Hem Erkekler Hem de Kadınlar İçin En İyi 30 Otizm Dövme Tasarım Fikirleri

Otizmi olan biri misiniz? Ya da belki buna sahip birini tanıyorsundur? Her iki durumda da, otizm bir engel olarak görülüyor ve onunla yaşamak ve bu modern dünyada tamamen başarılı olmak çok zor olabilir.

Otizmli birine ithaf edebileceğiniz bir dövme fikri arıyorsanız ya da kendiniz denemek ve kendi tarzınıza saygı göstermek istiyorsanız, neden makalemizi ve en iyi 30 benzersiz fikrimizi değerlendirmiyorsunuz? ve muhteşem konsept seçenekleri?

En İyi 30 Otizm Dövme Tasarım Fikirleri

1. Normal Otizm Dövmesini Tanımlayın

Normal Otizm Dövmesini Tanımlayın Pin

Görüntü Kaynağı: @public.ink

Normali kim tanımlayabilir? Kişiden kişiye değişen çok evrensel ve kişisel bir şeydir. Bu muhteşem dövme tam da bunu gösteriyor!

Bu renk kombinasyonu ve yapboz parçası, benzersiz olduğunuzu ve çözülmesi zor bir bulmaca olduğunuzu gösterecek. Kendi tarzınızda karmaşık ve farklıysanız, normalin farklı bir şekilde görülebileceğini gösterin.

Otizm spektrum bozukluğunun artık 68 çocuktan 1’ini etkilediğini biliyor muydunuz?

2. Otizm Dövme Fikirleri Çiçek ve Bulmaca

Otizm Dövme Fikirleri Çiçek ve BulmacaPin

Görüntü Kaynağı: @skoll_tattoo

Yapboz fikrinizle birlikte muhteşem bir çiçek baskısını eşleştirin. Bu, elde etmeniz üç saatten az sürecek orta büyüklükte bir dövmedir.

Nihai sonuç, sizin bir çiçek ve birlikte olunması gereken kutsal bir insan olduğunuzu gösteriyor. Gerçek bir gizli mücevher ve narin bir çiçek biliyor olabilirsiniz, o halde neden bu hassas fikirle sevginizi göstermiyorsunuz?

3. Otizm Dövme Yapboz Parçası

Otizm Dövme Yapboz Parçası Pin

Görüntü Kaynağı: @ashleelyvah

Sevimli küçük bir ön kol dövmesi fikri edinin ve bir sürü farklı renge sadık kalın. Neşeli ve benzersiz bir dövmeyi temsil etmek istiyorsanız, bu fikirden hoşlanacaksınız.

Ufaklığınızın beyninin ne kadar eğlenceli olduğunu ve nasıl farklı çalıştığını gösterin. Herhangi bir anda her zaman 100 farklı fikri varsa, gizemli mürekkeple oynayan bu yapboz size çok yakışacak.

Eğlenceli gerçek: Erkeklerin OSB tanısı alma olasılığı kızlardan yaklaşık 5 kat daha fazladır.

4. Farklı Otizm Dövmesi Olmak Sorun Değil

Farklı Otizm Dövmesi Olmak TamamPin

Görüntü Kaynağı: @infamous_tattoos

Bu renk sıçraması, otizmi olan veya otizmli birini tanıyan herkes için idealdir. Diğer kişiye olan sevginizi ve saygınızı göstermek istiyorsanız, bunu bu dövme ile yapabileceğinizi bilin.

Farklı olmanın sorun olmadığını ve normal olduğunu kendinize hatırlatın. Kendi tarzınızda farklıysanız, bunu bu yapbozla temsil edin.

5. Otizm Farkındalık Dövme Elma Fikri

Otizm Farkındalık Dövmesi Elma FikriPin

Görüntü Kaynağı: @jkeene131

Gösterişli veya fazla baskın fikirlerden hoşlanmayan biriyseniz sırt dövmesi ve elma baskısı yaptırın. Bu aynı zamanda sanatsal.

Nihai sonuç, garip bir elma olabileceğinizi ve diğerlerinden farklı biri olabileceğinizi gösteriyor. Herkesin hayatına veya hikayesine sığdırmak için bir neden yok, değil mi?

Otizmin herkesi etkileyebileceğini biliyor muydunuz?

6. Erkekler İçin Otizm Dövme Fikri

Erkekler İçin Otizm Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı: @holigansisay

Renk hayranıysanız ve çocuksu dövmeleri seviyorsanız bu size çok yakışacaktır. Sahip olduğunuz erkek çocuklar ve küçük çocuklar için sevimli bir sanat dövme fikri.

Bir araba sembolü için gidin ve çocuğunuzun yetişkinlik yıllarına kadar bu dövmenin tadını çıkarmasına izin verin. Otistik oğlu olan herkes için idealdir.

7. Dikiş Otizm Dövmesi

Dikiş Otizm Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @missdtattoo

Bu renkli dövmeyi kim sevmez veya istemez ki? Göğsünüzün üzerinde güzel ve nefes kesici görünecek. Spor yapan erkekler ve çocuğu olan erkekler için idealdir.

Herkesin doğru düzeyde sevgi ve özenle düzeltilebileceğini gösterin. Küçükleriniz için gerçek niyet gösterirseniz, diğer insanlar da onlara sevgi ve saygıyla yaklaşacaktır.

Eğlenceli gerçek: Otizm spektrum bozukluğu ne kadar erken teşhis edilir ve tedavi edilirse o kadar iyidir.

8. Kelebek Otizm Dövmesi

Kelebek Otizm DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @tashas.art

Kelebek otizm dövmeleri daha çok yetişkinler için. Kendiniz için sallayabileceğiniz ve yolculuğunuzu nasıl yönettiğinizi gösterebileceğiniz bir dövme istiyorsanız, bu tasarımla devam edin.

Bu kelebek size kanatlarınızı kolayca açıp kendinizi tamamlayabileceğinizi gösterecek. Bu dövme fikri ile gerçek bir masum birey gibi hissedeceksiniz.

9. Renkli Otizm Dövme Fikri Brain Inspo

Renkli Otizm Dövme Fikri Brain Inspo Pin

Görüntü Kaynağı: @mcfarlandtattoos

İşiniz izin veriyorsa, neden bir kol dövmesi yaptırmayı düşünmüyorsunuz? Bu avuç içi ve yumruk fikri, tasarımlarında dramatik renkleri ve bol canlılığı seven herkes içindir.

Herkesin beyninin farklı şekillerde bağlanabileceğini gösterin. Siz veya tanıdığınız biri tuhaf bir kurabiye olsa da, yine de onları yaptıkları kadar parlaklar!

Şu anda otizm spektrum bozukluğu için tıbbi bir tespit veya tedavi olmadığını biliyor muydunuz?

10. Otizm Dövme Küçük Tasarım

Otizm Dövme Küçük TasarımPin

Görüntü Kaynağı: @darlenie_weenie_1985

Bu sevimli küçük dinozor dövmesi, renkli ve eğlenceli baskıları seven herkes içindir. Eğer ayıracak üç saatiniz varsa, bu iddialı fikirden hoşlanacaksınız.

Bu dinozor en çok küçük çocuklara yakışacak. Çocuklarınız bu dövmeyi sizde görmeye bayılacak ve şefkatli ebeveynler olarak onlara verdiğiniz tüm sevgiyi hissedecekler.

11. Otizm Şerit Dövme Renkli Fikir

Otizm Kurdele Dövme Renkli FikirPin

Görüntü Kaynağı: @rshiratoritattoo

Şerit dövmeler genellikle oldukça popülerdir ve dünya çapında yaygındır. Kanserle de uğraşıyorsanız, bu tasarıma gidebilirsiniz. Bununla birlikte, bu dövme, bir kez bu şekilde renklendirildiğinde, otizmi ve onun genel farkındalığını temsil edecektir.

Her zaman aktif ve uyanık biri gibi görüneceksiniz. Çevreniz sizi sevecen bir erkek veya kız olarak görecek, bu çok evrensel bir dövme.

Eğlenceli gerçek: ebeveynler otizm spektrum bozukluğuna neden olmaz ve olamaz.

12. Otizm Kalp Dövme Göğüs Mürekkebi

Otizm Kalp Dövmesi Göğüs MürekkebiPin

Görüntü Kaynağı: @ferlosattoo

Göğsünüzün üzerine renkli bir kalp dövmesi yaptırabilirsiniz. Otizmli biriyle derin bir bağınız varsa, bu yerleşim en iyi yoldur.

Her zaman doğru olan için savaşmaya çalıştığınızı gösterin. Otizmli insanların her gün mücadele ettiği olumsuzlukların ve zorlukların farkındaysanız, bu muhteşem fikirle manevi desteğinizi gösterin.

13. Anahtar Otizm Dövmesi

anahtar otizm dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @sambluetattoo

Bu eşsiz bir dövme ve birçok insan için nadir görülen bir dövme. Görünüşünüz söz konusu olduğunda öne çıkmayı seven biriyseniz, bu gösterişli fikir hoşunuza gidecek.

Sonuç, anahtarınızı ve kalbinize giden yolu gösterir. Herkesi kucakladığınızı ve iyimser olduğunuzu dünyaya gösterin.

Otizm spektrum bozukluğunun bir aileye yılda ortalama 60.000 dolara mal olduğunu biliyor muydunuz?

14. Sevimli Kelebek Otizm Dövmesi

Sevimli Kelebek Otizm Tattoo Pin

Görüntü Kaynağı: @_smush

Bu, iddialı, parlak ve renkli bir kelebek. Pek çok dövme sanatçısı, benzer tasarımların nasıl elde edileceğini ve verileceğini bilmiyor. Dövme sanatçınıza tamamen güveniyorsanız, bu tasarımı benimseyin ve yarattıkları sihri görün!

Büyüklere en çok kelebek yakışır. Bu dövme, olgun insanlar ve konu otizmle yaşamak olduğunda zorlukların farkında olanlar için mükemmeldir.

15. Kalp ve Çiçek Otizm Dövmesi

Kalp ve Çiçek Otizm Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @italian_inkster

Çiçeklerin ve parlak ve yüksek renklerin hayranıysanız, bu tasarımı da seveceksiniz. Neşeli ve iyimser, cesur bir dövmeyi nasıl sallayacağını bilen herkes için ideal.

Bu dövme mükemmelliği haykırıyor ama kendi yolunda. Kendinizin bir çiçek olduğunu ve hayattan kendi hızınızda ve kendi küçük kurallarınızla nasıl zevk alacağınızı bilen biri olduğunuzu gösterin.

Eğlenceli gerçek: Otizm spektrum bozukluğu olan çocukların yaklaşık %10’unda başka bir genetik, nörolojik veya metabolik bozukluk da vardır.

16. Kelebek Puzzle Otizm Dövmesi

Kelebek Yapboz Otizm Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @toasterblix

Kelebek dövmenizi bir yapboz resmiyle birleştirin. Bu şekilde, nihai sonuç, piyasadaki diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında benzersiz ve oldukça iddialı olacaktır.

Bu ikili, kendi tarzınızda eksiksiz ve benzersiz olduğunuzu gösterecek. Her insanın ve her hikayenin kendine göre bir yapboz olduğunu dünyaya gösterin.

17. Sevimli Köpek Otizm Dövme Baskısı

Sevimli Köpek Otizm Dövme Baskısı Pin

Görüntü Kaynağı: @tashas.art

Tatlı bir baldır dövmesi yaptır. Bu baskı muhteşem görünecek + elde etmeniz dört saatten fazla sürmeyecek.

Bazı hayvanlar da otistik olabilir. Küçük evcil hayvanınız yavaşsa veya biraz farklıysa, bu dövmeyi yaptırabilir ve onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz.

Otizmli her çocuğun hala eşsiz bir birey olduğunu biliyor muydunuz?

18. Fil Göğüs Dövmesi Otizm Fikri

Fil Göğüs Dövme Otizm FikriPin

Görüntü Kaynağı: @golden_hands_tattoo

Göğüs dövmeleri biraz acı verici ve elde edilmesi zor. Muhteşem bir tasarım ve sıra dışı bir şey arıyorsanız, bu mürekkebe yöneleceksiniz.

Gökkuşağının tüm renklerine boyanmış bir fil, çevrenize ne kadar değer verdiğinizi ve değer verdiğinizi gösterecektir. Biraz farklı olsalar da yine de tatlı ve masum insanlardır.

19. Rubik Küpü Otizm Dövme Fikri

Rubik Küpü Otizm Dövme Fikri Pin

Görüntü Kaynağı: @fredo_ink

Matematiğin hayranı mısınız? Belki de Rubix küpünün hayranısındır? Eğer öyleyse, bu dövme sizin durumunuzda olmazsa olmazlardan!

Her insanın nasıl anlaşılması zor bir bilmece olduğunu gösterin. Her insan benzersizdir ve kendine göre biraz zordur, sen de aynı fikirde değil misin?

Eğlenceli gerçek: Albert Einstein, Isaac Newton, Andy Warhol ve Bill Gates otizm spektrumunda.

20. Saat ve Eksik Yapboz Parçası Otizm Dövme Fikri

Saat ve Eksik Yapboz Parçası Otizm Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı: @eniv.dövme

Bu dev mavi dövme gerçek bir sanat eseri. Gerçek bir mükemmeliyetçi ve doğru kişi olan herkes bu tasarımı beğenecektir.

Bulmacanın eksik bir parçasını saatinize ekleyin ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını gösterin. Herhangi bir şekilde mücadele ediyorsanız ve biraz farklıysanız – bu dövme 1000’den fazla kelime konuşacaktır.

21. Oğul İçin Otizm Dövmesi

Oğul DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @derek_rocks514

Otistik bir çocuğunuz varsa, bu görsele bayılacağını bilin. Küçük çocuklar için mükemmel olan muhteşem bir yaratımdır.

Bu bulmacadan ilham alan dinozorla herkesin nasıl kaybolabileceğini ve ruh hallerini ve günlerini neşelendirmemiz ve aydınlatmamız gerektiğini gösterin.

Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl otizm spektrum bozukluğu olan yaklaşık 50.000 kişinin liseden ayrılacağını biliyor muydunuz?

22. Ampul Otizm Dövme Fikri

Ampul Otizm Dövme FikriPin

Görüntü Kaynağı: @artatorture

Bir ampul fikri, pek çok insan için harika bir yaratımdır, ama özellikle otizmi olanlar için. Onlardan biri misin yoksa sana oldukça yakın olan başka biri mi?

Hepimizin eureka anlarımızı yaşayabileceğini gösterin! Her insan, hayatında sadece biraz destek ve aydınlatmaya ihtiyaç duyan bir güneş ışınıdır.

23. Renkli ve Gürültülü Kelebek Otizm Dövmesi

Renkli ve Gürültülü Kelebek Otizm Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @autizmotattoo

Şirin ve şehvetli bir dövme fikri edinmek isteyen kızlar her zaman bir kelebek imajını sallamak isteyeceklerdir. Bu kendi yolunda gösterişli ve benzersiz, değil mi?

Kendini ilk ve birincil yerine koyması gereken biri gibi görüneceksiniz. Bunu yaptığınızda, diğer her şey oradan aydınlanacaktır.

Eğlenceli gerçek: Otizmli genç yetişkinlerin %35’i okullarını bitirdikten sonra bir işe sahip olmamıştır.

24. Fil Disney Otizm Dövmesi

Fil Disney Otizm Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @jenni_bird_89

Bu mini küçük fil dövmesi, iğneden veya dövme işleminden korkan herkes içindir. Bunun gibi küçük ve hassas bir şeyle otizmi olan herkese sevgi ve ilgi gösterebilirsiniz.

Küçük fil dövmeniz, otizmli birine bakmak için ne kadar zaman ve çaba gerektiğini bildiğinizi gösterecek. Dünyanın senin de kendi sonu olan bir yapbozun parçası olduğunu görmesine izin ver!

25. Eksik Yapboz Parçası Kız Otizm Dövmesi

Eksik Yapboz Parçası Kız Otizm Dövme Pin

Görüntü Kaynağı: @alyxheap_tattoos

Bu buzağı dövmesi, gidilmesi gereken biraz daha pahalı bir tasarım. Ancak bütçeniz esnekse bu tasarımı kolayca elde edersiniz.

Çocukların otizmli olmaları durumunda yaşam boyu yaşanan olaylardan ve eğlenceden nasıl dışlanmış hissedebileceklerini bildiğinizi gösterin. Bu tasarımla dürüst ve sevecen biri gibi görüneceksiniz.

ASD’nin 2 yaşına kadar güvenilir bir şekilde teşhis edilebileceğini biliyor muydunuz?

26. Göğüs Duygusal Yapboz Parçası Otizm Dövmesi

Göğüs Duygusal Yapboz Parçası Otizm Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @70ttt

Göğüs dövmeleri için gitmek biraz daha acı verici. Ancak ne kadar erkeksi olursanız dövme işlemi sizin için o kadar az sancılı olur.

En yakınlarınızla derinden bağlı biri gibi görüneceksiniz. Saf duygularınızla uyum içindeyseniz ve otizmle yaşamanın ne kadar zor olduğunu biliyorsanız, bunu bu baskıyla gösterin.

27. Küçük Otizm Dövme Renkli Sanat

Küçük Otizm Dövme Renkli SanatPin

Görüntü Kaynağı:@hello_kerry_tattoos

Birinin yapbozunun eksik parçası olabilirsiniz. Renkli ve muhteşem fikirlerin hayranıysanız, bu baskıya yöneleceksiniz.

Uyum sağlamak için değil, öne çıkmak için doğduğunuzu gösterin. Farklılık iyidir, bırakın dünya bunu sizin bakış açınızdan görsün.

Eğlenceli gerçek: Otizmli çocukların yaklaşık %40’ı konuşmuyor.

28. Farklı Otizm Fikri

Otizmden Farklı Değil Fikri Pin

Görüntü Kaynağı: @stepup.dbn

Bu söz oldukça güçlü ve dramatiktir. Herkesin farklı olduğunu bilmesini sağlayın, ancak etrafınızdaki diğer kişilere kıyasla daha az değil.

Bu tasarım oldukça basit ve kendi yolunda göze çarpıyor. Bu dört ana renk biraz basit ve incelikli olabilir, ancak mesajları başkalarının anlaması için oradadır.

29. Çocuk İçin Adanmış Otizm Dövmesi

Çocuk İçin Adanmış Otizm DövmesiPin

Görüntü Kaynağı: @maylson.tattooooficial

Görünür bölgenizin üzerine bu omuz ve renkli baskıyı tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun adının ön plana çıkmasına ve hissettiğiniz sevgiyi sevimli bir şekilde temsil etmesine izin verin.

Nihai sonuç, hayatınızda değerli küçük bir varlığa sahip biri olduğunuzu gösteriyor. Dövmenizi bir balon resmiyle süsleyin ve daha sevimli ve çocuklara uygun hale getirin.

Otizmin en hızlı gelişen gelişim bozukluğu olduğunu biliyor muydunuz?

30. Avuç İçi Otizm Dövmesi

Palmiye Baskılı Otizm Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı: @gihadtattoo

Son olarak, erkeksi özelliklere sahip biriyseniz, bu sırt dövmesine gidebilirsiniz. Bu tasarım iddialı ve kendi tarzında olağanüstü, gerçekten yaratıcı insanlar için ideal.

Bir el izi ekleyin ve bu dövmeyi daha duygusal ve kişisel yapın. Adı veya çocuğunuzu hemen altına yerleştirin ve onlara ve dünyanın geri kalanına onları ne kadar sevdiğinizi gösterin.

Otizm Dövmesi: Daha Fazla SSS

1. Otizm Dövmesini Kimler Yaptırabilir?

Herkes özel ve tamamen kişiselleştirilmiş bir otizm dövmesi deneyebilir. Seçiciyseniz ve en iyi türü seçmekte zorlanıyorsanız, önerilen fikirlerimizden bazılarını ve çok çeşitli seçenekleri denediğinizden emin olun. Destekleyici, sevgi ve ilgi dolu olduğunuz sürece otizmden ilham alan bir dövme takabilirsiniz.

2. Dövmeniz İçin En İyi Yerleştirme Neresidir?

Yerleşim tamamen özelleştirilebilir ve beğeninize ve kişisel tercihinize göre bırakılır. Kendinize harika ve kişisel bir fikir bulun, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir konsepte gidin ve boynunuza, kalbinize, göğsünüze ve bileğinize tam anlamıyla kalp eriten bir şey deneyin.

3. Dövmenize Geldiğinde Hangi Boyuta Gitmeli?

Boyut değişebilir ve bu kişisel konsept söz konusu olduğunda doğru ya da yanlış bir kural yoktur. Tamamen içinde olduğunuz ve duygusal bir şeyler aradığınız sürece, hem daha küçük hem de daha büyük fikirlerle deneyler yapabilirsiniz.

4. Otizm Dövmeleri Pahalı mı?

Para açısından, kişiselleştirilmiş ve benzersiz dövmenize her zaman makul miktarda para harcamayı bekleyebilirsiniz. Başkalarının sahip olmadığı veya sallamaktan korktukları bir şey olduğu sürece veya sıra dışı bir şeyse, bu dövme için çok para ödeyeceksiniz. Tamamen özelleştirilebilir fikirlerin maliyeti kolayca 300$+ olabilir.

Yeni Dövme Zamanı?

En sevdiğiniz dövme hangisiydi ve hangisini sallamak ve kendi başınıza denemek için sabırsızlanıyorsunuz? Minnettarlığı göstermeyi seven biriyseniz ve sevdikleriniz için ya da kendiniz için en iyi tasarımı arıyorsanız; ayrıntılarımızı ve makalemizi derinlemesine okuyun ve otizmden ilham alan ideal dövme resminizi burada bulun. Sonunda neyi seçtiğinizi bize bildirin.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın