En İyi 33 Muhteşem Güvercin Dövme Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Güvercin hayranı mısınız? Genel olarak kuşlar nasıl? Doğa ve hayvanlarla bağlantınız varsa, bu makalenin tadını çıkaracaksınız. Burada hem erkeklerin hem de kadınların bayılacağı 30’dan fazla muhteşem güvercin listeleyeceğiz. Bir sonraki dövme ilhamınızı aşağıda bulabilirsiniz.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Güvercin Dövmesi: SSS

Güvercin Dövmesi SSSPin

Kaydedilmiş Dövme

1. Güvercin Dövmesi Neyi Simgeler?

Bir sonraki güvercin dövmeniz, saf tarafınızı, sakinliğinizi, aynı zamanda hayattan zevk alma ve hayatın gerçek güzelliklerini keşfetme isteğinizi de temsil edebilir. Şıklığınızı temsil edebilecek bir şey arıyorsanız, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız. Nazik ve ruhani ruhlar için yaygın bir dövmedir.

2. Kimler Güvercin Dövmesi Yaptırabilir?

Herkes güvercin dövmesi yaptırabilir. Kuşların ve zarif sembollerin hayranıysanız, bu ilginizi çekecektir. Güvercinler avlanamayacak kadar pahalı değiller ama yine de gizemli insanlara çok yakışacaklar.

3. Güvercin Dövmesi Nereye Yapılır?

Güvercin tasarımınız söz konusu olduğunda birçok insan için en iyi yerleşim göğsünüzün karşısıdır. Dövmeniz sizin için önemli ve duygusalsa bu yerleşim size en çok yakışacaktır. Bununla birlikte, bacağınızın, kolunuzun veya sırtınızın üzerine de yerleştirebilirsiniz. Nihai sonuç ve yerleştirme size kalmış.

4. Güvercin Dövmelerinin Ortak Fiyatları Nelerdir?

Seçeceğiniz modele, boyuta ve renge göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. Çoğu insan küçük boyutlu bir güvercin almayı tercih eder. Bu siyah beyaz tasarım için yaklaşık 80 $ ödemeyi bekleyebilirsiniz. Ancak daha büyük ve daha renkli dövmeler 150-200 dolar arasında değişiyor.

En İyi 33 Güvercin Dövme Tasarım Fikirleri

1. Güvercin Dövmeleri Büyük Baskı Tasarımları

güvercin dövme tasarımları büyük baskıPin

Görüntü Kaynağı:@nolanhatton

Bir kol dövmesi arıyorsanız, bunu düşündüğünüzden emin olun. Hikayenize ve kişiliğinize son bir katkı olarak çok güzel görünecek.

2. Güvercin Dövmesi Küçük Mürekkep

Güvercin Dövmesi Küçük MürekkepPin

Görüntü Kaynağı:@ygtattoos

Bazı altın unsurlarla birlikte bu güvercin dövmesi, gerçek bir kazanan olan bir kişiyi temsil edecek. Büyük kazanmayı seven biriyseniz ve dikkatli ve hassas bir varlıksanız, bu baskıyı deneyin.

3. Güvercin Kuş Dövmesi Dini

Güvercin Kuş Dövme DiniPin

Görüntü Kaynağı:@fatboy562ink

Hayatınızda özel ve önemli birini kaybettiniz mi? Eğer öyleyse, bu tasarımla onları özlediğinizi gösterebilirsiniz. Tasarıma bir kapı, bir güvercin resmi ve adını ekleyin. Böylece cennette olduklarına inandığınızı ve zaman geçtikçe özlendiklerini göstermiş olursunuz. Bu

4. Uçan Güvercin Dövmesi

uçan güvercin dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@joeytats

Hayatında özel birini önemsiyor musun? En önemli nimetlerinizi ve duygularınızı bir dövme ile göstermeye mi çalışıyorsunuz? Bırakın dünya sizi, kutsamanın gücüne olduğu kadar iyi insanlara da inanan, duygusal olarak bağlı bir kişi olarak görsün.

5. Beyaz Güvercin Dövmesi

beyaz güvercin dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@tattoosbybreee

Minimalizm yaklaşımına giren bazı insanlar bu küçük ve sevimli küçük güvercini sevecekler. Bölümünüzü kendi tarzınızda ve bazı şık dövmelerle ifade etmeye hevesliyseniz, bunun büyük hedefleri olan mütevazı bir varlığı temsil edeceğini bilin.

Bir Yas Güvercini’nin tüylerinin derilerine gevşek bir şekilde yapışık olduğunu biliyor muydunuz?

6. Güvercin Dövme Omuz Mürekkebi

Güvercin Dövme Omuz MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@ozink08

Egzersiz yapıyorsanız ve geniş omuzlarınız varsa, bu dövmenin tadını çıkaracaksınız. Oldukça büyük, akılda kalıcı ve aynı zamanda dikkat çekicidir. Güçlü ve özgür ruhlu biri olduğunuzu, hayatta önemli bir şeye sahip olduğunuzu ve yine de bazı rahatsız edici veya kişisel nedenlerden dolayı kaybettiğinizi gösterin.

7. Siyah Beyaz Güvercin Dövmesi

Siyah & Beyaz Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@amedeo_dwedartattoo

Bu, anneniz ve babanız gibi çok sevdiğiniz birine adayabileceğiniz muhteşem bir güvercin dövmesidir. Birbirinizden kilometrelerce uzakta olsanız bile onları sevdiğinizi tüm dünya bilsin ve görsün. Her zaman kalbinize yakınlar, bu dövme bunu gösteriyor.

8. Güvercin El Dövmesi Büyük Mürekkep

Güvercin El Dövmesi Büyük MürekkepPin

Görüntü Kaynağı:@kingb_tattoos

İyi şansa, inanca ve ruhlara inanıyorsanız, bu tasarım ilginizi çekecektir. Herkesi kötü şans ve talihsizlikten koruyabilecek gibi görünüyor. Biraz şansa ihtiyacınız varsa ve içinde bir güvercin tasarımı arıyorsanız, bu ideal!

9. Sırt Üzerine Güvercin Dövme Fikirleri

Sırt Üzerine Güvercin Dövme FikirleriPin

Görüntü Kaynağı:@krimson.ink

Feminen, yumuşak ve minimalist bir dövme arayan kadınlar bu tasarımı beğenecekler. Romantik insanlara en çok yakışan dövmedir. Duygusal ve cana yakın bir varlık olduğunuzu düşünüyorsanız bu güvercin ruhunuza çok yakışacak.

10. Siyah Güvercin Göğüs Dövmesi

Siyah Güvercin Göğüs DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@161.dövmeci

Bir göğüs dövmesinden hoşlanıyorsanız, bu tasarımı düşünün. Farklı yaş gruplarında ve cilt tiplerinde büyüleyici görünecek. Aynı zamanda sizi ve hayatın tadını çıkarmak için bu çılgın döngüden çıkma ve her an kendinizi özgür hissetme iradenizi temsil edecektir.

11. Yarım Kollu Güvercin Dövmesi

Yarım Kollu Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@puedmag_inkpire

Birçok erkek kol dövmelerini tercih eder. Sen de o adamlardan biri misin? Baskın, büyük, iri ve maskülen dövmelerden hoşlanıyorsanız bu konsept tam size göre. Dikkat, çünkü bu güvercin kılıfını tamamen tamamlamanız 10 saatten fazla sürecektir.

12. Eldeki Güvercin Dövmesi

El Üzerine Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@kingkonejo

Genel olarak kuşları veya hayvanları sevenler bu baskıyı beğenecekler. Nazik, duygusal ve yumuşak ruhlar için ideal olan bu güvercin tasarımını tamamlamanız yaklaşık 3-4 saatinizi alacaktır.

13. Güvercin Dövme Anahat Önkol Mürekkebi

Güvercin Dövme Anahat Önkol MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı:@bigbad_kenn

Dindar biri misin? Belki de tanrıya tapan ve bunu mümkün olan en iyi şekilde göstermek isteyen birisin? Durum buysa, bu muhteşem dövme size çok yakışacak. Duygularınızla derinden bağlantılı olduğunuzu ve dini kutsal bir şey olarak gördüğünüzü tüm dünya görsün.

Dünyanın birçok yerinde “güvercin” ve “güvercin” terimlerinin aslında birbirinin yerine kullanıldığını biliyor muydunuz?

14. Gölgeli Güvercin Dövme Baskısı

Gölgeli Güvercin Dövme BaskısıPin

Görüntü Kaynağı:@cliffink_art

Yetenekli bir dövme sanatçısı tanıyorsanız ve daha büyük dövmeleri tercih ediyorsanız bu güvercin ilginizi çekecektir. Herkese basit sanat eserlerinin, net çizgilerin ve siyah-beyaz mürekkebin tonlarının hayranı olduğunuzu gösterin. Nihai sonuç erkeklerde ve kadınlarda iyi görünecek.

15. Önkol Kol Güvercin Dövmesi

Kol Kol Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@luke_vella_skinlabel

Yeni önkol dövmenizi mi arıyorsunuz? Siyah beyaz mürekkepli bir şey istiyorsanız, bu konsepte bayılacaksınız. Bu güvercini elde etmeniz muhtemelen yaklaşık 4-7 saatinizi alacaktır. Herkesin kişisel beğenisi ve tercihi için iddialı bir dövme.

16. Muhteşem Göğüs Güvercin Dövmesi

Muhteşem Göğüs Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@demonztattoo

Bu göğüs dövmesi söz konusu olduğunda dikkat edin. Yerleştirme çoğu erkek için rahatsız edici olabilir, ancak güzellik sonsuzdur! Bu güvercin ile göğsünüzü, saf zarafeti ve özgür bir ruh olan doğal yanınızı gösterin.

17. Küçük ve Basit Güvercin Dövmesi

Küçük ve Basit Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@redefiineink

Baş harflerini veya dünyadaki en sevdiğin kişiyi al ve bu dövmeyi çok sevdiğin adama veya kadına ada. Bir güvercin, özgür iradenizi ve sonsuz duygularınızı gösterecektir.

18. Siyah Mürekkepli Güvercin Taslağı

Siyah Mürekkepli Güvercin TaslağıPin

Görüntü Kaynağı:@xotralee

Bu güvercin dövmesini yapın ve yanına “umut” kelimesini yerleştirin. Bunu yaptığınızda, yolunuza çıkan bir durumla ilgili olarak umutlu olduğunuzu dünyaya göstereceksiniz. Bırakın tüm dünya sizi örnek alsın ve siz inandığınız sürece her şeyin olabileceğini onlara göstersin.

19. Dişil Güvercin Dövmesi

dişi güvercin dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@affanita

Geometrik baskıları ve belirgin çizgileri sevenler bu başyapıtı çok sevecek. Güvercin kendisi ruhsal yönünüzü temsil ederken, renk kombinasyonu gelecekteki hamlelerinizle ilgili sakin ve iyimser olduğunuzu gösterecektir.

20. Geometrik Güvercin Baskısı

Geometrik Güvercin BaskısıPin

Görüntü Kaynağı:@wizardtattoo_wimbledon

Dövme sanatçınız yeterince yetenekli ve hassassa, bu dövmeyi ön kolunuza kolayca yapacaktır. Ancak dikkat, bu kadar kesin ve muhteşem hatlarla mağazadan çıkmanız 3-5 saat sürebilir.

21. Güvercin Boyun Dövmesi

güvercin boyun dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@keotattoos

Boyun dövmeleri yaptırmak oldukça risklidir. Cesur ve farklı bir şey arıyorsanız, bu size çok yakışacak! Bu yeni güvercin tasarımına başlamadan önce işinizin bu kadar gösterişli ve büyük dövmeler takmanıza izin verdiğinden emin olun.

22. Kadınlar İçin Güvercin Boyun Dövmesi

Kadınlar için Güvercin Boyun DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@dianagelacio.studio22

Kadınlar ayrıca boyunlarına güvercin dövmesi yaptırabilirler! Risk almayı seven biriyseniz ve tüm bakışları ve dikkati üzerinize çekmeyi seven biriyseniz, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız. Yeni seçtiğiniz dövmenizle dünyaya söyleyecek ve tercüme edecek önemli bir mesajınız olduğundan emin olun, bu herkese göre değil.

Yetişkin bir Kumru’nun ortalama yaşam süresinin 1 veya 2 yıl olduğunu biliyor muydunuz?

23. Baş Güvercin Dövmesi

Baş Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@escorciao7

Ne kadar cesursun? Yoksa kel mi demeliyiz? Gerçek bir gangsterseniz ve kendi kurallarına uyarken diğerlerinden sıyrılmayı seven biriyseniz, bu riskli başlık dövmesi size çok yakışacak. Doğru gölgeleme ve renk kullanımı ile bu dövme bir sanat eseri gibi görünecek!

24. Göğüs Üzerine Küçük Güvercin Dövmesi

Göğüs Üzerine Küçük Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@darranmonaghan777

Güvercin dövmenize önemli bir tarih ekleyebilir ve bu şekilde daha da kişisel hale getirebilirsiniz. Biriyle daha derin bir bağınız varsa, ancak o kişi birbirinden kilometrelerce uzaktaysa, bu jestten keyif alacaklardır.

25. İddialı Güvercin Dövmesi

Detaylı Sanat Güvercin Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@carsten.altkültürtattoo

Dövme sanatçınız oldukça yetenekliyse, bu tasarımı beğeneceksiniz. Geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi gösteren yepyeni bir hikayeye ve eğlenceli bir konsepte dönüştürecekler. Bu güvercin tasarımıyla yolunuza ne çıkacağının farkında olduğunuzu gösterin.

26. Ayrıntılı Sanat Güvercini Dövmesi

Detaylı Sanat Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@miyagi.ink

Güvercin dövmenizin kanatlarını açmasına izin verin! Nihai sonuç, kadınsı ve zarif görünen ayrıntılı fikirlere ve dövmelere ilgi duyan herkese uyacaktır. Bu siyah beyaz dövme, vahşi tarafınızı ve dünyayı keşfetme ve görme isteğinizi gösterecek.

27. İki Güvercin Dövmesi

iki güvercin dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@whysproutedtattoo

Öpüşen iki güvercin, içsel zarafetinizi, huzurunuzu ve daha derin bağlantınızı gösterecektir. Siz de hayat arkadaşınızla uyum sağlamak, sevginizi ve takdirinizi tek bir tasarımla göstermek istiyorsanız bu iki sevimli güvercini bir düşünün.

28. Sırt Güvercin Dövme Siyahı

Sırta Güvercin Dövmesi SiyahPin

Görüntü Kaynağı:@marcolunez

Sırt dövmeleri veya boyun dövmeleri, tasarımıyla aşırıya kaçmadan sevimli ve zarif görünmeyi tercih edenler içindir. Dikkat çekmek istemeyebilirsin ama yine de kanatlarını açıp dünyayı dolaşmak için bir dilek tutabilirsin.

29. Dev Uyluk Güvercin Dövmesi

Dev Uyluk Güvercin DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@hrndz_brian

Daha büyük dövmelerden hoşlanıyorsanız, bu tasarımı beğeneceksiniz. Kaslarınızı ve barışçıl enerjinizi gösterin. Göze çarpan baskılardan hoşlanan biriyseniz, bu tasarımın tadını çıkaracaksınız.

30. Duygusal Güvercin Dövmesi

duygusal güvercin dövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@masonnnnn23

Seçtiğiniz yeni dövme ile dini yönünüzü bile ifade edebilirsiniz. Tanrı ile bağlantınızı gösterebilecek bir dövme arıyorsanız, bu baskıyı beğeneceksiniz. Dinlerine veya seçtikleri yola bakılmaksızın herkese uyacaktır.

31. Adanmış İki Güvercin Dövmesi

Omuz Güvercin Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@twininkleigh

Duygularınızı ve hayatınızdaki biriyle daha derin bağınızı ifade etmek için bu iki güvercini alın. Bu iki güvercin, duygusal olarak bağlı olduğunuzu ve iç güzelliğinizin sizi yönlendirdiğini gösterecek. Diğer yarınıza olan sevginizi de göstereceksiniz.

32. Omuz Güvercin Tasarımı

Omuz Güvercin TasarımıPin

Görüntü Kaynağı:@lastport.tattoosandarts

Diğer yarınıza ne kadar yakın olduğunuzu temsil edin. Yeni yolculukların tadını çıkarabilen biriyseniz ve bu kuşların güzelliklerini seviyorsanız, bu dövmeye sadık kalın. Saf duygularınızın yanı sıra hayatınızın aşkına derinden yatırım yapmanızı sağlayacaktır.

Güvercinlerin terlemediğini biliyor muydunuz?

33. Siyah Mürekkep Güvercin Dövmeleri

Siyah Mürekkepli Güvercin DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@laurence.tl

Son olarak, eğer bir aile bireyiyseniz, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Onu sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birine adayabilirsiniz. Sizden uzaktalarsa siyaha boyayın, ancak yine de onların varlığına manevi bir şekilde değer veriyorsunuz.

Yeni Güvercin Baskınızın veya Sembolünüzün Zamanı Geldi mi?!

Gruptan en sevdiğiniz tasarım hangisiydi? Bu muhteşem kuşlar hakkında ne düşündüğünüzü ve hangisini sallamak ve yakın gelecekte temsil etmek için sabırsızlandığınızı bize bildirin.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın