En İyi 30 Muhteşem Çakra Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Bazı yaratıcı dövme fikirleri mi arıyorsunuz? Duygularınızla uyum sağlamaya ve temasa geçmeye mi çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu makaleyi beğeneceksiniz. Burada, derin iç duygularınızı ifade edecek bir sürü farklı çakra tasarımından ve baskısından bahsedeceğiz. Mükemmel çakranızı bulun ve aşağıdaki makaleyi okuyarak serbest bırakın!

Çakra Dövmesi: SSS

Çakra Dövme SSSPin

Kredi: instagram

1. Çakra Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Çakra sembolü, yüzyıllardır zihin, beden ve ruhun (ruhun) gücünü ve derin bağlantısını gösteren farklı niteliklerin bir sembolü olmuştur. Çakranın gücünün ardındaki teori, farklı çakraların zaman geçtikçe tıkanabilmesi veya kapanabilmesidir. Herhangi bir türde iyileşme ve büyüme sürecine başlamak istiyorsanız, bu makalede hazırladığımız bir sürü farklı çakrayı beğenecek ve tadını çıkaracaksınız.

2. Bu Dövmeyi Kimler Yaptırabilir?

Herhangi bir şekilde inanan herkes bu dövme konseptini alıp deneyebilir. Duygularınızla veya çevrenizle uyumlu biriyseniz, bunu seçtiğiniz çakra fikriyle doğru bir şekilde gösterebilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar bu baskıyı düşünebilir.

3. Çakra Dövmesi Nereye Yapılır?

Çoğu zaman bu çakra dövme fikri sırtınızda en iyi şekilde görünecektir. Çoğu erkek ve kadının bu baskıyı yerleştirmeyi tercih ettiği yer burasıdır. Kolunuzun veya ön kolunuzun üzerine de yerleştirebilirsiniz. Bu tasarımı gerçekleştirmeden önce yeterli dikey alana sahip olduğunuzdan emin olun.

4. Çakra Dövmelerinin Ortak Fiyatı Nedir?

Çakraları yapmak ve faturalandırmak zor olabilir. Bunun nedeni, genellikle farklı renkli baskılarda yapılmalarıdır, bu da onları daha pahalı ve yeniden yaratılmasını zorlaştırır. Renkli yapılmış dev bir sırt dövmesi için 400 dolara kadar ödemeyi bekleyin. Bununla birlikte, siyah beyaz mürekkeple yapılan daha küçük çakra dövmeleri size yaklaşık 100 dolara mal olacak.

En İyi 30 Çakra Dövme Tasarım Fikirleri

1. Çakralar Dövme Bacak Mürekkebi

Çakralar Dövme Bacak MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@shanghaitattoo916

Bu çakra dövmesi kimliğinizi ve kişiliğinizi gösterecek. Pozitifliği nasıl çekeceğinizi bilen ve bilen biriyseniz ve manevi bir insansanız, bu çakra dövmesini beğeneceksiniz.

2. Sırt Üzerine 7 Çakra Dövmesi

Sırt Üzerine 7 Çakra DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@jessicat.dövmeler

Sırt dövmeleri, doğru şekilde yapıldığında çok güzel ve yaratıcı görünebilir. Bu oldukça kadınsı ve iç dengeye, barışa ve içeriden gelen yenilenebilir gerçek enerjiye inanan kızlara çok yakışacak!

3. Önkol Üzerindeki Çakra Dövme Fikirleri

Önkol Üzerinde Çakra Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@hermanaldowibowo

Bu önkol dövmesi sevimli ve bir renk patlamasından hoşlanan herkes için mükemmel. Çakralarınızı doğru şekilde ve doğru renk fikirleriyle temsil etmek istiyorsanız bu size çok yakışacak! Renkli ve iddialı, tam da olması gerektiği gibi!

4. Siyah Beyaz Çakra Dövmesi

Siyah Beyaz Çakra Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@emmiyogiii

Siyah beyaz dövmeleri tercih ediyorsanız, bunu beğeneceksiniz. Siyah beyaz mürekkep, katı ve bütçesi kısıtlı olanlar için çok daha uygun fiyatlı bir çözümdür.

Eğlenceli gerçek: Çakralar, sizi daha büyük bir enerji ağına bağlayan enerji yönlendiricileridir.

5. Kol Çakra Dövme Tasarımları

Kol Çakra Dövme Tasarımları Pin

Görüntü Kaynağı:@nextleveltattoos_congleton

Kişiliğinizle uyumlu olanların yanı sıra size en anlamlı gelen çakralara bağlı kalın. Genç erkekler ve kızlar için ideal olan gerçek iddialı güzelliklerini temsil etmek için sevimli ve havalı mürekkeple boyayın.

6. Çakra Dövme Küçük Fikir

Çakra Dövme Küçük Fikir Pin

Görüntü Kaynağı:@thegoldentikitattooparlour

Çakraları seven, ancak daha küçük ve yapması kolay veya mürekkebi yeniden yaratmayı tercih eden herkes bu dövmeyi beğenecek. Bu, derin ruhunuzu ve yaratıcı parçalar yaratma arzunuzu temsil edebilecek mütevazı ve süslü bir fikir.

7. Çakra Sırt Dövmesi

Çakra Sırt Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@nicole_brauning

Erkeksi bir erkekseniz ve havalı bir sırt dövmesi fikri arıyorsanız, bu tasarımı deneyin. Siyah beyaz mürekkeple birkaç farklı çakra, sakin kişiliğinizi ve ruhsal yolculuğunuzu temsil edecek.

8. Siyah Çakra Dövme Sembolü

Siyah Çakra Dövme Sembolü Pin

Görüntü Kaynağı:@danielktattoos

Fark edilmesi veya “engelinin kaldırılması” gerekebilecek ve kişiliğinize uyan tek bir çakraya bağlı kalın. Bu dövmeyi elde etmeniz (yaklaşık olarak) 4 saatinizi alacak, o halde sırt dövmelerinin hayranıysanız neden denemeyesiniz?

9. Dev Çakra Sırt Dövmesi

Dev Çakra Sırt Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@natalie.z.dövme

Sırtınızdaki bu dev çakra dövmesi, sakinliğinizi temsil edecek. Doğru ruhla her zaman yumuşak, açık fikirli ve sezgisel olduğunuzu dünyaya gösterin.

10. Renkli Küçük Çakra Dövmesi

Renkli Küçük Çakra Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@kitana.tt

Bu dövme yaklaşımıyla yedi çakranın tümünü gösterin. Renkli fikirlerden hoşlanan ve hoşlanan herkes bu küçük dövmeyi beğenecek. Hassas ve yumuşaktır, iğneden korkanlar için de idealdir.

11. Sırt Üzerine Üçüncü Göz Çakra Dövmesi

Sırt Üzerine Üçüncü Göz Çakra Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@abbasaftattoo

Her çakrayı kendi renk sembolü ve tercih edilen deseni ile vurgulayın. Ayrıca, daha derin bir düzeyde bağlantı kurabileceğiniz ve uyum sağlayabileceğiniz gerçek çakranızı göstermek için bazı öğeleri diğerlerinden daha büyük yapın.

Eğlenceli gerçek: Muladhara, omurganızın tabanındaki Kök Çakradır. Tamamen topraklamanızla ilgili iken koyu görünür bir kırmızı renkle kaplıdır.

12. Suluboya Baskı Çakra Dövmesi

Suluboya Baskı Çakra Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@detty_kovacs_

Bu renkli dövme, gösterişli sanat ve sulu boya dövmelerini sevenler içindir. Bu yaklaşım size uygunsa ve retro fikirlerin hayranıysanız, bu boohoo dövmesi size uyacaktır.

13. Buda ile Çakra Dövme Tasarımları

Buda ile Çakra Dövme Tasarımları Pin

Görüntü Kaynağı:@julz_alunni_tattoos

Gerçek bir Budist iseniz ve reenkarnasyon sürecine inanan biriyseniz, bu dövme size çok yakışacaktır. Komik ve korkak, seçtikleri sanat formuyla dikkat çekmeyi ve fark edilmeyi tercih eden herkes için ideal.

14. Sırt Dövmesi Üzerine Çakra Sembolleri

Sırt Dövmesi Üzerine Çakra Sembolleri Pin

Görüntü Kaynağı:@avemarix_tattoo

Bu erkeklere en çok yakışacak muhteşem bir dövme! Egzersiz yapıyorsanız ve erkekliğinizi gösterecek daha büyük dövmelerin hayranıysanız, bu tasarımı deneyin. Sadece çakralarınızı renklendirin ve dövmenizin geri kalanını daha ilgi çekici ve farklı kılmak için siyah beyaz bırakın.

Svadhishthana’nın Sakral Çakranız, yaratıcılık merkeziniz olduğunu biliyor muydunuz? Bu aynı zamanda ikinci parlak turuncu renkli çakradır.

15. Önkol Renkli Çakra Dövme Mürekkebi

Önkol Renkli Çakra Dövme Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@gdpurp_art

Buda’nın bir resmini çekin ve çakraları tüm ana renklerle boyayın. Bu dövme güzel ve yaratıcı bir tasarım olarak görülüp düşünülürken çok paraya mal olmayacak. Bu gösterişli fikre başlamadan önce benzersiz Budist esintili semboller yaratmayı bilen bir dövme sanatçısı bulduğunuzdan emin olun.

16. Ağaç Çakra Dövmesi

Ağaç Çakra DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@keishanicoletattoo

Bir hayat ağacı sembolü alın ve tüm renkli çakraları üstüne yerleştirin. Bir kez bu şekilde yapılan bu parça mistik ve şehvetli ve retro görünecek. Aynı zamanda içsel kişiliğinizi, büyümenizi ve yolunuzdaki herhangi bir şeye nasıl uyum sağlayabileceğinizi sembolize edecektir.

17. Kol Üzerinde Çakra Dövmeleri Suluboya

Suluboya Kol Üzerine Çakra Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@jerryluckycat

Parlak, renkli, retro ve gürültülü bir dövme tasarımı istiyorsanız, bu çakra baskısı size uyacaktır. Elde etmeniz 5-7 saatinizi alacak pahalı bir dövmedir, bu yüzden saat başı faturalandıran dövme sanatçınızı ayırtmadan önce dikkat edin.

18. Kol Çakra Dövmesi

Kol Çakra Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@j.mo_ink

Alıngan ve cesur bir şey yaratmak istiyorsanız, bunun gibi bir omuz dövmesi yapın. Bu şekilde yerleştirilen çakraların baskısı, her yaştan erkek için ideal olan cesur iç doğanızı sembolize edecektir.

19. Eşsiz İddialı Çakra Dövme Fikri

Eşsiz İddialı Çakra Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı:@tattoosbybailey

Buda’dan ilham alan bu retro dövme, her cinsiyette harika görünecek. Yüksek sesli bir dövme yapmak istiyorsanız çakraları parlak renklerle renklendirin. Yeni çevrenizi, hareketlerinizi ve yeni enerjiyle uyumlu inançlarınızı simgeleyen şiddetli bir dövmedir.

20. Huzurlu Çakra Dövme Sembolü

Huzurlu Çakra Dövme Sembolü Pin

Görüntü Kaynağı:@laukwanyam

Bir renk sıçraması çok iddialı görünebilir! Suluboya dövmelerin hayranıysanız ve benzersiz baskılardan hoşlanan biriyseniz, bu dövmeyi deneyin. Evrenin gücüne inanan yaratıcı erkek veya kızlarda en iyi görünecek.

21. Çakra Fikir Tasarım Sembolü

Çakra Fikir Tasarım Sembolü Pin

Görüntü Kaynağı:@didytattoo

Suluboya sanatı ve “sıçrayan” mürekkep, ön kolunuzda en iyi şekilde görünecektir. Retro sanattan hoşlanıyorsanız ve yeni bir dövme yaptırmak söz konusu olduğunda yeni ve yaratıcı yaklaşım fikirlerinin hayranıysanız, bu baskıyı deneyin.

Anahata’nın Kalp Çakranız olduğunu biliyor muydunuz? Yeşil renktedir ve kendinize ve çevrenizdekilere karşı şefkatinizi besler.

22. Siyah Mürekkep Omuz Çakra Dövmesi

Siyah Mürekkep Omuz Çakra Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@hannahjones_tattoos

Bu eşsiz omuz dövmesi, büyük ve baskın bir şey isteyen kadınlarda en iyi şekilde görünecek. Evrenin, burçların ve dış dünyanın gücüne inandığınızı herkes bilsin ve görsün. Bu dövme, detaylar ve sanat tarafından yönlendirilen herkese uyacaktır.

23. Sarı Çakra Dövme Mürekkebi

Sarı Çakra Dövme Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@moshi.moshink

Hayatınızda “engelin kaldırılması” ve tıkanmaması gereken tek bir çakraya odaklanın. Bu şekilde, hayatınızın yeni farklı alanlarını ve yönlerini öğrenmeye, üstesinden gelmeye ve denemeye hazır olduğunuzu göstereceksiniz.

24. Kol Çakra Dövme Renkli Baskı Mürekkebi

Kol Çakra Dövmesi Renkli Baskı MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@gatewood_hgc30

Kol dövmeleri almak biraz rahatsız edici ve zor olabilir. Ayrıca zarar verebilirler. Yeni, cesur ve ilgi çekici parçalar giymeye cesaretiniz varsa, bu renkli çakra tasarımını deneyin.

25. Baskın Retro Çakra Dövmesi

Baskın Retro Çakra Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@1raith

Bir çiçek çocuğu ve bir çiçek aşığı mısınız? Eğer öyleyse, pek çok huzurlu ve sakin unsur içeren bu dövmeyi deneyin. Nihai sonuç, her türlü yeni manevi zorluğu yaratmaya ve üstesinden gelmeye her zaman hazır olan yaratıcı ve cesur kişiliğinizi gösterir ve anlatır.

Ayrıca Okuyun: 50 Trendy Spiritüel Dövme Tasarım Fikri (Derin Anlamlar ve Kutsal Mürekkep Tılsımları)

26. Çakra Dövme Tasarımları Buda Görüntüsü

Çakra Dövme Buda Görüntü TasarımlarıPin

Görüntü Kaynağı:@jonnimalkovich

Bir Buda heykeli yerleştirin ve gerçek gücünüzü göstermeye her zaman hazır olduğunuzu gösterin. Bu cesur ve parlak dövme, benzersiz fikirler yaratmayı ve ciltlerinin üzerine takmayı sevenler için olmazsa olmazdır.

27. Omuz Canlı Çakra Dövmesi

Omuz Canlı Çakra Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@deathangelart

Bu parlak renkli omuz dövmesi, çalışan erkeklerde işe yarayacak ve en iyi şekilde görünecektir. Renkli fikirleri seviyorsanız ve gerçekten benzersiz bir şey arıyorsanız, bu tasarımı deneyin. Fethetmek ve kucaklamak için sabırsızlandığınız yeni başlangıcınız ve yolculuğunuz anlamına gelir.

Ajna’nın Üçüncü Göz Çakranız, sezgi merkeziniz olduğunu biliyor muydunuz? Koyu mavi renkte renklidir.

28. Erkekler ve Kadınlar İçin Kol Üzeri Çakra Tasarımı

Erkekler ve Kadınlar İçin Kol Üzeri Çakra Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@roserathian

Dövmenizin “ateşli” ve neredeyse anime benzeri görünmesini istiyorsanız, bu baskıya bayılacaksınız. Gürültülü ve dramatiktir, dış dünya enerjisine gerçekten inanan herkes için idealdir.

29. Önkol Çakra Dövme Siyah Mürekkep

Önkol Çakra Dövme Siyah Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@giahi

Sadeliği ve siyah beyaz dövme fikirlerini tercih ediyorsanız, bunu bir deneyin. Siyah beyaz mürekkep, bütçesi kısıtlı olanlara ve hayatta kesinlik ve dengeye önem veren kadın ve erkeklere de uyacaktır.

30. Sırt Fikirleri Üzerine Çakra Dövmesi

Sırt Üzerine Çakra Dövme Fikirleri Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoosbyjazziee

Bu parlak ve büyük sırt dövmesi, pastel renkleri sevenlere çok yakışacaktır. Sanatsal fikirleri tercih ediyorsanız ve kozmik enerjinizi ve içsel inançlarınızı dünyaya göstermek isteyen biriyseniz – hepsini ifade edin ve bu dövme ile gösterin.

Çakra Dövme Zamanı?!

Doğru dövme ile zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu sıfırlayın. Temsil etmek için sabırsızlandığınız çakra rengini ve baskısını bize bildirin ve sallanmaya başlayın! Kişiliğinizle uyum sağlayın, kendinizi tanıyın ve listeden en sevdiğiniz baskının hangisi olduğunu bize bildirin. Sallanmaya ve yeni, renkli ve cesur bir şeyler giymeye başlama zamanı.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın