Hakkımızda

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız. Siz de sitemizin kategorilerini ziyaret ederek onlarca farklı kategorimizde bulunan yüzlerce yazımızı okuyabilir ve editörlerimize geri bildirimde bulunarak bize destekte bulunabilirsiniz.

Gizlilik politikamız ve çerez yönetimimiz hakkında bilgi almak isterseniz Gizlilik Politikası başlığına tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfada ziyaretçilerimizden hangi bilgileri talep ettiğimize ve sitemize erişebilmek için istediğimiz izinleri görebilirsiniz.

Aklınıza takılan hertürlü soru, sorun ve reklam anlaşmaları için bize İletişim sayfasından ulaşabilir ve irtibate geçebilirsiniz. Bu sayfadan atılan mesajlara ortalama 48 saat içerisinde site yöneticilerimiz tarafından geri dönüş sağlamaktayız.