En İyi 30 Ölüm Yiyen Dövme Tasarım Fikri (Renkli, Siyah Beyaz)

Büyük bir Harry Potter hayranı mısınız? Dürüst olalım, kim değil? Bu film kalbimizi kazandı ve dünyanın en popüler, yaygın ve sevilen filmlerinden biri oldu! Harry Potter hayranıysanız ve tüm ana karakterleri de biliyorsanız, bu dövme tasarımını yaptırmak isteyeceksiniz! Okumaya devam edin ve bir Ölüm Yiyen’in hem sizin hem de mistik kişiliğiniz için neden iyi bir dövme ilhamı olabileceğini öğrenin.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

15 Renkli Ölüm Yiyen Dövmesi

1. Sıcak Yeşil Ölüm Yiyen Dövmesi

Sıcak Yeşil Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@kmunrotattoo

En sevdiğiniz renk yeşil ise bu tasarımın tadını çıkaracaksınız. Korkunç ya da “kötü” enerjisine ve hikayesine rağmen renkli ve iyimser.

Yeşil, bir enerji ve zenginlik rengidir, kafatasının kendisi oldukça canlıdır ve Voldemort’un arkasındaki gerçeği temsil eder!

2. Renkli ve Gürültülü Ölüm Yiyen Dövmesi

Renkli ve Gürültülü Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@cal_tattoos

Dövmelerinizde bir renk patlamasından hoşlanıyorsanız ve doğal olarak benzersiz tasarımlara yöneliyorsanız, bu konsepti seveceksiniz! Harry Potter’ın ve filmlerin veya kitapların gerçek hayranları için mükemmeldir.

Bu Ölüm Yiyen dövmesi, Harry Potter’ın tüm hikayesine ve havasına olan sevginizi temsil ediyor. Her iki tarafı da (iyi ve kötü) göstermeyi seviyorsanız, bu renkli gösterişli sanatın tadını çıkaracaksınız.

3. Parlak Önkol Ölüm Yiyen Dövmesi

Parlak Önkol Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@mizzkittylightning

Gerçekçi renklerden ve gerçek Ölüm Yiyen dövmelerinden hoşlanıyorsanız, bunu seveceksiniz. Renklerden ve mistik kişiliğinizi temsil eden bir tasarımdan hoşlanan herkes için idealdir.

Filmi ve kötü adamları sevdiğinizi gösterin. Saf sanatı seviyorsanız, işte bu!

Eğlenceli gerçek: Ölüm Yiyenler, Karanlık İşaretlerini kullanarak birbirleriyle iletişim kurabilir.

4. Ölüm Yiyen Dövme Siyah & Yeşil Mürekkep

Ölüm Yiyen Dövme Siyah & Yeşil Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@lexrazor

Bu önkol dövmesi, daha küçük ve çok dramatik olmayan veya parlak ve gösterişli mürekkebi seven kızlar ve erkekler içindir. Yeşil rengin ve mistik bir şeyin hayranıysanız, bundan keyif alacaksınız.

Bu korkunç görünümlü dövmeyle biraz cüretkar olduğunu göster.

5. Omuz Ölüm Yiyen Dövmesi

Omuz Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@whiskersfx

Omuz dövmelerinden hoşlanıyorsanız, bu baskıyı beğeneceksiniz. Farklı yaş gruplarının yanı sıra Harry Potter dünyasının gerçek hayranları için olmazsa olmazlardan!

Dikkat, çünkü bu dövmeyi elde etmeniz 3-5 saatinizi alacaktır. Pek çok insanın giyemeyeceği veya giymeye cesaret edemeyeceği karmaşık bir tasarımdır.

6. Kol Yeşil Ölüm Yiyen Dövmesi

Kol Yeşil Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@jordanous46

Bu, parlak yeşil rengin hayranıysanız beğeneceğiniz gerçekçi bir Ölüm Yiyen dövmesidir. Gidilmesi korkutucu, mistik bir parça.

Bu dövmeyi ve anlamını temsil edin. Bu daha ürkütücü mürekkeple kötü enerji veya kötülükle savaşabileceğinizi, ancak içinizde hala o küçük cesaretin olduğunu gösterin!

Ölüm Yiyenlerin hepsinin Voldemort’u çağırabileceğini biliyor muydunuz?

7. Parlak ve Karikatürden Esinlenilmiş Ölüm Yiyen Dövmesi

Parlak ve Çizgi Filmden Esinlenilmiş Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@stabbygabby

Pek çok insanın almaya istekli olmayacağı kadar sıra dışı ve renkli bir şeye ne dersiniz? Hala bir çocuksanız ve eğlenmeyi seven biriyseniz, bu parlak ve gürültülü görüntüyü kolayca sallayacaksınız!

Neden Lord Voldemort’la biraz “alay etmiyoruz”? Komik mürekkebi ve feminen renkleri seviyorsanız bu Ölüm Yiyen tam size göre!

8. Önkol Siyah & Mavi Ölüm Yiyen Dövmesi

Önkol Siyah & Mavi Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@platzhirsch.dövmeler

Mavi renk favorinizse, onu deneyebilir ve bu dövmeyi deneyebilirsiniz. Zarif ve taze tasarımı seven herkes için mükemmeldir.

Bu Ölüm Yiyen dövmesi, tüm yolculuklarınızda cesur ve pozitif olduğunuzu gösteriyor. Kötü lanetlerin veya insanların seni ele geçirmesine izin vermiyorsun, öyle değil mi?

9. Ölüm Yiyen Dövme Yeşil Kol Tasarımı

Ölüm Yiyen Dövme Yeşil Kol TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@jonragoe_tattoos

Bu dövme filmdeki gerçeğine tıpatıp benziyor, sen de aynı fikirde değil misin? Gerçekçi dövmelerden hoşlanıyorsanız ve daha parlak mürekkebin hayranıysanız, bu önkol dövmesine bir şans vermelisiniz.

Yeşil kıskançlığın ve zenginliğin rengidir. Herhangi bir düşüş döneminiz olduysa ve bir boşlukta sıkışmış gibi hissettiyseniz, hepsinin üstesinden gelme yeteneğinizi gösterebilecek bu dövmeyi seveceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Filmlerde her zaman siyah sis olarak görünürler.

10. Ölüm Yiyen Dövme Siyah ve Kırmızı Mürekkep

Ölüm Yiyen Dövme Siyah & Kırmızı Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@christopherjtam

Siyah ve kırmızı mürekkep, Ölüm Yiyen dövmenizle eşleştirmek için alışılmadık renklerdir. Kendiniz alışılmadık bir insansanız ve daha parlak mürekkebe yöneliyorsanız, bu dövmenin keyfine varacaksınız.

Kırmızı, tutku ve ateşi haykırırken, siyah tipik mistik renginizdir. Her zaman gizemli baskıları ve güçlü fikirleri salladığınızı gösterin.

11. İddialı Ölüm Yiyen Dövme Kol Mürekkebi

İddialı Ölüm Yiyen Dövme Kol MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@kimmykitty347

Korkunç dövmelerden ve siyah mürekkepten korkmuyorsanız, bu tasarıma gidebilirsiniz. Daha da canlı hale getirmek için yeşil patlamalar ekleyin.

Bu kol dövmesi, inançlarınızı ve Harry Potter’a olan sevginizi gösteriyor! Her zaman kötü ve baskın karakterleri ve o kötü şer kavramını sevdiğinizi gösterin.

12. Renkli Ölüm Yiyen Dövme Bacak Tasarımı

Renkli Ölüm Yiyen Dövme Bacak Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@jawtattoos

Bacak dövmelerini seviyorsanız, bu baskıya gidebilirsiniz. Gösterişli veya renkli tasarımlardan hoşlanan erkekler için oldukça yaygındır. Bu dövmeyi yaptırmanız da 4-6 saatinizi alacaktır.

Bu parlak sanatla karanlık krala ve tüm kötülüklere olan sevginizi temsil edin. Kötü karakterlerden ve onların şiddetli havasından her zaman gururla keyif aldığınızı dünyaya bildirin.

İşaretin kendisinin renk değiştirebileceğini biliyor muydunuz?

13. Korkunç Görünümlü Ölüm Yiyen Dövmesi

Korkunç Görünümlü Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@creativedesecration

Bu önkol dövmesi, Harry Potter filmlerini izlemiş veya kitapları okumuş olan herkes içindir. Parlak kişiliğinize de uyacak parlak bir tasarımdır.

Kötü ve şeytani titreşimlere olan sevginizi gösterin ve bu yılan baskısını da yaptırın. Önünüzdeki her etkinliğe ve her zorluğa uyum sağlayabileceğinizi gösterin.

14. Ölüm Yiyen Dövme Küçük Mürekkep

Ölüm Yiyen Dövme Küçük MürekkepPin

Görüntü Kaynağı:@tiracosplay

Ayrıca daha küçük bir dövme ve o kadar parlak veya gürültülü olmayan bir şey tercih edebilirsiniz. Bu daha küçük ve bazı insanların Ölüm Yiyen dövmeleriyle seveceği “tipik” görünüme sahip değil.

Bu renkler hem filmin hem de Slytherin hayranı olduğunuzu gösterecek! Bu senin en sevdiğin ev miydi?

15. Renkli Kol Ölüm Yiyen Dövmesi

Renkli Kol Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@bretjohnsontattoos

El veya avuç içi dövmelerinden hoşlanıyor musunuz? Bunlar küçük ama o kadar görünür ki, görünür tasarımları sallayabilen biriyseniz onları bir zorunluluk haline getiriyor. İşiniz izin veriyorsa, bu Ölüm Yiyen ile deneyin!

Bu baskı, güçlü parlak kişiliğinizi gösterir. Doğuştan neşeli ve iyimser biriyseniz, ancak göz alıcı mürekkebi seven biriyseniz, bu formatı seveceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Yalnızca Voldemort ve Profesör Snape yardımsız uçabilir.

15 Siyah Beyaz Ölüm Yiyen Dövmesi

1. Dev Kara Ölüm Yiyen Dövmesi

Dev Kara Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@jzinktatouage

Daha koyu dövmelerden hoşlanan biriyseniz, buna bir şans vermelisiniz. Erkekler ve kadınlar için gerçek bir koyu siyah fikir.

Daha büyük bir tasarıma bağlı kalmayı planlıyorsanız, uyluk yerleştirmeye gidin. En baskın bireyler için mükemmeldir.

2. Siyah Kol Detaylı Ölüm Yiyen Dövmesi

Siyah Kol Detaylı Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@tobias10thtattoos

Önkol dövmelerinden hoşlanıyor musunuz? Ölüm Yiyen’inizle bu siyah mürekkep kombinasyonuna ne dersiniz?

Bu dövmeyi yapmadan önce 3-5 saat ayırdığınızdan emin olun. Bu, dikkat çekici bir tasarım ve erkeklerin ancak güvenebilecekleri harika bir dövme sanatçıları varsa sevecekleri bir şey.

3. Muhteşem Önkol Ölüm Yiyen Dövme Siyah Mürekkep

Muhteşem Önkol Ölüm Yiyen Dövme Siyah Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@kaija_bodyart

Lord Voldemort’un filmlerde sahip olduğu gerçek bir dövmeyi denemek ve yeniden yaratmak ister misiniz? Öyleyse, bu kol tasarımını deneyin!

Nihai sonuç, filme olan sevginizi ve ayrıca karanlık Lord’un kendisini temsil ediyor ve gösteriyor! Sadece filmin gerçek hayranları içindir.

Bellatrix Lestrange’in tüm Ölüm Yiyenler arasında en tutkulu sadık olduğunu biliyor muydunuz?

4. Ölüm Yiyen Dövme Küçük Mürekkep

Ölüm Yiyen Dövme Küçük Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@unpointsept

Bu, Lord Voldemort’un filmde sahip olduğu gerçek tasarımın hayranıysanız, keyif alacağınız başka bir önkol dövmesidir. Aynı zamanda pratik ve gerçekçi bir dövmedir.

Bu kafatası ve yılan, sert teninizi ve filme olan gerçek aşkınızı temsil edecek. Baskın dövmeleri ve güzel dövmeleri seven biri misiniz? İşte bu o!

5. Dev Uyluk Ölüm Yiyen Dövmesi

Dev Uyluk Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@haleyatgüvenilir

Filmdeki en sevdiğiniz karanlık karakterlerin tümünün bulunduğu büyük bir dövmeyi denemek ister misiniz? Portreleri sembolün kendisine tercih ediyorsanız, bu baskıyı deneyin!

En güçlü cadının kim olduğunu bildiğinizi ve ayrıca Karanlık Lord’a olan sevginizi gösterin! Siyah mürekkep o kadar güçlü ve sağlam ki, Harry Potter’dan ilham alan dövmesiyle öne çıkmak isteyenler için ideal.

6. Siyah Mürekkep Kafatası Ölüm Yiyen Dövmesi

Siyah Mürekkep Kafatası Ölüm Yiyen DövmePin

Görüntü Kaynağı:@tattoofendclub

Bu siyah mürekkep, dövmeleriyle çok fazla dram seven herkes için mükemmeldir. Bu çok sert ve dramatik, sence de öyle değil mi?

Kafatası ve yılan, kararlı tarafınızı ve bir dövmenin anlatabileceği saf, yüksek kaliteli hikayelere olan sevginizi gösterecek!

7. Büyük Bacak Ölüm Yiyen Dövmesi

Büyük Bacak Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@krissydiane_tattoos

Bacak veya uyluk dövmeleri, egzersiz yapan ve simetri ve dengeden anlayanlar içindir. Dövme yapmak istediğiniz çok fazla cildiniz varsa, buna bir şans verin!

Bu dövme gösterişli fikirleri seven erkekler için idealdir. Daha büyük mürekkeple ilgileniyorsanız, son dövmeniz için bu yaklaşımı deneyin.

8. Muhteşem ve Gölgeli Ölüm Yiyen Dövmesi

Muhteşem ve Gölgeli Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@evgeniiadarland

Korku filmi izlemeyi sever misin? Muhteşem büyük mürekkebin hayranı mısınız? Eğer öyleyse, bu dövmeyi deneyin! Dramatik ve çok cesur!

Bu tasarımı elde etmek zordur. Bu tasarımı gerçekleştirmeden önce harika ve güvenilir bir dövme sanatçınız olduğundan emin olun.

9. İddialı Ölüm Yiyen Dövme Mürekkebi Siyah

İddialı Ölüm Yiyen Dövme Mürekkebi Siyah Pin

Görüntü Kaynağı:@dinos_dt

Bu siyah Ölüm Yiyen dövmesi herkes ve herkes içindir! En sevdiğiniz renk siyahsa, bu tasarıma bir şans vermelisiniz.

Filme ve kitaplara olan bağlılığınızı ve saf sevginizi gösterir. Bir fanatikseniz, bu tasarım ve bu siyah mürekkep kişiliğinize uyacaktır.

Harry Potter’ın yedi fantastik romandan oluşan bir seri olduğunu biliyor muydunuz?

10. Ölüm Yiyen Dövmesi Siyah Uyluk Dövmesi

Ölüm Yiyen Dövmesi Siyah Uyluk Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@caramba.estefania

Bu muhteşem uyluk dövmesi, hassas ve korkutucu karakterleri seven herkes içindir. Konsept ile ilgileniyorsanız, dövmeye biraz gizem katın!

Dövmenizi mandaladan ilham alan bazı unsurlarla süsleyin. Doğru şekilde yapıldığında bu dövme, anlatacak benzersiz bir hikayeye sahipken kesin görünecek.

11. Muhteşem Gölgeli Ölüm Yiyen Dövme Siyahı

Muhteşem Gölgeli Ölüm Yiyen Dövme Siyah Pin

Görüntü Kaynağı:@blackbubble_art

Koyu zifiri siyah ve bir yeşil pop, birçok insanın gitme eğiliminde olduğu bir şeydir ve pek çok dövme sanatçısı da yeniden yaratamaz. Şiddetli tasarımlardan hoşlanıyorsanız, bunu beğeneceksiniz.

Renk kombinasyonu, her zaman hayat maceralarını veya hikayelerini yöneten bir kişiyi gösterir. Parlak bir karakterseniz, bu dövme ile gösterebilirsiniz.

12. Lord Voldemort Ölüm Yiyen Dövmesi

Lord Voldemort Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@pocatattoos

Kesin dövmeleri ve güzel çizgi çalışmalarını seven erkekler veya kızlar, bu dövmeyi diğer seçeneklerimize tercih edeceklerdir. Bu dövme ile bir alıcı ve mükemmeliyetçi olduğunuzu gösterin.

Bu film için incelik ve sevgi gösterir. Bu dövme ile dünyanın sizi doğal bir lider ve savaşçı olarak görmesine izin verin!

Eğlenceli gerçek: Harry Potter yara izini beş bin sekiz yüz kez uygulamıştır.

13. Küçük Ölüm Yiyen Dövme Lord Voldemort

Küçük Ölüm Yiyen Dövme Lord Voldemort Pin

Görüntü Kaynağı:@iamvmtattoo

Bu muhteşem siyah mürekkep, gerçekçi bir dövmeden hoşlanan herkes içindir. Gerçekten Ölüm Yiyenlere ve konseptin kendisine ilgi duyuyorsanız, bu zevkinizin harika bir temsilidir!

Bu tasarım sizi detay odaklı bir insan gibi gösterecek. Herkese her zaman sıcak ve modaya uygun tasarımlar aldığınızı gösterin!

14. Korkunç Siyah Mürekkep Ölüm Yiyen Dövmesi

Korkunç Siyah Mürekkep Ölüm Yiyen DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@_foxbite.ink_

Drama ve daha büyük şekillerin hayranıysanız, bu dövmeye bir şans vermelisiniz. Bu zaman alıcı bir çözümdür, bu yüzden taahhütte bulunmadan önce harika bir dövme sanatçısı için rezervasyon yaptırdığınızdan emin olun.

Dövme, kitaplara ve filme olan sevginizi gösterir ve temsil eder. Harry Potter’ı gerçekten sevdiğinizden emin olun çünkü bu, güven ve zarafetle sallamanız gereken büyük ve kalıcı bir seçimdir!

Harry Potter’ın JK Rowling ile aynı doğum gününü, yani 31 Temmuz’u paylaştığını biliyor muydunuz?

15. Önkol Tasarımı Ölüm Yiyen Dövmesi

Önkol Tasarım Ölüm Yiyen DövmePin

Görüntü Kaynağı:@alinaferry_tattoo

Son olarak, bu kol veya önkol dövmesini deneyin! Filmi gerçekten seven çoğu erkek veya kadında harika görünecek siyah basit bir parça!

Cesur ve cesur olduğunuzu + kötülükle nasıl savaşacağınızı bildiğinizi gösterin. Siyah mürekkeple ilgileniyorsanız, bu Ölüm Yiyen kol tasarımını deneyin.

Ölüm Yiyen Dövmesi: Daha Fazla SSS

1. Ölüm Yiyenler Nedir ve Kimlerdir?

Ölüm Yiyenler, Harry Potter roman ve film serisinde yer alan karakterlerdir. Bunlar kötü ve kötü ruhlar olarak görülen popüler karakterlerdir. Karanlık kişilikleri olan büyücüler ve cadılardan oluşan terörist bir gruptur. Hepsi karanlık büyücü Lord Voldemort tarafından yönetiliyor ve her karakterin filmde denge ve iyi ile kötü arasındaki mücadele için hayati önem taşıyan belirli bir rolü var.

2. Kimler Ölüm Yiyen Dövmesi Yaptırabilir?

Herkes Ölüm Yiyen dövmesi yaptırabilir. Her şey kişisel tercihinize bağlıdır ve gerçek bir Harry Potter kitabı veya filmi hayranıysanız. Filmleri izlediğiniz sürece veya iyi ile kötü arasındaki savaşa inanıyorsanız, aşağıda kolayca harika dövmeler bulacaksınız!

3. Ölüm Yiyen Dövmeleri Pahalı mı?

Ölüm Yiyen dövmeleri, kendi tarzlarında çok ayrıntılı ve benzersiz olduklarından, elde edilmesi ve yaratılması oldukça karmaşıktır. Dövme sanatçınız portre benzeri görüntüleri nasıl yapacağını bilmeli ve karanlık karakterleri nasıl sunacağını bilmeli. Biraz karmaşık ve daha büyük bir dövme bulursanız, bunun için kolayca 300-500 $ ödemeyi bekleyin!

4. Ölüm Yiyen Dövmeniz İçin En İyi Yerleştirme Neresidir?

Yerleşim açısından, bunların hepsi değişebilir ve çoğu erkek veya kız için geçerli olan belirli bir kural yoktur. Aşağıdaki vücut kısımlarında Ölüm Yiyen dövmenizin tadını çıkaracaksınız:

  • Boynun
  • Geri
  • Kolun ön kısmı
  • Bilek
  • Geri
  • Bacak
  • Uyluk

Ölüm Yiyen dövmeleri alnınızda, parmaklarınızda, ayak bileklerinizde ve bazen de göğsünüzde yalnızca “kötü” veya daha çok korkutucu görünebilir. Bu dövmeler oldukça siyah, karanlık ve gizemlidir, bu yüzden onları kendi başına gizlenmiş bir vücut parçasının üzerine yerleştirmek daha da korkutucu bir mesaj gönderebilir.

Harry Potter’dan Esinlenilmiş Bir Dövme Almaya Hazır mısınız?

Harry Potter Ölüm Yiyenler temalı dövmelerimizi beğendiniz mi? En sevdiğiniz tasarım hangisiydi? Nihai hedefinizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz ve ayrıca bu kitapları daha önce okuyup okumadığınızı veya yalnızca bir film fanatiği olup olmadığınızı bize bildirin.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın