Vücudunuzun Farklı Yerleşimlerinde En İyi 30 Harika Örümcek Dövmesi

Örümcekleri seven biri misiniz yoksa onlardan korkar mısınız? Belki ortada bir yerde duruyorsun? Her iki durumda da örümcekler, pek çok insan için işe yarayabilecek harika bir dövme ilhamı ve yaratımıdır! İdeal örümcek dövmenizi bulmakla ilgileniyorsanız, okumaya devam edin çünkü göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı kreasyonumuz var. İşte en iyi 30 örümcek dövme fikri!

Bu Makalede Neler Yer Alıyor?

Örümcek Dövmesi: Bilmeniz Gerekenler

1. Örümcek Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Örümcek dövmesi, yaratıcılığın nihai sembolüdür ve yaratıcı erkeklere veya kızlara en çok yakışacaktır! İki örümcek ağı aynı değildir, bu da herkesin bu tasarımı istediği gibi yorumlayabileceği ve onunla bağlantı kurabileceği anlamına gelir. Bu dövme ayrıca sizi ve yolunuza çıkan her şeyi yaratma ve yok etme iradenizi sembolize edebilir. Siyah örümcekler en yaygın dövmelerdir, ancak büyüleyici bulduğunuz her şeyi yapıştırabilirsiniz!

2. Örümcek Dövmelerinin Fiyat Noktası Nedir?

Örümcek dövmelerinin çok pahalı olması gerekmez. Özellikle daha küçük bir tasarıma ve siyah mürekkebe bağlı kalırsanız, genellikle bütçe dostudurlar. Siyah küçük örümcek dövmeniz genellikle 100-200 dolar arasında değişir. Daha büyük ve daha parlak dövmeler 200-400 dolar civarında olabilir.

3. Örümcek Dövmesi Nereye Yapılır?

Yerleştirme kısmı çok evrensel ve hepsi tercihinize bağlı. Senin için çalışan bir şey için gitmelisin. Çoğu zaman, bir örümcek dövmesi sizin için en iyi şekilde görünecektir:

  • Boyun
  • Geri
  • Kol
  • Kolun ön kısmı
  • Bacak (tercihen baldır)

4. Kimler Örümcek Dövmesi Yaptırabilir?

Hem erkekler hem de kızlar örümcek dövmesi yapabilirler. Mistik anlamlar ve benzersiz temsillerle ilgileniyorsanız, bu dövmenin tadını çıkaracaksınız. Her şey kişiselleştirme ve dövmeyi tercihinize göre ayarlamakla ilgili, aynı fikirde değil misiniz?

15 Siyah Beyaz Örümcek Dövmesi

1. Kara Dul Örümcek Dövmesi

Kara Dul Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@tattoopappy_

Kol ve görünür el dövmelerinden hoşlanıyorsanız, bu siyah örümcek dövmesi size uyacaktır. Bunu başarmak 2-3 saatinizi alacaktır.

Hassasiyetten ve yeniden doğuş ve yenilenmenin simgesinden hoşlanıyorsanız, güzelliğini ve siyah detaylı çizgilerini gösterin.

2. Örümcek Ağı Dövmesi Siyah Mürekkep

Örümcek Ağı Dövme Siyah Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@sangmayi

Örümcek ağlı bu küçük siyah örümcek, derin ve ayrıntılı mürekkebi sevenler içindir. Bir hikaye anlatabilecek dövmelerle ilgileniyorsanız, bununla bir deneyin.

Bu dövme, kendi yaşam öyküsünü ve durumunu nasıl yaratacağını bilen bir kişiyi gösterir. Kendi kendinizin yaratıcısısınız, bu da bu yolculuğu eğlenceli kılıyor!

3. Örümcek Dövme Tasarımları Ayrıntılı Sanat

Örümcek Dövme Tasarımları Detaylı Sanat Pin

Görüntü Kaynağı:@mikescythe.ttt

Dramatik sanatı seviyorsanız ve bir hikaye anlatabilen dövmelerin hayranıysanız buna bayılacaksınız! Kesinlikle zaman alıcı ve ayrıntılı bir parça!

Bu korkunç örümcek, kişiliğinizi ve haksız yere kötü durumlarla mücadele etme iradenizi gösterecek. Kendi hikayesini anlatabilen ve yaşayabilen bir karakter olduğunuzu gösterin!

Eğlenceli gerçek: Örümcekler Antarktika hariç her kıtada bulunabilir.

4. Boyun Üzerine Kara Dul Örümcek Dövmesi

Boyun Üzerine Kara Dul Örümcek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@burntbythesunrise

Boyun dövmeleri genellikle sadece onları takmaktan ve güzelliklerini göstermekten çekinmeyenler tarafından giyilir. İşinizde veya ofisinizde dramatik bir dövme yapmanıza izin verilirse, bu dövmenin tadını çıkaracaksınız!

Boyun yerleşimi ve bir örümcek, ısrarcı ve çirkin kişiliğinizi temsil eder. Gösteriş yapmaktan hoşlanıyorsanız ve doğuştan fatihseniz, bu gösterişli görüntüyü seveceksiniz.

5. Örümcek Dövme 3D

Örümcek Dövme 3DPin

Görüntü Kaynağı:@blood_n_soul_tattoo

Gerçekçi dövmelerden hoşlanıyorsanız ve 3D baskılardan hoşlanıyorsanız, bu dövmenin keyfine varacaksınız. Özellikle gerçek iddialı tasarımları seviyorsanız, karşı koyamayacağınız muhteşem ve büyük bir örümcek.

Bu gerçekçi örümcek, yeni yolculuğunuzu ve yeni durumlara uyum sağlama isteğinizi temsil edecek. Genel olarak hayvanları seviyorsanız, bu böceği denemek isteyebilirsiniz.

6. Örümcek Dövme Boyun Üzerinde Siyah Mürekkep Tasarımları

Örümcek Dövme Tasarımları Boyun Üzerine Siyah Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@kiyo.t2

Daha basit ve daha küçük siyah mürekkebi seviyorsanız bu tasarımı denemelisiniz. Çok gösterişli değil ama detay odaklı bir örümcek isteyenler için mükemmel.

Bu örümcek sizi ve yeni yaşam ve maceralar için fikrinizi temsil ediyor. Bir macera yaşamaya ve yolculuk içinde kendinize sadık kalmaya çalışıyorsanız, bu örümceği deneyin!

Tüm örümcek türlerinin 8 bacağı olduğunu biliyor muydunuz?

7. Örümcek 3d Dövme Sanatı

Örümcek 3d Dövme SanatıPin

Görüntü Kaynağı:@andreacarrafelli_s.rl

Kol veya önkol dövmelerini seviyorsanız bu tasarımı denemelisiniz. Çoğu erkek veya kız için ideal, mistik ve gerçekçi!

Siyah zarif kişiliğinizi temsil eder ve temsil eder. Doğal olarak azimliyseniz veya kendi tarzınızda güçlüyseniz, bu tasarımı deneyin.

8. Boyun Üzerine Çizim Korkunç Örümcek Dövmesi

Boyun Üzerine Korkunç Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@ifadestattoos

Bu korkunç boyun dövmesine ne dersin? Gösterişli dövmelerden hoşlanan çoğu erkeksi erkek için güçlü ve idealdir. İşiniz gösterişli bir şey giymenize izin veriyorsa, bununla bir deneyin!

Bu büyük örümcek, işleri istediğiniz gibi yapmayı bildiğinizi gösterecek. Siz kendi kendinizin efendisi ve saf şans ve inancın yaratıcısısınız, öyleyse neden tasarımı kucaklamıyorsunuz?

9. Uyluk Geleneksel Örümcek Dövmesi

Uyluk Geleneksel Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@derrot666tattoo

Bu bacak veya uyluk dövmesi, çalışan çoğu erkeğe uyacaktır. Doğal olarak müstehcen ayrıntılar ve dövmelerden hoşlanıyorsanız, bu baskıya bayılacaksınız.

Bu küçük örümcek, herhangi bir anda en zor veya zorlu durumlardan nasıl geçeceğinizi bildiğinizi sembolize edecek. Her yolculuğu keşfetme ve keyif alma yeteneğine sahip olduğunuzu gösterin.

Eğlenceli gerçek: Örümcek ağları ıslak ve sıvı halde çıkar, ancak havayla temas ettiğinde sertleşir.

10. Kol Örümcek Dövme Tasarımları Büyük Mürekkep

Kol Örümcek Dövme Tasarımları Büyük Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@defliketonestattoo

Bu kol veya önkol dövmesi, korkunç dövmelerden hoşlanan erkekler ve korku filmlerini seven erkekler içindir. Doğal olarak azimliyseniz veya şiddetli unsurlarla ilgileniyorsanız, bu siyah örümceğin tadını çıkaracaksınız!

Ağlı bu örümcek, görkeminizi ve detaylara verdiğiniz önemi temsil eder ve temsil eder. Her zaman mükemmeli arıyorsan ve baskın biriysen bu mürekkebi seveceksin.

11. Örümcek Dövmeleri Kabile Gölgeli Mürekkep

Örümcek Dövmeleri Kabile Gölgeli Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@lanet olasıcabra

Yetenekli bir dövme sanatçınız varsa, bu tasarımı deneyebilirsiniz. Bu dövmeyi yapmadan önce onlara tamamen güvendiğinizden emin olun.

Bu örümcek sizin mükemmeliyetçi olduğunuzu ve her istediğinizi kolayca elde edebilen biri olduğunuzu gösterir. Hayatın tadını çıkarın ve her an rahatlayın, bunu hak ediyorsunuz!

12. Küçük ve Minik Siyah Örümcek Dövmesi

Küçük ve Minik Siyah Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@sergiocundetattoo

Kesin dövmelerin ve sevimli fikirlerin hayranıysanız, bunu bir deneyin. Doğal olarak evrensel olmakla birlikte çok hassastır.

Bu küçük örümcek, küçük şeyler üzerinde çalışma ve yol boyunca hataları düzeltme isteğinizi sembolize edebilir. Herkese her zaman pozitif olduğunuzu gösterin!

Tarantula’nın en büyük tür olduğunu biliyor muydunuz?

13. Erkekler İçin Boyunda Örümcek Dövmesi

Erkekler İçin Boyuna Örümcek DövmesiPin

Görüntü Kaynağı:@rampyvivian

Bu boyun dövmesi, cesur ve cüretkar erkekler içindir. Ofiste göze çarpan ve görünür dövmeler takmanıza izin veriliyorsa, bunu gururla giyin!

Bu örümcek, yolunuza çıkan tüm yeni engellere uyum sağlama iradenizi sembolize eder. Kararlı olduğunuzu herkese gösterin!

14. Komik Karikatür Örümcek Dövmesi

Komik Karikatür Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@yalnızpanthertattoos

Aynı zamanda benzersiz ve sevimli olan daha küçük dövmelerden hoşlanıyorsanız, bununla bir deneyin! Kendilerinde tuhaf bir yanı olan herkes için mükemmel.

Her an pozitif ve parlak kalmayı bildiğinizi gösterin! Sanatsal fikirlerle ilgilenen biriyseniz, bundan hoşlanacaksınız.

15. Siyah Kabile Kabile Dövmesinden Esinlendi

Siyah Kabileden Esinlenilen Kabile Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@bertrand_b_artwork

Bu küçük siyah dövme, iğneden korkan herkes içindir. Her zaman mükemmelliği aradığınızı ve kararlı bir erkek ya da kadın olduğunuzu dünyaya gösterin!

Bu dövmede ayrıca o kabile havası var. Maskülen ve ürkütücü tasarımları sallamayı bilen biriyseniz bu örümceği seveceksiniz.

Eğlenceli gerçek: Örümcekler hem kuşlardan hem de yarasalardan daha fazla böcek yerler.

15 Renkli Örümcek Dövmesi

1. Gürültülü ve Renkli Örümcek Dövmesi

Gürültülü ve Renkli Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@falkmalisch

Süper renkli dövmeleri seven biri misiniz? Bu, gerçek renk ve drama hayranları için mükemmel!

Bu örümcek, katmanlarınızı ve hayattaki uyum yeteneğinizi gösterir. Kendi başınıza herhangi bir şeyin üstesinden gelmeyi başardıysanız, bu örümcek bunu gösterecek!

2. Sarı Örümcek Dövmesinin Poposu

Pop Of Sarı Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@bookme.ink

İlginç hale getirmek için biraz sarıyı siyah dövmenizle birleştirebilirsiniz. Sanatsal fikirlerden hoşlanıyorsanız, bundan da keyif alacaksınız.

Sarı, altının ve başarının rengidir. Her zaman eğlenceli ve parlak bir insan olduğunuzu dünyaya gösterin!

3. Gürültülü Örümcek Dövmeleri Güçlü Yaratılış

Gürültülü Örümcek Dövmeleri Güçlü Yaratma Pin

Görüntü Kaynağı:@leemilestattoo

Dövmenizin işe yaraması için neden yeşil ve kırmızı mürekkebi ayırmayı düşünmüyorsunuz? Renkli mürekkep ve sanatın hayranıysanız, bu tasarıma bayılacaksınız!

Yeşil ve kırmızı, güçlü ve kararlı auranızı sembolize eder. Renklerin size kim olduğunuzu göstermesine izin verin ve bu renkleri örümceğiniz aracılığıyla eğlenceli bir şekilde temsil edin.

Örümceklerin oksijen nedeniyle kanlarının soluk mavi olduğunu biliyor muydunuz?

4. Küçük ve Parlak Örümcek Dövmesi

Küçük ve Parlak Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@sublimecoloradotattoo

Bu önkol dövmesi, daha küçük mürekkep ve daha küçük yazı tiplerine rağmen çok sayıda renkten hoşlanan erkekler içindir. Bunu başarmanız iki saatten az sürecektir.

Gizemli ama yaratımlarla dolu biri gibi görüneceksiniz! Sanatı ve renkli mürekkebi seven biriyseniz, bunu bir deneyin!

5. Parlak Yeşil Örümcek Dövme Büyük Mürekkep

Parlak Yeşil Örümcek Dövme Büyük Mürekkep Pin

Görüntü Kaynağı:@fatcattattoo916

Bu parlak yeşil dövme, renkli olan erkekler ve kadınlar içindir. Detaycı biriyseniz bu mürekkebi ve bu gösterişli görüntüyü tercih edeceksiniz!

Bu örümceğin o eşsiz ve duygusal unsuru var. Kendiniz yapabilir ve tercihinize göre özelleştirebilirsiniz!

6. Komik Çizgi Filmden Esinlenen Örümcek Dövmesi

Komik Karikatürlerden Esinlenilmiş Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@sooztattoos

Dövmeciniz oldukça yetenekliyse sizi bu dövmeyle kolayca baş başa bırakacaktır. Tamamen taahhüt etmek için ayıracak 5-6 saatiniz olduğundan emin olun.

Yeşil ve mor, dünyaya doğuştan iyimser ve eğlenmeyi seven biri olduğunuzu gösterecek. Dünyanın sizi korkak ve eğlenceli bir içerik oluşturucu olarak görmesine izin verin!

Eğlenceli gerçek: sadece bazı örümcekler duvardan koşabilir.

7. Parlak Mavi Örümcek Dövme Tasarımı

Parlak Mavi Örümcek Dövme Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@rubinandayapa

Pek çok insan bu dövmeyi takmaya cesaret edemez. Konu ona ve güzelliğine geldiğinde nerede duruyorsun? Sonuç çok kusursuz ve renkli!

Bu tasarım, şovu durduran ve dramadan hoşlanan birini gösteriyor. Doğuştan tuhaf ve parlaksanız, bunu bu baskıyla gösterebilirsiniz.

8. Küçük Pembe Örümcek Dövmesi

Küçük Pembe Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@iza.baginska.tatuaze

Bu sıcak pembe örümcek, kadınlar ve rengi seven ve renkten hoşlanan herkes için idealdir. Daha küçük dövmelerle ilgileniyorsanız, bu baskıyı deneyin.

Nihai sonuç, gerçek yaratıcı bireyler için idealdir. Daima yaratıcı olduğunuzu ve hayatınızın her alanında elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızı gösterin.

9. Büyük Omuz Örümcek Dövmesi

Büyük Omuzlu Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@calebmorfordtattoos

Bu büyük omuz dövmesiyle denemeye ne dersin? Size ve gürültülü karakterinize çok yakışacak parlak ve benzersiz bir fikir!

Bu renkleri gösterin ve kişiliğinize uygun olduklarından emin olun. Bu örümcek, iddialı insanlar için ideal olan çoğu erkek ve kadına uyacaktır.

Örümceklerin dişleri olmadığı için yiyecekleri çiğneyemediklerini biliyor muydunuz?

10. Kafatası Renkli Örümcek Dövmesi

Kafatası Renkli Örümcek Dövmesi Pin

Görüntü Kaynağı:@roma.galushka

Bu korkunç örümcek desenini denemek ister misin? Bu türünün tek örneği ve daha korkunç fikirlerle ilgilenen herkese uyacaktır.

Nihai sonuç, kötü ve dürüst olmayan insanlarla veya size yanlış yapan biriyle karşı karşıya olduğunuzu gösterir. Ancak, bundan kendi örümcek tarzınla çıkmayı başardın!

11. Eşsiz İddialı Örümcek Dövmeleri

Eşsiz İddialı Örümcek Dövmeleri Pin

Görüntü Kaynağı:@mackenziestattoo

Bir renk patlaması olan geleneksel dövmeleri seviyorsanız, bu mürekkebi deneyin! Büyüklüğü ve omuz yerleşimi nedeniyle özellikle spor yapan erkeklere çok yakışacak baskın bir dövme!

Örümcek ağı ve bu kafa baskısı, gösterişli ve doğal oyuncular olan erkeklere yakışacaktır. Hayatınızdaki her duruma uyum sağlayabiliyorsanız, bu kişiliğiniz için idealdir!

12. Büyük Mavi Örümcek Dövme Omuz Yerleştirme

Büyük Mavi Örümcek Dövme Omuz YerleşimiPin

Görüntü Kaynağı:@nicksbtattoos

Bu parlak mavi dövmeyi deneyebilir ve bu gösterişli tasarımı deneyebilirsiniz. Alışılmadık dövmelerden hoşlanan biriyseniz ve pek çok insanın sahip olmadığı bir şeyseniz, bu mavi örümcek dövmesini deneyebilirsiniz.

Kafatası görüntüsü, her zaman kötü hisler yarattığınızı ve onları fethettiğinizi gösterecektir. Mavi, zarafetin ve asaletin rengidir. Peki, sizinle kişisel düzeyde konuşuyor mu?

Eğlenceli gerçek: Kurt örümcekleri en hızlı olanlardır ve saniyede 2 fit koşabilirler.

13. Mistik Örümcek Dövme Tasarımı

Mistik Örümcek Dövme Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@aquapixietattoos

Dövmenize sarı bir dokunuş vermek ister misiniz? Bu örümcek çok eğlenceli ve parlak sanatın tadını çıkarmayı bilen yaratıcılar için ideal!

Örümcek zarafetinizi ve hayatta başarılı olma arzunuzu gösterir. Zenginlik tarafından yönlendiriliyorsan, bunu böyle göster!

14. Küçük Mürekkepli Komik Örümcek Dövmesi Brain Inspo

Komik Örümcek Dövmesi Küçük Mürekkep Brain InspoPin

Görüntü Kaynağı:@sham_b_tattoo

Dövmenize tuhaf ama benzersiz bir unsur ekleyebilirsiniz. Peki ya bu beyin izi?! “Kutunun dışında düşünmek” isteyenler için mükemmel!

Son baskı, yaratıcı seviyenizi ve her şeyin üstesinden gelme yeteneğinizi gösterecek! Hızlı hareket ettiğinizi ve övünecek çok şeyiniz olduğunu dünyaya gösterin!

15. Kırmızı Örümcek Dövme Tasarımı

Kırmızı Örümcek Dövme Tasarımı Pin

Görüntü Kaynağı:@jakobgrabnertattoo

Son olarak, ama en önemlisi, bu renkli kırmızı örümcek dövmesine ne dersiniz? Kolunuzun veya pazınızın üzerinde harika görünecek! Aynı zamanda pahalı bir dövme, bu yüzden taahhütte bulunmadan önce uyarın!

Kırmızı, tutkulu bir erkek veya kızsanız giymeyi seveceğiniz bir tutku rengidir. Bu örümcek gerçekçi tarafınızı gösterecek, öyleyse neden denemiyorsunuz?!

Bilinen 45.000’den fazla örümcek türü olduğunu biliyor muydunuz?

Yeni Bir Dövme Almaya Hazır mısınız?

Hangi dövmenin favoriniz olduğunu ve önerilen fikirlerimizden herhangi biriyle bağlantı kurup ilişkilendiremeyeceğinizi bize bildirin. Bu 30 tasarım erkekler ve kadınlar için işe yarayabilir, hangisinin kutsal kâseniz olduğunu bize bildirin!

Makaleyi Değerlendirin

What Plus, kısa süre önce kurulan ve bilgi makaleleri paylaşarak takipçilerimizi başta dövme konuları olmak üzere çeşitli kategorilerde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Bu amacımız için hergün birçok farklı konuda içerikler üretmekte ve ziyaretçilerimize en kaliteli bilgiyi sunmak için çalışmaktayız.

Yorum yapın