En İyi 36 Harika Hayalet Dövme Tasarım Fikri (Ve Arkasındaki Anlamlar)

Hayalet dövmeleri herkes için değil. Ahirete inananlar, bu kavram hakkında şakalaşmayı seven kadın veya erkekler ve korku filmi izlemeyi sevenler içindir.

Bu kategorilerden herhangi birine giriyor musunuz? Öyleyse, hayalet dövmesi için mükemmel bir aday olduğunuz için bu makaleyi beğeneceksiniz. Aşağıda her iki cinsiyete de uygun farklı hayalet fikirler hakkında konuşurken okumaya devam edin.

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Hayalet Dövme: SSS

Hayalet Dövme SSSPin

Kredi: instagram

1. Bir Hayalet Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Bir hayalet dövmesi, boyutuna ve rengine bağlı olarak farklı anlamlara ve temsillere sahip olabilir. Korkunç bir hayalet mi yoksa çizgi filmden esinlenilmiş komik bir hayalet mi? Hayalet dövmeler, sizi korumak için başka bir boyuttan gönderilen bir ruhani şifacının yanı sıra bir rehberi veya öğretmeni sembolize edebilir.

Ayrıca hayalet dövmenizle yeniden doğuşu gösterebilir ve hakkında konuşabilir ve hayatınız, yaşam tarzınız veya çevreniz üzerinde nasıl bir etki yarattığını temsil edebilirsiniz. Başkalarının ahirete inandığınızı bilmesini sağlayın ve ayrıca yeni durumların üstesinden gelip uyum sağlayabilen biri olduğunuzu ve her şeyin harika görüneceğine inancınızın hala olduğunu gösterin!

2. Kimler Hayalet Dövmesi Yaptırabilir?

Eğer öyleysen bir hayalet dövmesi yaptırabilirsin. sıradışı bir şey arıyorum ve vücudunuza yerleştirmek için biraz farklı. Hayaletler bazı insanlar için korkutucu ve ürkütücüdür, bu yüzden pek çoğu bu tasarımı giymeye cesaret edemez. Diğerlerinden sıyrılmak istiyorsanız, bu konsepti (cinsiyetinize rağmen) deneyebilirsiniz.

3. Bu Dövme İçin En İyi Yerleştirme Nedir?

Bir hayalet dövmesi için en iyi yerleşim, baldırınızın, kolunuzun veya göğsünüzün çevresi olacaktır. Bununla birlikte, bir çentik alıp ona komik ve korkak bir yaklaşım vermek isteyenler, dövmeyi parmağınıza, kalçanıza veya karnınıza yerleştirmekten keyif alacaklardır. Yerleşiminiz, sonunda, tercihinize, beğeninize, boyutuna ve bu hayalet dövmesinin arkasındaki “hikayeye” göre değişecektir.

4. Hayalet Dövmeleri Ne Kadar?

Fiyatlar bir dövme sanatçısından diğerine, ayrıca bir yerden ve yerleştirmeden diğerine değişir. Çoğu durumda, küçük, narin ve siyah mürekkepli dövmeler size yaklaşık 60 dolara mal olur.

Daha büyük, daha korkutucu ve renkli dövmeler 200 dolara kadar çıkabilir. Hızınıza, tercihinize göre çalışabilecek ve size arzuladığınız sonucu verebilecek bir dövme sanatçısı bulun!

12 Siyah Beyaz Hayalet Dövme Tasarım Fikirleri

1. Küçük Hayalet Dövmesi

Küçük Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@signornessuno

İlginç ve pratik sade siyah beyaz mürekkebi sevenler bu hayalet dövmenin keyfine varacaklar. Sorunsuz bir şey isteyenler için ideal, alması ve alması basit ve oldukça uygun fiyatlı.

2. Siyah Mürekkep Hayalet Dövmesi

Siyah Mürekkep Hayalet Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@furora.t

Bu küçük ve siyah hayalet sembolü, yaratıcı sanatı ve acayip dövmeleri seven herkes içindir. Bu siyah hayalet dövmesi de komik ve ölümün eğlenceli ve parlak tarafını nasıl gördüğünüzü temsil ediyor.

3. Basit Hayalet Dövmesi

Basit Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tatyouco

Bu kılıfa sahip pelerin benzeri hayalet, Cadılar Bayramı’nı seven kadın ve erkeklere çok yakışacak. Bu tatil için gerçek aşkınızı bir siyah dövme ile göstermek istiyorsanız, bu küçük dövmeyi deneyin.

4. Küçük Siyah Mürekkep Hayalet Dövmesi

Küçük Siyah Mürekkep Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@pompberry

Gerçek TV hayranları ve retro dövme sevenler üzerinde harika görünecek bir başka ürkütücü hayalet dövmesi. Bu aynı zamanda ikna edici yönünüzü ve oyunda kalma isteğinizi sembolize edecek.

Eğlenceli gerçek: Hayaletler genellikle farklı kültürler tarafından gerçek mistik yaratıklar olarak görülür ve düşünülür ve farklı şekilde karanlık ruhlar, iblisler vb.

5. Hayalet Surat Dövmesi

Hayalet Yüz Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@mulleettt

Daha küçük ve sevimli dövmelerden hoşlanan kadınlar bu hayalet mürekkebi beğenecekler. Siyah beyaz konseptini sergileyin ve bu dövmeyi elde edip cildinize yerleştirmenizin 3 saat süreceğini bilin.

6. Çiçeklerle Hayalet Dövme Tasarımları

Çiçeklerle Hayalet Dövme Tasarımları Pin

Görüntü Kaynağı:@catkingstontattoo

Hayalet dövmelerden hoşlanıyorsanız ve aynı zamanda bir çiçek aşığıysanız, bu kadınsı tasarımı beğeneceksiniz. Yeni sezgisel yönünüzü ve kötülüğün veya her türlü zorluğun üstesinden gelme iradenizi sembolize edebilir. Ayrıca her durumda kız gibi kadınsı güzelliği nasıl bulacağınızı bildiğinizi ve tercih ettiğinizi gösterin.

7. Büyük Omuz Hayalet Dövmesi

Büyük Omuz Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@scatto_tattoo

Omuz dövmelerini ve dramatik dövmeleri sevenler bu baskıyı beğenecekler. Herkesin ruhunuzu (kelimenin tam anlamıyla) görmesine izin verirken, aynı zamanda dünyanın herhangi bir durumu nasıl keşfetmeyi ve etrafınızdaki belirli zorluklara uyum sağlamayı nasıl sevdiğinizi görmesini sağlayacak gösterişli bir dövmedir.

8. Retro Hayalet Dövmesi

retro hayalet dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@clarawelshtattoos

Çok film izlemeyi sever misin? Ürkütücü ve retro hayaletlerin hayranı mısınız? Bu, önünüzdeki yeni durumları ve senaryoları görme şeklinizi sembolize edecek. Onları korkutucu ve zorlayıcı buluyor musunuz, yoksa pembe bir güneş gözlüğünden her şeyin görülebileceğini mi düşünüyorsunuz?

9. Hayalet Dövme Fikirleri Uyluk Mürekkebi

Hayalet Dövme Fikirleri Uyluk Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@goldeniron_tattoos_toronto

Bu ürkütücü bacak dövmesi ve bu retro parça, daha kilolu kadınlarda ve çalışacak çok “malzemesi” olanlarda harika görünecek. Okumayı seven biriyseniz ve kendinize göre sıra dışıysanız, bu hayalet tasarımla her şeyi gösterin.

10. Kelebekli Hayalet Dövmesi

Kelebekli Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@amanda_black_heart

Aranızda doğa severler var mı? Manevi yönünüzle uyum içindeyseniz ve doğayı da seviyorsanız, neden bu dövme ile göstermiyorsunuz? Yolun aşağısında bir ölümden sonra yaşam olduğuna inanarak, vahşi yaşamın tadını çıkardığınızı başkalarının görmesine izin verin.

11. Kovboy Hayalet Dövmesi

Kovboy Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@avalonvalore

Nasılsın kovboy? Bu korkak sevimli hayalet dövmesi, önünüzde bulunan ve keşfetmeye ve derinlemesine incelemeye çalıştığınız yeni sayfanızı temsil ediyor. Her iki cinsiyet için de çok sevimli ve mükemmel.

Eğlenceli gerçek: hayalet avcıları, hayaletlerin musallat olduğu varsayılan yerleri araştırmak için genellikle elektronik ekipman kullanır.

12. Önkol Hayalet Dövmeleri

Hayalet Dövmeler Pin

Görüntü Kaynağı:@tattootongenou

Bir dizi farklı görünen hayalet alın ve zamanla ve zaman geçtikçe her zaman değiştiğinizi ve geliştiğinizi gösterin. Zorlu ya da dişli bir yolculuk geçirmiş ve yeni engellerle karşılaşmayı umursamayan herkes bu dövmenin tadını çıkaracak.

12 Renkli Hayalet Dövme Tasarım Fikirleri

1. Hayalet Dövme Çizim Mürekkebi

Hayalet Dövme Çizim Mürekkebi Pin

Görüntü Kaynağı:@beekachuu

Dövmelerinizle biraz renk sever misiniz? Eğer öyleyse, bu tasarımı deneyin. Korkak çoraplı bu parlak mor hayalet, her zaman gülmeye ve kendi tarzınla eğlenmeye hazır olduğunu gösterecek. Farklı şekillerde şaka yapmayı seviyorsanız ve nasıl aptalca davranılacağını biliyorsanız, bunu bu baskıyla gösterin.

2. Renkli Hayalet Dövme Gücü

Renkli Hayalet Dövme Gücü Pin

Görüntü Kaynağı:@txttoo

Bu renkli ve retro bacak dövmesi, farklı durumlarda nasıl parlamayı sevdiğinizi gösterecek. Her zaman iyimserseniz ve ruhunuzu tatmin eden yeni tekliflere veya eğlenceli meydan okumalara açıksanız, bu hayalet mürekkeple her şeyi gösterin.

3. Mavi Hikaye Anlatan Hayalet Dövmesi

Mavi Hikaye Anlatan Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@oofastclothing

Dövmenizi renkli ve parlak yapın. Bu şekilde yapıldığında, benzersiz bir hikaye anlatabilecektir. Örneğin bu, her zaman geceyi ve gecenin getireceklerini sabırsızlıkla beklediğinizi gösterir. Hikayeyi tercihinize ve beğeninize göre özelleştirin.

4. Komik Hayalet Dövmeleri

Komik Hayalet Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@justinelucyy

Küçük kovboy dövmeleri, kaşifler ve kişiliklerini ve parlak karakterlerini sergilemeyi seven insanlar üzerinde iyi görünecek ve işe yarayacaktır. Bir durumu rahat ve basit hale getirmeye her zaman hazır olan komik ve pozitif küçük bir karakter olduğunuzu herkesin görmesine izin verin.

5. Kırmızı Hayalet Kasaba Dövmesi

Kırmızı Hayalet Kasaba Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tweight.dövme

Kırmızı hayalet dövmesi ve genel olarak kırmızı hayaletler, filmlerde popüler olan yaygın dövmelerin ve fikirlerin hayranı olduğunuzu söyleyecektir. Bu kırmızı hayalet, içinizdeki çocuğu ve yaşamaktan hoşlandığınız komik anları ifade edecek.

6. Kaptan Amerika Hayalet Dövmesi

Kaptan Amerika Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@gonzales_ink

Bu Kaptan Amerika tarzında yapılan bu hayalet dövmesi, filmi zaten görmüş olanlara çok yakışacak. Tercihinize göre özelleştirin ve büyüleyici karakterlere ve komik dövmelere olan gerçek aşkınızı göstermesine izin verin.

7. Hayalet Dövme Fikirleri Çiçek Konsepti

Hayalet Dövme Fikirleri Çiçek Konsepti Pin

Görüntü Kaynağı:@swanson_tattoos

Hayalet dövmenize biraz renk katın ve sanatsal ve retro görünmesine izin verin. Bu tasarım, sevimli ve basit bir hayalet dövmesi arayan kadınlarda en iyi şekilde görünecek. Çiçekler ayrıca yeni kadınsı ruhunuzu ve parlak yolculuğunuzu sembolize edecek.

Eğlenceli gerçek: Odadaki sıcaklık aniden düşerse bir hayaleti görebilir/hissedebilirsiniz.

8. Komik Kırmızı Kapak Hayalet Dövmesi

Komik Kırmızı Kapak Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@moises.torresdelgado

Sonbahar mevsimi favorinizse, bu dövmeyi beğeneceksiniz. Bu tasarımı ilgi çekici ve farklı kılmak için bir kırmızı pop ve bazı şık yapraklar ekleyin. Sonuç, korkak bir hayalet isteyen her iki cinsiyet için de mükemmel.

9. Küçük ve Basit Hayalet Dövmesi

Küçük ve Basit Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@ghoul_wolves

Sevimli ve gösterişli dövmeleri seven biri misiniz? Belki bazı lezzetli yemekler için bir tutkunuz ve büyük bir kalbiniz var? Eğer öyleyse, bu dövmeye bir şans verin. Tüm farklı unsurları bir araya getirir ve farklı dövmelerden hoşlanan herkes için ideal bir “ruhu” vardır.

10. Kovboy Renkli Hayalet Dövmesi

Kovboy Renkli Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoosnob

Bir çiçek tutan bu kovboy dövmesi, fark edilmekten hoşlanan erkekler veya kadınlar içindir. Çiçek tutan bir hayalet, barışçıl veya barış sunan tarafınızı temsil edecek. Dövme yaptırmanın yeni hassas yolunu gösterin ve sallayın, daha küçük bir formatta güven uyandıracak.

11. Şeker mi Şaka mı Hayalet Dövmesi

Trick Or Treat Hayalet Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@tats_by_tonii

Henüz Cadılar Bayramı mı? Ürkütücü dövmelerin hayranı mısınız? Bu, gösterişli fikirlerini sergilemekten hoşlanan genç nesiller üzerinde harika görünecek. Bu önkol dövmesi, bu sezon herkese neşenizi gösterecek.

12. Cadılar Bayramı Hayalet Dövmeleri

Cadılar Bayramı Hayalet Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@inkedbyanny

Seveceğiniz başka bir Cadılar Bayramı hayaleti ve ruhu! Hileleri mi yoksa ikramları mı tercih edersiniz? Bu küçük hayalet sembolüyle nerede durduğunuzu gösterin ve onu bu komik ve nazik şekilde takın. Ağrısız dövme yaptırmak isteyen herkes için idealdir.

12 Küçük Hayalet Dövme Tasarım Fikirleri

1. Önkol Kız Hayalet Dövmesi

Önkol Kız Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@nikiperemeshalich

Bu hayalet/cadı melezi, retro dövmeleri ve çok amaçlı dövmeleri seven herkese uyacaktır. Kendi benzersiz hikayelerini oluşturan görünür dövmeler ve komik fikirlerden hoşlanıyorsanız, kolunuzun üzerine yerleştirin.

Eğlenceli gerçek: Kostümün yeniden yaratılması veya yapılması çok kolay olduğu için insanlar Cadılar Bayramı’nda hayalet gibi giyinmeyi severler.

2. Kutsal Hayalet Dövmesi

Kutsal Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@fundeja

Sadelik ve minimalizm hayranıysanız, bu sevimli küçük hayalet dövmesine sadık kalın. Yeni ve eğlenceli sembolleri takdir edebilecek yaratıcı bir insan olduğunuzu herkese gösterin. Nihai sonuç aynı zamanda minnettar olan ve hayatında her zaman yeni bir yaklaşım deneyen ve hareket eden birini gösterir.

3. Boo Hayalet Dövmeleri

Boo Hayalet DövmeleriPin

Görüntü Kaynağı:@kwekuatsu_rp24

Sadece iki saatiniz varsa ve hızlı ve kolay bir dövme arıyorsanız, bunu deneyin. Çoğu dövme sanatçısının kolayca elde edebileceği veya yeniden yaratabileceği, minimalizm hayranları ve siyah beyaz basit mürekkebi sevenler üzerinde en iyi şekilde görünecek.

4. Hüzünlü Hayalet Dövmesi

Üzgün ​​Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@xartbyashleyx

Bunun gibi komik dövmeler ve acayip hayaletler, cildine iğne değdiği hissinden hoşlanmayan genç erkek ve kızlarda harika görünecek. Bu güzelliği gururla giyin ve inatçı küçük kişiliğinizi temsil etmesine izin verin.

5. Eşleşen Hayalet Dövmesi

Eşleşen Hayalet Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@goldeniron_tattoos_toronto

Eşleşen hayaletler ve bu eşleşen dövme, seçtikleri tasarımı sevdikleri birine adamak isteyen herkese uyacaktır. Bu hayalet ikili, yolculuğunuzu ve ikinizin yaşadığı mücadeleleri sembolize edebilir. İyimser olduğunuzu ve bugüne kadar bir arada olduğunuzu gösterin.

6. Taç Dövmeli Hayalet

Taç Dövmeli Hayalet Pin

Görüntü Kaynağı:@jvckbarrow

Hayaletinizin üzerine küçük ve basit bir taç detayı yerleştirin. Bu dövme, soylu olduğunuzu, büyük ve cesur biri olduğunuzu ve çoğu zaman yaşam yolculuğunun kendisinden korktuğunuzu gösterecektir.

7. Hayalet Dövmesi Oynamak

Ghosts Tattoo oynamak Pin

Görüntü Kaynağı:@sapiryahell

Erkek veya kız kardeşin var mı? Siz ikiniz sık sık kavga edip barışıyor musunuz? Eğer durum buysa, bu sevimli hayalet ikilisini seveceksiniz. İki kişinin birlikte her şeyin üstesinden nasıl gelebileceğini ve birbirine bağlı ve her zamankinden daha güçlü kalabileceğini gösteriyor!

Eğlenceli gerçek: yazar (usta dahi) Stephen King’in hayaletle ilgili temayı işleyen birçok farklı romanı var.

8. Piksel Hayalet Dövmesi

piksel hayalet dövmePin

Görüntü Kaynağı:@kenex_tattoo

Piksel biçiminde yapılmış bu üç hayalet, sevimli ve eğlenceli fikirlerden hoşlananlara çok yakışacak. Doğal bir oyuncuysanız ve eski usul oyunları veya çevrimiçi sanal eğlenceyi seven biriyseniz, bu hayalet dövmesi yaklaşımından keyif alacaksınız.

9. Katil Hayalet Dövmesi

Katil Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@angelojeda_

Bir katil olarak Ghost, korkunç korku filmleri izlemeyi sevenler üzerinde çalışacak ve en iyi şekilde görünecektir. Ürkütücü filmlerin hayranıysanız ve benzersiz “kanlı” filmlerin hayranıysanız, bunu yeni hayalet korkunç dövmeniz olarak seveceksiniz.

10. Bitki Dövmeli Hayalet

Bitki Dövmeli Hayalet Pin

Görüntü Kaynağı:@amanda_black_heart

Daha ilgi çekici ve benzersiz hale getirmek için hayaletinize bir bitki ekleyin. Bu parlak yeşil hayalet fikri ile bir çiçek aşığı ve bir doğa aşığı olduğunuzu da göstereceksiniz. Duyguları ile içten içe bağlantı kurmayı seven herkes için idealdir.

11. Siyah & Kırmızı Hayalet Dövmesi

Siyah & Kırmızı Hayalet Dövme Pin

Görüntü Kaynağı:@xartbyashleyx

Kırmızı çizgili bu siyah mürekkep, gerçek korku fanatiklerinde en iyi şekilde görünecek. Bir film aşığıysanız ve aşkınızı şu ya da bu şekilde temsil etmek istiyorsanız, kolunuzun veya bacağınızın üzerine bu ürkütücü hayalet dövmesini yapın.

12. Sevimli Mini Hayalet Dövmesi

Sevimli Mini Hayalet Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@robinbbtattoo

Eğlenceli gerçek: Uçan Hollandalı, nesiller boyu denizciler tarafından görülen en ünlü hayalet gemilerden biridir ve kötü bir alâmet olarak düşünülür.

Bu küçük sevimli hayaleti dizinizin üzerine yerleştirin. Dünyayı keşfetmeyi seviyorsanız ve doğal olarak gizeme ilgi duyan açık fikirli biriyseniz, bu küçük siyah mürekkepli hayalet tasarımın keyfine varacaksınız.

Yeni Bir Dövme Sallamaya Başlamaya Hazır mısınız?

Bu listeden en sevdiğiniz ve mutlaka sahip olunması veya denenmesi gereken dövme tasarımı hangisiydi? Pek çok farklı görünüm, boyut ve renk hakkında konuşuldu. Hangi tasarım favorin? Bu ürkütücü dövmeler söz konusu olduğunda yakın gelecekte ne giymeyi planladığınızı bize bildirin, bilmek isteriz!

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın