En İyi 32 Agresif Boğa Dövmesi Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Boğa dövmeleri, hayvanları, erkeksi gücü ve sizi her durumda korkmuş ve baskın bir erkek veya kız gibi hissettirecek daha büyük dövmeleri gerçekten sevenler içindir. Kendi çapında bir güç olduğunuzu ve her zaman yeni dövmeler denemeye hazır olduğunuzu gösterin. İşte size sunacaklarımız!

Boğa Dövmesi: SSS

Boğa Dövmesi SSSPin

Kredi: instagram

1. Boğa Dövmesi Neyi Simgeler?

Boğaların her canlının gerçek dövüşçü ruhunu temsil ettiğini biliyor muydunuz? Bu nedenle birçok Spor logosunda yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Bir boğa dövmesi yaptırırsanız, vahşi ruhunuzu ve her şeyle mücadele etme iradenizi temsil eder. Her zaman her şeyden bir kazanan, iradeli ve zeki biri olarak çıktığınızı gösterin.

2. Kimler Boğa Dövmesi Yaptırabilir?

Düşündüğünüzde boğalar oldukça muhteşem. Aynı tip insanlara uyacak büyük ve baskın hayvanlardır. Erkekler ve kadınlar, güçlerini ve inatçılıklarını sembolize etmek için hazır oldukları sürece bu hayvan dövmesini yaptırabilirler.

3. Boğa Dövmesi Nereye Yapılır?

Baskının kendisi büyük ve baskın olduğu için, sadece büyük ve göze çarpan bir dövme yaptırmanız mantıklı olacaktır. Bu nedenle çoğu insan sırt veya bacak dövmelerine bağlı kalır ve bunları seçer. Daha küçük boğa dövmeleri de işe yarayabilir, sadece ön kolunuz veya göğsünüz gibi çok yaygın olmayan bir yere minyatür bir dövme sallamak konusunda rahat olduğunuzdan emin olun.

4. Boğa Dövmeleri Ne Kadar?

Yeni boğa dövmenizi, dövme sanatçınızın tamamen doğru şekilde yapması biraz zaman ve sabır gerektirecektir. Hayvanların hayranıysanız ve dövme sanatçınıza güveniyorsanız, deneyin! Bu yeni tasarım için 100-300 $ arasında bir ödeme yapmayı bekleyin.

Siyah & Beyaz Boğa Dövme Tasarım Fikirleri

1. Boğa Dövme Siyah Mürekkep Fikri

Boğa Dövme Siyah Mürekkep FikriPin

Görüntü Kaynağı:@allday_dakum

Bu siyah boğa mürekkebi sırtınızda veya omzunuzda çok güzel görünecek. Bu tasarımı alırken ayıracak 2-3 saatiniz olduğundan emin olun. Fırtına öncesi sakin halinizi sembolize eder.

Dişi boğalara inek isminin verildiğini biliyor muydunuz?

2. Küçük Boğa Dövmesi

Küçük Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@charlieking2000

Eğlenceli ve sevimli dövmelerden hoşlanan kadınlar bu tasarımın tadını çıkaracak. Komik ve sevimli fikirleri mi tercih edersiniz? Bu esprili yanınız varsa ve hayvanları da seviyorsanız, bu baskıyı deneyin.

3. Siyah Kabile Boğa Dövmesi

Siyah Tribal Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@twiggzy_tattoos

Göğüs dövmeleri, spor yapan erkeklerde ve geniş omuzlu erkeklerde hoş ve dikkat çekici görünecek. Herkese erkeksi, baskın olduğunuzu ve gerçekten güçlü ve hatta uzaydan gelen enerjiden yaratıldığınızı gösterin.

4. Boğa Kafatası Dövmesi

Boğa Kafatası DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@leilanitattoos

Kendinize bu boğa boynuzlarını alın ve bu iskeleti gerçek güzelliği ile temsil edin. Dünya sizi yolunuza çıkan irili ufaklı engellerin üstesinden gelme konusunda yetenekli, yaratıcı bir kişi olarak görsün.

Eğlenceli gerçek: boğaların 4 odacıklı bir midesi vardır.

5. Komik Boğa Dövmesi

Komik Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@marcoiacca

Dövmenize biraz mizah katmaya ne dersiniz? Pek çok erkek ve kız ilginç dövmelerden ve boğalardan ilham alan komik resimlerden hoşlanır. Bu retro siyah beyaz mürekkepli boğa dövmesiyle komedi ve komik durumlardan hoşlandığınızı gösterin.

6. Boğa Dövme Siyah Fikri

Boğa Dövme Siyah Fikri Pin

Görüntü Kaynağı:@__cchayy__

Bu dövmeyi yaptırırken 3-4 saat ayırdığınızdan emin olun. Sonuç ve bu ürün, vahşi ve yaratıcı yönünüzü temsil edecek. İçinizde bir sanatçı varsa, bu boğa mürekkebi ile duygularınızı ifade edebilirsiniz.

7. Gerçekçi Boğa Dövmesi

Gerçekçi Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoo_goodtimes

Siyah mürekkep ve tek renkli dövmelerden hoşlanıyorsanız, bu boğa baskısının tadını çıkaracaksınız. Dövme yaptırmaktan çekinenlere en çok yakışacak olan küçük ve narin bir dövmedir.

8. Boğa Boğa Dövmesi

Boğa Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@mehmetateslitattooart

Bu omuz dövmesi, doğru şekilde yapıldığında kadınsı görünebilir. Siyah dövmelerin ve uygun anahat çalışmalarının hayranıysanız – bu dövmeyi deneyin. Ön tarafınızı ve yaratıcı iradenizi temsil edecek.

9. Kol Boğa Dövmesi

kol boğa dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@_dudink_

Bu pazı dövmesi, yaratıcı bireylerde ve sanatsal insanlarda en iyi şekilde görünecek. Muhteşem kişiliğinizi ve hayatta en iyiye ve en çok şeye nasıl ulaşacağınıza dair farklı yolları ve yolları test etmenin yeni yolunu temsil edin.

10. Red Bull Dövmesi

Red Bull Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@the_ink_cherub

Bu retro boğa dövmesine ne dersin? Enerji içeceği Red Bull’u seviyorsanız, bu dövmeyi deneyin. Bu enerji içeceklerine ve ilginç reklamlara veya şovlara olan sevginizin yanı sıra güçlü yönünüzü de gösterecektir.

11. Kol Boğa Kafası Dövmesi

Kol Boğa Kafa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@_line_ink

Mistik bir şekilde yapılan önkol dövmesi, zodyakın gücüne inananların yanı sıra retro kişilere de uyacaktır. Astrolojik bir insansanız ve bu dünya gücünden hoşlanan biriyseniz, bu dövmeyi beğeneceksiniz.

12. Büyük Siyah Boğa Dövmesi

Büyük Siyah Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@dantotattoo

Bu dev sırt dövmesi, dramatik fikirleri ve daha büyük tasarımları seven erkeklere çok yakışacak. Egzersiz yapıyorsanız ve erkeksi bir sırtınız varsa, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Bu boğa baskısı ile hakimiyetinizi ve erkeksi kişiliğinizi gösterin.

Eğlenceli gerçek: boğaların ağırlığı 1.700 – 1.800 pound arasındadır.

13. Kol Boğa Dövmesi

Kol Boğa Dövmesi 2Pin

Görüntü Kaynağı:@pralinaink

Dramatik ve gösterişli tasarımlar giyebiliyorsanız bu kol veya yumruk stili size çok yakışacaktır. Bu kol dövmesi, her zaman ve her durumda fark edilme ve tespit edilme isteğinizi sembolize edecektir. İşiniz gösterişli dövmeler yapmanıza izin veriyorsa, bu boğayı deneyin.

14. Boyun Boğa Dövmesi

Boyun Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@oby_________oby

Boyun dövmeleri oldukça cesur ve giyilmesi gösterişlidir. Bu kadar egzotik ve cesur bir şey giymeye cesaret eden cesur bir bireyseniz, bu boğa boyunlu dövme baskısını deneyin. Bu baskıyla fark edilmenin her zaman kolay olduğunu gösterin

Renkli Boğa Dövme Tasarım Fikirleri

1. Renkli Boğa Kol Dövmesi

Renkli Boğa Kol Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@abigailrosetattoo

Parlak ve renkli dövmelerden hoşlananlar bu tasarımın tadını çıkaracaklar. Bakışları ve doğru düzeyde ilgiyi çekecek tüm küçük ayrıntılarla kaplıdır. Her zaman hakimiyeti kendinize çektiğinizi ve cesur parlak kişiliğinizi gösterdiğinizi gösterin.

Yaklaşık 20-25 yıl yaşadıklarını biliyor muydunuz?

2. Kol Boğa Dövmesi Renkli Tasarım

Kol Boğa Dövmesi Renkli Tasarım Pin

Görüntü Kaynağı:@tat_you_

Herhangi bir durumda doğru hakimiyet seviyesini ortaya koymak için boğa dövmenize biraz renk katın. Bu yüksek sesli baskı, önünüzdeki her senaryoda nasıl eğleneceğinizi ve kazanacağınızı bildiğinizi dünyaya gösterecek.

3. Göğüs Boğa Dövmesi

Göğüs Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@don_bro_639

Cesur boğanızı gururla gösterin ve göğsünüzün üzerinde tam hakimiyetle sallayın. Bu tasarımı elde etmeniz (yaklaşık olarak) 5 saat sürecektir, bu da onu baskın ve enerjik kişilikler için ideal kılar.

4. Uyluk Dövüşen Boğa Dövmeleri

Dövüşen Boğa Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@pointofviewtattooschool

İki boğa, dramatik kişiliğinizi temsil edebilir ve temsil edebilir. Herhangi bir anın üstesinden gelebilecek doğal bir savaşçıysanız ve kişiliğiniz veya dövmenizle hakimiyetinizi göstermek istiyorsanız, bu idealdir!

5. Gerçekçi Geleneksel Boğa Dövmesi

Gerçekçi Geleneksel Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@marinka_zotova

Pek çok dövme sanatçısı size bu tür bir dövme yapamaz. Sizinkine tamamen güveniyorsanız ve gösterişli sanat ve gerçekçi tasarımlar söz konusu olduğunda yetenekli olduklarını biliyorsanız, bu yarım kollu boğa tasarımını deneyin.

6. Red Bull Dövme Fikirleri

Red Bull Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı: @saydda_tattoo

Kırmızı renk, herhangi bir anda hakimiyet kurmak isteyen tutkulu erkekler için harikadır. Gerçek kişiliğinizi gösteren gücünüzü ve enerjik fikirlerinizi sergilemek ilginizi çekiyorsa, bu boğa kırmızı baskıya bayılacaksınız.

7. Korkunç Red Bull Dövmesi

Korkunç Red Bull Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@monhardy_tatt

Bunun gibi korkunç kırmızı dövmeler, ihtişamdan hoşlanan erkeklere yakışır. Büyüklük için yaratıldığına ve kaderinde olduğuna inanıyor musun? Eğer öyleyse, bu dövmeye bir şans verin!

Boğaların yeterince bitki örtüsü olan yerlerde yaşadığını biliyor muydunuz?

8. Suluboya Boğa Dövmesi

Suluboya Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@denzi_tattoo

Suluboya dövmeler, iddialı insanlara ve seçtikleri dövmeyle öne çıkmayı seven erkeklere uygun olacaktır. Bu boğa dövmesiyle her zaman harekete hazır olduğunuzu ve kimsenin sizinle uğraşamayacağını gösterin. Ateşli ve baskın dövmelerden hoşlananlara çok yakışacaktır.

9. Mavi Kabile Boğa Dövmesi

Mavi Tribal Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@moondal__tattooist

Retro bir tasarım sergilemekle ilgileniyorsanız, boğanızı parlak mavi bir renge boyayabilirsiniz. Tüm boğalar siyah veya kırmızı olmak zorunda değildir, bu şaheseri deneyin ve her zaman kendi zamanınızın veya akranlarınızın önünde olduğunuzu gösterin.

Eğlenceli gerçek: Boğalar yaklaşık yedi aylıkken doğurgan olabilir.

10. Sırt Üzerine Boğa Dövmesi

Sırt Üzerine Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@danny_tattoo32

Bu gürültülü parlak mavi sırt dövmesi erkeklere en çok yakışacak. Egzersiz yapıyorsanız ve fiziğinizle veya sırt bedeninizle gurur duyuyorsanız, bu boğa dövmesini deneyin. Nihai sonuç, her zaman yaratan, keşfeden ve öğrenen birini temsil eder!

11. Renkli Boğa Dövme Fikri

Renkli Boğa Dövme Fikri Pin

Görüntü Kaynağı:@kldn.91

Boksta bir şampiyon musun? Belki de bu beceride diğer akranlarından daha iyisindir? Öyleyse, bu dramatik boğa dövmesiyle ne kadar iyi olduğunuzu gösterin. Nihai sonuç, doğal olarak yaratıcı olan veya gösteriş yapmaya motive olan herkes için ideal olan, renklerin doğru kullanımıyla en iyi şekilde görünecektir.

12. Bacak Boğa Dövme Tasarımı

Bacak Boğa Dövme Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@nikthetattooer

Kolayca sinirlenir veya hayal kırıklığına uğrar mısınız? Öyleyse, bu boğa dövmesiyle gösterin. Nihai sonuç, başkalarıyla açık sözlü olmayı seven erkeklere uygun olacaktır. Bu boğa dövmesini gerçekleştirmeniz yaklaşık 4 saatinizi alacaktır.

Sıfırların yaklaşık 1,8 m boyunda olabilen oldukça büyük hayvanlar olduğunu biliyor muydunuz?

13. Siyah & Red Bull Dövmesi

Siyah & Red Bull Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@moondal__tattooist

Kırmızı ve siyah, boğa dövmeniz söz konusu olduğunda birlikte gitmek ve karıştırmak için ideal renklerdir. Bu baskın gösterişli boğa, dünyaya her zaman dünyayı ele geçirmeye hazır olduğunuzu ve çevrenizdeki varlık hakimiyetini gösterecek.

14. Bacak ve Uyluk Boğa Dövmesi

Bacak ve Uyluk Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@philipp_pfeil

Bu uyluk veya bacak dövmesi, gerçekçi fikirlerden hoşlanan herkese uyacaktır. Dikkat, çünkü bu dövme oldukça pahalı olacak ve iğneden veya dövme işleminden korkanlar için ideal değil.

15. Korkunç Boğa Dövme Tasarımı

Korkunç Boğa Dövme Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@hiebundstichfest_tattoo

Kırmızı ve siyahı birleştirin ve bu eşsiz boğa dövmesini saf bir güvenle sallayın. Sonuç, yeni ve farklı bir şeyi sallamaya çalışan herkes için idealdir. Bu dövmeyi baldırınızın üzerine yerleştirmeniz yaklaşık beş saatinizi alacaktır.

16. Omuz Boğa Dövmesi Kırmızı Mürekkep

Omuz Boğa Dövmesi Kırmızı Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@gamja__dövmeci

Omuz dövmeleri, spor yapan erkeklerde çok iyi görünebilir. Bu renkli boğa dövmesi ile parlak tarafınızı ve hakimiyetinizi gösterin. Nihai ürün, çalışan ve pazılarının büyüklüğünü göstermek isteyenler için mükemmeldir.

17. Boğa Kafası Dövme Fikri

Boğa Başı Dövme Fikri Pin

Görüntü Kaynağı:@screamuhell

Bu boğa dövmesi, gerçek yaratıcılar ve gösterişli fikirleri seven erkekler için idealdir. İç korkularınızı, ancak önünüzdeki engellerin üstesinden gelme iradenizi sembolize eder.

18. Önkol Boğa Dövmesi

Önkol Boğa Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@olivia_artattoo

Son olarak, neden bazı çiçekleri boğa dövmenizle birleştirmiyorsunuz? Bu fikir, eğlenceli ve renkli boğa tasarımlarını seven kadın ve erkeklere çok yakışacak. Bu baskı, içsel mücadelelerinizi ve herhangi bir anda pozitifliği çekmenin muhteşem yolunu temsil ediyor.

Yeni Bir Boğa Dövmesi Deneyin

Bu dövmelerden herhangi birini denemeye ve yaptırmaya hazır olup olmadığınızı bize bildirin. Boğalar büyük, baskın ve korkutucu tasarımlardır ve genellikle iri ve agresif görünmeyi seven adamlar tarafından giyilir. Listemizdeki dövmelerden hangisinin yakın gelecekte en iyi seçiminiz olacağını bize bildirin.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın