En İyi 32 Süper Güç İntikamcı Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Yenilmezler’i izlemekten keyif aldınız mı? Dürüst olalım, herkes onları sevdi! Avengers, tanıtımları sırasında milyarlarca dolar kazandı ve dünyanın her yerinden insanlar onları büyük veya küçük ekranlarında ve özellikle sinemalarda izlemekten keyif aldı.

En sevdiğiniz intikamcı hangisiydi? Aşağıdaki yazımızda hepsinden bahsedeceğiz. Ayrıca her iki cinsiyet için de keşfedilip incelenebilecek harika dövme fikirleri listeleyeceğiz. Sıradaki mükemmel gösterişli dövmenizi aşağıdan bulun ve herkese bu filmi ne kadar sevdiğinizi gösterin!

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

8 Büyük Yenilmez Dövmesi

1. Renkli Yenilmezler Dövme Sembolü

Renkli Avengers Dövme SembolüPin

Görüntü Kaynağı: @ines.pecht

Avenger tasarımınızla bir renk patlaması yapın ve farklı ve benzersiz görünmesini sağlayın. Bu renk deseni sulu boya dövme ve benzeri konseptleri sevenler için idealdir.

Bu, nihai sonucunuz olarak, sizi tüm karakterleri eşit derecede ve tutkuyla seven bir kişi olarak gösterecektir. Filmle derin bir bağ kurduğunuzu gösterin ve çeşitliliği kucaklayın!

2. Yenilmezler Dövme Kılıfı

Yenilmezler Dövme KolPin

Görüntü Kaynağı: @vicki_choquette_artiste

Eğer gerçek bir fanatik iseniz bu kılıfı seveceksiniz. Bu, zaman alıcı ve pahalı bir parçadır, ancak nihai sonuç, eşi benzeri yoktur ve mükemmeliyetçiler ve Yenilmezler sevenler için idealdir.

Demir Adam en sevdiğiniz karakterse ve hala havalı bir şeyler denemekle ilgileniyorsanız, buna bayılacaksınız. Senin de çelikten yapıldığını göster, değil mi?

Marvel’in Avenger filminin haklarına sahip olmadığını biliyor muydunuz?

3. Omuz Yenilmezler Sembolü Dövmesi

Omuz Yenilmezler Sembolü DövmePin

Görüntü Kaynağı: @stilo_g13

Omuz dövmeleri oldukça muhteşemdir, ancak yalnızca bir kez doğru şekilde yapılır. Kesinlik ve olağanüstü yazı tipleri ve renklerin hayranıysanız, bundan hoşlanacaksınız. Bu İntikamcı işareti, tüm fanatik hayranlar için evrensel bir semboldür.

Farklı renk desenleri ve genel olarak renkler, duygularınızı ve renkli katmanlarınızı temsil eder. Gösteriş yapmayı seviyorsanız ve filmin büyük bir hayranıysanız bu konsepti seveceksiniz.

Demir Adam’ın kıyafetinin zamanla değiştiğini biliyor muydunuz?

4. Buzağı Üzeri Yenilmezler Dövme Tasarımları

Buzağı Üzerine Avengers Dövme TasarımlarıPin

Görüntü Kaynağı: @daniedismay

Buzağı dövmeleri biraz sıra dışı ama fiziğiyle gurur duyan erkeklerde harika görünüyorlar. Egzersiz yapıyorsanız ve daha büyük baldırlarınız varsa ve çalışabileceğiniz çok daha fazla yüzey varsa, bu patlayan görüntüyü beğeneceksiniz.

Mavi, zafer ve onurun rengidir. Saflık ve cesaretle bağlantılı her şeyi takdir ediyorsanız, bu muhteşem dövmeyi seveceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Stan Lee, orijinal üyeleri çizgi romandan çıkardı çünkü bir noktada dikkati çok dağılmıştı ve kafası karışmıştı.

5. Yenilmezler Dövme Tasarımları Göğüs Üzerinde Kol

Yenilmezler Dövme Tasarımları Göğüs Üzerinde KolPin

Görüntü Kaynağı: @lafayetteunderground

Göğüs dövmeleri ve daha parlak renkler genellikle kızlardan çok erkeklerde dramatik görünür. Siz de erkeksi fikirlerden hoşlanıyorsanız, bunu mutlaka deneyin.

Dünyevi unsurlar ve farklı renkler, oradaki tüm Avenger filmlerini izlemiş olan gerçek hayranlar içindir. 3-4 saat ayırdığınızdan emin olun çünkü bu dövmeyi yaptırmanız bu kadar sürecektir.

The Wasp ve Ant Man’in ekibin oluşturulmasında çok önemli olduğunu biliyor muydunuz?

6. Yenilmezler Dövmesi Robert Downey Jr.

Yenilmezler Dövmesi Robert Downey Jr.Pin

Görüntü Kaynağı: @crazyyytattoo

Herkes Robert Downey Jr’ı sever, değil mi? Tüm filmlerinde her zaman çok iyi görünen karizmatik bir karakterdir. Ona bir karakter olarak ve aynı zamanda bir oyuncu olarak büyük saygı ve hürmet göstermek istiyorsanız, bu dövme bir zorunluluktur.

Robert’ı temsil edin ve dünyanın Demir Adam’ın en sevdiğiniz film olduğunu görmesine izin verin. Bu dövmeyi okumak oldukça kolaydır ve aşırı güçlü olmamakla birlikte gösterişlidir.

7. Yenilmezler 6 Dövmesi

Yenilmezler 6 Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @martinlampron76

Kol dövmeleri sadece korkmayanlar içindir. Korktun mu? Daha parlak ve daha büyük renklerden hoşlanıyorsanız, bu konsepti seveceksiniz. Bu renkli ve neşeli dövmeyi bitirmeniz 6-8 saatinizi alacaktır.

Bu karakterlerin her birini ne kadar sevdiğinizi gösterin ve dizideki favorilerinizin yanı sıra film seçiminiz söz konusu olduğunda başkalarının sizi gerçek bir inek/inek olarak görmesine izin verin.

Marvel’s Avengers ile hiçbir ilgisi olmayan The Avengers adlı bir İngiliz TV şovu olduğunu biliyor muydunuz?!

8. Yenilmezler Korkunç Dövme

Yenilmezler Korkunç Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @weareink_tattoo

Yeni filmlerin hayranıysanız ve daha korkunç dövmelerin keyfini çıkarmak istiyorsanız bu parlak ve gürültülü dövme sizin durumunuz için idealdir.

Kötü adam yönüne nasıl saygı duyduğunuzu ve değer verdiğinizi gösterin. Simetri ve kesinlik için bir şeyiniz varsa, bu veya benzeri korkutucu adamlar size çok yakışacak.

Eğlenceli gerçek: X-Men’den Rogue, Avengers için bir kötü adam olarak giriş yaptı.

8 Siyah Beyaz İntikamcı Dövmesi

1. Avengers Dövme Kol Siyah Beyaz Fikir

Yenilmezler Dövme Kol Siyah Beyaz Fikir Pin

Görüntü Kaynağı: @joeyboontattooartist

Tam bir kol, zaman alıcı bir seçimdir, ancak doğru olanıdır. Kesinlik ve sıra dışı fikirlerin hayranıysanız, değişiklik olsun diye bunu deneyin!

Bu dövme ile dişlerinizi ve ne kadar tehlikeli olabileceğinizi gösterin. Eski tarz Örümcek Adam’ı sevenlere de çok yakışacak.

Hulk’un çizgi romanda Yenilmezler ile birden çok kez dövüştüğünü biliyor muydunuz?

2. Küçük Siyah İntikamcı Sembolü Dövmesi

Küçük Siyah İntikamcı Sembol Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @alcateia.studio

Küçük ve narin siyah beyaz İntikamcı sembolü, minimalist erkekler veya kızlar içindir. Cildinize bir iğnenin değmesi hissinden hoşlanmıyorsanız, bu fikirle çabuk ve hızlı bir şekilde üstesinden gelebileceğinizi bilin.

İntikamcılar hayranı gibi görüneceksiniz, ama kendi sağduyulu yolunuzla. Konu süper kahramanlarınıza geldiğinde ne kadar tutkulusunuz?

3. Avengers Dövme Fikirleri Siyah Mürekkep

Avengers Dövme Fikirleri Siyah MürekkepPin

Görüntü Kaynağı: @goat.tattoo_warszawa

Bacak dövmeleri, doğru şekilde yapıldığında muhteşem olabilir. Çalışmak için biraz daha fazla yüzeye sahipseniz ve doğal olarak daha büyük tasarımlara yöneldiyseniz, bu size uyacaktır.

Hulk’un en sevdiğiniz karakter olduğunu ve siyah beyaz konseptine bağlı kalmayı sevdiğinizi dünyaya gösterin. Birçok insan siyah tasarımları nasıl sallayacağını bilir, siz de onlardan biri misiniz?

Captain Marvel’ın bir zamanlar kötü adam Marcus Immortus’un çocuğuna hamile kaldığını biliyor muydunuz?

4. Yenilmezler Dövme Kol Baskısı

Yenilmezler Dövme Kol BaskıPin

Görüntü Kaynağı: @angeldef

Dövme sanatçınız daha önce Avenger dövmeleri ve Avenger baskıları yaptıysa, bu tasarım konusunda ona tamamen güvenebilirsiniz. Sanat eserlerinde yetenekli ve hassas oldukları sürece bu fikir hoşunuza gidecek.

Demir Adam’ın kendisi kadar sertseniz, bu dev omuz ve kol dövmesinin tadını çıkaracaksınız. Cesur ve inatçı herkes için mükemmeldir.

Eğlenceli gerçek: Yenilmezler çizgi romanı 90’larda yeniden başlatıldı.

5. Robert Downey Jr Yenilmezler Dövme Önkol Fikri

Robert Downey Jr Yenilmezler Önkol Dövme FikirPin

Görüntü Kaynağı: @yadriart

Harika portreler yapmayı bilen dövme sanatçılarını tanıyorsanız, önceden rezervasyon yaptırdığınızdan emin olun! Bu fikir olağanüstü ve birçok dövme sanatçısı için elde edilmesi oldukça zor.

Robert, namı diğer Tony Stark’ı sevdiğinizi ve genel olarak Yenilmezler hayranı olduğunuzu gösterin. “Yolculuğun bir kısmı sondur” sözüne sahip bu ön kol dövmesi, siz ve ruhsal yönünüz hakkında da çok şey söyleyecektir.

Quicksilver ve Scarlet Witch’in kardeş olduğunu biliyor muydunuz?

6. Chris Hemsworth Yenilmezler Dövmesi

Chris Hemsworth Yenilmezler Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @flametattoostudio

Chris Hemsworth’u diğer oyunculardan biraz daha fazla sevenler bu tasarımı beğenecekler. Bir kırmızı pop ekleyin ve dövmenizi türünün tek örneği yapın!

Kaptan Amerika’yı herkes severdi değil mi? Bu sizin de en sevdiğiniz filmse, bu dövmeyi kendinize yaptırdığınızdan ve gururla temsil ettiğinizden emin olun.

7. Buzağı İntikamcı Sembol Baskısı

Buzağı İntikamcı Sembol BaskısıPin

Görüntü Kaynağı: @kandyacuevaz

Baldırınızın üzerine o ince baskıyı yapın ve filme olan sevginizi temsil edin. Bu dövme çok büyük ya da zaman alıcı değil.

Sembol ve unsurları, iyi filmleri nasıl ayırt edeceğinizi bildiğinizi gösterecektir. Her renk bazı farklı aktörleri simgeliyor. Hepsi sizin için eşit derecede önemliyse, bu fikri gururla temsil edin.

The Ultimates’te Black Widow’un bir hain olduğunun ortaya çıktığını biliyor muydunuz?

8. Siyah Kaptan Amerika Yenilmezler Dövmesi

Siyah Kaptan Amerika Yenilmezler Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @osema_pulido

Biraz gri pop ile siyah beyaz mürekkep muhteşem görünüyor. Bu dövme Kaptan Amerika hayranları ve gerçek kahramanlar içindir.

Bu dövme, gerçek bir şiddetli ruhu ve ilk günden itibaren kahramanlarını nasıl seçeceğini bilen birini gösteriyor. Ayrıntılı sanattan hoşlanıyorsanız, bu İntikamcı dövmesini beğeneceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Yenilmezlerden önce Joss Whedon, aynı zamanda en çok satan ve en çok satan film olan ilk X-Men filmini yazdı.

8 Küçük Yenilmez Dövmesi

1. Göğüs Kaptan Amerika Dövmesi

Göğüs Kaptan Amerika Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @fddcitron

Göğüs dövmeleri ve erkeksi erkekler genellikle bu baskıdan hoşlanır. Bir renk patlamasından hoşlanıyorsanız, parlak ve canlı yönünüzü de göstermek isteyeceksiniz.

Karakterlerinizle her zaman uyum içinde olduğunuzu gösterin. Filmleri ve iyimser görünen fikirleri seven biriyseniz, bu sizin için harika.

Black Widow’un aslında 70 yaşın üzerinde olduğunu biliyor muydunuz?

2. Buzağı Dövme Kalkanı Tasarımı

Buzağı Dövme Kalkan Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı: @caleblynchtattoos

Bu baldırı gösterin ve yeni buzağı imajınızı sallayın. Çalışmak için biraz daha alanınız varsa ve doğal olarak iddialı baskılara yöneldiyseniz, bu kalkan tam size göre!

Dünyanın, doğal olarak koruyucu olduğunuzu ve başkalarına nasıl sadık kalacağını bilen biri olduğunuzu ve onları her zaman koruyabileceğinizi bildiğinden emin olun.

3. Küçük ve Sevimli Hulk İntikamcı Dövmesi

Küçük ve Sevimli Hulk İntikamcı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @tattooandbarber

Çizgi film ve komik sahneleri seven komik ve komik biri olarak çıkabilirsiniz. Sevimli ve mini tasarımları seven biriyseniz bu seçenek tam size göre.

Nihai sonuç, kazanmayı seven ve verilen duruma göre nasıl dönüşeceğini bilen oyuncu bir karakteri gösterir. Bu dövme aynı zamanda neşeli kişiliğinizi de gösterecek.

Marvel’in Hulk’un kükreme sesini tam olarak doğru çıkaramadığını, bu yüzden profesyonel bir vücut geliştirmeci tarafından yapılan kayıtları kullandığını biliyor muydunuz?

4. Taştan Esinlenilmiş İntikamcı Dövme Sembolü

Taştan Esinlenilmiş İntikamcı Dövme SembolüPin

Görüntü Kaynağı: @marifertatua

Taşlar ve farklı renkler, renkli bir gökkuşağı rüyasının gerçekleşmesi gibi görünebilir. Baharatlı dövmelerin hayranıysanız ve iddialı bir şey istiyorsanız, bu parlak detayın keyfine varacaksınız.

Son baskı, hayattaki her şeyin nasıl geri döndüğünü ve daireler çizdiğini gösterir. Buna gerçekten inanıyorsanız ve bu filmden de keyif alıyorsanız, sonucu beğeneceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Wasp aslında ilk filmde Black Widow’un yerini alacaktı.

5. Demir Adam Yenilmez Dövmesi

Demir Adam İntikamcı DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @krisskon

Kırmızı renk favorinizse ve doğal olarak ona doğru çekim yapıyorsanız, bu dövmeyi seveceksiniz. Demir Adam’ın gerçek bir hayranıysanız, bu dövmeyi deneyin.

Bu nihai sonuç, sebatınızı ve güçlü yönünüzü sembolize edecektir. Hayatınızdaki her durumda nasıl gerçek bir kahraman gibi görüneceğinizi bildiğinizi gösterin.

Lindsay Lohan’ın Scarlet Witch rolü için seçmelere katıldığını biliyor muydunuz?

6. Parlak Sarı İntikamcı Dövmesi

Parlak Sarı İntikamcı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @littleimmytattoos

Infinity Gauntlet’ten gelen bu parlak sarı dövme, filmin hayranları ve aynı zamanda eldiven resmi içindir.

Bu parlak sarı renk ve taşları, zenginliğinizi ve geleceğinizi simgeleyen muhteşem bir çekiciliğe sahiptir. İyimser ve bu konuda mutluysanız, bu tasarımı beğeneceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Robert Downey Jr., ilk filmin tüm oyuncu kadrosunun iki katı kadar para kazandı.

7. Yeşil Hulk İntikamcı Dövme Baskısı

Yeşil Hulk İntikamcı Dövme Baskısı Pin

Görüntü Kaynağı: @pastimetattoo

Yeşil Hulk dövmeniz güzel ve gösterişli olabilir. Avenger dövmeleriniz söz konusu olduğunda, dünyanın sizi bir yaratıcı ve eğlenceli baskıları nasıl deneyeceğini bilen biri olarak görmesine izin verin.

Hulk’un kendisi, içsel gücünüzü ve enerjinizi sembolize eder ve temsil eder. İçinde gerçek bir sevgili olurken, her zaman haklı ve sert olduğunu gösterebilirsin.

Jeremy Renner’ın Hawkeye rolüne hazırlanırken Olimpiyat okçularından birinci sınıf bir eğitim aldığını biliyor muydunuz?

8. Bacak Buzağı İntikamcı Dövmesi

Bacak Buzağı İntikamcı Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @tattooinspo07

Bacak veya baldır dövmelerinden hoşlanıyorsanız, bunu da seveceksiniz. Nispeten daha büyük tasarımları seviyorsanız hoşunuza gidecek şık bir parçadır.

“Her ne pahasına olursa olsun” sözünü yerleştirin ve dünyaya eylemleriniz konusunda ciddi olduğunuzu gösterin. Bu, hayatınızdaki her şey için geçerli olabilir.

8 Eşsiz İntikamcı Dövmesi

1. Dramatik ve Renkli Yenilmezler Dövme Demir Adam

Dramatik ve Renkli Yenilmezler Dövme Demir AdamPin

Görüntü Kaynağı: @tattoos.by.steve

Demir Adam’ın gerçek bir hayranıysanız, kendinize bu muhteşem ve parlak kırmızı renkli dövmeyi yaptırın. Dikkat, çünkü bu tasarım, özellikle iddialı fikirlerin hayranıysanız, oldukça pahalı olabilir.

Nihai sonuç sizi muzaffer bir kişi ve ne pahasına olursa olsun her şeyi nasıl elde edeceğini bilen biri olarak gösterecektir. Her zaman bir Avenger filmi izlemeye hazır olduğunuzu dünyaya gösterin.

Box Office’e göre The Avengers’ın 1.519 milyar USD kazandığını biliyor muydunuz?

2. Kırmızı İddialı Yenilmez Baskısı

Kırmızı İddialı İntikamcı Baskısı Pin

Görüntü Kaynağı: @gink53

İyi bir dövme sanatçısı tanıyorsanız, bu baskının tadını çıkaracaksınız. Almak biraz zaman alırken kırmızı ve muhteşem. Tamamen taahhüt etmeden önce 4-6 saat ayırdığınızdan emin olun.

Detay odaklı bir insan gibi görüneceksiniz. Yenilmezler söz konusu olduğunda, tüm dünyaya hassasiyet ve genel olarak film hayranı olduğunuzu gösterin.

Eğlenceli gerçek: Mark Ruffalo, yönetmen Louis Leterrier’in ilk tercihiydi.

3. Chris Evans Yenilmez Dövmesi

Chris Evans Yenilmez Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @oldlondonroadtattoos

Portre dövmelerini seven biriyseniz, bu tasarımın keyfine varacaksınız. Sertlik düzeyi söz konusu olduğunda, türünün tek örneği ve aranması oldukça nadir ve elde edilmesi nadirdir.

Kaptan Amerika favorinizse, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız. Film seçiminiz söz konusu olduğunda bazı eğlenceli renklere ve doğru karakterlere hazır olduğunuzu tüm çalışmanıza gösterin.

Tony Stark’ın oynadığı her Marvel filminde nefesinin kesildiğini biliyor muydunuz?

4. Büyük Omuz Baskısı İntikamcıdan Esinlenildi

Büyük Omuz Baskısı Avenger'dan EsinlenildiPin

Görüntü Kaynağı: @celebrityinktattoo_

Bu daha büyük omuz baskısı ve kol dövmesi, her zaman parlamayı ve güçlü görünmeyi seven herkes içindir. Cesur bir havanız varsa ve niyetiniz güçlüyse sonucu beğeneceksiniz.

Nihai sonuç, her zaman bu dünyanın dışında bir şey için havasında olan bir dövüşçüyü gösterir. Aynı zamanda sıkı bir hayran olan biri gibi görüneceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Demir Adam, çocuklar arasında en sevilen film ve karakterdir.

5. Korkunç ve Eşsiz Yenilmezler Dövmesi

Korkunç ve Eşsiz Yenilmezler Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @alexander_slobodyan

Daha koyu mürekkep ve mistik renkler, onların güzelliğini nasıl kucaklayacağını bilen biri olduğunuzu gösterecektir. Pek çok insan benzer baskıları sallamaktan rahatsız değil, ancak çoğunluktan sıyrılmak ister misiniz?

Ruhunun karanlık ama güçlü olduğunu göster. Gizemli ve her zaman zorlukların üstesinden gelmeye çalışan biri gibi görüneceksiniz.

6. Önkol Sembolleri İntikamcı Renkli Fikir

Önkol Sembolleri İntikamcı Renkli FikirPin

Görüntü Kaynağı: @rcastillotattoo

Şimdiye kadar eğlenceli bir etkileşimli oyun veya Avenger tabanlı bir şey oynadıysanız, bu fikir hoşunuza gidecektir. Göz alıcı unsurları seven herkes için idealdir. Çocukça fikirlerin de hayranı olduğunuzu gösterin.

En sevdiğiniz Yenilmezlerin tümünün bu sembolleri hoş bir dövme fikri olarak gelecek. İyi bir filmin ve renkli fikirlerin tadını nasıl çıkaracağınızı bildiğinizi dünyaya gösterin. Hala bir çocuksanız, bu sonucu seveceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Scarlett Johansson, Yenilmezler: Ultron Çağı’nın çekimleri sırasında hamileydi.

7. İddialı Karikatür İntikamcı Dövmesinden Esinlendi

İddialı Karikatür Inspired İntikamcı Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @leigh_higginson_tattoos

Dövme fikirleriniz söz konusu olduğunda kırmızı, yaygın bir renk seçimidir. En sevdiğiniz Avenger, bugüne kadar Thor’du veya hala Thor ise, bu dövmeyi seveceksiniz.

Karikatürleri ve komik dövme fikirlerini sevenler de bu konseptten hoşlanacak. Bir fanatik ve aksiyonla dolu iyi bir renkli dövmeye nasıl değer verileceğini bilen biri gibi görüneceksiniz.

Çizgi romanın Eylül 1963’te yayınlandığını biliyor muydunuz?

8. Güzel ve Dramatik Avatarlar

Güzel ve Dramatik Avatarlar Pin

Görüntü Kaynağı: @imtherealbrucewayne

Son olarak, dövmenize biraz gizemlilik katabilirsiniz. Demir Adam’ınızla birlikte uzayı da gösterin ve konu fikirleriniz olduğunda gerçek bir canavar gibi görünün.

Nihai sonuç, tamamen cazibe ve drama ile ilgili bir kişiyi gösterir. Her zaman bir ve tek olan bir renk sıçramasının ve benzersiz dövmelerin hayranıysanız, bu dövmenin tadını çıkaracaksınız.

Eğlenceli gerçek: Chris Evans, kabul etmeden önce rolü üç kez geri çevirdi.

İntikamcı Dövmesi: SSS

1. Kimler İntikamcı Dövmesi Yaptırabilir?

Şanslısınız ki İntikamcı dövmenizi istediğiniz yere ve istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Yenilmezler süper geniş ve benzersiz olduğundan, bu durumda belirli bir kural yoktur, bu da onları her iki cinsiyet için de sallamayı oldukça kolaylaştırır.

2. İntikamcı Dövmeniz İçin En İyi Yerleştirme Neresidir?

Çoğu insan için en iyi yerleşim baldırlarının çevresidir, ancak birçok kadın da uyluk yerleşimlerini tercih eder. Göğüs ve sırt dövmelerine de gidebilirsiniz. Her İntikamcının güzelliğini gerçekten yakalayabildikleri için daha büyük tasarımlara bağlı kalmak en iyisidir.

3. Yenilmez Dövmeleri Pahalı mı?

Fiyatlandırma maalesef oldukça yanıltıcı olabilir ve o kadar da hoş olmayabilir. Pek çok dövme sanatçısının bu kadar kolay veya sorunsuz bir şekilde başaramayacağı, iyi bilinen ve karmaşık bir kavram olduğu için bu dövme tasarımı için oldukça fazla ödeme yapacaksınız. Bu yüzden en küçük dövme için 300 dolarınız olmalı. Orta boyutlu bir tasarım için yaklaşık 500 $ ödeyeceksiniz.

4. İntikamcı Dövmenize Geldiğinde Tercih Edilecek En İyi Beden Nedir?

Boyut olarak, bu durumda eski düz eski kuralı beğeneceksiniz: “ne kadar büyükse o kadar iyi”. Görünür, parlak, gürültülü ve baskın bir şeyden kesinlikle keyif alacaksınız. Küçük veya siyah beyaz dövmeler yapmayın çünkü avengers’ın tüm amacı gösterişli ve nefes kesici görünmek.

5. Hangi Ünlülerin İntikamcı Dövmesi Var?

Orijinal altı Yenilmez, eşleşen dövmeler yaptırdı ve onlar da bu film için ilham kaynağınız olabilir. Aslında, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner ve Chris Evans, dövme sanatçısı tarafından imzalandı. Yeşu Lordve ayrıca filme ve filmin tüm parçalarına olan aşklarını simgeleyen uyumlu sevimli bir Yenilmez baskısı aldılar.

Yeni İntikamcı Dövmenizin Zamanı Geldi mi?

Bir sonraki intikamınız için hazır mısınız? Bugüne kadar hangi karakter favorinizdi ya da hala favoriniz? Keşfetmeniz ve test etmeniz için pek çok farklı fikir var, bu yüzden bu ilk otuz eserden hangisinin olmazsa olmazınız olduğunu bize bildirdiğinizden emin olun.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın