En İyi 30 Yusufçuk Dövme Tasarım Fikirleri (2023 Güncellendi)

Yusufçuk dövmeleri, değişimin güzelliğini takdir eden ve anlayan kadın ve erkekler içindir. Karakter olarak seni şekillendiren bir süreçten mi geçiyorsun, yoksa seni kişi olarak değiştirirken bir fark mı yaratıyor? Bu sizin için geçerliyse; Makalemizi okumaya devam edin ve önümüzdeki döneminiz ve sizi bekleyen zorluklar için mükemmel baskınızı bulun.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Yusufçuk Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Yusufçukların değişimi, dönüşümü, uyum sağlamayı ve kendini gerçekleştirmeyi simgeleyebilen bir böcek olduğunu biliyor muydunuz? Çok fazla zamanınızı almayacak, ancak duygusal gelişiminiz ve olgunluğunuz için konuşacak kusursuz sonuçlar verecek basit bir dövme fikri.

En İyi 30 Yusufçuk Dövmesi

1. Basit Yusufçuk Dövmesi

Basit Yusufçuk Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: instagram

Küçük önkol yerleşimi ve bu dövme, siyah beyaz fikirleri tercih eden erkekler ve kızlar içindir.

İçinizdeki mükemmelliği ve her an değişip uyum sağlayabilen kişiliğinizi temsil eder.

2. Yusufçuk Dövmesi Küçük Mavi Baskı

Yusufçuk Dövmesi Küçük Mavi BaskıPin

Görüntü Kaynağı: instagram

Mavi yusufçuklar dövme seçeneği olarak oldukça nadirdir. Biraz daha renkli bir şeyler almak istiyorsanız ve sanatsal fikirleri seviyorsanız bu tam size göre.

Mavi, mistik hislerin ve niyetlerin rengidir. Aynı zamanda içinizdeki saf enerji ve gücü de temsil eder.

Yusufçukların altı aya kadar yaşayabildiğini biliyor muydunuz?

3. Küçük Yusufçuk Dövme Siyah Mürekkep

Küçük Yusufçuk Dövmesi Siyah MürekkepPin

Görüntü Kaynağı: @bestasiantattoo

Çiçek dövmelerinden ve kadınsı fikirlerden hoşlanan kızlar da bundan keyif alacak. Sevimli ve iddialı görünmeyi seven biriyseniz bu dövmeden keyif alacaksınız.

Bu ikili iyimser kızlara ve her fırsatta, her olayda kendini bulmaya çalışanlara göre.

4. Yusufçuk Dövme Tasarımı Sarı Baskı

Yusufçuk Dövme Tasarımı Sarı BaskıPin

Görüntü Kaynağı: @tiny.tattoo.art

Dövmenize biraz renk katmak istiyorsanız ve sarı en sevdiğiniz renkse, bu küçük ve eğlenceli fikri deneyin. Gösterişli ve renkli, öne çıkması gereken herkes için mükemmel.

Yusufçuk üzerindeki bu renk, zenginliğinizi kucaklamaya çalıştığınızı ve ruhsal yolculuğunuzun tadını çıkardığınızı simgeleyecektir. Ayrıca bir çeşit finansal başarı ve zenginlik elde etmeye çalışıyorsunuz.

Eğlenceli gerçek: 5.000’den fazla yusufçuk türü vardır.

5. Minik Yusufçuk Dövmesi

Minik Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @c.knight_tattoo

Daha küçük dövmeleri sevenler ve iğneden korkan erkekler ve kızlar bu sanatsal fikirden keyif alacaklar. Bu tasarıma ulaşmak 2-3 saatten az zamanınızı alacaktır.

Basit kişiliğinizi ve tadını çıkarmaya ve içinden geçmeye çalıştığınız ince değişimi sembolize edebilir.

6. Arka Yusufçuk Dövmesi

Arkada Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @emily.rose.tattoos

Sırt dövmelerinden hoşlanan ve dövme işleminden korkan kadınlar bu basit fikri ve ciltleri üzerinde daha küçük bir şey isteyeceklerdir. Sırt dövmeleri de acıtmaz, bu da hassas bir ruha sahipseniz harikadır.

Bu yusufçuk kanatlarıyla dünyaya yeni bir yolculuğa hazır olduğunuzu bildireceksiniz. Oldukça küçük olsa da hayalleriniz hala büyük olabilir, değil mi?

Yusufçukların 4 inç uzunluğa kadar olduğunu biliyor muydunuz?

7. Önkol Yusufçuk Dövme Tasarımı

Önkol Yusufçuk Dövme TasarımıPin

Görüntü Kaynağı: @tinytatsatx

Yusufçuk dövmeleri söz konusu olduğunda siyah mürekkep yaygın bir renk seçimidir. Pratik ve yaygın bir seçim istiyorsanız bu dövmeyi ön kolunuza yerleştirin.

Kendinizin farkında olduğunuzu ve kendi sessiz hızınızda yeni bir yolculuğun tadını çıkarmaya hazır olduğunuzu gösterin.

8. Siyah Küçük Yusufçuk Mürekkebi

Siyah Küçük Yusufçuk MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı: @__kudla__

Seçtiğiniz dövme aynı zamanda en iyi sanat okulu projesine benzeyebilir. Çocuklara uygun ve farklı bir şeyler almak isteyen biriyseniz bu yusufçuğa bir şans verin.

Bu, dünyaya hala köklerinizi ve tercih ettiğiniz rotada yolunuzu bulduğunuzu gösterecektir. İçinde hâlâ oyunbaz bir genç var, değil mi?

Eğlenceli gerçek: Yusufçuklar 300 milyon yıl önce çok daha büyüktü ama evrim yoluyla değiştiler ve adapte oldular.

9. Parlak Yusufçuk Dövme Fikri

Parlak Yusufçuk Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı: @bezlitoscitattoo

Pek çok insan bir ton renk giyme konusunda rahat değil. Renkli dövme fikirleriniz söz konusu olduğunda nerede duruyorsunuz?

Sarı renkte olan bu mavi yusufçuk, her durumda nasıl sakin kalacağınızı bildiğinizi gösterecektir. Gelişiyorsunuz ve sürekli yeni beceriler öğreniyorsunuz.

10. Arka Omuz Yusufçuk Dövmesi

Sırt Omuza Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @leehumphs_tattooer

Sırt veya omuz dövmeleri güzeldir ve daha küçük dövmeleri tercih eden kadınlar arasında oldukça yaygındır. Bunu başarmanız 3 saatten fazla sürmeyecek.

Dövme işleminden korkan kadınlara çok yakışacaktır. Nihai tasarım sizi her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek bir savaşçı gibi gösterecek.

Yusufçukların yaşam döngülerinde üç aşama olduğunu biliyor muydunuz?

11. Küçük Yusufçuk Dövmesi Basit Fikir

Küçük Yusufçuk Dövmesi Basit FikirPin

Görüntü Kaynağı: @theorzinger

Bu siyah taslak dövme, hızlı ve kolay bir şey isteyen kadınlar veya erkekler içindir. Bu dövmeyi yaptırmanız iki saatten az zamanınızı alacaktır.

Kişiliğinizi ve doldurmanız gereken boşlukları sembolize eder. Eğer hala gelişiyorsanız ve kusurlarınızın farkındaysanız bu yusufçuğa ihtiyacınız olacak.

12. Yan Mide Yusufçuk Dövmesi

Yan Mide Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @jennifer_artattoo

Yan dövmeler, yan karın veya göğüs yan dövmeleri acı verebileceğinden dövme işleminden korkmayanlar içindir. Bu canınızı acıtacağı için dik durun.

Küçük yusufçuk tasarımları minimalist yönünüzü temsil eder. Yavaş yavaş para kazanıyorsanız ve yeni yaşam ortamına uyum sağlıyorsanız bu fikir tam size göre.

Eğlenceli gerçek: Yusufçuklar hayatlarının çoğunu su altında geçirirler.

13. Siyah Minik Yusufçuk Dövmesi

Siyah Minik Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @taşkınkule

Bir yusufçuk alın ve onu yılan baskınızla eşleştirin. Hayvanları sevenler bu konseptin ardındaki güzelliği görecektir.

Bu ikili dünyaya her zaman keşfettiğinizi ve büyüdüğünüzü gösterecek. Yeni deneyimlere ve yeni yaşam fırsatlarına açıksınız.

14. Renkli ve Gürültülü Mide Yusufçuk Dövmesi

Renkli & Gürültülü Mide Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @samguinart

Bu muhteşem ve dramatik sırt dövmesini denemeye ne dersiniz? Canlı renklerden hoşlananlar ve gösterişli mürekkepten korkmayan kadınlar içindir.

Bu çiçekli yusufçuk şehvetli yönünüzü gösterecek. Cesur ve yoğun bir insan gibi görüneceksin, öyle mi?

Dünya çapında profesyonel yusufçuk avcılarının bulunduğunu biliyor muydunuz?

15. Ön Mide Siyah Yusufçuk Fikri

Ön Mide Siyah Yusufçuk FikriPin

Görüntü Kaynağı: @chai.bees

Karnına dövme yaptırmaya cesaretin var mı? Seksi dövmelerin ve şehvetli yerleştirmelerin hayranı mısınız? Bu, vücutlarından keyif alan ve kıvrımlarıyla gurur duyan kızlar içindir.

Bu yusufçuk dünyaya her zaman geliştiğinizi ve yeni ve kadınsı değişime hazır olduğunuzu gösterecek. Ayakta duran biri misiniz ve hem başkalarını hem de kendinizi nasıl memnun edeceğini bilen biri misiniz?

16. Kabile Yusufçuk Dövmesi

Tribal Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @betaamundy

Bıçaktan ilham alan bu sembolle tasarımınıza renk katabilir ve ona canlılık kazandırabilirsiniz. Erkekler için de idealdir.

Bu, dünyaya her zaman haklı bir mücadele havasında olduğunuzu ve ne anlama gelirse gelsin, istediğinizi nasıl elde edeceğinizi bildiğinizi gösterecektir.

Eğlenceli gerçek: Yusufçukların sabah uçmadan önce ısınmaları ve güneşe maruz kalmaları gerekir.

17. Geometrik Yusufçuk Dövmesi

Geometrik Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @inkshottattootustin

Hassasiyetten hoşlanan biriyseniz ve geometriyi seviyorsanız bu fikir tam size göre! Yusufçukunuzu bazı gizemli unsurlarla birleştirin ve gösterişli benliğiniz için bu tasarımın tadını çıkarın.

Sizi başarılı biri olarak temsil edecek. Dakik ve her zaman vaktinin ilerisinde olan bir erkek ya da kız gibi görüneceksiniz.

18. Mavi Boyun Yusufçuk Dövmesi

Mavi Boyun Yusufçuk Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @ophelia.bespoke.tattooing

Sırt tasarımınıza renk mi katmak istiyorsunuz? Bu arka baskı, ilgiye önem veren kızların yanı sıra daha büyük fikirlerin tadını çıkarmayı bilen kızlar içindir.

Mavi, refahın ve olumlu değişimin rengidir. Sıra dışı fikirlere hazırsanız bu görsel size uyacaktır. Eğlenceyi ve ileride parlak bir geleceği temsil ediyor.

Blue Dasher yusufçuğunun bir yaz türü olduğunu biliyor muydunuz?

19. Mandala Baskılı Yusufçuk Tribal Dövme

Mandala Baskılı Yusufçuk Tribal DövmePin

Görüntü Kaynağı: @paddy.dundon.tattoo

Bu, geometriye ve cesur ve benzersiz olağanüstü baskılara meraklı olan herkes için muhteşem, gizemli bir fikir. Eğer siyah en sevdiğiniz renkse, doğal olarak bu yaratıma yöneleceksiniz.

Dövme yapıldıktan sonra ruhunuzu ve saflığınızı gösterecektir. Dünyanın sizi hayatınıza pozitifliği ve mutluluğu nasıl çekeceğini bilen yaratıcı bir kişi olarak görmesine izin vereceksiniz.

20. Koldaki Yusufçuk Dövmesi

Koldaki Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @hjtattoo

Siyah beyaz dövme fikirleri ve daha küçük parçalar, seçtikleri parçayla çok güçlü görünmek istemeyenler içindir. Bu, çoğu erkeğe veya kıza uyacak hızlı ve kolay bir fikir.

Nihai sonuçlar sizi gerçekçi biri gibi gösterecek. Her duruma nasıl uyum sağlayacağınızı ve uyum sağlayacağınızı biliyorsanız, bu yusufçuktan keyif alacaksınız.

Eğlenceli gerçek: Farklı bilim adamlarının ve benzersiz yaklaşımın yardımıyla yusufçuklar çok daha büyüyebilir.

21. Arka Bilek Yusufçuk Dövmesi

Sırt Bilekte Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @mari_arts96

Bu önkol fikrine ne dersiniz? Orta boy dövmelerden ve siyah beyaz baskılardan hoşlanan herkes içindir. Bu aynı zamanda uygun fiyatlı bir konsepttir.

Kanatları uçma ve sözcüğü görme isteğinizi simgeleyecektir. Tüm avantajlarından yararlanın ve yolculuğunuzda bir kişi olarak gelişin.

22. Dev Bacak ve Uyluk Yusufçuk Dövmesi

Dev Bacak ve Uyluk Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @zajawatattoo_wro

Bacak dövmeleri daha kalın yapılı, kıvrımları ve vücuduyla gurur duyan kadınlara yakışacaktır. Bu baskı aynı zamanda şehvetli ve seksi.

Mavi, olumlu ve yaklaşan değişimi temsil eder. Eğer bir meydan okumaya hazırsanız ve yolculuğunuzda yargılanmaktan korkmuyorsanız, bu konsepti veya yusufçuğu teninizde isteyeceksiniz.

Yetişkin yusufçukların yalnızca uçarken yemek yediğini biliyor muydunuz?

23. Küçük Minik Yusufçuk Dövmesi

Küçük Minik Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @inkbylinda

Kol veya avuç içi dövmeleri yalnızca bu yerleşimden korkmayanlar içindir. Eğer işiniz bu dikkat çekici ve görünür fikri elde etmenize izin veriyorsa, bunun peşinden gidin.

Küçük bir yusufçuk, üstesinden gelmekte ustalaştığınız herhangi bir zorluğun göstergesidir. Bu konsept dünyaya niyetlerinizde ve hayallerinizde ciddi olduğunuzu gösterecek.

24. Suluboya Yusufçuk Dövmesi

Suluboya Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @sonia.tattoos

Eğer renkli bir aşığıysanız ve renk pop’unu nasıl sallayacağını bilen biriyseniz bu sevimli yusufçuğu isteyeceksiniz. Varlığıyla hikayeyi anlatacağı için ön kolunuzun üzerine yerleştirin.

Bunun gibi renkler dünyaya, hayattan nasıl keyif alacağını bilen karmaşık bir kız olduğunuzu gösterecek. Her zaman yeni bir yolculuğa katılıyor ve bundan keyif alıyorsunuz, değil mi?

Eğlenceli gerçek: Yusufçukların insanlardan daha iyi görme yeteneği vardır.

Ayrıca Okuyun: 50’den Fazla Olağanüstü Suluboya Dövme: Bu Çarpıcı Tasarımlara Göz Atın (2023 Güncellendi)

25. Yusufçuk Bilek Dövmesi Küçük Baskı

Yusufçuk Bilek Dövmesi Küçük BaskıPin

Görüntü Kaynağı: @juli_fortaleza

Bu tuhaf konsepti tercih edin ve bu siyah beyaz dövmeyi sallayın. Küçük olmasına rağmen eğlenceli bir hikaye anlatabilir.

Bu son tasarım kendi tarzında korkutucu ve mistik görünecek. Astrolojinin yanı sıra yıldızların ve ayın gücüne inananlar için harikadır.

26. Parlak Suluboya Yusufçuk Dövmesi

Parlak Suluboya Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @hanram.tattoos

Bu omuz dövmesi renklerden hoşlanan ve öne çıkmak isteyen herkes içindir. Onu bazı küçük kalp sembolleriyle süsleyin ve tüm güzelliğini ve zarif yanını gösterin.

Kalpli yusufçuk dövmesi, dünyaya sevgi ve duygularla dolu olduğunuzu bildirecektir. Eğer doğal olarak vericiyseniz ve en yakınlarınızı önemsiyorsanız bu konseptten keyif alacaksınız.

Yusufçukların günde 100’e kadar sivrisinek yiyebildiğini biliyor muydunuz?

27. Detaylı Siyah Mürekkep Yusufçuk Dövmesi

Detaylı Siyah Mürekkep Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @sebastian_tattoo

Siyah mürekkep ve yusufçuklar büyülü görünüyor. Hassas ama çok pahalı olmayan iyi bir dövme sanatçısı biliyorsanız, rezervasyon yaptırın ve bu baskıyı deneyin.

Nihai sonuçlar hassasiyet ve mükemmellik için çığlık atacak. Bir araya getirilmiş ve gerçek değerlerine değer veren biri gibi görüneceksiniz.

28. Ayağa Yusufçuk Dövmesi

Ayağa Yusufçuk DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @danielasinagram

Ayak dövmeleri oldukça acı vericidir. İğneden ya da dövme işleminden korkmayan biriyseniz bu görüntüyü sallamayı deneyebilirsiniz.

Ayak yusufçuğu dünyanın sizi gerçekte kim olduğunuzu görmesini sağlayacak. Eğer eğlenmeye hazırsanız ve her zaman niyeti konusunda dürüst biriyseniz bu fikirden keyif alacaksınız.

Eğlenceli gerçek: Yusufçuk kafasının neredeyse tamamı gözüdür.

29. Renkli Sanatsal Yusufçuk Dövmesi

Renkli iddialı yusufçuk dövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @keithgobleart

Yusufçuk dövmeniz renkli bir şekilde bir hikaye anlatabilir. Renklerden korkmuyorsanız ve daha büyük fikirleri seviyorsanız bunu deneyin. Bu fikirle gerçek bir hikaye yaratıcısı ve yaratıcısı gibi görüneceksiniz.

Durum ne kadar karmaşık olursa olsun, çalışmanın her zaman umutlu ve iyimser olduğunuzu göstermesine izin vereceksiniz.

30. Dev Sırtlı Yusufçuk 3D Dövme

Dev Sırtlı Yusufçuk 3D DövmePin

Görüntü Kaynağı: @gempintattoo

Bu yusufçuk sırt dövmesi, daha büyük fikirleri nasıl sallayacağını bilen kızlar içindir. Renklerden korkmuyorsanız ve tasarımınızın bir hikaye anlatmasını istiyorsanız buna bir şans verin.

Nihai sonuç, pozitif bir kız ve iyimser gibi görünmenizi sağlayacaktır. Hemen hemen her şeyi yönetebiliyorsanız ve masaya ne getireceğinizi biliyorsanız, bu konsepti beğeneceksiniz.

Saatte 18 mil (29 km/saat) hıza ulaşabileceklerini biliyor muydunuz?

Yusufçuk Dövmesi: Daha Fazla SSS

1. Hem Erkekler hem de Kadınlar Yusufçuk Dövmesi Yaptırabilir mi?

Yusufçuk dövmeleri her iki cinsiyete de uygun olabilir, ancak doğru şekilde yapıldığında ve dövüldüğünde. Erkekseniz siyah ve koyu renkli böceklerden hoşlanırken, kadınlar renkli ve neon renkli yusufçuk dövmelerini tercih edecektir.

2. Yusufçuk Dövmeniz İçin Hangi Boyutu Seçmelisiniz?

Eğer sade bir kişiyseniz, daha küçük bir tasarımın keyfini çıkarmayı tercih edeceksiniz. Yusufçukların kendisi de küçüktür, bu nedenle onların gerçek güzelliğini vurgulamak istiyorsanız tenis topundan daha büyük bir şeyi tercih etmemelisiniz.

3. Yusufçuk Dövmeleri Pahalı Mıdır?

Yusufçuk dövmeleri çok büyük olmadığından + titreşimleri ve anlamları oldukça basit olduğundan çok pahalı değildir. Küçük ve düzgün bir dövme fikri için 150 dolardan fazla ödemezsiniz. Daha büyük dövmeler için ise 200-300 dolara bakıyorsunuz.

4. Yusufçuk Dövmeniz İçin En İyi Yerleştirme Nedir?

Yusufçuk dövme tasarımınız için en iyi yerleşim, göğsünüz veya kollarınız. Yusufçuklar zamanla gelişip her türlü engeli aşabilen böcekler olarak görülüyor. Siz de büyümeyi seven biriyseniz ve yolculuğunuzu sık sık benimsiyorsanız, durumunuzda görünür bir yerleşime gidin.

5. Hangi Ünlünün Yusufçuk Dövmesi Var?

En sevdiğiniz ünlülerden bazılarının da yusufçuk dövmesi olduğunu biliyor muydunuz? Aslında, Becky G yan tarafında ve kaburgaların yakınında küçük bir iz var. Lena Headey Ayağında sevimli ve dev bir yusufçuk var. Zoe Kravitz boynunda da etkileyici bir koleksiyon var. Kuş dövmelerinin hemen altında bir yusufçuk var.

Yeni Bir Dövmeye Hazır Mıyız?

Makalemizi okuduktan sonra mükemmel ve ideal tasarımınızı bulabildiniz mi? Her iki cinsiyete de uyacak 30 benzersiz seçeneğimiz ve fikrimiz var. Hangisinin karakterinize uyduğunu ve dönüştürücü bir insan olarak hangisinin size uygun olduğunu bize bildirin!

Ayrıca Okuyun:

  • 20+ Kelebek Dövme Tasarım Fikirleri (Anlam ve İlhamlar)
  • 50 En İyi Kız Dövme Tasarım Fikirleri (Vücudunuzun Farklı Yerinde)

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın