En İyi 50 Kız Dövme Tasarım Fikri (Vücudunuzun Farklı Bölgelerinde)

Dövmeler binlerce yıldır var ve ilk dövmenin 4.000 yıldan daha eski olduğu keşfedildi. Bununla birlikte, dövmeler hakkında, özellikle de hanımefendi olmadığı söylenen kadınlar üzerinde hala çok fazla damgalama var. Memnuniyetle, bugün, dövmeler, çalışma alanında bile geniş çapta kabul görüyor ve teşvik ediliyor, bu nedenle, bir veya daha fazla dövmeyle övünen cesur ve kendine güvenen bayanların sayısı artıyor.

Bununla birlikte, kendini tekrar eden pek çok dövme tasarımıyla, doğru dövme tasarımını bulmak oldukça zor olabilir. Ancak merak etmeyin. Bu yazıda size uygun olduğunu düşündüğümüz en iyi dövme fikirlerini sunacağız. Hala doğru fikri bulamıyorsanız, hoşunuza gidecek en iyi kız dövme tasarımları var.

Bulduğumuz fikir ve tasarımlardan biraz ilham alacağınızı ve kişiliğinizi ve tarzınızı mümkün olan en iyi şekilde tanımlayacak dövmeyi bulacağınızı umuyoruz.

Pek çok kız dövme tasarımı ve fikri var ve her kız başka bir kızın tarzına ve zevkine hitap etmiyor. Bununla birlikte, ideal bir dövmenin en iyi tanımının ne olabileceğini düşünün. Bir isme, tarihe veya alıntı dövmesine daha fazla ayrıntı eklemeye çalışıyorsunuz ama daha kızsı bir sembole mi ihtiyacınız var? Yoksa sizde güçlü bir izlenim bırakan önemli bir olayın hatırasını dövme ile mi vurgulamak istiyorsunuz?

Endişelenme, seni yakaladık. Bu yazının ilerleyen kısımlarında kızlar arasında yaygın olarak yapılan dövme modellerinden bahsedeceğiz ki bu size bir sonraki dövmeniz için fikir verebilir.

50+ En İyi Kız Dövme Tasarım Fikirleri

Rastgele bir dövme sembolünün dikkatinizi çekmesine ve onu mürekkeplendirmek istemenize izin vermeden önce, bu tasarımın size gerçekten uyup uymadığını ve gerçekten istediğiniz bir şey olup olmadığını düşünün.

Unutmayın, trendler gelir ve gider. Sırf bir sembolün giderek daha popüler olması veya bir aşamanın parçası olması, siz istemediğiniz sürece hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Bir trend, stil veya aşama geçicidir, ancak %100 kesin olmayan acı verici bir lazerle dövme sildirme işlemi yapmak istemiyorsanız, istenmeyen dövmeler kalıcı olabilir.

Bunu göz önünde bulundurarak, bu fikirlere dikkatlice göz atın ve duygularınıza, kişiliğinize, güçlü, zayıf yönlerinize ve deneyiminize karşılık gelen bir dövme sembolü hakkında düşünmeyi unutmayın. Dövmeniz sizinle ve özelliklerinizle örtüşüyorsa, o zaman size daha da çok yakışacaktır!

Çiçek Dövmeleri

Kızlar için Çiçek DövmeleriPin

Kredi: @inkfusiontattoobar

Çiçek dövmeleri, kadın vücuduna yapılan en popüler desen ve sembollerden biri olarak kabul edilir. Küçük çiçek dövmeleri, çiçek desenleri, bitkiler, ağaçlar veya çiçekli dövme kılıfları, yetenekli bir dövme sanatçısını ziyaret ettiğinizde ve iyileşmesi için gerekli zamanı ayırdığınızda hepsi muhteşem görünür.

Çiçek dövmeleri, kadınsı görünüm ve zarafetle yankılanır. Masumiyeti, kırılganlığı, inceliği ve diğer birçok özelliği işaret eden zarif bir sembol. Bununla birlikte, bir çiçeğe veya bitkiye dövme yapmak, mutlaka zayıf veya dengesiz olduğunuz anlamına gelmez.

Gücün, gücün, güzelliğin, romantizmin ve diğer pek çok şeyin sürekli büyüyen bir sembolüdür. Çiçek, şarkı söyleyen kuşların yanında baharın ilk simgesidir. Bunu akılda tutarak, çiçeklerle göndermek istediğiniz mesajı her zaman düşünmek iyi bir fikirdir.

Çiçekler, daha büyük bir sembolü mürekkeplemek isteyen ancak ne ekleyeceğini bilemeyen insanlar için de iyi bir dövme fikridir. Çiçekler, insanların, hayvanların, özellikle kurtların, tilkilerin, kuşların ve diğer orman habitatlarının, alıntıların ve diğer pek çok şeyin dövmeleriyle harika gider.

Çiçekler nihai kadınsı semboldür ve her şeyle iyi giderler!

Ayrıca Oku:

  • Omuz Üzerine 70+ Çiçek Dövme Fikirleri (Ve Bunların Arkasındaki Anlamlar)
  • En İyi 30 Haşhaş Çiçeği Dövmesi: Renkli, Siyah Beyaz Tasarım Fikirleri (2023 Güncellemesi)
  • 30+ En İyi Ebegümeci Çiçeği Dövme Tasarım Fikirleri (2023 Güncellemesi)
  • 50+ En İyi Japon Çiçek Dövme Tasarım Fikirleri ve Anlamları
  • Yasemin Çiçeği Dövmesi: 30+ En İyi Tasarım Fikri (2023 Güncellemesi)

Harfler

Kızlar için Yazı DövmeleriPin

Kredi: @toptattoo.boss

Neye dövme yapacağınızı bilmediğinizde, harflerle asla yanlış gidemezsiniz. Pek çok insan her gün mektuplara ve alıntılara dövme yaptırıyor ve eğer bir alıntı önemli bir mesaj ve değerli bir ders içeriyorsa, üzerinizdeki dövmeyi gören herkes yeni bir şeyler öğrenebilir.

Derin ve sevimsiz alıntıların hayranı değilseniz, mürekkepleyebileceğiniz başka yazı sembolleri de vardır. Fizik, kimya ve astronomiye aşık olan bilim meraklıları, kolayca bir formül yazabilir. Sadece dikkatli ol! Bunu kullanan bir sınavınız varsa, öğretmenlerin kopya çektiğinizi düşünmemesi için onu gizleseniz iyi olur.

Son olarak, bazı kızlar annelerinin babasının veya kardeşlerinin adının dövmesini yapmayı sever. Sevdiğiniz birinin adı veya çıkmaya başladığınız tarihle ilgili dövmeler de popüler bir dövmedir. Bununla birlikte, dövme meraklısı kadınlarımıza, sevgililerinin adını veya doğum tarihini yazarken dikkatli olmalarını tavsiye ederiz, tabii ki o kişinin o olduğundan ve dövme olduğu sürece yanınızda olacağından emin değilseniz. – sonsuza kadar.

Bununla birlikte, bu tür dövmelerle ilgili birkaç sorun var. Dövmecinizle iletişim kurmanız önemlidir çünkü en deneyimli dövme sanatçılarında bile hatalar olur. Söyleniyor ki. Çok geç olmadan bunları düzeltin ve tasarımınızda herhangi bir yazım hatası olmadığından emin olun.

Egzotik Dövmeler

Ateşli kız yaz, bu terimi veya hashtag’i hiç duydunuz mu? Egzersiz yapan, dengeli ve sağlıklı yiyecekler yiyen ve genel olarak ruh sağlıklarına dikkat ederek sıcak yaz günlerine hazırlanmak, kendilerinin en iyi versiyonları gibi görünmek ve hissetmek için kızlar ve kadınlar tarafından tanımlanan terimdir.

Bunu akılda tutarak, birçok kız güçlü ve harika hissettirecek ve vücutlarında gösterebilecekleri egzotik bir dövme ister. Egzotik bir dövme bir meyve, tropik bir bitki veya göğüste veya göğüs altı, karnın alt kısmı, göğüs kafesi veya kalça gibi daha fazla cinsel çekicilik sağlayan bir noktada büyük bir dövme olabilir.

Kızlar İçin Egzotik Dövmeler 1Pin

Kredi: @varsanyiangela

Birçok dövme tasarımcısı, mürekkebin gücü ve bazı güçlü ve yaratıcı gölgeleme teknikleri sayesinde kendilerini daha seksi göstermek isteyen kız ve kadınlarla çalışacak.

Aradığınız egzotik sembol ne olursa olsun, hedeflediğiniz şey buysa, vücudunuzda ona daha fazla seksilik katacak yeri seçtiğinizden her zaman emin olun.

Kızlar İçin Egzotik Dövmeler 2Pin

Kredi: @ali.scavo

Eşleşen dövmeler

Kızlar İçin Eşleşen DövmelerPin

Kredi: @ravennemesis

Mürekkep eşleştirme dövmeleri yapacağınıza söz verdiğiniz bir arkadaşınız veya aile üyeniz var mı? Bu mutlaka bir kız modası değil ama kızlar arasında daha yaygın olduğu gözlemlendi. Olduğu söyleniyor, gidebileceğiniz birçok eşleşen dövme var.

  • çift ​​dövmeler
  • Anne ve kızı dövmeleri
  • kız kardeş dövme
  • en iyi arkadaş dövmeleri

Semboller, her ikinizin de tercihlerine bağlı olarak değişir. Bazen bir kalp, bir yüzük ya da bir anne-kız portresi. Bazen bir anahtar ya da tanıştığınız bir tarihtir. Dövmeler uyumlu olduğu sürece, gerçekte sembolün ne olduğu önemli değil.

inek dövmeleri

Kızlar İçin Geeky DövmelerPin

Kredi: @cazzajuice

Pek çok erkek, kadınların inek bir yapıya sahip olmadığını ve erkeklerin de izlediği video oyunlarını veya TV şovlarını sevmediğini düşünür. Daha fazla yanılıyor olamazlardı. Geek kızlar bir sonraki dövmeniz için en geek sembolünü bulmak için birleşiyor! Bu, en sevdiğiniz TV şovu karakteri, fantastik film veya kitap, video oyunu karakteri veya anime karakterinden herhangi biri olabilir.

Ek olarak, karakter olması gerekmez, belirli bir şovdan veya animasyonlu şovdan bir sembol, nesne veya başka bir yaratık olabilir. Örneğin, bir pokemon veya bir pokemon topu olabilir. Ayrıca, World of Warcraft veya Overwatch gibi bazı popüler video oyunlarından bir karakter veya sembol olabilir.

Son olarak, geeky’nin pop kültürüyle pek bir ilgisi olması gerekmez. Bir STEM kızıysanız, çalıştığınız alanı temsil edecek bir STEM sembolü bulabilirsiniz. Bu, yıldızların ve gezegenlerin astronomi sembollerinden programlama ve teknoloji alanındaki kadınlar için web geliştirmeye kadar her şey olabilir. Seçim senin!

küçük kız dövmesi

Küçük kız dövmesi 1Pin

Kredi: @gölge.vd
Küçük kız dövmesi 2Pin
Kredi: @goodtattoostudio
Küçük kız dövmesi 3Pin
Kredi: @dot._tattoo_studio

Bazı insanlar kişisel olarak kendileri için bir anlam ifade eden küçük dövmeler yapmaktan hoşlanırlar. Bazı birçok kız ve kadın bu görüşü paylaşıyor. Bunu akılda tutarak, gizlenecek ve ortalıkta gösteriş yapmayacak bir dövme yaptırmak istiyorsanız, resimde gösterildiği gibi daha küçük bir tasarım tercih edebilirsiniz.

En iyi yanı, bu tasarımlardan herhangi biriyle gidip onları daha küçük veya daha büyük hale getirebilmenizdir. Bir dövmeyi saklamak sizi ilgilendirmiyorsa, istediğiniz yere, hatta diğerlerinden daha görünür yerlere bile koyabilirsiniz. Saklamak istiyorsanız, özellikle birinin görmesini istemediğiniz sürece, daha az görünen yerler dövmenizi pratikte görünmez yapacaktır.

Büyük Kız Dövmesi

Büyük Kız Dövmesi 1Pin

Kredi: @top_tattoos_ig
Büyük Kız Dövmesi 2Pin
Kredi: @top_tattoo_artists_
Büyük Kız Dövmesi 3Pin
Kredi: @pinkpandatattoos

Kızlar için büyük bir dövme nereye yapılır? Doğru yer genellikle dövmeler için daha geniş alana sahip alanlar olabilir. Özellikle geri dönüşü kastediyoruz çünkü anlamlı ve hikaye anlatan bir dövme yapmak için çok fazla alan var.

Daha da önemlisi, kadınlar için, en azından bilim adamlarına göre sırt, dövme yaptırmak için en az acı veren bölgedir. Ancak kollar, bacaklar, baldırlar, göğüs kafesi, karın veya uyluklar gibi diğer bazı bölgelere de gidebilirsiniz, seçim sizin.

Kız Dövme Kol

Kız Dövme Kol 1Pin

Kredi: @lilafanego
Kız Dövme Kol 2Pin
Kredi: @the_ink.master
Kız Dövme Kol 3Pin
Kredi: @bex.huh

Dövmeleri tartışırken, erkeklerde daha sık görülürler. Bununla birlikte, giderek daha fazla kadın bu zorluğu üstleniyor ve imzalanıyor. Kol ve bacak dövme kollarının popülaritesi, özellikle yaratıcı olan ve kollarına ve bacaklarına çeşitli semboller dövmesi yaptıran kadınlarda artıyor.

Kol dövmesi için bacaklar kola göre daha talepkardır ve kol dövmesi kış aylarında bile daha görünür hale gelir. Alabileceğiniz semboller söz konusu olduğunda, seçim sizin, ancak size sunduğumuz tasarımların sizin için bir anlam ifade etmesini umuyoruz.

Bunun dışında, büyük bir sembolü bir doku, desen veya başka bir geleneksel veya kabile işareti ile boyayabilirsiniz. Alternatif olarak, kadınların en sık yaptığı şey olan birden fazla sembolü tek bir sembolde birleştirebilirsiniz.

Kızlar için Bacak Dövmeleri

Kızlar İçin Bacak Dövmeleri 1Pin

Kredi: @fourhorsemenözeldövme
Kızlar İçin Bacak Dövmeleri 2Pin
Kredi: @tattoospequenass
Kızlar İçin Bacak Dövmeleri 3Pin
Kredi: @rik.ds_tattoo

İşte ne tür bir dövme yaptırabileceğinize dair bazı fikirler. Bacak dövmeleri, özellikle plaj ve havuz partilerinde yazlık vücutlarını sergilemek isteyen kızlar arasında popülerdir. Bununla birlikte, bacakların daha geniş bir alan olduğu göz önüne alındığında, doğru sembolün ne olacağını, hangi boyutta ve hangi konumda olacağını seçmek genellikle zordur.

Ne olursa olsun, kadınlar genellikle daha küçük çiçek desenlerinden başlayarak metinlere ve hatta uyluk boyunca, uyluğun arkasına veya bacağın alt kısmına yayılan daha büyük dövmelere kadar her tür dövmeyi alırlar. Yeterince cesur olan bazı kadınlar, genellikle kişinin sahip olduğu kol kola veya başka bir dövmeye iltifat edecek şekilde eşleştirilen bacak-kol dövmeleriyle gider. Yine de, bazı insanlar bacak kollarının dayanılamayacak kadar acı verici olabileceğini düşünüyorlar, bu yüzden bacaklarında bir veya daha küçük dövmeler yaptırıyorlar.

Ayrıca Okuyun: 2023 Yılında 50’den Fazla En Popüler Bacak Kol Dövme Modeli

kelebek dövmesi

Kızlar İçin Kelebek Dövmesi 1Pin

Kredi: @yazzink
Kızlar İçin Kelebek Dövmesi 2Pin
Kredi: @leandrosink
Kızlar İçin Kelebek Dövmesi 3Pin
Kredi: @chloebluetattoo

Kelebek, kadın dövmeleri için en popüler sembollerden biridir. Kelebekler kırılgandır, narindir ve uzun ömürleri yoktur. Ancak tırtıldan kelebeğe yolculukları muhteşem ve büyüleyicidir. Birçok kadın kelebeğin gücüyle yankılanır. Pek çok kadın savaşıyor ve bazen kendilerini acıdan korumak için larvaların içinde inzivaya çekilmek zorunda kalıyor, ancak gelecekte daha güçlü çıkmak için.

Kelebek dövmeleri için sonsuz fikir var, ancak özverisini, gençleşmesini ve iyileşme yolunu vurgulamak isteyen her kadının bir kelebek dövmesi olması gerekir. Renklendirmeyi seçip seçmemek size kalmış. Minimalist siyah beyaz kelebekler, çeşitli renklerle gölgelenmiş olanlar kadar görkemli görünüyor.

kol dövmesi

Kızlar İçin Kol Dövmesi 1Pin

Kredi: @tattsntunnels
Kızlar İçin Kol Dövmesi 2Pin
Kredi: @tatuagemdream
Kızlar İçin Kol Dövmesi 3Pin
Kredi: @tattooslindass

Bazı kadınlar en azından hemen kol kola sahip olmak istemezler. Bir kol kılıfı yaptırmak sizin için çok büyük bir adım gibi görünüyorsa, başka bir seçeneği tercih edebilirsiniz, örneğin sizi ağrı korkusundan ve dövme yaptırmakla ilgili diğer korkulardan kurtaracak bir önkol veya pazı dövmesi ile. özellikle de bu senin için ilk dövme olacaksa.

İşte alabileceğiniz bir kol dövmesi için birkaç fikir. Bazıları daha büyükken, bazı dövmeler daha küçüktür. Dövmelerle gelen acıdan veya iyileşme sürecinden korkuyorsanız, daha küçük bir dövmeyle devam etmek ve daha sonra iyileştikten sonra gelecekte onu geliştirmek her zaman daha iyidir.

sırt dövmesi

kızlar için sırt dövmesi 1Pin

Kredi: @tattooist_iwol
Sırt dövmesi For Girls 2Pin
Kredi: @liljtattoos
Sırt dövmesi For Girls 3Pin
Kredi: @wyldchyldct

Daha önce de belirttiğimiz gibi sırt, büyük bir dövme için en popüler yer. Sırt dövmeleri genellikle bir hikaye, bir duygu, bir anı veya başka bir şey anlatır. Bu yüzden sırt dövmeleri büyük ve derindir. Sırt genellikle bir kadın için savunmasız noktadır, yakınlığın işaretidir. Ancak sırtınızda büyük bir dövme olmasını istemiyorsanız cesaretiniz kırılmasın.

Diğer tüm dövmelerde olduğu gibi, küçükten başlayabilir ve sonra başka bir yöne gidebilir ve canınız istediğinde dövmenizi geliştirebilirsiniz. Sırt dövmeleri, yukarıda listelediklerimiz gibi minimalist olabilir. Ancak sırtınızı tuvale çevirmek istiyorsanız, bazı renkli gölgeler ortaya çıkarabilir ve sırtınızda hikayeye ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Okuyun: Kadınlar İçin En İyi 30 Sırt Dövmesi: Fikirler ve Sembolizm (2023 Güncellemesi)

uyluk dövmesi

Kızlar için Uyluk dövmesi 1Pin

Kredi: @petarge0rgiev
Uyluk dövmesi For Girls 2Pin
Kredi: @tattoospequenass
Uyluk dövmesi For Girls 3Pin
Kredi: @slumbabe

Tam kol dövmesine benzer şekilde, tüm bacağına dövme yaptırmaktan rahatsız olan birçok kadın uyluk dövmesine gidecektir. Uyluk dövmeleriyle ilgili iyi bir şey, uylukların erkekler için olduğu kadar kadınlar için ağrılı bir bölge olmamasıdır.

Uylukların daha geniş bir alan olduğu göz önüne alındığında, hem daha küçük hem de daha büyük tasarımlarla yaratıcı olabilirsiniz. Dövmeye başlamak isteyenler için her zaman iyi bir başlangıçtırlar, ancak sonuçtan hoşlanmayacaklarından endişe duyarlar.

çiçek dövme

Kızlar İçin Çiçek Dövmesi 1Pin

Kredi: @tattoosincriveis
Kızlar İçin Çiçek Dövmesi 2Pin
Kredi: @nhea.tz
Kızlar İçin Çiçek Dövmesi 3Pin
Kredi: @luis_tattoo_tatuagens

Sonunda çoğu kadının mürekkebi vurgulayan ve imza sembolü olan çiçek dövmelerine ulaştık. Her kadın çiçek hayranı olmadığı için bu böyle olmak zorunda değil. Çiçeklerin en iyi yanı, vücudunuz için sayısız farklı dövme tasarımı yapabileceğiniz pek çok tür ve alt türün olmasıdır.

Kadınlar ve kızlar genel olarak zambakları, gülleri, laleleri, Sakura ağacı çiçeklerini ve ayçiçeklerini tercih ederler. Birçok kadın orkide çiçeklerini ve ebegümeyi de sever, ancak hepsi dövme sanatçısının sahip olduğu tasarıma bağlıdır. Son olarak, dövme sanatçınızla konuşabilir ve sizin için hangi seçeneklerin mevcut olduğunu görebilirsiniz.

Sonuç olarak çiçekler gençliğin, güzelliğin, zarafetin, zarafetin, sofistikeliğin ve inceliğin simgesidir. Bu özelliklerinizin öne çıkmasına yardımcı olacak birçok çiçek özelliği ve dövme tasarımı var.

kalp dövmesi

Kızlar için kalp dövmesi 1Pin

Kredi: @tattoospequenass
Kızlar için kalp dövmesi 2Pin
Kredi: @emilyhiggins_tattoo

Kalp, sevginin, refahın, dengenin ve diğer özelliklerin nihai sembolüdür. Pek çok kadın, ister üzgün ister mutlu olsunlar, duygularını vurgulamak için bu sembolü akıllıca kullanır. Kadınlar, arkadaşlarına, ailelerine veya diğer önemli kişilere karşı sevgiyi vurgulamak istediklerinde kalbi dövme olarak kullanırlar.

Ancak kalp kırıldığında kadınlar bunu kırgınlığın sembolü olarak kullanacaklar, kırılan duygularını vücut mürekkebiyle vurgulayacaklar. Her zaman kırık hissetmeyeceğinizi unutmayın, büyük ve mutlu bir kalp şifanın ve sonucun sembolüdür.

yazı dövme

Kızlar İçin Yazı Dövmesi 1Pin

Kredi: @nataliatattooer
Kızlar İçin Yazı Dövmesi 2Pin
Kredi: @elenagn_tattoo
Kızlar İçin Yazı Dövmesi 3Pin
Kredi: @matt.vesta

Yazı dövmeleri çok popüler. Tasarımcılar yazı tiplerini oluştururken, sanatçılar güzel yazı sanatı yapar. Yazı sanatı kolayca dövmeniz olabilir. El yazısı ile yazılmış isminizden başlayarak hayatınızdaki önemli bir tarihe kadar her şeyi mürekkepleyebilirsiniz.

Vücutlarına yazı yaptırmak isteyen insanlar arasında daha popüler olan bir şey, kadınların başarılı bir gelecek için iyi bir mantra ve tılsım olarak gördükleri önemli yaşam kararlarını ve anlarını işaret eden alıntılar kullanmaktır.

Yine de, her zaman olduğu gibi, bu sembolleri mürekkeplerken dikkatli olun, çünkü makalede daha önce de belirtildiği gibi hatalar olabilir.

hayvan dövmesi

Kızlar İçin Hayvan Dövmesi 1Pin

Kredi: @tattoospequenass
Kızlar İçin Hayvan Dövmesi 2Pin
Kredi: @tattoosincriveis
Kızlar İçin Hayvan Dövmesi 3Pin
Kredi: @tattooslindass

Pek çok kadın ve kız çocuğu hayvanseverdir. Daha da önemlisi, mitolojiyi ve farklı kültürleri takip ederseniz, farklı hayvanların farklı anlamları vardır. Bazı din ve kültürlerde bazı hayvanlar ilahi varlıklar olarak kabul edilir.

Bazı kadınlar, özellikle zodyak burçlarına inananlar, ruh hayvanlarını başka hayvanlarda görürler. Bunu göz önünde bulundurarak, özellikle hayvan tasarımınızı gerçekçi bir dövme yapmanıza yardımcı olabilecek yetenekli bir dövme sanatçısı ile çalışıyorsanız, en sevdiğiniz hayvanın dövmesini yaptırmak iyi bir fikirdir.

Hatta bazı kadınlar köpek veya kedi pençelerini dövme tasarımı olarak basar ve evcil hayvanlarına, onlar gittikten sonra bile sevgi, sevgi ve saygı göstermek için vücutlarına mürekkepler.

Devamını Okuyun: 12 Yaygın Hayvan Dövmesi ve Anlamları – Dövme Sembolizmi Açıklandı

ağaç dövmesi

Kızlar İçin Ağaç Dövmesi 1Pin

Kredi: @tatuageminspiradora
Kızlar İçin Ağaç Dövmesi 2Pin
Kredi: @sahruk35
Kızlar İçin Ağaç Dövmesi 3Pin
Kredi: @jade.rock_bng

Bedenimiz tapınağımızdır ve zihnimiz ağaçtır. Bahçemize ve ormanımıza ne kadar özen gösterirsek, o da zihnimiz gibi büyüyecek ve gelişecektir. Ağaç dövmeleri, dünyadaki doğa tutkunları ve bitki anneleri için çiçek dövmeleri kadar önemlidir.

İçinde ağaç olan kadınlar için çok sayıda farklı dövme tasarımı var. Bu sadece basit bir ağaç olabilir, bazı kadınlar bir soy ağacını DNA ağacı olarak işaretlemeyi tercih ederken, bazı kadınlar farklı kültürlere bağlı olduğundan hayat ağacını Kelt ve İskandinav mitolojisinden mürekkepler.

göğüs dövmesi

Kızlar İçin Göğüs Dövmesi 1Pin

Kredi: @elsamajatattoo
Kızlar İçin Göğüs Dövmesi 2Pin
Kredi: @tattooist_silvia
Kızlar İçin Göğüs Dövmesi 3Pin
Kredi: @rebecca.dövme

Bazı kadınlar, açık bir yere dövme ekleyerek daha fazla seksilik ve kadınsı görünüm eklemek ister. Bununla birlikte, bazı kadınlar bu bölgelere anlamlı ve dikkat çekici semboller dövme yaparak göğüslerine ve göğüslerine daha fazla güzellik katmaktadır.

Yapraklardan ve çiçeklerden Mandalalar, rüya yakalayıcılar, ay ve diğerleri gibi sembollere kadar her şey olabilir. Her şey size bağlı, ancak bu dövmeleri yapmanın özellikle acı verici olabileceğini unutmayın.

şerit dövme

Kızlar İçin Kurdele Dövmesi 1Pin

Kredi: @blanco_tattoo_
Kızlar için Şerit Dövme 2Pin
Kredi: @cossmo_tattoo
Kızlar için Kurdele Dövme 3Pin
Kredi: @mika_tattoos

Kurdeleler, önceki yüzyılların soylu kadınları, balerinler ve diğerleri arasında son derece popülerdi. Özellikle kelebeklere olan yakın benzerlikleri nedeniyle, her zaman bir dereceye kadar zarafet ve incelik sergilediler.

Günümüzde kurdele dövmeleri kızlar ve kadınlar arasında oldukça popülerdir. Bazıları kurdelelerin küçük ve fark edilmesi zor sembollerini yaparken, bazıları da bu sembolü mümkün olduğu kadar ön plana çıkarıyor. Herhangi bir yer popüler, gördüğünüz gibi kollarda, sırtta ve göğüste bulunabilirler.

En popüler yerlerden biri uyluklardır çünkü kadınlara daha fazla zarafet ve seksilik katan yular ve uzun çoraplara benzeyecek şekilde dikkatlice mürekkeplenirler. Dikkatli ve iyi yapılırsa, bir kadının bacaklarını olduğundan daha uzun göstereceklerdir.

Kız Dövmesi: Sıkça Sorulan Sorular

İlk dövmesini yaptırmak isteyen bir kızsanız, son kararınızı vermenize yardımcı olacak bazı sık sorulan soruları burada bulabilirsiniz.

S: Kadınlar Erkeklerden Daha Fazla Ağrı Hisseder mi?

A: Bazı bilim adamları, erkeklerin yaşadığı acının aksine kadınların tepki ve acıya karşı daha duyarlı olduğunu öne sürüyor. Sinir uçları hem erkeklerde hem de kadınlarda farklı bir şekilde dağılır. Erkekler için sıradan ve orta derecede ağrılı görünen bazı alanlar, kadınlar için aşırı derecede ağrılı olabilir.

Bununla birlikte, hepsi aynı zamanda ağrı toleransınızın yanı sıra yaşınız, kilonuz ve dövme randevusundan önce ilaç alıp almadığınıza veya alkol alıp almadığınıza bağlıdır.

Devamını Oku: Dövme Ağrı Tablosu: En (En Az) Ağrılı Yer Nedir?

S: Kadınlarda Dövmelerin İyileşmesi Daha Uzun Sürer mi?

A: Şu anda kadın cildindeki dövmelerin iyileşmesinin daha uzun sürdüğünü destekleyen hiçbir kanıt yok. Rahatlatıcı bandajlar uygulayın, dövmelerinizi sık sık temizleyin ve tahriş etmeyin, siz farkına bile varmadan iyileşir.

S: Kızlar İçin En Popüler Dövme Sembolleri Nelerdir?

A: Bu kişisel tercihlerinize bağlıdır. Ancak istatistiksel olarak konuşursak, kadınlar için en popüler dövmeleri araştırmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bu yüzden çiçek dövmeleri, hayvan dövmeleri, yunus dövmeleri, ejderha dövmeleri ve daha pek çok ilginç sembole yer verdik. Yine de, yetenekli ve yetenekli bir dövme sanatçısı tarafından yapıldığında tüm sembollerin kızlarda güzel göründüğü konusunda hemfikiriz.

S: Kızların Büyük Dövmeleri Olabilir mi?

A: kızlar ister daha küçük ister daha büyük olsun, istedikleri dövmeyi yaptırabilirler. Henüz mürekkeplenmemiş kadınlar için, daha sonra geliştirilip güçlü bir sembole dönüştürülebilecek daha küçük bir sembolle başlamak en iyisidir. Yine de, ister daha küçük ister daha büyük olsun, en iyi dövmeyi seçmek söz konusu olduğunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın