Karanlık Dövmede 40+ En İyi Glow: Bilmeniz Gereken Her Şey

2021, geçmişten büyük bir patlama olan bir dövme trendi getirdi. Normal mürekkep ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa veya dövmenizin her zaman görünür olmasını istemiyorsanız, karanlıkta parlayan dövmelere göz atmalısınız. Aynı zamanda Blacklight dövmeleri olarak da biliniyorlar ve çevrimdışı dünya kadar interneti de ele geçiriyorlar ve dövme sanatçılarına iş dolu eller veriyorlar.

Blacklight dövmeleri ilk olarak 1990’larda dünya Neon ışıklarıyla kaplandığında tanıtıldı. Bugün, şu ya da bu nedenle, birçok dövme sanatçısı ve stüdyosunun iş planlarında bu heyecan verici ve yaratıcı tekniği kullanması ile yeniden popüler hale geldiler.

Bu yazımızda, karanlıkta parlayan dövmeler hakkında, bu girişime başlamadan önce bilmeniz gereken güvenlikle ilgili ve teknik tüm bilgileri detaylandıracağız. Ek olarak, en iyi tasarlanmış siyah ışık dövmelerini keşfetmek için Instagram ve diğer satış noktalarında araştırdığımız en iyi karanlıkta parlayan dövmelerin bir listesini sunacağız.

Karanlık Dövmelerde En İyi GlowPin

Kredi: @aldebarantattoo

İlk karanlıkta parlayan dövme randevunuzdan önce bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin ve bulduğumuz en iyi tasarımları inceleyin.

Siyah Işık Dövmeleri Nedir: Karanlık Dövmelerde Glow Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Glow in the dark dövmeler, gün ışığında kavranması zor, neredeyse görünmez olan canlı ve canlı renklere sahip özel bir mürekkepten yapılmıştır. Odanızdaki ışığı kapatmanız bile onları görünür yapmaz. Ancak, siyah ışık altında oldukça görünür ve muhteşem görünüyorlar. Dolayısıyla Blacklight dövmelerinin adı.

Yayılan UVA ışınları sayesinde siyah ışığa tepki veren, yukarıda bahsedildiği gibi özel mürekkepten yapılmıştır. Bu dövme türü, ya dövmelerin her zaman görünür olmasına çok fazla hayran olmayan ve aynı zamanda onlar hakkında övünürken gizlemek isteyenler ve loş ışıklı partilere gitmeyi seven insanlar için idealdir. övgüler yağdırın ve harika görünümlerini gösterin.

Siyah Işık Dövmeleri Nedir 1Pin

Kredi: @doodle_crush

Dövmeler oldukça eskidir ve yüzyıllardır uygulanmaktadır. Bugün, daha fazla insanın onları kabul etmesiyle ve daha önce dövmeli insanlar etrafında dönen bir dizi klişe için imzalı çalışanları işe almayan şirketlerle çağdaş popülerliğin zirvesindeler.

Bir süredir burada olan ve sadece şimdi popüler olan dövmenin aksine, artık karanlıkta parlayan siyah ışık dövmeleri, yeni bir yaratım biçimini yeni benimseyen nispeten yeni bir trend. 1990’larda popüler oldu çünkü neon ışıklar çok modaydı. Sadece Vegas’a bakmanın yeterli olduğunu düşünüyoruz.

Siyah Işık Dövmeleri Nedir 2Pin

Kredi: @jjjhalltattoo

Ancak artık malzemeler değişti. Dövme sanatçıları artık tamamen karanlıkta parlayacak fosforu sağlık ve güvenlik nedenleriyle kullanmamaktadır. Bununla ilgili daha fazlası aşağıdadır. Artık tehlikeli kimyasallardan ve potansiyel olarak yaşamı tehdit eden koşullardan kaçınmak için yalnızca UV ışığına veya siyah ışığa tepki veren mürekkep kullanılmaktadır.

Emniyet

Kara ışık dövmelerinin güvenliği, ele almak istediğimiz ilk şeydir. Yukarıda bahsedildiği gibi, trendin başladığı 1990’lı yıllarda fosfor, diğer doğal pigmentler ve geleneksel malzemelerle birlikte kullanılmıştır. Kayda değer olan, fosforun zehirli bir kimyasal olması ve daha da önemlisi kanserojen olmasıdır. Çalışmalar obezite, diyabet ve kanser ile ilişkili olduğunu göstermektedir. Eğilim, fosforla oynamanın tüm potansiyel risklerini görerek ölmek üzereydi.

Kara ışık dövmelerinin güvenliği 1Pin

Kredi: @kotomimandai

Bu tür dövmeler de hayatı tehdit eden çeşitli cilt rahatsızlıklarına neden olmaya başlayınca tamamen durduruldu. Şimdi, çoğu dövme sanatçısı, daha önce detaylandırdığımız reaktif mürekkep kullanıyor. Bunu göz önünde bulundurarak, yeterince emin olamayabileceğiniz konularda, özellikle de karanlıkta parlayan dövmeler söz konusu olduğunda, hala şüpheci alanlarından çıkmaları gereken konularda dövme sanatçınızla her zaman iletişim kurun.

Fosfor ve siyah ışık dövmeleri arasındaki fark, tamamen karanlıkta görünmeyen ikincisinin aksine, birincisinin UV ışıklarında görünmeyebilmesi, ancak tamamen karanlıkta parlayıp parlamasıdır.

Siyah mürekkep dövmelerinin uygulanması genellikle güvenli kabul edilirken, FDA tarafından düzenlenmemiş veya onaylanmamıştır. Siyah mürekkep dövmelerinin belirli cilt koşulları veya sorunlarıyla bağlantılı olduğuna dair bir kanıt yoktur, ancak dövme meraklılarının yine de yaptırmak istedikleri dövme hakkında derinlemesine düşünmeleri ve kendileri için karar vermeleri teşvik edilir.

Rahatlatıcı kısım, FDA’nın normal dövme mürekkebini düzenlememesidir, bu nedenle siyah ışık mürekkebinin listelenmemesi önemli bir endişe nedeni olmamalıdır.

Kara ışık dövmelerinin güvenliği 2Pin

Kredi: @muffintattoo_

Siyah Işık Dövmeleri Nasıl Uygulanır?

Karanlıkta parlayan dövmeler, vücudunuza normal günlük dövmelerinizle aynı şekilde uygulanırken, birkaç fark olduğunu belirtmekte fayda var. Örneğin, dövme sanatçınız bu tür dövmelerde yetenekli ve deneyimli olmalıdır, ancak süreç de genellikle daha uzun sürer.

Reaktif mürekkeple yapılan dövmelerin uygulanmasının daha uzun sürmesinin birkaç nedeni vardır. Bunun nedenlerinden biri, dövme sanatçısının dövmeye siyah ışıkla bakarak iyi bir iş yapıp yapmadığını sürekli kontrol etmesi gerektiğidir, bu oldukça zaman alabilir ve dövme yaptırma sürecini uzatabilir.

Siyah Işık Dövmeleri Nasıl Uygulanır?Pin

Kredi: @nhi.ink

Dövme uygulama süresini uzatan bir diğer şey de siyah ışığı yansıtan mürekkebin normal dövmelerde kullanacağınız mürekkebe göre daha ince olmasıdır. Çalışmak daha zorlu ve zaman alıcı olmasının yanı sıra renkleri karıştırmak ve uygulamak da zorlaşıyor.

Karanlık Dövmelerde Glow Ne Kadar Sürer?

Şaşırtıcı gelse de, karanlıkta parlayabilen dövmeler, diğer dövme türleri kadar uzun süre dayanabilir. Dövme yaptırırken, dövme sanatçınız dövmeniz için bir şekil oluşturmak üzere derinin dış katmanına mürekkep enjekte etmek için bir iğne kullanacaktır.

Bununla birlikte, aynı şey reaktif mürekkep dövmelerinde de olur. Dövmeler kalıcı olsa da zaman geçtikçe solmaya başlayacaklarını şimdi söylemekte fayda var. Muhtemelen bu gerçekleşmeden önce uzun bir süre dövmenizin tadını çıkaracaksınız. Yine de, dövmenizin daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, parlaklığını geri kazanması için dövmenizde bir rötuş yapmayı düşünebilirsiniz.

Karanlık Dövmelerde Glow Ne Kadar Sürer?Pin

Kredi: @lavinia.ink

Dövmeniz optik ışığa ve güneşe ne kadar çok maruz kalırsa, mürekkep o kadar solmaya başlar. Yıllar sonra parlama zayıflayabilir, ancak şekliniz hala orada olacaktır.

Editörün Notu: Kara ışık dövmesinin bakımı ve bakımı söz konusu olduğunda profesyonel ipuçlarından biri, kendinizi güneşe maruz bırakıyorsanız, dövmenizin üzerine gerçekten yüksek bir güneş koruyucu uygulamaktır. Bu sayede güneş ışınlarından korunacak ve kalitesinde bozulma olmayacaktır.

Siyah Işık Dövmesini Kaldırabilir misiniz?

Siyah Işık Dövmesini Kaldırabilir misin?Pin

Kredi: @samxmobtattoos

Tıpkı diğer dövmelerde olduğu gibi, dövmenizi bir lazerle veya normal dövmeleri silmek için kullanılan başka bir yöntemle silebileceksiniz. Lazer, dövmelerdeki UV mürekkebini kırmada harika bir iş çıkarıyor. Ancak, tıpkı diğer dövmelerde olduğu gibi, lazerle dövme silme, kendinizi eğitmeniz gereken yol boyunca bazı başarı riskleri taşır.

İyileştirme

Karanlıkta parlayan dövmeler, normal dövmelerle aynı şekilde iyileşir. Yine de dövme yaranızı özel steril bir bandajla sarmak, banyo yapmaktan kaçınmak, bol giysiler giymek ve dövmenizi ağrıyı dindirecek ve etkilenen bölgede oluşan bakterileri yok edecek antibakteriyel sabun ve farklı merhemlerle düzenli olarak temizlemek gibi kurallar geçerlidir. deri.

Siyah Işık Dövme ŞifasıPin

Kredi: @lulutattooart

Ayrıca, siyah ışık dövmelerinin iyileşmesi geleneksel dövmelere kıyasla önemli ölçüde daha uzun sürmez. İyileşmenin görünür sonuçlarını 7 ila 10 gün sonra göreceksiniz, dövmenin tamamen iyileşmesi ise 6 hafta kadar sürebilir.

Fiyat

Fiyat söz konusu olduğunda, görüşler çelişkilidir. Bazı dövme sanatçıları, özellikle gerekli malzemenin müşteri tarafından sağlanması gerekiyorsa, parlayan bir dövme için normal bir dövmeden daha fazla ücret alacaktır. Özellikle bu daha büyük bir dövme söz konusuysa, fiyatta en azından küçük bir değişiklik fark edebilirsiniz.

Ayrıca, bazı dövme sanatçılarının çalışmaları için saatlik ücret aldıklarını vurgulamak önemlidir. Yukarıda belirttiğimiz gibi, parlayan bir dövmeyi gerçeğe dönüştürmek, normal bir dövmeye göre daha fazla zaman alabilir, bu nedenle fiyat da daha yüksek olacaktır.

Siyah Işık Dövme FiyatıPin

Kredi: @inkedmag

Editörün notları: Saat başına ücret alan bir sanatçıyla çalışıyorsanız, araştırmanızı yapın ve incelemeleri kontrol ederek çok fazla gevşeklik yapmadığından ve etrafta dolanmadığından veya nihai sonucu düşünmeden her şeyi hızlı bir şekilde bitirmediğinden emin olun.

alerjiler

Çeşitli dövme sanatçılarına ve uzmanlarına göre, dövme mürekkebinden kaynaklanan alerjiler söz konusu olduğunda çoğunlukla hiçbir risk yoktur. UV ışığına tepki veren dövme mürekkebi çoğunlukla geleneksel dövmelerde kullanılan mürekkebin aynısıdır. Yine de, kullandıkları mürekkepteki alerjenler hakkında dövme sanatçınıza danışın ve kendi tarafınızdaki alerji ve tolerans geçmişi hakkında biraz araştırma yapın.

Karanlık Dövme Tasarım Fikirlerinde En İyi Glow

Aşağıda, siyah ışıklar kullanılarak yapılan en iyi karanlıkta parlayan dövmeleri detaylandırdık. Parlayacak ve özel bir renk tonu sergileyecek bir dövme seçerken, renkli sembollere odaklanmak her zaman iyidir. Biz de tam olarak bunu yaptık, bu yüzden aşağıdaki tasarımlarımızı kontrol edin.

Yılan Dövmesi

Karanlık Dövme Yılan Glow 1Pin

Kredi: @neon__dream
Karanlık Dövme 2 Yılan GlowPin
Kredi: @hierbaldine
Karanlık Dövmede Yılan Glow 3Pin
Kredi: @carou.art

İster daha küçük bir yılan dövmesi ister daha büyük bir yılan dövmesi yapın, hata yapmazsınız. Bunun nedeni, ister tek renkli bir yılan, ister ormanın derinliklerinden gelen nadir zehirli bir yırtıcı olsun, parıltı onlara iyi gider.

Zehirli yılanlar, desenleri ve birden fazla renkten oluşan özel dokuları sayesinde kolayca tanınır hale gelmiştir. Yılanlar aynı zamanda hem tarih hem de gelenekler boyunca güçlü bir semboldür. Yılanların bilgelik, güç, kuvvet, cesaret, doğurganlık ve korumanın sembolü olduğuna inanılır. Görüldüğü gibi anlamı gerçekte göründüğünün tamamen tersidir.

Kesin olan bir şey var ki, tarih boyunca ve farklı kültürlerde değer görmüşler ve tapılmışlar. Yılanlar hem büyük hem de küçük olabilir, bu yüzden kara ışık dövmeniz için harika bir dövme fikridir.

Büyük Dövme

Karanlık Dövmede Büyük Parıltı 1Pin

Kredi: @ashleyreneetattoos
Karanlıkta Büyük Glow Dövme 2Pin
Kredi: @knjdbstrd
Karanlık Dövmede Büyük Parıltı 3Pin
Kredi: @respectthecrab

Blacklight dövme sanatçıları genellikle ziyaretçilerini büyük bir dövme yaptırmaya teşvik eder. Işığı ve parıltıyı göstermek istiyorsanız, görülmesi daha iyi. Karanlıkta parlayan büyük bir dövme ile tam olarak yapabileceğiniz şey budur. Büyük dövmeler genellikle kol, uyluk veya sırtta yapılır. Ancak, görebileceğiniz gibi, birçok insan yaratıcı olabilir ve istediğiniz vücut bölümünde iyi görünen tasarımlar bulabilir.

Büyük dövmeler genellikle aslanlar, yılanlar, ejderhalar ve diğerleri gibi bazı vahşi hayvanları görür. Bununla birlikte, iyi olan şey, bazı kısımlara birden çok simgeyi mürekkepleyebiliyor ve ardından daha fazla ayrıntı ve parlama için reaktif mürekkep ekleyebiliyor olmanız.

küçük dövme

Karanlık Dövmede Küçük Parıltı 1Pin

Kredi: @tattoo69chile
Karanlık Dövme 2'de Küçük ParıltıPin
Kredi: @fantasmagoriattoo
Küçük Karanlıkta Parlayan Dövme 3Pin
Kredi: @needlevvoman

Dövmelerinin her zaman görünmesini istemeyen insanlar için küçük bir dövme en uygun seçenek gibi görünüyor. Pek çok kişi ve şirket vücut sanatını daha fazla kabul etse de, birçok şirket hala mürekkepli insanlara tepeden bakıyor. Bundan ve aynı zamanda ebeveynlerinden korkan birçok insan daha küçük bir dövme yapmayı tercih ediyor.

Küçük, parlayan bir dövme, siyah ışığa veya UV ışığının başka bir kısmına maruz kaldığınız zamanlar dışında her zaman saklamak istiyorsanız tam da ihtiyacınız olan şeydir. Aynı zamanda, hakim aydınlatmanın tam olarak siyah ışık olduğu konserler ve partiler için harikadır.

Küçük bir dövme, basit ve kolay sembollerden metinlere, geometrik desenlere ve diğerlerine kadar istediğiniz her şey olabilir.

Kadınlar İçin En İyisi

Kadınlar İçin Karanlıkta En İyi Glow 1Pin

Kredi: @kong_tat
Kadınlar İçin Karanlıkta En İyi Glow 2Pin
Kredi: @goddessmusetattoo
Kadınlar İçin Karanlıkta En İyi Glow 3Pin
Kredi: @putsomething.orada

Feminen tarafınızı kucaklamak ve karanlıkta parıldayan muhteşem dövmelere bakmak istiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Vücudunuza boyayabileceğiniz ve ona biraz ışıltı katabileceğiniz hem küçük hem de daha büyük semboller seçtik.

Semboller, parlayan ışıkla çevrili bir balina gibi hayvanları içerir. Bu durumda, balina normal mürekkeple mürekkeplenirken, yıldızlar ve diğer parıldayan tozların reaktif mürekkebi vardır. Bununla birlikte, büyük bir dövme istemiyorsanız, sembollerle oynayabilir ve aynı derecede iyi görünen karma bir tasarım için yalnızca bir parça parlayan mürekkep ekleyebilirsiniz.

Dişiler için bir başka iyi seçenek de renkli ve tatlı görünen ve bir zarafet ve incelik düzeyi ekleyen kelebekler ve güvelerdir.

Erkekler İçin En İyisi

Erkekler için Karanlıkta En İyi Glow 1Pin

Kredi: @legacy_legado_tattoos
Erkekler için Karanlıkta En İyi Glow 2Pin
Kredi: @queenveazey
Erkekler için Karanlıkta En İyi Glow 3Pin
Kredi: @red_rabbit_tattoo

Listedeki tüm bu dövmeler hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir. Yine de erkeklerde daha çok yankı uyandırabilecek daha cesur ve güçlü tasarımları dahil etmek istedik. Bazı erkekler, yukarıda gösterilenlere benzer şekilde daha güçlü ve daha koyu sembolleri tercih eder. Bazıları ayrıca daha büyük bir dövme yaptırmanın daha küçük bir dövme yaptırmaktan daha iyi hissedeceğini düşünecek.

Genellikle erkekler, Diablo benzeri geleneksel tasarımların hayranıdır. Bununla birlikte, bazıları hem gerçekçi hem de soyut semboller için çabalar. Benzer şekilde, popüler bir Rick & Morty dövmesinin güzelce parladığını görebilirsiniz. Bununla birlikte, simgeye daha fazla güç ve tehlike ekleyen siyah ışıklar ve reaktif mürekkep kullanan Grim Reaper tasvirinden de oldukça etkilendik ve şaşırdık.

Hoş bir adam benzeri tasarım bulabileceğinizden eminiz, ancak bu sembollerin seçimi daraltmaya yardımcı olduğunu umuyoruz.

metin dövmesi

Karanlık Dövmede Metin Glow 1Pin

Kredi: @dopper_tattoo
Karanlık Dövme 2 Metin GlowPin
Kredi: @blackartistry101
Karanlık Dövmede Metin Glow 3Pin
Kredi: @wildroottattoo

Tarihler, isimler, yıllar veya alıntılar gibi metin dövmeleri, kullanılan mürekkebe bakılmaksızın son derece popülerdir. En basit dövmelerin bile sembolleri ve alıntıları vardır. Onları bu kadar güzel ve büyüleyici yapan şey tam olarak bu – sadelikleri ve minimalizmleri.

Karanlıkta parıldayan alıntılar minimalist görünmese de, birinin adını veya doğum tarihini cildinize yazmanın ilham verici ve yaratıcı bir yoludur. Daha da önemlisi, reaktif mürekkep kullanılarak yazılan bazı alıntılar daha güçlü görünecek ve mesajlarını diğer bazı dövmelerden daha iyi iletebilecektir.

kedi dövmesi

Kedi Glow In The Dark Tattoo 1Pin

Kredi: @kong_tat
Karanlık Dövme 2 Kedi KızdırmaPin
Kredi: @luckygrizzlytattoos
Kedi Glow In The Dark Tattoo 3Pin
Kredi: @mimilinizm

Küçük ev kedisi kedilerin hayranı mısınız? Yoksa büyük ve vahşi kedileri mi tercih edersiniz? Aynı sayfada olduğumuzdan emin olmak için ikisini de dahil ettik! Aslanlar, jaguarlar kadar havalı. Ancak, ara sıra sizi çizebilse veya klavyenizde zıplayabilse de ev kediniz de bir o kadar harikadır.

Durum ne olursa olsun, hem büyük hem de küçük kedilerin en güzel UV dövmelerini öne çıkarmaya karar verdik. Bütün bu ayrıntıya bak! Büyüleyici ve nefes kesici. Evcil hayvanınızın bir UV dövmesini yaptırmak istiyorsanız, umarız bu dövmeler onu elde etmeniz için size ilham verir.

kelebek dövmesi

Karanlık Dövmede Kelebek Glow 1Pin

Kredi: @artrebeltattoo
Karanlıkta Kelebek Glow Tattoo 2Pin
Kredi: @beautifuldiscordinks
Karanlıkta Kelebek Glow Dövme 3Pin
Kredi: @mutinytattoo

Kelebekler özgürlüğün, gençleşmenin ve yeniden doğuşun sembolleridir. Bir kelebeğe dönüşmeleri uzun ve zorludur. Ama sonunda, tüm bu süreç buna değer. Kelebekler, canlı renkleri ve tasarımları nedeniyle en popüler dövmelerden bazılarıdır. Reaktif mürekkeple kesinlikle daha iyi görünecekler.

Kelebek dövmeniz için stil seçerken kolayca esnek olabilirsiniz. Tek bir kelebek, birden fazla kelebek, daha küçük veya daha büyük bir dövme veya zihinsel sağlığı destekleyen ve depresyonla savaşan ilk resim gibi karışık bir dövme ile gidebilirsiniz.

Tüm vücut kısımlarında harika görünürler, ancak parlayan mürekkebinizi daha görünür hale getirmek istiyorsanız daha belirgin bir konum seçin.

pokemon

Karanlık Dövmede Pokemon Glow 1Pin

Kredi: @arteerratico
Karanlık Dövmede Pokemon Glow 2Pin
Kredi: @pokidise
Karanlık Dövmede Pokemon Glow 3Pin
Kredi: @hiphopsprayer

Pek çok insan, Pokemon eğitmenlerinin dünyanın dört bir yanından topladığı ve çeşitli turnuvalarda yarışmak için kullandığı küçük canavarlar olan Pokemon ile büyüdü. Birçok başarılı video oyununun eşlik ettiği süper popüler bir anime şovu. En başarılı Pokemon oyunu 2016 mobil oyunudur.

Canlı renkleri ve görünümleri göz önüne alındığında, parlayan mürekkep, en sevdiğiniz Pokemon’u ayağa kaldırmak için harika bir fırsat. Yukarıda, ilham almak için bazı resimler görebilirsiniz. Umarız resimler, yapacağınız dövmeyi seçmenize yardımcı olur.

sırt dövmesi

Karanlıkta Dövme Glow 1Pin

Kredi: @uvtattoos
Karanlıkta Dövme Glow 2Pin
Kredi: @uvtattoos
Karanlıkta Glow Dövme 3Pin
Kredi: @uvtattoos

Sırt dövmeleri, çeşitli nedenlerle çok popülerdir. Pek çok kişi onu birden fazla sembol, hassas ve sezgisel mürekkepleme ve gelişmiş gölgeleme teknikleri kullanılarak yapılan güçlü ayrıntılar kullanarak bir hikaye anlatan büyük bir dövme tuvaline dönüştürür. Parlayan mürekkeple, dövmenizi partilerde öne çıkacak parlak bir tuvale dönüştürebilir veya yukarıdaki resimlerdeki gibi oraya buraya mürekkeple daha fazla renk tonu ekleyebilirsiniz.

Çiçekler

Çiçekler Karanlıkta Parlayan Dövme 1Pin

Kredi: @skimotattoo
Çiçekler Karanlıkta Parlayan Dövme 2Pin
Kredi: @hierbaldine
Çiçekler Karanlıkta Parlayan Dövme 3Pin
Kredi: @jjjhalltattoo

Çiçek sembolü, bir dövme için en zarif ve kadınsı sembollerden biridir. Ancak sadece kadın dövmelerinde kullanılmaz. En sert ve cesur dövmeleri bile yumuşatabilen sofistike ve yumuşak bir sembol.

Masumiyetin simgesidir. Çiçeklerin anlamı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, anlamları hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere belirli çiçek türlerini incelemeniz gerekir.

Bildiğiniz gibi, daha büyük dövmelerde ek bir sembol olarak görünürler, ancak hayatınızdaki önemli bir şeyi temsil eden küçük bir dövme olarak da yapabilirsiniz. Parlayan mürekkep eklemek, modern ve çağdaş bir dokunuş ekleyerek görünümlerini iyileştirecektir.

kalp dövmesi

Karanlık Dövmede Kalp Glow 1Pin

Kredi: @wins_tat2
Karanlık Dövme 2 Kalp GlowPin
Kredi: @satu66_
Karanlık Dövmede Kalp Glow 3Pin
Kredi: @shebao.0

Kalp aynı zamanda popüler ve güçlü bir semboldür. Sonsuz aşkın simgesidir. İkinci resimde olduğu gibi, yanan bir kalp, sonsuz bir arzuyu, özlemi, tutkuyu ve diğer güçlü özellikleri sembolize eder. Kalpler, sadece romantik çıkarlarla değil, cesaret, cesaret, şövalyelik ile ilişkilendirilir.

İlk iki görseldeki kadar basit bir sembol ya da son görseldeki gibi kalpli bir pandantif yapabilirsiniz. Fantastik bir aksanı olduğu konusunda hemfikiriz ama bu, kalbi diğer sembollerle birleştirmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Aklımıza takılan tek şey bu dövmenin çok küçük olması. Bu yine de daha büyük, parlayan bir kalp dövmesi yaptırmanızı engellemez.

Karanlık Dövmelerde Glow: Daha Fazla SSS

Karanlıkta parlayan dövmeler bir süredir ortalıkta dolaşsa da, bunlar nispeten yeni bir konsept ve normal dövmeler kadar geniş çapta kabul görmüyor. Ayrıca hissedebileceğiniz belirli bir korku düzeyi de vardır.

Bu korkuları ortadan kaldırmak ve güvenilir ve yetenekli bir dövme sanatçısı ile çalıştığınız sürece siyah ışık dövmesi yaptırmanın korkulacak bir şey olmadığını görmenizi sağlamak için sık sorulan soruların bir listesini derledik.

S: Karanlık Mürekkebin Parlamasının Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı?

A: Şu anda, siyah ışığa veya diğer UV ışığı biçimlerine tepki veren reaktif siyah mürekkep kullanılarak yapılan dövmelerle ilgili herhangi bir yan etki yoktur. Alerjiler nadiren meydana gelse de, mürekkebe karşı güçlü alerjik reaksiyonlara yatkınsanız, dövme sanatçınıza kolayca danışabilir ve bir alerji testi yapabilirsiniz.

S: Dövmem UV Işığı Altında Görünür mü?

A: Evet. Siyah ışık aslında bir UV ışığı biçimidir. Zamanla parıltı solacak, bu nedenle dövmenizin daha uzun süre dayanması için rötuşlar yapmanız gerekebilir.

S: UV Mürekkep Görünmez mi?

A: Tamamen görünmez değil. İlk 12 ay ile 3 yaş arası güneş ışınlarına maruz kaldığında eskisi kadar olmasa da görünür hale gelir. Cilt soluklaştıkça mürekkep de soluklaşır, bu nedenle bahsedildiği gibi bir rötuş yapmanız gerekecektir.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın