar: Dövme İçin En İyi Fiyatı Almak İçin 6 İpucu

5. Dövme İşlemi Acı Verir mi?

Dövmenin kendisi yaptırmak için çok acı verici değil. Çoğu kadın ağrı düzeyiyle kolaylıkla baş edebilir.

Çiçek Dövmesi Yapabilir misin?

Çiçek dövmesini sallayabileceğini mi düşünüyorsun? Bu muhteşem eşsiz haşhaş fikirlerine ne dersiniz? Bu 30 sevimli ve çılgın seçenek arasından hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın