Taç Dövmeli 40 Güçlü Aslan 2023 (Anlamları Ve Tasarım Fikirleri)

Aslan dövmelerinin boyutu, şekli ve vücuttaki yeri değişir. Aslanın hayvanlar aleminin en vahşi ve korkulan hayvanlarından biri olduğu bilinmektedir. Dişi aslan sürüsüne liderlik eden aslanlar, daha başına ne geldiğinin farkına varmadan bir hayvanı yiyip bitirebilir. Güçleri, cesaretleri ve ortaya koydukları tehdit nedeniyle aslanlara genellikle hayvanlar aleminin kralları denir. Bunu akılda tutarak, aynı söz düzinelerce aslan dövmesine ilham verebilir.

Aslanların genellikle hayvanların kralı olarak anılmak için bir taca ihtiyacı yoktur. Duruşları, hareketleri, çeviklikleri ve güçleri onları kolayca bir bütün olarak ilan eder. Bununla birlikte, bir dövmedeki aslanların başındaki taç, sayısız farklı sembolizm, kültürel ve dini anlamla ilişkilendirilir.

Bir aslan aynı zamanda bir dövme için en popüler sembollerden biridir. Çoğu zaman, hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilir ve kaplanlar, leoparlar veya jaguarlar gibi diğer kediler veya ayılar, kurtlar gibi diğer yırtıcı hayvanların yanı sıra ejderhalar ve anka kuşları gibi efsanevi hayvanlar gibi diğer güçlü hayvanlarla birleştirilir.

Aslanın bir hayvan olarak hem fiziksel hem de sembolik önemini göz önünde bulundurarak, aslanlar ve başlarında taç taşıyan aslanları takip eden popüler dövme fikirleri hakkında ayrıntılı bir makale yazmaya karar verdik. Bu makaleyi okumaya devam ettikçe, bir aslanın başındaki tacın önemini ve vücutta ne kadar güçlendirici bir his uyandırdığını göreceksiniz.

Taç Dövmeli AslanPin

Kredi: @nirvanatattoostudio

Bununla birlikte, makalenin geri kalanında bizimle kalın ve sizin için bulduğumuz ve analiz ettiğimiz en iyi taçlı aslan dövme tasarımlarına göz atın. Bunları dövmeniz için kullanmayacak olsanız bile, daha fazla fikir edinmenize ve dövme sanatçınıza danışmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Söylemeye gerek yok, aslanlar kraliyet, güç, cesaret ve diğer birçok güçlü özellik ile ilişkilendirilir. Çoğu krallık ve imparatorluk aslanlara tapardı ve taçlar, oymalar, mücevherler, zırhlar ve hatta aslan tepeli silahlar tasarlardı.

Oldukça karmaşık bir dövmedir, bu yüzden dövme sanatçıları, dikkatli, derinlikli ve aslanlara eşlik eden tüm detaylarla tasarlanabilmesi için daha büyük bir tasarım olmadıkça genellikle aslan dövmelerini kabul etmezler. Daha fazla uzatmadan aslan dövmelerinin sembolizmine, tarihine ve anlamlarına bakalım.

Taç Dövme Anlamları Olan Aslan

Aslanların zengin sembolizmine ve kökenine hayran kalacaksınız. Aslanların çok uzun süredir Dünya’da olduğu göz önüne alındığında, erken uygarlıklarımız ve kabilelerimiz onları gözlemleyebilir ve bu gözlemleri onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanabilir.

Erken avcıların, aslanların cesur, gaddar, korkusuz olduklarını ve avlarını kolayca yenebileceklerini öğrendiklerinden eminiz. Aslanlar ister tek başına ister dişi aslan sürüsüyle avlanıyor olsun, acımasızca öldürülmekten kaçınmak için çoğu zaman geri çekilen tüm hayvanları yakalayabilir.

Bu güçlü nitelikler, aslanların farklı kültürlerde dikkatlice tasvir edilmesine yol açtı. Aslanlar, hükmettikleri hayvanlar aleminde en güçlü yaratıklar iken, erken uygarlıkların yöneticileri de kendilerini duvarlara, giysilere, takılara ve taçlara resmettikleri bu görkemli hayvanlara benzetiyorlardı.

Aslan kabilesinin genellikle aslanların sevgilileri olan birçok dişi aslan saydığı göz önüne alındığında, özellikle romantizm ve aşkla ilişkilendirildiği Roma mitolojisinde saygı görmüştür. Aynı zamanda, karşı karşıya duran ikiz aslanlar olarak tasvir edildikleri Mısır’da gücün simgesidirler.

Aslanlar koruma ve dengenin sembolüydü, bu nedenle eski Mısır kültüründeki en önemli binalarda aslan sembolleri vardı. Antik Çin’de aslan, koruyuculuğun sembolü olan çeşitli aslan heykelleriyle aynı zamanda eski bir hayvandır. Altın yelesi sayesinde güneşle yakından bağlantılı olduğuna da inanılıyordu.

Hristiyanlıkta da aslanlar, özellikle de aslanın başındaki taçla süslenmesi durumunda önemli bir sembol haline gelir. Dengenin, çeşitli olumlu Hıristiyan inançlarının ve monarşinin simgesidir. Son olarak, aslan astrolojide de popülerdir.

Taç Dövme Anlamları Olan AslanPin

Kredi: @jims_ink

Aslan’ın astrolojik versiyonu Aslan olarak bilinir ve 23 Temmuz’dan başlayıp 22 Ağustos’a kadar süren bir ateş elementi burcunu temsil eder. Aşırı cesaret, kendine güven, atılganlık, enerji ve hırsla tanımlanır. Zodyak’ta Terazi ile birlikte Aslan, kökleri Mısır tarihinden alan dengeyi de temsil eder.

Şimdi taç dövmeli aslanın görüldüğü kültürlere baktıktan sonra anlamlarına bir göz atalım.

Güç

Taç Dövmeli Aslan Anlamı GüçPin

Kredi: @kennytattoos

Aslan gücün, cesaretin, korkusuzluğun ve hükmetmenin sembolüdür. Aslanlar tüm hayvanlara hükmeder ve onların kaderine kolayca karar verirler. Çevik, hızlı ve acımasızlar. Taç, monarşinin en yüksek sembolüdür. Krallar, kraliçeler, imparatorlar ve imparatoriçeler tarafından giyilir ve binlerce yıldır bu böyledir.

Bu iki sembol birlikte sonsuz ve yok edilemez gücü işaret ediyor. Gücünüze değer veriyorsanız, güçlü bir insan gibi hissediyorsanız veya iddialı özelliklerinizi zirveye çıkmak için kullanmak istiyorsanız, bu dövme tam size göre.

Cesaret

Karada aslandan daha korkusuz bir hayvan yoktur. Bölgeseldirler ve kimsenin onları gasp etmesine izin vermezler. Kabilelerini savunacaklar ve onları devirip sürgüne göndermekle tehdit eden diğer yetişkin aslanlara karşı hakimiyet için savaşacaklar ve avlarıyla yüzleşmek konusunda korkusuz olacaklar.

Cesaretinizi artırmak ve ne kadar korkusuz olduğunuzu göstermek istiyorsanız, taçlı büyük bir aslan dövmesi, bunu göstermenin ve öne çıkmanıza yardımcı olmanın iyi bir yoludur.

Yetki

Taç Dövmeli Aslan Otorite AnlamıPin

Kredi: @kamil_kritzelkratzeltattoo

Büyük güçle birlikte büyük sorumluluk gelir ama aynı zamanda otorite de gelir. Aslanlar otoriteleriyle tanınırlar. Aslan sürüleri gurur olarak bilinir ve genellikle üçten fazla yetişkin aslanı içermez. Bunun yerine, bir grup dişi aslan ve sürüyü yöneten bir aslandan oluşurlar. Aslan yavruları bir ila üç yıl büyüdüğünde sürüden ayrılırlar ve ya kendi başlarına çalışırlar ya da başka bir aslan sürüsünü devirmeye çalışırlar.

Bu yüzden aslanlar görkemlidir ve iyi liderlik becerilerine ve özelliklerine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, özellikle kafasına büyük ve detaylı bir taç ekleyecekseniz, otoritenizi bir aslan dövmesiyle tanıtmalısınız.

Bilgelik

Aslanlar içgüdüleriyle yönetilen büyük kedilerdir ama aslanın gururuna hükmetmek kolay değildir. Birçok uygarlık, aslanları gözlemlerken hükümdarların ve yöneticilerin daha akıllı olmasına yardımcı olan önemli yaşam derslerini özümsedi. Aslanlar görünüşleri gereği bilge hayvanlara da benzerler, bu yüzden dövmelere sürekli ilham verirler. Taç aynı zamanda birçok kültürde bilgeliğin simgesidir.

Aile değerleri

Taç Dövmeli Aslan Anlamı Aile DeğerleriPin

Kredi: @hadihamdantattoos

Daha önce de belirtildiği gibi, aslanlar birçok dişi aslanla gurur içinde yaşarlar. Bu aslanların ve dişi aslanların çoğunun şu ya da bu şekilde akraba olduğunu belirtmekte fayda var, ancak her zaman birbirlerini savunurlar ve tek olarak saldırırlar.

Bu, güçlü ve koruyucu aile değerlerine ve bağlarına ilham verir ve dövme tutkunlarının aileyle bağlantılı bir aslan dövmesi yapmak için fikir toplamasına yardımcı olur. Genellikle bir aslanı, dişi aslanlarını ve yavrularını dahil etmek iyi bir fikirdir. Ama tacı unutma! Dövmeye daha fazla güç ve stil verir.

Ayrıca Okuyun: Aileyi Simgeleyen 30’dan Fazla Dövme Fikri

Umut

Umut her zaman şifanın, zaferin, başarının ve daha birçok şeyin işaretidir. Hâlâ umut olduğu sürece hiçbir şey kaybedilmiş sayılmaz. Umut ve aslanlar, Hıristiyanlıkta ve farklı medeniyetler ve kabilelerde paylaşılan diğer birçok sembolde ortak bağlantılara sahiptir.

Umut olarak aslan, fantezi ve kurguda da kullanılan bir semboldür. Özellikle en popüler fantezi aslanlarından biri, Narnia olarak bilinen hayali diyara hükmeden Aslan olarak bilinen aslan kral ile CS Lewis’in Narnia serisinden getirildi.

Taçlı Aslan Dövme fikirleri

Artık taç dövmeli aslanın temel anlamlarını vurguladığımıza göre, size uygun tasarımı seçmenize yardımcı olabilecek bazı fikirlere bir göz atalım.

Büyük Aslan Dövmesi – Aslan dövmesi yaptırırken boyayacağınız alanı ve boyutunu göz önünde bulundurmanız iyi bir fikir olacaktır. Aslanlar görkemlidir ve dövmeye ne kadar çok ayrıntı eklenirse o kadar şık ve güçlü görünür. Dövme için görünür ve geniş bir yer ayırın ve taca ekstra detaylar ekleyin.

Küçük aslan dövmesi – Yukarıda bahsedildiği gibi, aslanlı küçük dövmeler daha nadirdir çünkü dövme sanatçıları ayrıntılara odaklanmak ister. Ancak, tacı olan bir aslan yavrusu ile her zaman dövme yapabilirsiniz.

Taçlı Aslan Başı – Büyük bir dövme yaptırmak istemiyorsanız, aslan dövmesi için bir başka iyi fikir de, yalnızca kalın bir taçla süslenmiş ve mücevherler, zirkonlar ve diğer ayrıntılarla süslenmiş başı mürekkeple dövmek. Bunda yanlış gidemezsin.

Ateşle Çevrili Aslan – Başında taç olan bir aslan dövmesi yapıyorsanız, ateş gibi başka güçlü unsurlar da eklemeyi düşünmelisiniz. Ateş, tutku, güç ve başarma kararlılığı olarak tanımlanır.

Taç Dövme Tasarım Fikirleri ile 40+ En İyi Aslan

Bu fikirler hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı uyandırmadıysa, zihninizdeki büyük resmi oluşturmanıza yardımcı olacak taç dövmeli en iyi aslan tasarımları burada.

Taç Dövmeli Aslan Başı

Taç Dövmeli Aslan Başı 1Pin

Kredi: @bella_dangerr
Taç Dövmeli Aslan Başı 2Pin
Kredi: @threekingsnyc
Taç Dövmeli Aslan Başı 3Pin
Kredi: @ljungberg_tattoo

Bazı insanlar yerden tasarruf etmek isteyebilir ve vücudundaki taç ile bütün bir aslanı boyamayabilir. Bu yüzden aslan başı daha iyi bir fikir gibi görünebilir çünkü hayal gücünü harekete geçirir ve aslanın daha iyi detaylandırılmasına yardımcı olur.

Sadece kafayı mürekkeplerseniz, dövme sanatçısı aslanın başını, yelesini, gözlerini ve başın tüm duruşunu vurgularken taçtaki mücevherleri de vurgulayabilir. Bu dövme hem daha küçük hem de daha büyük seçeneklerde iyidir ve genellikle pazı veya kolun tamamında bulunurken, bazı daha küçük durumlarda sırt veya uyluklarda bulunabilir.

Yukarıdaki resimlerde taçlara da ev sahipliği yapan aslan başı dövmesinin farklı tasvirlerini görebilirsiniz. Derin ve ayrıntılıdırlar ve ağır veya yoğun gölgeleme olmadan bile çok fazla duygu ve güç taşırlar.

Taç Dövmeli Kükreyen Aslan

Taç Dövmeli Kükreyen Aslan 1Pin

Kredi: @dövme
Taç Dövmeli Kükreyen Aslan 2Pin
Kredi: @tattoolukart
Taç Dövmeli Kükreyen Aslan 3Pin
Kredi: @picturesoflily11

Aslanlar sağlamdır, güçlüdür, harika bir duruşa sahiptir ve güçlerini göstermenin, hayvanları kolayca korkutabilen veya barınaklarına saklanmalarına neden olabilen korkunç kükremelerinden daha iyi bir yolu yoktur. Kızgın bir aslan, gücün tezahürü anlamına gelir, ancak aslanlar her zaman kızdıklarında kükremezler.

Bununla birlikte, kükreyen aslanlı bir dövme, güveniniz, gücünüz ve konumunuz hakkında çok şey söyler. Cesaretini vurgulamak ve herkese hiçbir şeyden korkmadığını söylemek isteyen hırslı birisin. Kükreyen bir aslan dövmesi tam olarak böyle ses çıkarmalı.

Elinde Taç Dövmeli Aslan

Elinde Taç Dövmeli Aslan 1Pin

Kredi: @oscarjoseph
Elinde Taç Dövmeli Aslan 2Pin
Kredi: @tatalis_tattoo
Elinde Taç Dövmeli Aslan 3Pin
Kredi: @inkscooltattoos

Bazı insanlar patronları veya diğer işverenler ve çalışanlar dövmelerine aldırış etmeyecekleri için dövmelerini sergilemekten korkarken, bazıları gösteriş yapmak için kolayca görülebilecek bir yere koymak ister. Bir bilek veya el, taç dövmeli bir aslan elde etmek için iyi bir alan gibi görünüyor.

Kolunuzu mürekkeplemek ve gölgelendirmek, dövmenizi inanılmaz derecede çarpıcı hale getirecek ve stilinize ve modanıza daha fazla etki katacaktır. Ayrıca dövme sanatçılarından genellikle derinliği ve detayları olan renkli aslan dövmeleri talep edilir, ancak bazen üçüncü resimdeki gibi daha küçük dövmeler için talepler olur.

Taç Dövmeli Minimalist Aslan

Taç Dövmeli Minimalist Aslan 1Pin

Kredi: @grasscloud
Taç Dövmeli Minimalist Aslan 2Pin
Kredi: @artofpaintattooandpiercing
Taç Dövmeli Minimalist Aslan 3Pin
Kredi: @fiction_black

Aslanlar görkemli hayvanlardır ve dövme sanatçıları, dövmenin güzel ve çekici görünmesi için birçok ayrıntıya yatırım yapar. Ancak bazen daha minimalist bir tasarım kullanmak daha iyidir. Daha minimalist bir tasarım elde etmek için ince gölgeler kullanabilir ve dövmenizi siyah beyaz tutabilirsiniz. Daha minimalist dövmeler de diğerlerine göre daha küçüktür.

Bizim de çok beğendiğimiz bir diğer minimalist dövme örneği de yukarıdaki resimde listelediğimiz geometrik dövmedir. Dövmede sunulan tüm boyutlar ve şekiller daha fazla derinlik katar ve nefesinizi keser.

Taç Kol Kollu Aslan

Aslan Taçlı Kol Kol 1Pin

Kredi: @riski_angelinkbali
Aslan Taçlı Kol Kol 2Pin
Kredi: @pukespersen_artist
Aslan Taçlı Kol Kol 3Pin
Kredi: @oscarm_tattoos

Dövmeler giderek daha popüler hale geldikçe ve kabul gördükçe, bazı insanlar vücuda mümkün olduğunca çok mürekkep sürmek istiyor. Bu tür dövmeyi tanımlayan birçok dövme tasarımı olduğu için ünlü dövme kol kolları bir istisna değildir.

Dövme kollarında ya kolda büyük bir dövme bulunur ve anahtar eleman omuzda ya da pazıda bulunur, bu durumda aslan. Bazı dövme meraklıları dövmeye daha fazla ayrıntı verirler, böylece çiçekler, heykeller, desenler ve geometrik şekiller gibi daha fazla sembol içerirler.

Bu sadece dövmeyi süslemekle kalmaz, aynı zamanda aslanı daha belirgin hale getirir.

Göğüs Dövme Taçlı Aslan

Göğüs Dövme 1 Taçlı AslanPin

Kredi: @tattoosbydillon
Göğüs Dövme 2 Taçlı AslanPin
Kredi: @tattoozbybrettgordon
Göğüs Dövme 3 Taçlı AslanPin
Kredi: @korkusuzsanatçı

İster daha küçük ister daha büyük bir aslan dövmesi yapacak olun, göğüs dövmesiyle asla hata yapamazsınız. Göğüste dövme yapmak, özellikle aşağı inip göğüs kafesine yaklaştığınızda oldukça acı verici olabilir, ancak bunlar güç ve fedakarlığın bir sonraki seviye göstergesidir.

İnsanlar hem minimalist hem de detaylı aslan dövmeleri yaptırmaktan keyif alıyorlar. Bununla birlikte, yukarıda gösterildiği gibi göğüs dövmelerinde daha fazla ayrıntı her zaman daha hoş karşılanır.

Taç Bacak Dövmeli Aslan

Taç Bacak Dövmeli Aslan 1Pin

Kredi: @riski_angelinkbali
Taç Bacak Dövmeli Aslan 2Pin
Kredi: @sevgili21
Taç Bacak Dövmeli Aslan 3Pin
Kredi: @realmhate

Büyük bir dövme istiyorsanız, ancak başkaları tarafından her zaman görünür ve fark edilebilir olmasını istemiyorsanız, bacak her zaman en iyi seçenektir. Bacaklar mürekkep için iyi bir yerdir çünkü hem daha küçük hem de daha büyük dövmeler yapabilirsiniz. Büyük bir dövmeye giderseniz, çok fazla alanınız olur.

Daha sonra, daha küçük bir dövme yaptırmak, fikrinizi değiştirip daha fazla dövme yaptırmak istemeniz durumunda daha fazla alan bırakır. Her iki durumda da, yukarıdaki dövmeleri seviyoruz, derin, detaylı ve aslan krallara yeni bir boyut katıyorlar.

Pazı Aslan Dövme

Pazı Aslan Dövme 1Pin

Kredi: @pembo_ink
Pazı Aslan Dövme 2Pin
Kredi: @pembo_ink

Pazı, aslan dövmeleri için popüler bir yerdir çünkü pazı gücün simgesidir ve aslanlar güçlü ve güçlüdür. Daha da önemlisi, pazı, derinin kalınlığı ve daha fazla cildiniz varsa kemiğe yeterince dokunmaması nedeniyle dövmeler için daha az ağrılı bölgelerden biridir.

Her iki durumda da, dövme için bu alana gitmeye karar verirseniz, daha büyük aslan başı dövmelerinin tüm aslan vücuduna yapılan dövmelerden daha yaygın olduğunu unutmayın. Ayrıca kolunun tamamını kolluğa mürekkeplemek istemeyenler için harika bir alternatif.

Ayrıca Okuyun: 60+ Pazı Dövme Fikri ve Arkasındaki Anlamlar (2023 Güncellemesi)

Taç Dövmeli Çiçekli Aslan

Taç Dövmeli Çiçekli Aslan 1Pin

Kredi: @lx_g_art
Taç Dövmeli Çiçekli Aslan 2Pin
Kredi: @dreammachintattoos
Taç Dövmeli Çiçekli Aslan 3Pin
Kredi: @loveinkeu

Aslanların da daha nazik bir tarafı vardır. Ne de olsa, emirlerine ve içgüdülerine sadakatle uyan dişi aslanlarla çevrililer. Her zaman aslanları çevreler ve birbirlerine yardım ederler. Bununla birlikte, aslan dövmesindeki çiçekler, yumuşaklığın ve nezaketin iyi bir simgesidir.

Taç Sırt Dövmeli Aslan

Taçlı Aslan Sırt Dövmesi 1Pin

Kredi: @ilahi.tattoo.berber
Aslan Sırt Dövmesi 2Pin
Kredi: @brother_tattooz47
Taçlı Aslan Sırt Dövmesi 3Pin
Kredi: @ikova_tattoo_studio

Büyükse sırtın dövme yaptırmak için en iyi bölge olduğunu hiç şüphesiz söyleyebiliriz. Sırt dövmeleri bir başyapıt, yaratıcılığın son teknoloji temsilleridir, sırt ise geniş ve yumuşak bir tuvaldir. Kadınlar için sırt, erkeklere göre biraz daha az ağrılıdır, bu nedenle kadınlar arasında popüler bir dövme yeridir.

Yine de bu, erkeklerin hem daha küçük hem de daha büyük dövmeler yaptırmasını engellemedi. Daha fazla sembol, özellikle de ikinci resimdeki gibi hayvanlar eklemek istediğinizde daha büyük dövmeler popülerdir. Güzel!

Taç Dövmeli Aslan Yavrusu

Taç Dövmeli Aslan Yavrusu 1Pin

Kredi: @drawn_sd
Taç Dövmeli Aslan Yavrusu 2Pin
Kredi: @arrownicholearts
Taç Dövmeli Aslan Yavrusu 3Pin
Kredi: @trinytattz915

Aslan Kral ve aslanlarla ilgili diğer birçok belgesel bize aslan yavrularının gizli ve bilinmeyeni keşfetme konusunda meraklı ve hırslı olduklarını öğretti.

Aslan yavrusu dövmesiyle ilk çağrışım çocuklardır, bu nedenle bu dövmeler diğer grup üyeleri arasında popülerdir veya resimdeki gibi kükreyen bir aslan yavrusunu tasvir eder. Taç, bu dövmeyi adadığınız sevdiğiniz bir kişinin de kalbinizde sahip olduğu değeri göstermek için orada.

Taç Dövmeli Dişi Aslan

Taç Dövmeli Dişi Aslan 1Pin

Kredi: @kolli_tattoo
Taç Dövmeli Dişi Aslan 2Pin
Kredi: @kingtattoo2halllane
Taç Dövmeli Dişi Aslan 3Pin
Kredi: @sugarcitytattoo

Aslanlar tacı tutan tek hayvan değildir, dişi aslanlar gururda çoktur ve avlarını kolayca geçebilirler. Bir grup güçlü dişi aslan arasında hiçbir şey kaçamaz. Bunu akılda tutarak, tacı takabilenler sadece aslanlar değil, dişi aslanlar da giyebilir.

Tabii ki, bir dişi aslan dövmek istiyorsanız, ya tacı olduğu gibi tutabilir ya da bir erkek aslanla olacak ya da daha tatlı ve daha nazik özelliklerinizi vurgulayacak daha küçük ve feminen bir versiyonu tercih edebilirsiniz.

Taç Dövmeli Aslan Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Taçlı aslan dövmesi hakkında sorularınız varsa, bazılarını cevaplamaya çalıştık. Onları kontrol ettiğinizden emin olun ve umarız nihai kararınızı vermenize yardımcı olurlar.

S: Aslan Dövmeme Taç Dahil Etmeli miyim?

A: Aslanın ormanın kralı olması oldukça açıklayıcı olabilir, ancak tacı da içeren bir dövme eklemek, asaletinizi, cesaretinizi, gücünüzü ve kendinizi daha nazik hissetmenizi sağlayan diğer özelliklerinizi vurgulayabilir. Ama sonuçta bu senin dövmen ve son kararı vermek için dövme sanatçına danışabilirsin.

S: Taç Dövmeli Bir Aslan Ne Kadar Maliyetli Olur?

A: Bu, ne tür bir dövme yapmak istediğinize bağlı. Aslanlar, özellikle daha büyük ve daha detaylı bir dövme yaptırmak istiyorsanız, birçok insan arasında popüler bir dövme sembolüdür. Bunu göz önünde bulundurarak, daha küçük dövmeler 150-300 $ arasında bir maliyete sahipken, dövme kolları ve büyük sırt dövmeleri 500 ila 3000 $ arasında bir maliyete sahip olabilir.

S: Bir Dişi Aslanı Taçla Mürekkeplendirebilir miyim?

A: Kesinlikle. Dişi aslanlar da önemlidir. Avlanmasalardı olmayacak olan gururu sağlarlar. Ayrıca, çiftleşme ve gururun halefini sağlamak için önemli varlıklardır. Bununla birlikte, dişi aslanınıza gurur duyacağı bir taç almaktan çekinmeyin. Dövmenin görünümünü iyileştirecek ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre tasarlayın.

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın